Bilety na FF LM w Łodzi

Nowik12
Posty: 90
Rejestracja: 30 gru 2008, o 13:02
Płeć: M
Lokalizacja: Malbork

Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: Nowik12 »

Witam
Mam pewne pytanie do forumowiczów. Zaraz po wprowadzeniu do sprzedaży biletów na stronie internetowej zamówiłem wejściówki. Dokonałem wszelkich opłat etc. Mam jednak pewne obawy, odnośnie tego kiedy te bilety dotrą do mnie. Już około miesiąc od zakończenia sprzedaży a biletów jak nie otrzymałem tak dalej nie mam. Czy ktoś dostał już bilety na FF czy może będą czekać, aż będzie pewne kto z kim zagra i dopiero wtedy zajmą się wysyłką biletów ?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: niepoinformowany »

Ja też nie mam i z tego co wiem będą wysyłane 2-3 tyg. przed FF.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Vaud
Posty: 640
Rejestracja: 3 kwie 2009, o 12:05
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: Vaud »

Mają rozsyłać w tym tygodniu.
Dziesiąte miejsce w typerze F1 sezonu 2016 portalu v10.pl ;)
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: Antos »

Podobno beda zwroty za bilety a takze zwroty za benzyne i bilety pociagowe.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
przemek16
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2008, o 07:09
Płeć: M
Kontakt:

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: przemek16 »

Antos pisze:Podobno beda zwroty za bilety a takze zwroty za benzyne i bilety pociagowe.
za bilety tak, ale za benzynę i bilety na pociąg itp. nie wierze :D
micha00
Posty: 90
Rejestracja: 10 maja 2008, o 14:56
Płeć: M
Lokalizacja: Racibórz

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: micha00 »

przemek16 pisze:
Antos pisze:Podobno beda zwroty za bilety a takze zwroty za benzyne i bilety pociagowe.
za bilety tak, ale za benzynę i bilety na pociąg itp. nie wierze :D
tez w to nie wierze ale jestem za :D 270km w jedna strone zeby sie dowiedziec ze biby nie ma

ps. wiem, wiem, niektorzy mieli jeszcze dalej. np ci ze sloweni ktorych wyprzedzalem na autostradzie :P
Bo najlepszy w Polsce jest, kędzierzyński nasz KS!
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: Antos »

No mi tak powiedzial kolega ktory byl z mama w Lodzi i cos takiego uslyszal pod hala. Ale czy to jest mozliwe? Chyba by trzeba bylo miec jakies kwity ze transport byl rzeczywiscie na turniej.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: niepoinformowany »

Antos pisze:Podobno beda zwroty za bilety a takze zwroty za benzyne i bilety pociagowe.
A jak ja chcę tam pojechać 2. raz to muszę znów kupować?
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
hurry
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2010, o 00:29
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: hurry »

Witam serdecznie,
Nie piszę tutaj aby obrażać czyjekolwiek uczucia, ale pomimo tej tragedii, która się wydarzyła proszę także abyście zrozumieli tych, którzy nie chcieli odwołania FF.
Poruszany był temat kibiców zagranicznych klubów i kibiców z daleka. Każdy się obrusza, jak to kilku z Was pisało, ma w d**** tych co myślą teraz o siatkówce. Ok, jestem Polakiem, też przeżyłem to co się stało, ale przyjazd do Łodzi to koszty. Do ostatniej chwili nie było wiadomo co dalej, gdyby rano od razu napisali " nie i koniec, FF odwołany" nie ruszałbym się z domu jak i napewno wielu innych też nie pojechałoby do Łodzi. Taka niepewność powodowała to iż nie wiedziałem czy jak nie pojadę i FF się odbędzie to nie stracę na biletach. Zdecydowałem się pojechać, a tu dosłownie 30 minut przed mającym się odbyć pierwszym spotkaniem nastąpiła decyzja o odwołaniu całości imprezy. Super, hotel zarezerwowany, z karty kredytowej ściągnęli pieniądze, ja przejechałem 150 km w jedną stronę. Koszt tego wszyskiego ok. 300 zł. Do tego dochodzi jedzenie, parking, itp. tj. razem z przejazdem i zakwaterowaniem ok. 400 zł. I kto mi te pieniądze zwróci?
Jestem głupi, nieczuły? Jak decydowałem się na FF miałem pracę, teraz jestem bezrobotny. Otrzymuję 500 zł zasiłku i te pieniądze które straciłem to 80% kwoty, którą dostaję miesięcznie. Nie stać mnie na wyjazd drugi raz na FF. Oddam bilety, ale co z moją stratą? Nie musiałem jechać, ale się zdecydowałem, gdyby FF się odbyło - moja decyzja - mój ból, ale w tej chwili uważam że zostałem pokrzywdzony i okradziony z pieniędzy jakie zostałyby w mojej kieszeni, gdyby nawet w sobotę rano powiedzieli "Przykro nam, ale finał Ligi Mistrzów się nie odbędzie z powodu tragedii, która miała miejsce", pół godziny przed meczem to nie czas na odwoływanie czegokolwiek, uważam że decyzja o odwołaniu imprezy była słuszna, ale podjęta zbyt późno, organizacja i szacunek dla kibica zasługują na naganę.
Są tacy, którzy mieli dalej niż ja i wiemy jak dużo kosztuje przylot zza granicy. Trochę zrozumienia dla innych. Dodatkowe pytanie - czy odwołaliby FF gdyby powiedzmy nawet 300 kibiców zginęło jadąc do Łodzi? Minuta ciszy przed meczem, może czarne wstążki na strojach i życie toczy się dalej.
Pozdrawiam, hurry
Awatar użytkownika
Antos
Posty: 2375
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:18
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: Antos »

