Final Four Ligi Mistrzów 2015

Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: madlark »

krzychszp pisze:Gwizdy zupełnie niepotrzebne, Spirydonow nic złego na tym FF nie zrobił, chyba że były jakieś zachowania których nie wychwyciła kamera
Pewnie dostał za całokształt, po nim to i tak spłynęło.
Kiedy Sovia była w Loko popisał się niewybrednymi komentarzami na Face.
Gdzie wtedy byłeś obrońco ucieśnionych? :D
Tu masz jaki on wrażliwy ;)
https://twitter.com/spirik15/status/582083331845697537
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, o 18:22 przez madlark, łącznie zmieniany 1 raz.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: todus »

Gratulacje dla Resovii. Naprawdę walczyli i to się liczy.

Czego jeszcze brakuje w obecnej ekipie aby wygrać z takim Zenitem ?
Myślę, że Krzysiek Ignaczak pomimo że darzę go wielkim szacunkiem to nie Salparov.
Czas na wzmocnienie tej pozycji.

Brakuje jeszcze Akchrema na jednym ze skrzydeł.

I to koniec niezbędnych zmian.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Ewa6 »

todus pisze:Gratulacje dla Resovii. Naprawdę walczyli i to się liczy.

Czego jeszcze brakuje w obecnej ekipie aby wygrać z takim Zenitem ?
Myślę, że Krzysiek Ignaczak pomimo że darzę go wielkim szacunkiem to nie Salparov.
Czas na wzmocnienie tej pozycji.

Brakuje jeszcze Akchrema na jednym ze skrzydeł.

I to koniec niezbędnych zmian.
No tak Akhrem na pewno przyjmował by w w punkt bomby Leona ;)
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: todus »

Ewa6 pisze:
todus pisze:Gratulacje dla Resovii. Naprawdę walczyli i to się liczy.

Czego jeszcze brakuje w obecnej ekipie aby wygrać z takim Zenitem ?
Myślę, że Krzysiek Ignaczak pomimo że darzę go wielkim szacunkiem to nie Salparov.
Czas na wzmocnienie tej pozycji.

Brakuje jeszcze Akchrema na jednym ze skrzydeł.

I to koniec niezbędnych zmian.
No tak Akhrem na pewno przyjmował by w w punkt bomby Leona ;)
Nie przyjął by je na 6 metr a potem skończył droga Ewo.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
luk_m5
Posty: 626
Rejestracja: 4 lip 2012, o 13:20
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: luk_m5 »

O co chodzi z tym Leonem w reprezentacji. Magiera i Lepa na tt coś pisali. Był jakiś wywiad dziś po meczu czy coś ?
Awatar użytkownika
Grembi
Posty: 647
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 20:42
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Grembi »

Ewa6 pisze:
todus pisze:Gratulacje dla Resovii. Naprawdę walczyli i to się liczy.

Czego jeszcze brakuje w obecnej ekipie aby wygrać z takim Zenitem ?
Myślę, że Krzysiek Ignaczak pomimo że darzę go wielkim szacunkiem to nie Salparov.
Czas na wzmocnienie tej pozycji.

Brakuje jeszcze Akchrema na jednym ze skrzydeł.

I to koniec niezbędnych zmian.
No tak Akhrem na pewno przyjmował by w w punkt bomby Leona ;)
Dziś nikt tych bomb by nie przyjął. Większość to były zagrywki nie do przyjęcia. Brakło siły ognia na kontrach i tu boli brak zaryzykowania parą Buszek - Ivovic.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: hubert »

Kamera nie pokazywała Spirydonowa bo stał w kwadracie. Dość często na niego łypałem z trybun i przynajmniej raz "strzelał" w kierunku Resovii (zawodników).
Na boisku parę razy chamskie zachowanie Apalikowa - też standard. Gdyby nie Rosjanie nawet dałoby się ten Kazań lubić ;)
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: maciek77 »

luk_m5 pisze:O co chodzi z tym Leonem w reprezentacji. Magiera i Lepa na tt coś pisali. Był jakiś wywiad dziś po meczu czy coś ?
ich wpisy chyba dotyczą klubowych rozgrywek

@przynajmniej wpis Lepy
nawet wikipedia podaje, że Leon chciałby zagrać dla repr Polski :] :] :]
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, o 18:37 przez maciek77, łącznie zmieniany 2 razy.
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: kibic_siatki »

todus pisze:Czego jeszcze brakuje w obecnej ekipie aby wygrać z takim Zenitem ?
Myślę, że Krzysiek Ignaczak pomimo że darzę go wielkim szacunkiem to nie Salparov.
Czas na wzmocnienie tej pozycji.
Brakuje jeszcze Akchrema na jednym ze skrzydeł.

