Liga Mistrzów 2019/2020

Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Aquino »

Brawo Koziołki! Zaksa wygrała mecz pomimo kapitalnego Poletaeva. Semeniuk zainponował mi dzisiaj jak mało kto. Świetnie się chłopak rozwija a powrót do Kędzierzyna był świetną dla niego decyzją. Śliwka to ma mentalność pięciolatka, jeszcze bardziej się boi niż Muzaj. Albo przebija oburącz albo atakuje po autach. Co wy w nim widzicie to nie wiem. Od taki zwykły przeciętniak, który na ligę starcza ale jak zaczyna się poważne granie to pęka jak orzech włoski. Nawet w zeszłym sezonie w najważniejszych meczach grzał ławę przegrywając rywalizację z Szymurą.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Lucarelli »

Ten żałosny hejt na Olka robi się już bardzo nudny i głupi.
Ale jak widać niektórzy będą powtarzać ten sam zmęczony i nieśmieszny żart w nieskończoność.
Ilość bezdennej głupoty wypisywana na tym forum jest zatrważająca.
Adriano
Posty: 580
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Adriano »

Lucarelli pisze:Ten żałosny hejt na Olka robi się już bardzo nudny i głupi.
Ale jak widać niektórzy będą powtarzać ten sam zmęczony i nieśmieszny żart w nieskończoność.
Ilość bezdennej głupoty wypisywana na tym forum jest zatrważająca.
Najbardziej przereklamowany i zasładzany przez "ekspertów" polski siatkarz
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Son »

Niektórzy by woleli, żeby Zaksa przegrała z kacapami ze względu na Olka. Zle się to czyta i jest to niesmaczne.
Targowica
Zaksa, Jw i inni nasi jak leja ruskich, to trzeba się cieszyć!
Ostatnio zmieniony 4 mar 2020, o 15:57 przez Son, łącznie zmieniany 1 raz.
Zaksa na maksa
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: jaet »

Lucarelli pisze:Ten żałosny hejt na Olka robi się już bardzo nudny i głupi.
Ale jak widać niektórzy będą powtarzać ten sam zmęczony i nieśmieszny żart w nieskończoność.
Ilość bezdennej głupoty wypisywana na tym forum jest zatrważająca.
Lubię taką merytoryczną analizę typu przymiotnik razy 10 :]
Aż z ciekawości zerknę w statystki, ale wyglądało to fatalnie, choć przyznaję że oglądałem fragmentami. Długimi, bo długimi, ale jednak fragmentami.
Semeniuk uratował Zaksie mecz. To wiem bez statystyk...
Son pisze:Niektórzy by woleli, żeby Zaksa przegrała z kacapami ze względu na Olka. Zle się to czyta i jest to niesmaczne.
Targowica
Nie posuwasz się trochę daleko? Tak trudno zrozumieć, że nie wszyscy patrzą na ten mecz przez różowe kędzierzyńskie okulary? Szczególnie jeżeli chodzi o Olka, którego wszyscy musimy znosić w kadrze, a który takich meczów nie dźwiga i tyle. W kluczowych momentach był tragiczny.
Ps.
I wszyscy się cieszymy ze zwycięstwa Zaksy, absolutnie fajna sprawa.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2020, o 18:35 przez jaet, łącznie zmieniany 4 razy.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Nie ma hejtu na Śliwkę. To jest dobry siatkarz, ale nie aż tak dobry, jak wam się wydaje.

Śliwka to jest dobre uzupełnienie składu, nawet wyjściowej szóstki, ale nie lider. W zeszłym sezonie na play off wygryzł do Szymura, teraz na przyjęciu fason trzyma Semeniuk.

Najlepszym siatkarzem ZAKSY nie jest Kaczmarek (jak ktoś tu napisał XD), a właśnie Toniutti, a obok niego Zator. To jest trzon ZAKSY i zawodnicy, bez których by tak to nie hulało. Był jeszcze Bieniek, dlatego środek tak osłabł.