Nie ma sie co smucic, to tylko kasa, nie na zarcie czy leki tylko na rozrywke. Jak masz zly humor to mozemy razem pograc na kurniku.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/c ... omosc.html
"- Po siedmiu sezonach ciągłej gry, muszę kiedyś odpocząć - mówił po ostatnim meczu z ZAKS-ą Wlazły"
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: maksik »

@hurry
Czy ważna dla Ciebie byłaby kasa gdybyś przyjechał do Łodzi w sobotę i dowiedział się że to Tobie ktoś bliski zginął? Nie wiem jak można w ogóle mieć takie argumenty w takiej sytuacji.. Turniej nie odwołali przecież z powodu złej pogody czy coś.. POza tym jak można porównywać utratę pracy (oczywiście też Ci współczuję) do ogólnonarodowego (a nawet dalej) ruszenia sumienia przez utratę naprawdę ważnych osób (czy je się lubiło czy nie) dla kraju.. Na pewno nie przez taki pryzmat.. kasy..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
hurry
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2010, o 00:29
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: hurry »

Nie rozumiem czego ode mnie chcecie. Kim jesteście aby oceniać kogokolwiek? Napisałem, że popieram decyzję o odwołaniu turnieju, ale z jakiego powodu to ja mam ponosić koszty jego odwołania? Co ma do tego śmierć moich bliskich? Co to jest za argument? Czy organizatorzy poświęciliby część swoich pieniędzy gdyby coś takiego miało miejsce i oddali mi za bilety, bo nie dotarłem na turniej z powodu śmierci bliskich? Szanuję śmierć tych osób, zdaję sobie sprawę z rozmiarów tragedii, jestem Polakiem i jak każdy przeżywałem i nadal przeżywam całą sytuację. Chciałem tylko poruszyć temat kosztów jakie ponieśli kibice. Moją sprawą jest, jak chciałem te pieniądze wydać, na rozrywkę, i nikomu nic do tego. Z powodu odwołania turnieju, a właściwie z powodu bardzo późnego poinformowania o odwołaniu go, moje ciężko zarobione pieniądze zostały zmarnowane. Nie chce czytać co ma kto do powiedzenia na mój temat, bo mam takie opinie mocno w poważaniu. Nie można porównywać mojej straty do tragedii, która miała miejsce, ale jaki to ja nie jestem wiem sam, Wy mnie nie znacie, więc nie piszcie głupot. Stać Was na potępienie mnie, bardzo proszę, cieszcie się że nie macie co robić z pieniędzmi. Dla mnie to spora kwota i niech mi ktoś napisze, dlaczego mam ponieść stratę skoro to nie moja wina, że turniej odwołano?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: lucass90 »

Masz jakiś konkretny pomysł na rozwiązanie tej sytuacji, czy tylko piszesz tak, żeby pisać ? Współczuję Ci, ale trudno wskazać winnego w tej sytuacji. Zdaje się, że tylko podróż w czasie załatwiłaby sprawę, ale mój wehikuł gdzieś mi się zapodział...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: maksik »

