Final Four Ligi Mistrzów 2015

Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Ewa6 »

No to ciekawe kto z Polaków będzie miał najwyższy kontrakt w Pluslidze w następnym sezonie :D
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: krzychszp »

Touzinsky nagroda Fair Play ale w sumie nie wiem czym sie zasłuzył :)
Baks
Posty: 5
Rejestracja: 29 mar 2015, o 02:10
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Baks »

Edyta pisze:Nie oglądałam dekoracji od początku, co dostał Touzinsky? Bo nie mogę się doliczyć tych nagród :)
Fair play.
Przemyslaw
Posty: 790
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Przemyslaw »

Ewa6 pisze:No to ciekawe kto z Polaków będzie miał najwyższy kontrakt w Pluslidze w następnym sezonie :D
Drzyzga i Mika :) ?
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: lipton »

Touzinsky - nagrodę fair play, ale za co, nie wiem.
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: StanLee »

Mefju dziś najlepsze przyjęcie na boisku, 13 punktów przez dwa i pół seta, prawie 70% w ataku - przepraszam, że zwątpiłem. Fizycznie wygląda słabo, ale co klasa, to klasa, ogrania mu brakuje, na kadrze będzie wymiatać. Strasznej stabilności nabrał przez ostatni sezon w Kazaniu i dobrze widać to w takich meczach.

Napiszcie te nagrody, dzięki.
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: PJ_volleyball »

StanLee pisze:70% Kazania wystarczyło, żeby stracili jednego seta przez dwa mecze.
70%?
A nie 67%? A może jednak 73%?

Trochę to śmieszne. Jak to obliczyles? Podrzucisz wzór na PW?
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: krzychszp »

Atak - Michajłow
Przyjecie-Leon, Conte
Środek - Nowakowski, Bontje
Rozegranie - Drzyzga
Libero-Salparov
MVP - Leon
Fair Play- Touzinsky
kamien
Posty: 217
Rejestracja: 28 lut 2012, o 15:55

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: kamien »

Nasi komentatorzy maja pamięć jak moja Babcia ;) , pamiętają Mostostal w LM, nie pamiętają ZAKSy
reprezentacyny rozrywający:" gdyby wiosną 2020, w momencie przerwania rozgrywek, Warszawa lub Bełchatów były na pierwszym miejscu to mielibyśmy Mistrza Polski"
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: StanLee »

PJ_volleyball pisze:Trochę to śmieszne.
Mnie tam co innego bawi. ;)

Krzychszp - dzięki. Nagroda dla Bontje zrobiła mi dzień, ale oprócz tego zasłużenie dla wszystkich.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: serBalonSwann »

kiedy on tą żonę zdązył poznac? :O
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sb.slav »

Kowal mądre słowa, mentorskie, on też się uczy. Mistrzu zostań z Rzeszowem na kolejny sezon.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: adi_tiger »

serBalonSwann pisze:kiedy on tą żonę zdązył poznac? :O
Jak trenował w Rzeszowie ??
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: kibic_siatki »

Przy wręczaniu medali kibice (przypuszczam, ze rzeszowscy) gwizdali jak odbierał medal Spirydonow. Ciekawe czym im podpadł w tym meczu? Chyba nawet nie pokazał się nawet na moment. Ale cóż: najlepsi kibice na świecie...
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: PJ_volleyball »

StanLee pisze:
PJ_volleyball pisze:Trochę to śmieszne.
Mnie tam co innego bawi. ;)
Poważne było to pytanie. W jaki sposób akurat te 70% wyliczyles?

Strasznie szkoda, ze nie udało sie wyszarpac seta, bo może to byłby jakiś impuls.
Andrzej próbował, szukał optymalnej pary i chyba zrobił co mógł. Przyjecie dzisiaj leżało, a bez przyjęcia to wiadomo.
Edyta

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Edyta »

adi_tiger pisze:
serBalonSwann pisze:kiedy on tą żonę zdązył poznac? :O
Jak trenował w Rzeszowie ??
Przecież Grzyb mu ją znalazł. Czekała na niego jeszcze zanim przyjechał do Polski. Niby jak inaczej miałby się starać o obywatelstwo?
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: nicram »

kibic_siatki pisze:Przy wręczaniu medali kibice (przypuszczam, ze rzeszowscy) gwizdali jak odbierał medal Spirydonow. Ciekawe czym im podpadł w tym meczu? Chyba nawet nie pokazał się nawet na moment. Ale cóż: najlepsi kibice na świecie...

A skąd takie przypuszczenie że to akurat rzeszowscy a nie np bełchatowscy :) ??? I dobrze że wygwizdali prostaka, za te jego wypowiedzi pod adresem Polaków.
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: StanLee »

PJ_volleyball pisze:Poważne było to pytanie. W jaki sposób akurat te 70% wyliczyles?
Efektywność przyjęcia Andersona razy pi przez dosiężny Leona dzielone przez 1/2 bicepsu Sidao. Zaokrągliłem, bo wyszło, 70,225%.

Conte to chyba do końca kariery zostanie z Pucharem Challenge na międzynarodowej arenie. Nie zgadzam się zupełnie z opinią, że brąz sie nie liczy, co zresztą pokazał ten dzisiejszy mecz.

