Liga Mistrzów 2012/2013

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: dreamer »

Tietiuk pisze:...Może i Zajcew jest pyszałkowaty, nieważne, ale w tym sezonie rozwinął się do poziomu jednego z najlepszych skrzydłowych świata.
Właśnie że dla mnie bardzo ważne jest to jaką postawę prezentuje sportowiec. Tak długo jak będzie pokazywał, że jest głupiutkim dzieckiem, nie jest dla mnie zawodnikiem wartym uwagi. Zresztą, każdy gracz o podobnej do jego postawie.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: hardy »

OlaMleko pisze:drużyna Maceraty jest jakaś taka antypatyczna, nie da sie ich lubić.
.
Odjąć z Maceraty Zayceva i Travice i zostaje całkiem miła drużyna ;)
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

hardy pisze:
OlaMleko pisze:drużyna Maceraty jest jakaś taka antypatyczna, nie da sie ich lubić.
.
Odjąć z Maceraty Zayceva i Travice i zostaje całkiem miła drużyna ;)
Gdyby babcia miała wąsy... i tak dalej ;p
Będzie golden!
Edyta

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Edyta »

Zupełnie nie wiem, o co wam chodzi z tym Zajcewem, zwykły facet. Już Travica bardziej irytujący.
Świetnie się ogląda ten mecz, a obronami można obdarzyć chyba z 4 mecze. Fajnie, że będzie 6 setów :)
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Tietiuk »

dreamer pisze:Właśnie że dla mnie bardzo ważne jest to jaką postawę prezentuje sportowiec. Tak długo jak będzie pokazywał, że jest głupiutkim dzieckiem, nie jest dla mnie zawodnikiem wartym uwagi. Zresztą, każdy gracz o podobnej do jego postawie.
Ciekawe, że momentami skandaliczne zachowania Brazylijczyków tak szerokiej i radykalnej krytyki ("głupiutkie dziecko") nigdy się nie doczekali. Bo np. dla zachowania Sidao czy Loreny swego czasu, w takim wypadku zabrakło by chyba skali.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Lineczka »

OlaMleko pisze:Ja trzymam kciuki za Cuneo, w ogóle drużyna Maceraty jest jakaś taka antypatyczna, nie da sie ich lubić.
A w Cuneo iest Grbić, fajnie byłoby zobaczyć pojedynek dwóch gwiazd na tej pozycji o podobnych charakterach.
Ja ich lubię, ale dla dobra ZAKSY mimo ogromnej sympatii do Lube dzisiaj trzymam kciuki za Cuneo. Uważam, że ten zespół ma o wiele mniejszy potencjał od Maceraty, jest chimeryczny i jak najbardziej do przejścia przez ZAKSĘ. Lube wybacz :]
Streeter
Posty: 7164
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Streeter »

Widzę dwie ostatnie strony w temacie dywagacji na temat czy Zenit pokona Maceratę w finale, a tu lada chwila rozpocznie się złoty set i tej Maceraty w ogóle może nie być. Oby tak się stało.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

Ciekawe, olsztyński AZS niby biedny, a Urania widnieje jako sponsor... haha :D
Super mecz, brakowało takich w Lidze Mistrzów ostatnio. A wszyscy tak bez zająknięcia na Macerate stawiali i już jej przyznawali medal...
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Tietiuk »

Historia lubi się powtarzać - pisałem, że w poprzednim sezonie Cuneo też ograło w pierwszym meczu z łatwością Maceratą 3-0, a potem przegrało mecz po tie-breaku i złotego seta. Teraz zapowiada się, że może być idealnie na odwrót. I tak jak w tamtym sezonie złoty set mocno pomógł Lube, tak teraz pomaga podopiecznym Piazzy.

I nie wiem, czy zespół Grbica, Sokołowa, Ngapetha, Wijsmansa, ma znacznie mniejszy potencjał niż Lube. Bo same te cztery nazwiska już stanowią o gigantycznym potencjale.