Nikt od Ciebie niczego nie chcę. To raczej ty chcesz czegoś..i właśnie sęk w tym że w tym momencie myślenie o poniesionych kosztach jest po prostu nie na miejscu. Nie chciałem Cię urazić a jeśli tak było to przepraszam. Na razie nie wiadomo co z samym turniejem i jak będzie dalej z poniesionymi kosztami. Ktoś tam coś pisał że jakoś chcą to rozwiązać lecz podejrzewam że będzie to bardzo trudne do zrealizowania a Twój post z pretensjami dlaczego tak duża impreza o międzynarodowej randze została odwołana o tej czy o tamtej porze jest tylko świadectwem tego że nie rozumiesz jak trudna to była decyzja i myślę że każdy z nas byłby w stanie się postawić na Twoim miejscu ale na miejscu organizatorów chyba byłoby ciężko.. Nikt Cię nie ocenia. Oceniam to co napisałeś. Podsuń jakąś myśl jak byś się Ty zachował na miejscu organizatorów i jak byś rozwiązał tę sytuację a wtedy możemy dalej dyskutować. Co mają teraz 10 tysięcy osób szukać i określić stawkę 1,20 zł za kilometr?
Bilety które posiadasz na pewno bedą aktualne w drugim terminie - jeśli nie będzie Ci odpowiadał podejrzewam że będzie można spokojnie bilety oddać organizatorom a i ze sprzedaniem pewnie problemu nie będzie. Co do reszty odzyskania kosztów trzeba po prostu poczekać. Właśnie tylko o to mi chodzi że to nie jest czas na pretensje skierowane do organizatorów, że taką podjęli decyzję i o takiej porze. Analogicznie parę lat temu była sytuacja z jakimś koncertem (już nie pamiętam kogo)- został odwołany (nie przełozony) z jakichś tam powodów, na pewno mniejszej wartości. A ta wiadomość została podana przez mikrofon ze sceny na parę minut przed występem. Gdybyśmy tutaj pisali o tym koncercie to co innego.
Pozdrawiam.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
hurry
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2010, o 00:29
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: hurry »

Nie mam nic konkretnego na myśli, piszę tylko aby podyskutować co sądzą inni na ten temat, przedstawić swoje stanowisko, wysłuchać innych. Chociaż interesują mnie tylko opinie tych, którzy mają coś kulturalnego do powiedzenia. Tak naprawdę nie liczę na nic. Przepadło i tyle. Trudno.
hurry
Posty: 6
Rejestracja: 12 kwie 2010, o 00:29
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: hurry »

Faktycznie trochę mnie poruszyło to co pisaliście na mój temat. Przepraszam za ton dyskusji. Nie chciałem obrażać niczyich uczuć. Ja do nikogo pretensji nie mam. Nie dało się niczego przewidzieć i o to w tym wszystkim chodzi. Nie należy współczuć mi, bo żyję i mam się dobrze. Sytuacja była trudna, trudno mi też pisać co zrobiłbym na miejscu organizatorów, ale jeśli Skra i tak miała nie zagrać, dla mnie wystarczyłby komunikat " nie wiemy co będzie z turniejem, my nie zagramy, czekamy na decyzję, może całość dojdzie do skutku, a może nie ", nie jechałbym do Łodzi i tyle. Myślę, tak jak i Ty, że to nie jest czas na głębsze tego rodzaju dyskusje, chodziło mi tylko o poruszenie pewnego tematu, bo czekałem w sobotę na turniej i przeglądałem informacje co dalej z nim będzie. Jeśli też tak robiliście to dlaczego? Przecież wydarzyła się tragedia i FF powinien w tym momencie zejść na dalszy plan. Przeczytałem wiele opinii na temat ludzi, którzy chcieli zwrotu pieniędzy, głównie obraźliwe epitety, chciałem zwrócić uwagę że nie każdy ma sytuację taką iż może sobie pozwolić na ponoszenie kosztów i nie koniecznie musi być złym i nieczułym draniem. Co będzie dalej, zobaczymy.
Darek_1986
Posty: 18
Rejestracja: 25 mar 2010, o 09:46
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: Darek_1986 »

wg sport.pl turniej odbedzie sie 22-23 maja . wkrotce ma byc zamieszczone wiecej informacji
Po dobrym przyjęciu albo zagrają środek albo ...... skrzydło no .....
Waldemar Wspaniały do swoich podopiecznych na przerwie :)
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: plecotus »

Sport.pl już zmienił zdanie - teraz piszą, że 1-2 maja.
Bilety zachowują ważność.
Klub PGE Skra Bełchatów pragnie poinformować iż bilety zakupione na FinalFour w Łodzi który miał się odbyć w dniach 10-11 kwietnia 2010, zachowują ważność. Będzie istniała także możliwość zwrotu pieniędzy za zakupione bilety. Wszyscy czekamy na decyzję CEV o wyznaczeniu nowego terminu turnieju.