Nawet mnie nie stać na krytykowanie kibiców Resovii za gwizdanie na Spirydonowa. :D
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Ewa6 »

Przemyslaw pisze:
Ewa6 pisze:No to ciekawe kto z Polaków będzie miał najwyższy kontrakt w Pluslidze w następnym sezonie :D
Drzyzga i Mika :) ?
Stawiam na Fabiana ;)
kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: kibic_siatki »

nicram pisze: A skąd takie przypuszczenie że to akurat rzeszowscy a nie np bełchatowscy :) ??? I dobrze że wygwizdali prostaka, za te jego wypowiedzi pod adresem Polaków.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Kibicowałem Resovii w finale, natomiast chamstwa nie cierpię, a z tego kibice tego klubu są znani.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: ldz »

nicram pisze: A skąd takie przypuszczenie że to akurat rzeszowscy a nie np bełchatowscy :) ??? I dobrze że wygwizdali prostaka, za te jego wypowiedzi pod adresem Polaków.
bełchatowscy by go wytrąbkowali i wysyrenowali. To musieli być Resoviacy.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: PJ_volleyball »

StanLee pisze:
PJ_volleyball pisze:Poważne było to pytanie. W jaki sposób akurat te 70% wyliczyles?
Efektywność przyjęcia Andersona razy pi przez dosiężny Leona dzielone przez 1/2 bicepsu Sidao. Zaokrągliłem, bo wyszło, 70,225%.
Zapomniales o gęstości brody Maroufa.
Cos kolo 78% by Ci wtedy wyszlo.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, o 17:54 przez PJ_volleyball, łącznie zmieniany 1 raz.
bumbum
Posty: 259
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 13:54
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: bumbum »

kibic_siatki pisze:Przy wręczaniu medali kibice (przypuszczam, ze rzeszowscy) gwizdali jak odbierał medal Spirydonow. Ciekawe czym im podpadł w tym meczu? Chyba nawet nie pokazał się nawet na moment. Ale cóż: najlepsi kibice na świecie...
Rzeszowscy kibice przyjechali najliczniejszą grupą, wczoraj mocno dopingowali swoich. Dziś przez moment mieli żółto-czarne serca, po meczu skandowali nazwiska zawodników Skry.. Trochę za dużo tego dobrego ze strony Resoviaków, więc trzeba poszukać głębiej by ZNÓW coś im zarzucić. Ktoś gwizdał na Rosjanina, podczas gdy kamerzysta pokazywał ekipę Zenitu, ale kolega przypuszcza, że musieli to być kibice Resovii, bo tradycja musi zostać podtrzymana - czyli - kibice Resovii znowu "najlepsi'. Nudne to i żenujące.
Szkoda, że faktycznie nikt nie rozwodzi się na tym forum ile Resoviacy robią dobrego...
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: krzychszp »

Gwizdy zupełnie niepotrzebne, Spirydonow nic złego na tym FF nie zrobił, chyba że były jakieś zachowania których nie wychwyciła kamera
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: batmanowski »

Słabo Resovia niby taka dobra forma wyrównane dwie szóstki i nawet seta nie ugrali. Skra bez formy też fatalnie. Ogólnie to final four na marnym poziomie. Pewnie dlatego, że sezon długi MŚ 2014 i wyczerpująca liga.
Awatar użytkownika
nicram
Posty: 1372
Rejestracja: 7 lut 2010, o 19:34
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: nicram »

kibic_siatki pisze:
nicram pisze: A skąd takie przypuszczenie że to akurat rzeszowscy a nie np bełchatowscy :) ??? I dobrze że wygwizdali prostaka, za te jego wypowiedzi pod adresem Polaków.
Uderz w stół a nożyce się odezwą.
Kibicowałem Resovii w finale, natomiast chamstwa nie cierpię, a z tego kibice tego klubu są znani.

A to chamy :]. To spiridonov pierwszy zaczął prowokację i wojenkę z Polakami, więc bardzo dobrze że go wygwizdali :D Mam nadzieję że to nie ostatni raz 8-)
Karol Kłos - Potem naskakujemy na sędziów a oni nas jeszcze karzą
StanLee - Miano najlepszej drużyny Europy w październiku-listopadzie aż tak prestiżowe to nie jest...
Andrzej Kowal- Gdyby każdy w teorii wygrywał to cóż to byłby za sport
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: hugo »

Spiridonow był wygwizdywany przez polskich i niemieckich fanów.

Niemców prowokował na LŚ w Berlinie, a Polaków na MŚ 2014.

-------------------------------------

Impreza okazała się sporym sukcesem pod względem frekwencji, ale nie wiem czy to dobrze, bo włodarze z CEV utwierdzą się, że zmierzają w dobrym kierunku. Tymczasem w Berlinie bardzo dobry klimat na siatkę był już od ok. 5 lat.
\
pozytyw
Posty: 174
Rejestracja: 3 wrz 2012, o 19:29

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: pozytyw »

Najlepsi kibice na świecie po lekcji w Radomiu niczego się nie nauczyli.
Gwizdanie na zawodnika który nawet nie wszedł na boisko to nie jest powód do dumy.
Najlepsi na świecie są kibice Resovii
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: VernonRoche »

Biedny ten Spiridonow. "Strzela" do Polaków, ale i tak biedny, że ktoś miał czelność na biedaczysko gwizdać.
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: maciek77 »

To już gwizdać nie można? Ronaldo w Grand Derbi był wygwizdywany przy każdym kontakcie z piłką przez 100tys ludzi i nikt o to nie płacze. A do Spiridonova mu daleko i w zachowaniu, i w umiejętnościach.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”