Lube rozbite. Jeśli Zajcew, który jest bezsprzecznie najważniejszym zawodnikiem Maceraty, nie ogarnie się w złotym secie, to ciężko widzieć szansę Lube i kiepsko dysponowanego Ivana. Travica też ma problem - bo granie do lidera, który nie skończył w tie breaku żadnego ataku, też może być bardzo ryzykowne.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2013, o 22:45 przez Tietiuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Lineczka »

Edyta pisze:
Lube to mój ulubiony zagraniczny klub, ale dla Zaksy lepsze byłoby Cuneo. Mniejszy potencjał mimo wszystko.

O matko, ostatnio chyba za często podzielam zdanie Edyty :o

:] :] :]

Mamy goldena!
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: dreamer »

Tietiuk pisze:...Ciekawe, że momentami skandaliczne zachowania Brazylijczyków tak szerokiej i radykalnej krytyki ("głupiutkie dziecko") nigdy się nie doczekali. Bo np. dla zachowania Sidao czy Loreny swego czasu, w takim wypadku zabrakło by chyba skali.
Jak dobrze poszukasz na tym forum, to znajdziesz moje posty w których Brazylijczykom wypominałem ich postawę jak na to zasłużyli.
Problem w tym, że wielu zawodników czasami (w jednym meczu na jakiś czas i do końca nie wiadomo z jakich powodów) "świruje" - gdy są to jednorazowe "wypadki przy pracy", to coś innego niż permanentny sposób bycia jaki obrał sobie Zajcew.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: bono »

No to trzymamy kciuki za Grbica i spolke.Dawac Cuneo!!!!
nie ma już nic... :<
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Lineczka »

Jak tam Travica się spisuje?
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Tietiuk »

W takim wypadku przepraszam, muszę poszukać ten pełen inwektyw tekst proporcjonalny do czynu i afery z meczu Paulisty z Medley/Campinas. Aczkolwiek nie mogę się zgodzić, że jest to jednorazowy - zwłaszcza w wypadku takich siatkarzy jak Lorena, Sergio czy Sidao - czyn, nie wydaje mi się też, by czysta agresja na boisku co jakiś czas prezentowana przez tych panów, była porównywalna z gwiazdorskim, pyszałkowatym jak słusznie też to nazwaliście, ale nie przekraczającym pewnej granicy, po części świadomie mającym wytrącić rywala, nie tak ekspansywnym zachowaniu, między innymi Zajcewa.
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: bono »

he he zagotowali Ruskiego...
nie ma już nic... :<
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: adi_tiger »

no to macie, 3 błędy Zajcewa pod rząd.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

Zaytsev trzy punkty z rzędu... dla Cuneo :D
Grazie mille.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: dreamer »

Tietiuk@
przepraszam, nie obraź się, ale mam wrażenie, że czepiasz się jak rzep... i to zupełnie bezpodstawnie.
Jak widzisz, nawet średniej jakości meczyk Cuneo i Maceraty wzbudza jednorazowo na forum takie zainteresowanie jak cała liga brazylijska na przestrzeni ostatnich 2-3 sezonów. Jak sobie więc wyobrażasz dyskusję na tym forum o zachowaniu czy nawet o przebiegu meczów w brazylijskiej superlidze? Sam ze sobą mam dyskutować o niewłaściwym zachowaniu Brazylijczyków (o dziwo - tak długo jak mi się to nie znudziło, rzeczywiście w dziale ligi brazylijskiej i jeszcze kilku innych zagranicznych prowadziłem monolog ze sobą). O postawie Brazylijczyków wypowiadałem się wtedy, gdy była okazja choćby podczas MŚ, bo wtedy ktokolwiek wykazuje zainteresowanie czymś spoza PlusLigi.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Tietiuk »

Osobiście nie mam wątpliwości, że jeżeli chodzi o potencjał czysto siłowy, potencjał skrzydłowych, ale też poziom techniczno-taktyczny i samą organizację gry - tylko Zenit Kazań jest w stanie na dłuższym dystansie dorównać Włochom spośród wszystkich pozostałych drużyn w europejskiej siatkówce. Bez względu na to, czy awansuje Cuneo czy Macerata.

