Final Four Ligi Mistrzów 2014

Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Hirako »

Lineczka pisze:
kuchcik77 pisze: Specjalne gratulacje dla Masnego-pierwsze trofeum podczas gry w Polsce?!
Jakie trofeum? Brązowy medal. A sukcesy z ZAKSĄ to co?
Jakie sukcesy pani ekspertko? 4 miejsce? :|
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Kicu »

Lineczka pisze:
kuchcik77 pisze: Specjalne gratulacje dla Masnego-pierwsze trofeum podczas gry w Polsce?!
Jakie trofeum? Brązowy medal. A sukcesy z ZAKSĄ to co?
Jakie sukcesy z ZAKSĄ? Z tego co kojarzę, to Masny jeszcze nic nigdy nie zdobył w Polsce. Żadnego metalu.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: leeon »

pewniak pisze:
Kuba_JW pisze:Czy gimnazjalni eksperci forumowi moga mi wyjasnic, Jastrzebie jest w formie czy nie? Bo juz nic nie rozumiem...
W Polskiej siatkówce to jest tak (czy to klubowej, czy reprezentacyjnej: Jak wygrywa drużyna to jest w formie, jak przegrywa to nie jest w formie. Bo przecież nie może przegrać dlatego że przeciwnik jest lepszy i nie dał pograć...

A może rzeczywistość jest bardziej skomplikowana niż internetowe uproszczenia. Czy JW tak jak dziś grało wczoraj? Czy jakby zagrało w stylu meczu z Zaksą to ugraloby w Ankarze seta? Trudność polega na sprzężeniu tylu ważnych elementów przygotowania zespołu, by zagrały w kluczowych momentach. Nie jest to łatwe. Wg Mnie wczoraj JW zagrało poniżej swoich możliwości.
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, o 15:10 przez leeon, łącznie zmieniany 1 raz.
Brasil

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Brasil »

Oby Jastrzębie utrzymało Łaskę, bo mogą mieć problem ze znalezieniem odpowiedniego Polaka. Dzisiaj niesamowity kozak.

Źle się patrzy na takiego Wołkowa, Grbicia czy Andersona. Trzymając się analogii, jak Sisley po sezonie 07/08 i porażkach m.in. ze Skrą, tak teraz Zenit powinien zostać przebudowany. Alekno od dwóch sezonów przegrywa wszystko jak leci, i nie tylko z Biełgorodem, a Nowosybirskiem czy JW. Dziś nikt tam nie zagrał bardzo dobrze, stabilnie, we wszystkich elementach.

Miło, że raz na jakiś czas Dawid bije Goliata. :)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Murilo0 »

pewniak pisze: W Polskiej siatkówce to jest tak (czy to klubowej, czy reprezentacyjnej): Jak wygrywa drużyna to jest w formie, jak przegrywa to nie jest w formie. Bo przecież nie może przegrać dlatego że przeciwnik jest lepszy i nie dał pograć...
No dokładnie, najbardziej mnie śmieszyły komentarze o braku formy Resovii w meczach z Maceratą rok temu :D Gratulacje dla Jastrzębia, trochę dziwny był ten dzisiejszy mecz, ale mimo wszystko jest brąz :)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Lineczka »

Hirako pisze:
Lineczka pisze:
kuchcik77 pisze: Specjalne gratulacje dla Masnego-pierwsze trofeum podczas gry w Polsce?!
Jakie trofeum? Brązowy medal. A sukcesy z ZAKSĄ to co?
Jakie sukcesy pani ekspertko? 4 miejsce? :|
Faktycznie, pomylił mi się sezon z Zagumnym. Mea culpa ekspercie. :)
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Skrzypek »

Brawo Jastrzębski, brawo Masny! Poprowadził cały zespół do świetnego wyniku w ataku (56%). Nawet Damian Wojtaszek zakończył na 50% :D Oczywiście w ataku
Ostatnio zmieniony 23 mar 2014, o 15:14 przez Skrzypek, łącznie zmieniany 1 raz.
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: kibic_siatki »