Szczegółowe informacje zostaną podane po ogłoszeniu nowej daty. Prosimy o cierpliwość i odwiedzanie naszego serwisu.
http://www.skra.pl/aktualnosci-wszystki ... nformacje-
8
Adam_Mitra
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2010, o 19:50
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: Adam_Mitra »

mam pytanko zakupiłem bilety na final four od tzw "konika" , myślicie że będzie jakiś problem z oddaniem biletów gdyby nie daj Boże final four sie nie odbył standardową formuła ale np. tylko finał, a ja mam zakupione bilety na pierwszy i drugi dzień. Ktoś z was już zwracał bilety wie jak to wygląda ?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: Arff »

bilety od konika nie różnią się niczym od tych kupionych w kasie czy przez internet... więc nie powinno być problemu... chyba że będą wymagali dowodu zakupu... ale raczej nie, bo chyba takiego biletu nie można dostać gdzie indziej ???
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Adam_Mitra
Posty: 2
Rejestracja: 13 kwie 2010, o 19:50
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: Adam_Mitra »

dzięki za info, najwyżej wezmę od niego na piśmie, że przekazuje mi prawo do tych biletów żeby potem nie było problemu w razie zwrotu prze ze mnie, bo różne cyrki już widziałem :) Teraz tylko czekać na termin ten 1-2 maja byłby ok, ale podobno nie pasuje 2 maja zespołowi włoskiemu bo wtedy jest zaplanowany ewentualny 5 mecz w ich play-offach
rue
Posty: 32
Rejestracja: 18 wrz 2009, o 21:48
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: rue »

Wie ktos jak wyglada sytuacja ze zwrotami biletów ? Niestety wybrali jedyny weekend w roku ktory mi nie pasuje :<
eMike
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 20:45
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: eMike »

na stroni Skry pisze ze podadzą w najbliższym czasie co i jak.
a tak na marginesie byłem 10 kwietnia pod halą w łodzi ok. 16. wszystko już było zmiecione ale udało mi sie dorwać wtedy gostka z kupbilet i tak sobie pogadaliśmy i wspomniał coś że na allegro sprzedawali jakieś bilety podrobione i pytał się mnie gdzie kupilem. ale na szczescie kupowalem przez neta mam fakturke wiec moze nie bedzie problemów ze zwrotem
lona
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2010, o 19:48
Płeć: K

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: lona »

Mam pytanie czy ktos moze nie chciałby odsprzedać swoich biletów? Bo ja chetnie kupie.... bylabym zainteresowana dwoma biletami na dwa dni imprezy....
eMike
Posty: 7
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 20:45
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: eMike »

w informacji na temat zwrotu biletów pojawiła się niescisłość że należy w systemie kupbilet wypełnić formularz zwrotny. Otóż po rozmowie z konsultantem ustaliłem że należy bezwględnie wysłać bilety do 21 (data stempla) a formularz wypełnić będzie trzeba dopiero za tydzień (bodajże od poniedziałku).
Powiem szczerze że jak lubie kupbilet to ta dezorientacja mnie rozwaliła żadnej sensownej informacji na stornie nie ma :|
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: yfysk »

[ingerencja moderatora]

Kochani, z uwagi na nasze przykre doświadczenia, nie będziemy dopuszczali żadnych ofert sprzedaży lub odstąpienia biletów na Forum. Osoby, które potrzebują biletów mogą to ogłosić, wówczas można się do nich zwrócić za pomocą PW.
Serwis Strefa Siatkówki nie odpowiada za transakcje zawierane przy pomocy tego Forum i stoi na stanowisku, że to miejsce nie służy do tego.

Bartosz Wencław
Marcin Podwysocki na prezydenta!
stirpes
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 09:08
Płeć: K

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: stirpes »

Witam wszystkich

Pisze w sprawie ,,tytulowej''. Gdyby ktos mial 2 bilety na oba dni turnieju, ewentualnie na niedziele, to prosze o kontakt.
Pozdrawiam i ... NIECH WYGRA SKRA!!!


aaleksandra1@wp.pl
gozdus
Posty: 1
Rejestracja: 22 cze 2010, o 05:56
Płeć: M

Re: Bilety na FF LM w Łodzi

Post autor: gozdus »

Witam mam pewne pytanko?
Czy tylko ja mam problem z dziadowskim serwisem kupbilet.pl?
20 kwietnia zwróciłem im bilety na final four ,22 kwietnia na moim koncie w kup bilet.pl pojawiło się że przyjęli bilety, życzyli sobie by wypełnić im formularz zwrotu. Niestety nijak nie dało się tego uczynić. Po mojej interwencji w sekreter iacie Skry Bełchatów (co najmniej kilka telefonów) dnia 01 czerwca udało się dany formularz wypełnić, co niezwłocznie uczyniłem, 6 czerwca pojawiło się na moim koncie że otrzymali zwrócone bilety, a 8 czerwca że zwrócili pieniądze. Niestety przelew idzie
Już dwa tygodnie a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Dodam tylko że dziadowskiej infolini (możliwość kontaktu tylko z telefonów które mają umowę z tp ) kup bilet.pl nikt przez cały okres trwania problemu nie odbierał, na maile nie odpisywali. A i jeszcze jedno mieszkam jakiś kilometr od atlas areny ale niestety biletów zakupionych w kup bilet.pl nie można było osobiście zwracać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”