Liga Mistrzów 2011-12

Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: tomasol »

Rosjanie w obronie grają po prostu tragicznie, co przejdzie przez blok wchodzi jak w masło.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: VernonRoche »

Tak to jest rozgrywac w dzikolandzie mecze...dzikusy i tyle
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: adi_tiger »

To co się dzieje w Turcji to jest skandal!! To jest połfinał Ligi Mistrzów.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: majonez »

No i mamy złoty set
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: mily66 »

adi_tiger pisze:To co się dzieje w Turcji to jest skandal!! To jest połfinał Ligi Mistrzów.
Półfinał będzie w Łodzi. Sędziowie też się nie popisują , brak profesjonalizmu po raz kolejny w meczach ligi mistrzów.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: tomasol »

Tak skandalem jest to co się dzieje na tureckiej hali, ale Rosjanie pretensje mogą mieć do siebie za frajerskie błędy plus złe decyzje trenera (zmiany na zagrywkę).
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: figol »

No i w regulaminowym czasie gry że tak napiszę lepszy Arkas, któż by się tego spodziewał, no to teraz czekamy na goldena, mimo wszystko stawiam na Rosjan, uważam ich za drużynę lepszą od Tureckiego Arkasu.
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: tomasol »

figol pisze:No i w regulaminowym czasie gry że tak napiszę lepszy Arkas, któż by się tego spodziewał, no to teraz czekamy na goldena, mimo wszystko stawiam na Rosjan, uważam ich za drużynę lepszą od Tureckiego Arkasu.
Nie w tym meczu, Rosjanie stracili głowy a Turcy zaczęli grac po prostu lepiej i to w zasadzie w każdym elemencie.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Kauchuck »

Jeśli chodzi o finały to jest jakieś losowanie, czy ta sama zasada co przy półfinałach?
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: majonez »

Czyżby Skra nie zagrała w półfinale z włoskim zespołem?
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: BadTrue »

Skra-Izmir
Kazan-Trento/Macerata
AsurBaniPal
Posty: 373
Rejestracja: 26 paź 2010, o 07:14

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: AsurBaniPal »

Szkoda teraz tych kontuzji Zaksy myślę że w pełnym składzie Arakas i Novosybirsk był by do ogrania
pawel_wawa
Posty: 124
Rejestracja: 3 wrz 2011, o 22:00
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: pawel_wawa »

Krótko
LM od kilku lat schodzi na psy.
Osobiscie nie dziwie sie ze Rosjanie maja problemy bo to jest mecz z cyklu "Z siatkówka wsród dzikich"
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: figol »

A więc jednak Izmir w Łodzi, no to mamy sensacje, drużyna która miała odpaść w starciu z Zaksą dochodzi do samego półfinału i zagra z gospodarzami o finał.
poznasz głupiego po czynach jego
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: VernonRoche »

Dobra, koniec ogladania dzikusów, czas sie przesiac w cywilizowane regiony, widze ze trentino przycisnelo...
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: figol »

A tymczasem w Trydencie, Trentino w pierwszym secie zbiło Lube straszliwie
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: tomasol »

Rosjanie przegrali mecz którego na zdrowy rozum przegrać nie powinni. Ale w dużej mierze winni są sobie sami, od trzeciej partii byli zespołem słabszym sportowo. I zachowanie trybun, choć skandaliczne, nie ma tu nic do rzeczy. Do tego ich trener pogubił się no i mieli Sancheza a nie Agameza. Bełchatowianie mają wręcz autostradę prowadzącą do wielkiego finału, nie wierzę, że Turcy mogą im sprawić problemy.
treonik
Posty: 88
Rejestracja: 27 mar 2008, o 08:51

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: treonik »

To prawda,za samego zapiewajłę powinna być kara, ADHD czy inny zespoł. Ale kanadyjski treneiro drugi raz Final Four w prowicjonalnym teamie-i to znów w Łodzi
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Murilo0 »

tomasol pisze:Rosjanie przegrali mecz którego na zdrowy rozum przegrać nie powinni. Ale w dużej mierze winni są sobie sami, od trzeciej partii byli zespołem słabszym sportowo. I zachowanie trybun, choć skandaliczne, nie ma tu nic do rzeczy. Do tego ich trener pogubił się no i mieli Sancheza a nie Agameza. Bełchatowianie mają wręcz autostradę prowadzącą do wielkiego finału, nie wierzę, że Turcy mogą im sprawić problemy.
Skąd pewność, że akurat z Arkasem zmierzy się Skra a nie Zenitem czy Maceratą/Trentino?
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: tomasol »

Murilo0 pisze:
tomasol pisze:Rosjanie przegrali mecz którego na zdrowy rozum przegrać nie powinni. Ale w dużej mierze winni są sobie sami, od trzeciej partii byli zespołem słabszym sportowo. I zachowanie trybun, choć skandaliczne, nie ma tu nic do rzeczy. Do tego ich trener pogubił się no i mieli Sancheza a nie Agameza. Bełchatowianie mają wręcz autostradę prowadzącą do wielkiego finału, nie wierzę, że Turcy mogą im sprawić problemy.
Skąd pewność, że akurat z Arkasem zmierzy się Skra a nie Zenitem czy Maceratą/Trentino?
Bo było już o tym mówione podczas transmisji a wiadomość potwierdzono u prezesa Skry telefonicznie.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: madlark »