I to koniec niezbędnych zmian.
Mam nadzieje, że włodarze Resovii tak nie myślą. Bez żartów: ten wynik jest świetny dla klubu, natomiast więcej nie są w stanie osiągnąć w tym składzie. Skład na LM jest porównywalny do składu Gdańska w tym sezonie: są w stanie dostać się do finału PLS, ale szans na tytuł raczej nie mają. Ekipa zbudowana z zawodników niechcianych gdzie indziej: Falaschi, Gacek, Schwarz, Grzyb, Gawryszewski, a nawet Mika (zwolniony przed sezonem reprezentacyjnym z kontraktu z Rzeszowem) tworzy dobrą drużynę, lecz pewnego poziomu nie przeskoczy. Podobnie jest z Resovią: dzisiaj gdyby grała z Grozerem zamiast Schopsa to miałaby szansę na wygraną.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: hubert »

maciek77 pisze:
luk_m5 pisze:O co chodzi z tym Leonem w reprezentacji. Magiera i Lepa na tt coś pisali. Był jakiś wywiad dziś po meczu czy coś ?
ich wpisy chyba dotyczą klubowych rozgrywek
Przecież to od dawna wiadomo. Ma żonę Polkę po to aby dostać obywatelstwo. Papiery złożone - szacują, że w 2016 pozytywnie rozpatrzone będzie, potem 2 lata karencji i w 2018 na MŚ zagra Polak Leoński.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
maciek77
Posty: 2007
Rejestracja: 28 maja 2012, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: maciek77 »

hubert pisze:
maciek77 pisze:
luk_m5 pisze:O co chodzi z tym Leonem w reprezentacji. Magiera i Lepa na tt coś pisali. Był jakiś wywiad dziś po meczu czy coś ?
ich wpisy chyba dotyczą klubowych rozgrywek
Przecież to od dawna wiadomo. Ma żonę Polkę po to aby dostać obywatelstwo. Papiery złożone - szacują, że w 2016 pozytywnie rozpatrzone będzie, potem 2 lata karencji i w 2018 na MŚ zagra Polak Leoński.
Ale ja o tym wiem. Tylko, że Leon palnął że chciałby zagrać dla reprezentacji a ludzie biorą to na poważnie.

@a karencja to już mu dawno leci
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, o 19:10 przez maciek77, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
todus
Posty: 936
Rejestracja: 25 maja 2008, o 19:10
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: todus »

kibic_siatki pisze:
todus pisze:Czego jeszcze brakuje w obecnej ekipie aby wygrać z takim Zenitem ?
Myślę, że Krzysiek Ignaczak pomimo że darzę go wielkim szacunkiem to nie Salparov.
Czas na wzmocnienie tej pozycji.
Brakuje jeszcze Akchrema na jednym ze skrzydeł.

I to koniec niezbędnych zmian.
Mam nadzieje, że włodarze Resovii tak nie myślą. Bez żartów: ten wynik jest świetny dla klubu, natomiast więcej nie są w stanie osiągnąć w tym składzie. Skład na LM jest porównywalny do składu Gdańska w tym sezonie: są w stanie dostać się do finału PLS, ale szans na tytuł raczej nie mają. Ekipa zbudowana z zawodników niechcianych gdzie indziej: Falaschi, Gacek, Schwarz, Grzyb, Gawryszewski, a nawet Mika (zwolniony przed sezonem reprezentacyjnym z kontraktu z Rzeszowem) tworzy dobrą drużynę, lecz pewnego poziomu nie przeskoczy. Podobnie jest z Resovią: dzisiaj gdyby grała z Grozerem zamiast Schopsa to miałaby szansę na wygraną.
Sorry ale to nie Schops był dzisiaj wąskim gardłem.
Powiem więcej: Drzyzga, Nowakowski, Schops i Kowal to kluczowi gracze Resovii na dzisiaj.
"Wygrywanie oznacza brak strachu przed przegraną"
"Jeśli chcesz coś osiągnąć, pokaż, że możesz to zrobić" Ihos Hernandez
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: VernonRoche »