Rozbite Lube. Zajcew kompletnie zagotowany.
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Erchembod »

Tietiuk pisze:W takim wypadku przepraszam, muszę poszukać ten pełen inwektyw tekst proporcjonalny do czynu i afery z meczu Paulisty z Medley/Campinas. Aczkolwiek nie mogę się zgodzić, że jest to jednorazowy - zwłaszcza w wypadku takich siatkarzy jak Lorena, Sergio czy Sidao - czyn, nie wydaje mi się też, by czysta agresja na boisku co jakiś czas prezentowana przez tych panów, była porównywalna z gwiazdorskim, pyszałkowatym jak słusznie też to nazwaliście, ale nie przekraczającym pewnej granicy, po części świadomie mającym wytrącić rywala, nie tak ekspansywnym zachowaniu, między innymi Zajcewa.
Problem w tym, że na tym forum to właśnie bardzo często Brazylijczycy padają ofiarami jakichś dziwnych i niezrozumiałych dla mnie zarzutów, opartych na prawdziwych - bądź, co gorsza, wyimaginowanych - przyczynach.
Sergio?? O co chodzi? O ten "wyskok" z Rezende? Widzisz - po tamtym incydencie, Sergio przeprosił trenera. Czemu o tym nikt już w polskich mediach nie napisał? I jak sam widziałeś, grał później w kadrze bez żadnych problemów, i to grał doskonale.
A tak w ogóle - może nie oceniajmy Sergio na podstawie jednego czy kilku incydentów - tylko tego, że przez ponad dekadę był wzorem sportowca i idolem dla wielu młodych siatkarzy? Chyba to jest ważniejsze, nieprawdaż?
Sidao? Znasz jakieś inne, "agresywne" zachowania tego siatkarza, poza tamtym incydentem z Paulisty? Bo ja - nie.

A mecz- b. dobry.
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: bono »

nie ma Maceraty... :D
nie ma już nic... :<
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Lineczka »

Zaytsev czy Travica? Rozgrywający Lube to był jeden z najsłabszych punktów tego zespołu. Ktoś mi napisze jak się dzisiaj Dragan sprawował?
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: sb.slav »

Chyba po Maceracie !!!
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

Ej, oni chyba po prostu NIE CHCĄ tego wygrać, sądząc po błędach.
A na obrony w tym meczu mogłabym patrzeć bez końca...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: adi_tiger »

No nic, bije się w pierś. Byłem przekonany ze Macerata sobie poradzi z Cuneo, a tym czasem Macerata totalnie nie podołała psychicznie. Te dwa tia breaki przestane przez nich.
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: dodonek »

Tak jak przeczuwałem.. Podejście nonszalanckie do tego meczu od samego początku ekipy z Maceraty się na nich zemściło
BRAWO Cuneo. Nie da się tego przegrać już. Czy to lepiej da ZAKSY? hmm..jak tak będzie grać Cuneo to nie wiem czy są mocni..
Pawel909 i inni wróżbici... i realiści czy racjonaliści - jak o sobie piszą.. no i co?
Ostatnio zmieniony 13 lut 2013, o 23:02 przez dodonek, łącznie zmieniany 1 raz.
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Hirako »

No i zegnaj faworycie! Pozdrawiam adi_tigera ktory juz znal sklad finalu buhahahaha
Ostatnio zmieniony 13 lut 2013, o 23:03 przez Hirako, łącznie zmieniany 1 raz.
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Streeter
Posty: 7164
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: Streeter »

adi_tiger pisze:Ciekawie się zapowiada mecz finałowy Macerata - Zenit.
Gdzie zamierzasz oglądać finał? :D może wpadnę z piwem, obejrzymy razem.

Nie znoszę takiego odnoszenia się do szans zespołów, jak widać wszystko jest zawsze możliwe. To może być jeden z najlepszych meczów tegorocznej LM.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1528
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: nikt wazny »

Na mecz z Cuneo trzeba się pomodlić za Gacka i trzymać kciuki za Ruciaka i Lipe. Kopią zagrywką jak szaleni. Oby Antek z Lipe i Wiśnią też ich trochę pomęczyli.
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Post autor: OlaMleko »

I właśnie dlatego nigdy, przenigdy nie wygłaszam żadnych proroctw siatkarskich, nigdy nie obstawam kolejek, nigdy nie wybiegam daleko w przyszłość sportową... Bo to po prostu nie ma sensu. I zawsze trochę mnie śmieszy a trochę irytuje ta tendencja do wyrokowania przed czasem.
Anyway - gratulacje Cuneo za utarcie nosa Maceracie, mam nadzieję, że tyle waszego ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”