Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: dreamer »

Jeżeli ktoś chce sobie zobaczyć w akcji inne zespoły poza polskimi, to dzisiaj jest do tego okazja.

O godz. 18:15 (tak podają w zajawkach), Eurosport 2 będzie transmitował na żywo spotkanie pomiędzy Arkas Spor Izmir i Portol Drac Palma Mallorca.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
hefalump
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 12:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: hefalump »

a mecze naszych mozna gdzies zobaczyc?
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: blaise »

Pao-Skra 18:55 PS Extra
JSW-Sisley TVP Sport 18:00
.
Awatar użytkownika
szarlej
Posty: 207
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 12:20
Płeć: M

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: szarlej »

Mógł by ktos przynajm,niej po kazdym secie napisać mi PM z wynikiem??
Libero który atakuje...
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: blaise »

po prawej stronie siatka.org będziesz miał wynik live meczu Skry
.
tierra
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:45
Płeć: K

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: tierra »

dreamer pisze:Jeżeli ktoś chce sobie zobaczyć w akcji inne zespoły poza polskimi, to dzisiaj jest do tego okazja.

O godz. 18:15 (tak podają w zajawkach), Eurosport 2 będzie transmitował na żywo spotkanie pomiędzy Arkas Spor Izmir i Portol Drac Palma Mallorca.

dreamer
Tutaj jest pełny spis meczów transmitowanych przez Eurosport2 http://www.cev.lu/mmp/online/website/ne ... pdated.pdf
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: dreamer »

tierra pisze:Tutaj jest pełny spis meczów transmitowanych przez Eurosport2 http://www.cev.lu/mmp/online/website/ne ... pdated.pdf
Ubawiłem się trochę tą uwagą. Dzięki za dowcip :) . Mi wydawało się jedynie (wtedy - 24.10) że może warto na kilka godzin przed meczem przypomnieć tym, ktorzy znacznie wcześniej trafili już do linka na stronę CEV, i nawet może zdążyli już zapomnieć - kiedy i jaki mecz jest transmitowany, że właśnie tego dnia mogą sobie popatrzeć na siatkowkę w innym niż polskie wydaniu.

Tak sobie kombinuję (nawet po tej Twojej dość dla mnie sugestywnej "uwadze" z podaniem linka do CEV}, że takie przypomnienie przez "bezinteresownego kolegę" o meczu w dniu w ktorym jest transmisja, może uratować niejednego fana od nerwow związanych z "własną krotką pamięcią" powodującą przegapienie meczow, o ktorych nawet na długo przedtem wiedział i chciał je oglądać.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
tierra
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:45
Płeć: K

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: tierra »

dreamer pisze:Ubawiłem się trochę tą uwagą. Dzięki za dowcip :) .

Ja jakoś nie widzę nic śmiesznego w tym co napisałam.
Mi wydawało się jedynie (wtedy - 24.10) że może warto na kilka godzin przed meczem przypomnieć tym, ktorzy znacznie wcześniej trafili już do linka na stronę CEV, i nawet może zdążyli już zapomnieć - kiedy i jaki mecz jest transmitowany, że właśnie tego dnia mogą sobie popatrzeć na siatkowkę w innym niż polskie wydaniu.
A może na tym forum są osoby, które nie trafiły jeszcze do tego linka, a chciałyby wiedzieć jakie mecze będą transmitowane przez Eurosport w inne dni? Jeśli się nie mylę tematem są właśnie transmisje z LM.
Awatar użytkownika
el_joaquin
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:24
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: el_joaquin »

Jak ktoś ma dobre łącze internetowe to sporo spotkań live pokazywanych jest na loala TV
http://www.laola1.tv/index.php
...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: Elgarten »

Mam dobrą wiadomość: jutro na laola1.tv najprawdopodobniej będzie transmitowany mecz: Dinamo - Jastrzębie. Dla tych co nie mają TVP Sport to jedyna szansa zobaczenia Jastrzębia w Lidze Mistrzów.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: mateo9 »

mecz jastrzebia na wyjezdzie pokazaEurosport 2 nie bedzie chyba okazji obejrzec JW w Polsce bo to pokaze tylko Tvp Sport
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: PAWKENS »

Szkoda że na Polsacie Sport nie pokażą meczu Holandia-Winiary. :| Bo po co komu oglądać Piła-Odyńcowo ???
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: Ted »

PAWKENS pisze:Szkoda że na Polsacie Sport nie pokażą meczu Holandia-Winiary. :| Bo po co komu oglądać Piła-Odyńcowo ???
Np mnie, choćby po to aby zobaczyć w akcji jedną z najlepszych żeńskich drużyn na świecie, aby zobaczyć w akcji reprezentantki Rosji czy Polski. Aby zobaczyć czy wicemistrzynie Polski otrząsły się po prysznicu, jaki wzięły na Podlasiu. I w końcu aby usłyszeć, czy komentator ponownie bardziej przejęty będzie tym, w jaki sposób obraził się na zawodniczki trener, niż tym co dzieje się w tym czasie na parkiecie.
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: PAWKENS »

Przesadziłem trochę z tym ''po co'' ale mimo to chyba ciekawszy byłby i jest w (Polsat Sport) :P mecz Holandia- Winiary

Jak na razie dobry początek Polek :D
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Transmisje TV z meczów LM - edycja 2007/08

Post autor: PAWKENS »

Wiemy już że transmisja z finałowego turnieju LM odbędzie się na kanale Polsat Sport oraz mecze Skry w Polsacie otwartym http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.24292 :D :D
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”