Final Four Ligi Mistrzów 2013

Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Hirako »

Lokomotiv Novosybirsk - Zenit Kazan
Bre Banca Cuneo - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Rozum podpowiada że w finale Cuneo kontra Zenit, a serce wiadomo jakby chciało :D Bardzo wiele zależy od zagrywki Włochów, jak im siądzie to zrobią z nas strzelnice, jeśli nie naprawdę możemy zagrać o złoto. Choć i KK ma się czym pochwalić w tym elemencie ;)

TRZYMAMY KCIUKI!!!
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
ze_wsi
Posty: 193
Rejestracja: 24 lut 2013, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Krosno/Mielec

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: ze_wsi »

Po co nowy wątek?
Pan Wacek
Posty: 346
Rejestracja: 28 paź 2012, o 12:25
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Pan Wacek »

ze_wsi pisze:Po co nowy wątek?
W poprzednich latach też był osobny na FF wiec teraz też może być.

A co do meczu z Cuneo, to na pewno Zaksa nie jest faworytem, ale póki co to na te najważniejsze mecze chłopaki potrafili się maksymalnie zmobilizować i je wygrywać.
No one likes us, we don't care!
meduza123
Posty: 347
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: meduza123 »

czy mecze Zaksy będą pokazywane w otwartym polsacie? ktoś może wie?
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Pele »

meduza123 pisze:czy mecze Zaksy będą pokazywane w otwartym polsacie? ktoś może wie?
REklamują że mecze będą na Polsat Sport oraz Polsat Sport HD
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Lineczka »

Cuneo to jeden z najbardziej chimerycznych zespołów. Mogą zaprezentować kompletną padakę albo zagrać jak wirtuozi. Intuicja podpowiada mi, że będziemy świadkami zaciętego meczu i ZAKSA awansuje do finału. Czego im, sobie i wam życzę. W drugim półfinale daje 80% szans Zenitowi.
Edyta

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Edyta »

ZAKSA po 20 godzinach dotarła do Omska, a polszczyzna DC robi wrażenie :] http://dcs-188-64-85-58.atmcdn.pl/dcs/o ... bf31cf.ogv
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Lineczka »

DC mistrz :]
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: sb.slav »

Za to Kapelusz jak urodzony Polak nawija. Bez żadnego akcentu.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: krzysiu »

Pod koniec wypowiedzi trochę zaciągnął po ukraińsku.
oliwia
Posty: 233
Rejestracja: 4 cze 2012, o 14:17

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: oliwia »

Zgadzam się z Lineczką. Cuneo to zespół, który może trafić na dzień, kiedy uda im się zagrać jak choćby z Maceratą. A następnego może polec bez walki. Stawiam tutaj znak równości. Drugi półfinał 80% dla Zenitu ;)
Bądźmy dobrej myśli!
Dobrze, że ZAKSA już dotarła, Kapelus bardzo ładnie mówi po polsku :)
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Hirako »

Cuneo podobno dopiero w czwartek zamelduje się w Omsku, muszą być pewni swego ;)
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: krzysiu »

Albo chcą do samego końca podleczyć swoich zawodników , czyli Wijsmansa i Ngapetha
Edyta

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Edyta »

Wijsmans i Ngapeth rozegrali cały mecz w niedzielnej kolejce Serie A, więc wątpię czy ich problemy są przyczyną.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Streeter »

Bardzo dużo zimno w Omsku, więc Włochom może być ciężko przywyknąć ;)

Pozostaje wierzyć, że Daniel przygotuje zespół tak, jak już wielokrotnie swoje ekipy przygotowywał - moim zdaniem każdy medal Zaksy będzie sukcesem, przegranego półfinału nie rozpatrywałbym jako jakiejś niespodzianki, bo faworytem spotkania mimo wszystko są Włosi. Ale sport lubi niespodzianki, a siatkówka szczególnie ;)

Uważam, że Zaksa ma większe szanse z Cuneo, aniżeli Novosybirsk z Zenitem. Alekno, podobnie jak Castellani jest trenerem, który umie przygotować formę na najważniejsze spotkania sezonu. Ponadto, mimo, iż grają na wyjeździe, w ewentualnym finale hala będzie za nimi - wprawdzie nie sądzę, by dla Rosjan miało to jakieś ogromne znaczenie, no ale jednak chyba lepiej, jeśli hala "pomaga, a nie przeszkadza".

Szansę Zaksy z Cuneo oceniam 40/60. Szanse Lokomotivu z Zenitem na 30/70.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: luck191 »

ZAKSA,Cuneo i Novosibrsk moim zdaniem pozostaną w cieniu Kazania,Zienit jest murowanym faworytem do zwycięstwa,brak zdobycia korony w sezonie 2012/13 będzie sporą niespodzianką
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: sb.slav »

Pozostaje życzyć Zaksie jak najlepszego występu, jak Włosi odpalą zagrywkę może być bardzo ciężko, ale jak piłka nie będzie leciała w pomarańczowe seriami to jest szansa na wyeliminowanie przeciwników. Gdybym miał postawić na dokładne rezultaty półfinałów to wskazałbym 3:1 dla Zaksy i 3:0 dla Zenitu. :D I wydaje mi się, że taki rezultat jest jak najbardziej możliwy, mam nadzieję, że po pierwszym secie Cuneo nie obedrze mnie ze złudzeń i nie spuści sromotnego lania KK ;) . A drugi wynik obstawiam z prawdopodobieństwem 90%. Tatarzy nie przegrali z Lokomotywami od 8 spotkań, zwyciężając w 13 na 17 meczów.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Hirako »