Wielkie gratulacje dla Jastrzębskiego Węgla! Zespól chyba od poł. 3 seta uwierzył, że ten mecz można wygrać. Wczoraj grał tylko Kubiak, a dziś cała drużyna. Trochę szkoda, że tak wczoraj nie grali. Co do pozycji naszej ligi: w JW środkowi, na tle innych drużyn PLS prezentują się świetnie, natomiast na tle czołowych drużyn dość słabo.
Co do gry Zenitu- tak jak wczoraj dobrze grał Anderson, w pewnym momencie dołączył Michajłow, natomiast środkowi na zagrywce dość słabo.
Ten medal uratował, dość słabe występy naszych drużyn w pucharach w tym sezonie.
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: akukuk »

Co tu dużo mówić - WIELKIE zwycięstwo Jastrzębskiego Węgla. Zasłużyli sobie na ten brąz bez dwóch zdań. No i trzeba przyznać, że satysfakcja jest nie tylko z medalu, ale również z wygranej nad takim, a nie innym przeciwnikiem. Brawo!

+ Bomby przyjmowane w punkt przez Krzyśka Gierczyńskiego - miodzio.
betkrzys
Posty: 883
Rejestracja: 6 maja 2012, o 10:41
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: betkrzys »

Niespodziewalem sie, świetny wynik, gratulacje dla JW.
zespół nie da rady to sędzia pomoże - finał czelendż 2019.
salvatore399
Posty: 30
Rejestracja: 15 mar 2014, o 15:05
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: salvatore399 »

Chyba najbardziej wypada gratulować "dziadkowi" Gierczyńskiemu - możnaby rzecz złota jesień tego siatkarza. No i Masnemu - do dzisiaj mówiłem, że gdzie Masny, tam brak sukcesów. Hau Hau Hau. Ciekaw jestem, jak wpłynie to na jego postawę, bo zazwyczaj w tych ważnych meczach popełniał błędy (vide wczorajsze trzy wystawy do Łaski, ostatnie grzechy z gry w barwach Kędzierzyńskich - mecz o brąz, 2:0 w meczach, 2:0 w setach, 23:17 i... do dzisiaj tego nie mogę zrozumieć). Życzę mu jak najlepiej, bo zazwyczaj jego gra jest świetna, fantazyjna.
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: adi_tiger »

Przed nami finał. Szczerze powiedziawszy, zycze 3:0 dla Rosjan.
Nie podoba mi się sposób tworzenia siatkówki na siłę jak to ma w Turcji. Podczas wczorajszego półfinału LM JW-Ankara ludzie na trybunach grupowo czytali książki. Nie podoba mi się takie zmuszanie ludzi na chodzenia na mecze. Po prostu nie...
Tak samo nie podobało mi się nagłe wpompowanie kasy w drużynę i ściągnięcie na ogromne pieniądze gwiazd Trento.
allanjelly
Posty: 108
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 20:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: allanjelly »

Kuba_JW pisze:Czy gimnazjalni eksperci forumowi moga mi wyjasnic, Jastrzebie jest w formie czy nie? Bo juz nic nie rozumiem...
No właśnie jest jak jest. Jastrzębie jest w zupełnie niezłej formie, ale:
1). ich skład jest wąski, więc słabszy dzień choćby jednego z podstawowej szóstki niweczy dobrą grę zespołu, bo zmiany po prawdzie nie ma;
2). wczoraj grali pierwszy mecz w nowej, niskiej halik - może wydawać się to nieistotne, ale właśnie w przyjęciu i zagrywce robi to zaj..tą różnicę, w stosunku do gospodarzy. Różnicę, która wczoraj wystarczyła, żeby złamać Jastrzębie
3). Do szału już mnie doprowadzało umniejszanie na tym forum poziomu Turkom. Można było odnieść wrażenie, że to podwórkowa drużyna. Czy któryś z "ekspertów" zastanowił się co pisze? Czy tak z ręką na sercu zastanowił się nazwisko po nazwisku, pozycja po pozycji, w których miejscach nasza drużyna jest lepsza? Cała nadzieja polegała na wziętym nie wiem skąd założeniu, że Kazinski, Juantorena, Raphael, Djuric i spółka po prostu zapomnieli jak się odbija piłkę i od roku przestali trenować.
Brasil