Achrem raczej nie robiłby różnicy, tym bardziej teraz po kontuzji.
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: kibic_siatki »

todus pisze: Sorry ale to nie Schops był dzisiaj wąskim gardłem.
Powiem więcej: Drzyzga, Nowakowski, Schops i Kowal to kluczowi gracze Resovii na dzisiaj.
Nie czepiam się dzisiejszej gry Schopsa, bo grał przyzwoicie, bez szału na poziomie Michajłowa. Natomiast nie jest to zawodnik, który pociągnie zespół, jak mu nie idzie. Większy problem stwarzali przyjmujący, będący tłem dla graczy na tej pozycji Zenitu. Ogólnie chodzi o to, że Resovia miała tylko Iwowicia, który w I secie pociągnął na zagrywce i z -3 zrobiło się +3 pkt przewagi. Potem już nikt nie błyszczał i nie ciągnął zespołu tak jak robił to Leon (który w statystykach wypadł marnie, natomiast było widać kto był liderem).
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: hubert »

kibic_siatki pisze:
todus pisze: Sorry ale to nie Schops był dzisiaj wąskim gardłem.
Powiem więcej: Drzyzga, Nowakowski, Schops i Kowal to kluczowi gracze Resovii na dzisiaj.
Nie czepiam się dzisiejszej gry Schopsa, bo grał przyzwoicie, bez szału na poziomie Michajłowa. Natomiast nie jest to zawodnik, który pociągnie zespół, jak mu nie idzie. Większy problem stwarzali przyjmujący, będący tłem dla graczy na tej pozycji Zenitu. Ogólnie chodzi o to, że Resovia miała tylko Iwowicia, który w I secie pociągnął na zagrywce i z -3 zrobiło się +3 pkt przewagi. Potem już nikt nie błyszczał i nie ciągnął zespołu tak jak robił to Leon (który w statystykach wypadł marnie, natomiast było widać kto był liderem).
Przyjmujący byli tłem dla graczy Zenitu bo Zenit kopał zagrywką niemiłosiernie. Jak przez moment Ivovic w pierwszym secie kopał to Zenit też sobie nie radził, tak więc takie porównanie bez kontekstu nie ma sensu.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sb.slav »

Oczywista oczywistość, kto na tym poziomie serwuje, ten wygrywa. Zenit był lepszy tylko o tyle, że tę jakość na zagrywce pokazywał przez cały mecz, Resovia może w normalnej dyspozycji, z Żurkiem, może z Lotmanem na libero by to zniosła lepiej i gdyby jeszcze sama nacisnęła zagrywką, to kto wie. Tak należy grać, każdy to wie, truizmy.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
kibic_siatki
Posty: 2596
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: kibic_siatki »

hubert pisze: Przyjmujący byli tłem dla graczy Zenitu bo Zenit kopał zagrywką niemiłosiernie. Jak przez moment Ivovic w pierwszym secie kopał to Zenit też sobie nie radził, tak więc takie porównanie bez kontekstu nie ma sensu.
Jak wszedł Buszek z Lotmanem na przyjęcie to przestał kopać. Tylko wtedy się okazało, że Lotman w ataku jest dość słaby i nie było dużej korzyści z lepszego przyjęcia. Dzisiejszy Zenit to takie Trentino sprzed kilku lat: Leon- Juantorena, Kazijski- Anderson; a pozycja atakującego miała mniejsze znaczenie, choć Michajłow jest lepszy od Czecha czy Brazylijczyka.
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: PJ_volleyball »

Final Four i ogólnie ten sezon pokazał, ze Michajłow jeżeli jest zdrowy to ciągle jest to scisla czołówka jezeli chodzi o pozycje atakującego.