Murilo0 pisze: Skąd pewność, że akurat z Arkasem zmierzy się Skra a nie Zenitem czy Maceratą/Trentino?
z drabinki
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: Hirako »

Kondziowi już pewno ręcę się trzęsą jak próbuje sobie zrobic herbatkę do popicia tabletki na uspokojenie... Brawo Konradzie twój zespół zagra w finale LM bez robienia praktycznie niczego... Naprawdę trzeba zmienic Lige Mistrzów tak łatwej drogi do sukcesu byc nie może...
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: kibic_siatki »

Turecki zespół sprawił olbrzymią sensację ogrywając zespół z Rosji i awansując do FF LM. Osobiście przed pierwszym meczem nie dawałem im szans, ale po meczu w Rosji zmieniłem zdanie. Agamez był niesamowity jak terminator- nie do zatrzymania. Ciekawe jaki będzie układ par w FF?
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: kevinpsb »

Nie wiem jak wielkie znajomości ma Travica... Nie wiem kto i jak mu załatwia, natomiast ten człowiek jest po prostu słabym wystawiaczem. Patrzę na Plusligę... Szukam zespołu i nie mogę znaleźć takiego w którym Travica byłby szóstkowym zawodnikiem!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: azsiak »

kibic_siatki pisze:Turecki zespół sprawił olbrzymią sensację ogrywając zespół z Rosji i awansując do FF LM. Osobiście przed pierwszym meczem nie dawałem im szans, ale po meczu w Rosji zmieniłem zdanie. Agamez był niesamowity jak terminator- nie do zatrzymania. Ciekawe jaki będzie układ par w FF?
Czytaj człowieku to co jest napisane przed toba. Układ par jest juz znany:
Skra - Arkas
Zenit - Trento/Macerata

Bełchatów ma finał za free ale co to za radosc po kupnie FF ? Znowu beda sie latami szczyscic ze sa druga druzyna w Europie a sportowo to by polegli w pierwszej fazie playoff w drodze do FF. Żal panie Piechocki.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: VernonRoche »

kevinpsb pisze:Nie wiem jak wielkie znajomości ma Travica... Nie wiem kto i jak mu załatwia, natomiast ten człowiek jest po prostu słabym wystawiaczem. Patrzę na Plusligę... Szukam zespołu i nie mogę znaleźć takiego w którym Travica byłby szóstkowym zawodnikiem!
Mysle ze w niejednym miesjce by sie dla niego znalazlo ale Raphael bije go na leb.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: majonez »

azsiak pisze:
Bełchatów ma finał za free ale co to za radosc po kupnie FF ? Znowu beda sie latami szczyscic ze sa druga druzyna w Europie a sportowo to by polegli w pierwszej fazie playoff w drodze do FF. Żal panie Piechocki.
Nie przesadzajmy, w pierwszej by zapewne nie polegli
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: hugo »

To co niektórzy nazwają skandalem na trybunach w Turcji jest w rzeczywistości wersją ultra-light tego co tam się dzieje.

Ew. kara gry bez publiki w następnym sezonie będzie IMHO fatalnym rozwiązaniem.
\
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: VernonRoche »

hugo pisze:To co niektórzy nazwają skandalem
A co to bylo jesli nie skandal?

edit.
w. kara gry bez publiki w następnym sezonie będzie IMHO fatalnym rozwiązaniem.
Będzie rozwiazaniem w sam raz.
Ostatnio zmieniony 1 mar 2012, o 21:29 przez VernonRoche, łącznie zmieniany 1 raz.
azsiak
Posty: 226
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 10:06
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2011-12

Post autor: azsiak »

majonez pisze:
azsiak pisze:
Bełchatów ma finał za free ale co to za radosc po kupnie FF ? Znowu beda sie latami szczyscic ze sa druga druzyna w Europie a sportowo to by polegli w pierwszej fazie playoff w drodze do FF. Żal panie Piechocki.
Nie przesadzajmy, w pierwszej by zapewne nie polegli
W grupie zajeli drugie miejsce za Tours a więc gdyby musieli sie bić o FF trafiliby na druzyne ktora w swojej grupie zajela 1 miejsce a wiec na: Arkas, Zenit, Trentino, Cuneo lub Novosibirsk.

Wszyscy wiemy co rok temu Zenit zrobił ze Skra, wszyscy wiemy co Trentino co roku robi ze Skra, Cuneo i Lokomotiv myśle po walce ale również by ich odprawilo. Jedynie Arkas by pewnie przeszli ale tak samo gładko miał przejsc dzis Lokomotiv.
Ostatnio zmieniony 1 mar 2012, o 21:29 przez azsiak, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”