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Brasil »

adi_tiger pisze:Nie podoba mi się sposób tworzenia siatkówki na siłę jak to ma w Turcji.
Na siłę to siatkówkę tworzono w Azerbejdżanie, Grecji czy Hiszpanii jeżeli chodzi o kobiety. Zostały lub zostaną z tego gruzy. W Turcji robią to wzorcowo, na wielu płaszczyznach, stawiając w nadrzędnej roli reprezentację. Nie widzę powodów, dla których tak psioczycie, że w perspektywie pięciu lat, powstanie w Turcji poważna męska kadra, a za tym jeszcze wzmocni się liga. Śmiać się chce, gdy się czyta, że Halkbank się rozpadnie po jednym sezonie, niemniej cały ten ''projekt'' jest jak najbardziej pozytywny. Zaskakujące jest umniejszanie lidze tureckiej, gdy przez ostatnie trzy sezony mamy z nimi ujemny bilans spotkań w europejskich pucharach.

Bie-ło-go-rie! Matej! Czas na trochę dobrej siatkówki w tym Final Four z obu stron.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Milten »

No, nawet jeśli Biełgorod to wygra to Rosjanom daleko będzie do 11 zwycięstw rzedu zespolow z Italii w latach 90-tych. Halkbank! ;)
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: sb.slav »

Ukarać mi tu nowobogackich bankierów.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Milten »

Bo Zenit i reszta drużyn sponsored by Gazprom to tradycyjne, godne szacunku zespoły :D
Zagrywka Biełgorodu naprawde mocarna. Jak tak dalej będzie to Turcy maja małe szanse.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Murilo0 »

Ile znaczy w siatkówce wysoki równy blok. Kazijski nie przyzwyczaił się, że ktoś skacze tak wysoko do bloku, jak on do ataku i efekty widzimy ;) Dawać Biełogorie!
All work and no play makes Jack a dull boy...
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: sb.slav »

Bez obcokrajowców turecka liga leży i kwiczy, a rosyjska nadal będzie najsilniejsza - taka jest różnica.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Milten »

Nic z tego, nie wierze w ten Halkbank. W sumie myślałem, że w dzisiejszej siatkówce nalezy miec mocne skrzydla. Znowu nie mialem racji :D Biełgorod pokazuje ze samym blokiem i zagrywka mozna wygrywac nawet LM
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Defit »

Milten pisze:Nic z tego, nie wierze w ten Halkbank. W sumie myślałem, że w dzisiejszej siatkówce nalezy miec mocne skrzydla. Znowu nie mialem racji :D Biełgorod pokazuje ze samym blokiem i zagrywka mozna wygrywac nawet LM
Odniesiesz się teraz? :D Jakie to życie przewrotne..
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Milten »

Wciaż uważam że Rosjanie wygrają :D Odszczekam byc moze po koncu meczu, narazie nie.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
allanjelly
Posty: 108
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 20:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: allanjelly »

Ile zależy od dyspozycji dnia... Gdyby Osmany był w takiej dyspozycji jak wczoraj, to po Rosjanach nie byłoby co zbierać.
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: kibic_siatki »

allanjelly pisze:Ile zależy od dyspozycji dnia... Gdyby Osmany był w takiej dyspozycji jak wczoraj, to po Rosjanach nie byłoby co zbierać.
Dzisiaj na bloku nie ma: Masnego i Kubiaka...
allanjelly
Posty: 108
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 20:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: allanjelly »

Nieprawdopodobna siła pojedynczego bloku Grozera - pierwsze dwa sety Juantorena nie może sobie pograć, a teraz straszy Djuricza.
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: PvK »

Tzourtis jest beznadziejny. Wczoraj na 9 zdobytych punktów w ataku oddał 6. Dziś też beznadziejnie. Wielkie, supersilne DREWNO
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Milten »

Co do Mitara, to on miał juz problemy z JW. Taki troche jezdziec bez glowy
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Defit
Posty: 576
Rejestracja: 12 sie 2012, o 21:26
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Defit »

Trzeci set posypał się przez niego właśnie, od stanu 7:8 popełnił 3 błędy z rzędu i zrobiło się 7:11.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Milten »

Jedyna nadzieją Halkbanku jest Osmany, mało pilek do Bosniaka i to, zeby Matej sie wreszcie obudzil i zaczal grac jak Matej.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2014

Post autor: Adamo88 »

Swędrowski zaczyna być siatkarskim Szpakowskim, Subasi jako srodkowy .. :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”