Juz parę lat temu grał świetnie i na wysokim poziomie, ale teraz widać jeszcze, ze dojrzał.

Kolejna rzecz, o tym tez mówili komentatorzy. Niesamowicie pokorny zawodnik, skromny, zero gwiazdorstwa. Miałem okazje zamienić z nim parę słów podczas Final Right LS w Ergo Arenie i tylko mogę potwierdzić te słowa.
Tak jak niespecjalnie przepadam za Rosjanami tak Michajłowa bardzo cenie i lubię. Widać, ze sympatyczny facet.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: weary_skier »

Jest fajnie.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: grzegorzg »

weary_skier pisze:Jest fajnie.
Z punktu widzenia Reski na pewno - gratki. Ale drugiego medalu żal.
A tak wogóle, to dzisiaj największe zwycięstwo , przynajmniej dla mnie, odnieśli kibice obu zespołów. Szacunek.
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: weary_skier »

Jakby były dwa medale napisalbym ze jest b.fajnie. Nie mam pojęcia jak kibicowanie wyglądało z perspektywy TV ale mam nadzieje, ze dobrze.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: kanap »

powiem tak gdyby Anderson grał tak jak wczoraj to ze złota cieszyłaby się Resovia, ale Amerykanin miał bardzo dobre przyjęcie i 65% w ataku i dla mnie to nie Leon z swoimi 6 asami był graczem tego meczu. Michajłow 37% w ataku, Leon 44% - szkoda. Na pewno w Resovii pozycje rozgrywający i środkowi lepiej obsadzone niż w Zenicie, ale reszta dla Rosjan. W wyróżnieniem negatywnym dla Ignaczaka, jak można grać tak marnie na przyjęciu, nie przekonują mnie liczne obrony, marne przyjęcie wszystko przekreśla, a usprawiedliwianie słabej postawy chorobą to nie jest dobre wyjaśnienie. Trener jednak nie próbował wprowadzić Żurka, może jest już zamrożony i ekspresowe przywracanie drugiego libero z hibernacji nie jest w tym sezonie już możliwe? Ciekawe co stanie się z Andersonem po tym jak zakończy sezon w serie A? Na brak ofert z pewnością nie będzie narzekał. Może myśląca o potędze, również w europie Macerata sprowadzi parę Juantorena Anderson do klubu?
Przemyslaw
Posty: 790
Rejestracja: 19 kwie 2012, o 20:29

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: Przemyslaw »

todus pisze:Gratulacje dla Resovii. Naprawdę walczyli i to się liczy.

Czego jeszcze brakuje w obecnej ekipie aby wygrać z takim Zenitem ?
Myślę, że Krzysiek Ignaczak pomimo że darzę go wielkim szacunkiem to nie Salparov.
Czas na wzmocnienie tej pozycji.

Brakuje jeszcze Akchrema na jednym ze skrzydeł.

I to koniec niezbędnych zmian.
Patrzysz na Ignaczaka tylko z perspektywy przyjęcia (oczywiście bardzo, bardzo ważnego), nie patrzysz na obrony.
Nie mam siły liczyć (a statystyk nie mam) ale Krzysiek podbił dzisiaj kilkanaście (a może i więcej) bardzo trudnych piłek w obronie.
Fakt, że to nie równoważy bardzo słabego przyjęcia ale postaw w Resovii Salparova a zobaczysz co z nim zrobi Michajłov, Anderson i przede wszystkim Leon.
Po prostu inni zawodnicy zagrywali na Salparova, inni na Ignaczaka.
Oczywiście nie usprawiedliwiam Igły, zagrał dzisiaj słabo, nie powinien dzisiaj grać z chorobą, jest przecież Żurek (albo chociaż na przyjęcie powinien Igłę zmieniać - to jedyny mój zarzut dzisiaj do Kowala).