Czy ten sparing ZAKSY z Lokomotivem jest aktualny? Nie wiecie kiedy ma się odbyć?
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: hardy »

No to do najważniejszego meczu sezonu, a dla większości naszych zawodników najważniejszego meczu w karierze klubowej pozostało 6 godzin. Zobaczymy jak nasi zawodnicy do niego przystąpią. Ja trzymam kciuki.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Pele »

Z Kędzierzyna-Koźla dotarło 5 kibiców. Okazało się że można załatwić bilety w czym pomógł dobry duch czyli Andrzej Grzyb. CZekać nalezy na pierwszy mecz a w studio ma być między innymi Paweł PApke - jakby był w omsku w swojej wysokiej formie to o awans do finału byłbym spokojny!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: adi_tiger »

Mielewski w studiu: "Valerio miejsca w Zenicie długo juz nie zagrzeje (...)walczą o Butko"
Ciekawe czym to spowodowane, konflikt, wypalenie wlocha, kasa?
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Streeter »

Mielewski powiedział, że mecz będą komentować Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga :o pierwsze słyszę, że Drzyzga pojechał do Rosji.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Gustlik
Posty: 97
Rejestracja: 15 gru 2012, o 22:26
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Gustlik »

adi_tiger pisze:Mielewski w studiu: "Valerio miejsca w Zenicie długo juz nie zagrzeje (...)walczą o Butko"
Ciekawe czym to spowodowane, konflikt, wypalenie wlocha, kasa?
Na moje to Valerio Vermiglio słabo prezentuje się w drużynie Zenitu. No może nie słabo (bo na razie broni się wynikami) ale nie gra nic nadzwyczajnego. Wiadomo jacy są Włosi i to jeszcze gdzieś tam w Rosji i jaki jest Vermiglio jak się go oglądało w spotkaniach na arenie międzynarodowej - wszędzie szuka zaczepki.

Przyjdzie Butko za Vermiglio i automatycznie zwalnia się jedno miejsce w składzie na obcokrajowca - bo co jak co Anderson na razie spłaca się w 100%. Tylko kogo by tu sprowadzic? Michajłow, Sivożelez? Bo środkowych lepszych się nie znajdzie oprócz Muserskiego i Simona.
Mielewski powiedział, że mecz będą komentować Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga pierwsze słyszę, że Drzyzga pojechał do Rosji.
Ostatnio ta para komentowała jakiś mecz (chyba w Olsztynie) ze studia z Warszawy - także... Nie widzę problemu :D
Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce, więc wiem, że powstanie z niej wcale nie jest łatwe...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: adi_tiger »

Szczerze wątpię by komentowali z Rosji, pewnie ze studia z Warszawy.
Jak cieżko jest im wysłać komentatorów do Jastrzębia czy Rzeszowa to tym bardziej do Omska
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Streeter »

adi_tiger pisze:Szczerze wątpię by komentowali z Rosji, pewnie ze studia z Warszawy.
Jak cieżko jest im wysłać komentatorów do Jastrzębia czy Rzeszowa to tym bardziej do Omska
No skoro Swędrowski i Wanio są w Omsku, to Drzyzga raczej nie siedzi w studio w Warszawie, tylko są tam we trzech...
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Kurek7
Posty: 696
Rejestracja: 3 paź 2011, o 14:10
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Kurek7 »

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Panowie w studiu uważają Zaksę za faworyta w meczu z Cuneo? ;)

Nie to, że by mi to coś przeszkadzało- wręcz przeciwnie- ale to trochę życzeniowe myślenie :)

Niemniej jednak chyba każdy kibic siatkówki w Polsce bd dziś za Zaksą.
Polska biało-czerwoni... :)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Pele »

Też jestem zdziwiony że W.Drzyzga komentuje ze Swędrowskim, bo polecieli do OMska Wanio i Swędrowski ale moze Drzyzga doleciał???
Też zauważyłem że ZAKSĘ stawiają jako faworyta, oby mieli rację!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Streeter »

Kurek7 pisze:Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Panowie w studiu uważają Zaksę za faworyta w meczu z Cuneo? ;)
Panowie nawet "wpłynęli" na bukmacherów - jeszcze wczoraj na Zaksę był kurs 2.80, dziś już 2.34 ;) niemniej jak już wielokrotnie wspominaliśmy faworytem oczywiście są Włosi.

No to zaczynamy pierwszy półfinał:

Lokomotiv Novosybirsk: Butko, Divis, Gutsalyuk, Nilsson, Birjukov, Volvich, Golubev (L)
Zenit Kazań: Vermiglio, Anderson, Lee, Mikhajlov, Sivozhelez, Abrosimov, Obmochaev (L), Babichev (L)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Odp: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: hardy »

Przecież powiedzieli że do Rosji poleciał Wanio. Swędrowski też miał lecieć ale widocznie nie poleciał, w końcu to nie Skra gra. Czuć że komentują że studia.
Edyta

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2013

Post autor: Edyta »

Mam wrażenie, że Drzyzga ze Swędrowskim siedzą w Warszawie. Trochę wstyd, no ale nie ma Skry.
Nowosybirsk znowu zaczyna dobrze, 5:0, a i tak pewnie zaraz wszystko się wyrówna.
Co do VV to słyszałam, że przedłużył kontrakt, ale może coś mi się pomyliło.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2013, o 11:02 przez Edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”