Jastrzębski Węgiel w Grupie Śmierci

kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel w Grupie Śmierci

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze:
Pele pisze:
KadrO pisze:
Proszę, skończ już pisać na tym forum, bo twoje posty mogą doprowadzić do szału. To że Panathinaikosowi nie wyszedł jeden mecz, a bardzo mocne VFB nie poradziło sobie z presją to już nie wina Jastrzębskiego.

Sam jednak myślę, że grupa śmierci to była grupa A, awansowały z niej 3 zespoły, i właśnie to te 3 zespoły są w 6 najlepszych.
Tak czy inaczej, grupa E także należała do bardzo mocnych, a właściwie mogłaby rywalizować o miano "śmierci" z A.
A czemuż to O Panie mam przestać pisać na tym forum??
Ze ośmielań się mieć swoje zdanie? Skoro VfB nie poradziło sobie z presją to mają pecha. Ze Panatinaikosowi nie wyszedł mecz?? Kurcze w Jastrzębiu grali w składzie rezerwowym i JW nie potrafiło z nimi wygrać. Na temat Włochów nie piszesz nic, bo nic mądrego nie potrafisz nigdzie znaleźć??
Skoro jeszcze tego nie zrozumiałeś to napiszę to otwartym tekstem:
Po co na wyrost przyszywa się łatki "grupa śmierci" a potem okazuje się ze była to grupa zespołów które w LM zagrały tak sobie (delikatnie mówiąc)
PS.
A tak przy okazji piszę się VfB a nie VFB.
Bo Twoje posty nie są sensowne, wystarczy je sobie przejrzeć, bo większość to zwykłe nabijanie.

Mają pecha, ale w grupie jednak grali świetnie, mają znakomitych zawodników i nawet dla sporej liczby osób byli jednym z kandydatów do Final Four. Co prawda Panathinaikos swą grą nie zachwyca, na pewno dużo większe oczekiwania były wobec tego zespołu. No cóż, nie poradzili sobie po wyjściu z grupy, ale to nie oznacza że musisz najeżdżać na Jastrzębie. Co do Copry, nie muszę szukać, w przeciwieństwie do Ciebie. Nie grali znakomicie, ale nie powiesz mi że przed rozpoczęciem LM, wiedziałeś że drużyna z takimi zawodnikami jak Zlatanov, Marshall może zawieść.

Nie chcę Cię obrażać, lecz to chyba Ty pewnych spraw nie zrozumiałeś.
Sam napisałem, że dla mnie grupą śmierci była grupa A (znasz alfabet?), choć na pewno grupa E należała do mocnych, i mogła rywalizować z pierwszą.

PS : Proszę, byś mnie nie pouczał co do nazw, bo w Twoich poprzednich postach bez problemu znajdę kilka innych błędów. Zakończmy tą bezsensowną dyskusję.
PS2 : Gdybyś nie wiedział o jaki alfabet mi chodzi, to oczywiście o polski. :D
Nie oszukumy się Jastrzębie powinno wygrać u siebie z Grekami i w Niemczech z fryderykami. Nie wydaje mi sie że Jastrzebie w Grecji zagrało na 100% swych możliwosci. W obu meczach zabrakło zimnej krwi i wystawy Łomacza. Jednak brakowało w Jastrzebiu jeszcze jednego doświadczonego zawodnika dlatego bede sie upierał że oddanie Roberta Prygiela to zła zamiana Jastrzębian. A co do Friedrischafen to dobry zespół ale wcale nie zaliczający sie do Europejskiej czołówki. To taka troche lepsza odmiana Knacku.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel w Grupie Śmierci

Post autor: Nagor »

Nie oszukumy się Jastrzębie powinno wygrać u siebie z Grekami
Jastrzębie nie powinno to wygrać tylko musiało to wygrać. Sorry, ale z zespołem gdzie na środku gra libero i przetrzebionym kontuzjami tak jak wtedy PAO nawet Warszawa i Wieluń musiałyby wygrać.
...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4620
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel w Grupie Śmierci

Post autor: niepoinformowany »

F'shafen gra dobrze gdy:
a) nie ma presji
b) siedzi im zagrywka (w przeciwnym razie psują po 8 zagrywek na set)

Pamiętacie dwumecz z Iraklisem z zeszłego roku? Fakt, to niezły rywal ale im też totalnie siadła gra w najważniejszym meczu.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Florian
Posty: 161
Rejestracja: 6 kwie 2009, o 16:29
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel w Grupie Śmierci

Post autor: Florian »

Ja tez mysle, ze to Jastrzebie bardziej dało sie ograć niż zostało ograne. Pamietny mecz o wszystko w Atenach, na przyjecie wychodzi Novotny to chyba tego typka 1 lub 2 mecz w I szostce! O co chodzi? O to ze Ben kilka dni pozniej wychodzi w I szostce w pucharze polski i gra mecze życia ( tym bardziej ze od poczatku sezonu Ben z Pawlem trzymali przyj z atakiem) No coz decyzja była jak dla mnie bardzo kontrowersyjna.
Pkt 2, jak to sie stalo ze na PP Jastrzebie grało na nieprawdopodbym gazie? Obym sie mylil ale juz takich meczów z ich udziałem w tym sezonie nie zobaczymy.
O tym jaka wartosc posiada Hypo zobaczymy w meczu z ACH, takie mini derby ligi Mevza. A do gry PAO nigdy nie bylem przekonany.
Zver
Posty: 247
Rejestracja: 29 sie 2009, o 11:33
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel w Grupie Śmierci

Post autor: Zver »

:o
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel w Grupie Śmierci

Post autor: KadrO »

Zver pisze::o
Co to za spam ?
Florian pisze:Ja tez mysle, ze to Jastrzebie bardziej dało sie ograć niż zostało ograne. Pamietny mecz o wszystko w Atenach, na przyjecie wychodzi Novotny to chyba tego typka 1 lub 2 mecz w I szostce! O co chodzi? O to ze Ben kilka dni pozniej wychodzi w I szostce w pucharze polski i gra mecze życia ( tym bardziej ze od poczatku sezonu Ben z Pawlem trzymali przyj z atakiem) No coz decyzja była jak dla mnie bardzo kontrowersyjna.
Pkt 2, jak to sie stalo ze na PP Jastrzebie grało na nieprawdopodbym gazie? Obym sie mylil ale juz takich meczów z ich udziałem w tym sezonie nie zobaczymy.
O tym jaka wartosc posiada Hypo zobaczymy w meczu z ACH, takie mini derby ligi Mevza. A do gry PAO nigdy nie bylem przekonany.
1. Tu masz sporą rację.
2. Myślę, że "olali" mecz z Atenami, przygotowując się do PP. Zobaczymy zobaczymy, nie martw się. ;)
3. Stawiam na Bled.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”