A co do Olka...
Penchev zagrał dzisiaj słabiej, drugi bodajże mecz z rzędu, więc ma chyba mini kryzys, zobaczymy czy obroni się grą w finale ligi, nie mniej nie sądzę aby Akchrem był w stanie wygrać z nim lub z Ivoviciem rywalizację w przyszłym sezonie (zakładając, że wszyscy trzej zostaną), baaa, sądzę, że może mieć problemy być pierwszym zmiennikiem jeśli Buszek zostanie.
Z całym szacunkiem i sympatią dla Alka.

Zagrywka dzisiaj siedziała Leonowi i tyle, nie ma drugiego dna, kto by tam nie stał po drugiej stronie miałby z tym problemy. To jak z zagrywkami Muserskiego czy Grozera, jak się wstrzelą to nie ma siły na to i tyle. Koniec, kropka.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: hubert »

Wcale Zenit tak mocno z przodu nie był. Pierwszy set: Resovia odskakuje na kilka punktów dzięki zagrywce Ivovica a potem pada seria dla Zenitu przy bardzo lekkiej/plasowanej zagrywce Kobzara. Set drugi: piłka na bodajże 24:24 i blok na Lotmanie.
Nie ma co płakać bo dwa zespoły w F4 to jest coś. Co mają powiedzieć Włosi ? Skra to odrębna historia ale historyczny awans jest. Trochę inaczej zbudują zespół i będzie dobrze.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: kanap »

hubert pisze:Wcale Zenit tak mocno z przodu nie był. Pierwszy set: Resovia odskakuje na kilka punktów dzięki zagrywce Ivovica a potem pada seria dla Zenitu przy bardzo lekkiej/plasowanej zagrywce Kobzara. Set drugi: piłka na bodajże 24:24 i blok na Lotmanie.
Nie ma co płakać bo dwa zespoły w F4 to jest coś. Co mają powiedzieć Włosi ? Skra to odrębna historia ale historyczny awans jest. Trochę inaczej zbudują zespół i będzie dobrze.
dobry żart, w Skrze już limity obcokrajowców leżą i kwiczą, a problem jest z przyjmującymi, oprócz Conte to reszta mentalnie na wakacjach, chociaż może Włodarczyk jakby cieszył się choć trochę większym zaufaniem trenera mógłby grać o niebo lepiej, ale mam takie wrażenie jakby był cały czas podtapiany przez szkoleniowca, nie może złapać oddechu :]
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: leeon »

To ja swoje parę groszy. Dziś mimo porażki dziękuję zespołowi za walkę i ambicję. Conte po meczu ledwo co doszedł do rodziców... bardzo wynik przeżywał. Nie martw się Facu - jeszcze tam wrócisz. Ja po TB mam gardło do leczenia.

Czemu dziś Winiar nie wchodził? Ominął mnie pierwszy set bo Niemcy poblokowali Berlin przez jakiś maraton.

Osobną kwestią - mr Wlazły. Za to F4 Mariusz ma u Mnie krechę jak z Berlina do Wrocławia. Wstyd tak grać panie Wlazły. Po prostu wstyd.
rocky
Posty: 1185
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 09:16
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: rocky »

Winiar nie wchodził bo chyba nawet nie było go w '12'. Mielewski mówił, że kontuzja ciągle jest, a nawet się nasiliła i jest duża szansa na to, że Winiara już w tym sezonie nie zobaczymy.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: leeon »

Przecież był w kwadracie! Biegał. Podbijał piłkę na przerwach.

A i jeszcze trzy grosze odnośnie oprawy meczów. Przy tej technokakofonii nie opłaca się kibicować. I tak Cię zagluszą. To już nawet Magiera wymaga od kibiców więcej niż klepania klaskaczami.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: orw3ll »

Podsumowując sam awans był ogromnym sukcesem, ale w samym F4 polskie zespoły "osiągnęły" najgorszy możliwy wynik, szkoda że nie udało się ugrać niż więcej.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Four Ligi Mistrzów 2015

Post autor: sb.slav »

Wkur*iły mnie te ruski, nie widzę, żeby grali jakiś kosmos, trzeba by inaczej do tego meczu podejść, chwycić za gardło jak padlinę. Teraz chcę zemsty, Zenitu w grupie następnej LM, a potem w play-off i wywalić pyszałków krezusów za burtę.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”