I nie wiem, czy Łukasz przy takiej formie Barotiego by grał w podstawie. On jest po prostu bardzo regularny.

Brawo ZAKSA
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Aquino »

Absolutnie tak nie jest jak piszecie. Zwycięstwo Zaksay jest budujący dla całej społeczności forum oraz w ogóle Polskiej siatkówki ale pewnych aspektów pominąć się nie da. Naprawdę chciałbym wreszcie napisać,, Świetny mecz Śliwki. Zagrał jak profesor" ale nie mogę. Jakbym się nie starał widzę to co większość kibiców czyli jego męczarnie z zespołami lepszymi od większości naszych.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Aquino pisze:Absolutnie tak nie jest jak piszecie. Zwycięstwo Zaksay jest budujący dla całej społeczności forum oraz w ogóle Polskiej siatkówki ale pewnych aspektów pominąć się nie da. Naprawdę chciałbym wreszcie napisać,, Świetny mecz Śliwki. Zagrał jak profesor" ale nie mogę. Jakbym się nie starał widzę to co większość kibiców czyli jego męczarnie z zespołami lepszymi od większości naszych.
Prawda. To, co rozróżnia Olka od Fornala czy Kwolka, to fakt, że oni mogą być liderami w swoich drużynach i sami pociągnąć mecz z dobrym zespołem. Fornal był MVP obu meczu z Zenitem Kazań i to nie jest przypadek, bo cały sezon gra bardzo dobrze i powoli wchodzi na tej najwyższy, kadrowy poziom, jeśli utrzyma regularność. Mam wrażenie, że w Radomiu po prostu nie mógł przeskoczyć dalej.

Jak dla mnie, to Śliwka to jest po prostu dobry partner u boku lepszego zawodnika i tak to się sprawdzało z Deroo, ale z Semeniukiem jest inaczej. Przede wszystkim korzysta na tym Kamil, który z meczu na mecz jest co raz lepszy, a Olek trochę stoi w miejscu.
Adriano
Posty: 580
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Adriano »

Brawo dla Zaksy i jestem przekonany że u siebie postawi kropkę nad i. Nie zmienia to jednak faktu że po raz kolejny nie widziałem Śliwki który grałyby na miarę swojego mitycznego potencjału a ktory wręcz momentami irytował.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

Jeżeli ZAKS-a wykorzysta szansę i postawi kropkę nad "i" za tydzień w Gliwicach, to udział męskich rosyjskich klubów w Champions League skończy się w tym roku od wielu lat po raz pierwszy na poziomie ćwierćfinałów. Perugia póki co nie daje Urengojowi żadnych szans. Prawie 70% w ataku drużyny Heynena po dwóch setach https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=38017
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Dodam, że nasza liga wciąż uważana jest za słabszą od rosyjskiej, mimo, że w tym sezonie ZAKSA pokonała Kuzbass, Jastrzębie Zenit Kazań, a rok temu Skra wyrzuciła Zenit Petersburg.

Ja wiem, że Zenit to marka i ten rok był ich wtopą, ale poza nimi, to nasze drużyny niczym nie ustępują czołowym drużynom z Rosji. Taki Lokomotiv,Kuzbass,Zenit Petersburg wcale nie są dużo lepsze niż Verva,ZAKSA,Skra,Jastrzębie.
Awatar użytkownika
martin123154
Posty: 337
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:41
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: martin123154 »

Wie ktoś czy można gdzieś mecz odtworzyć ZAKSY albo przynajmniej jakieś obszerne skróty? Polsat Sport pamiętam udostępniał zawsze kilkunastominutowy skrót, a CANAL+ już widze że gorzej z tym :<
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

martin123154 pisze:Wie ktoś czy można gdzieś mecz odtworzyć ZAKSY albo przynajmniej jakieś obszerne skróty? Polsat Sport pamiętam udostępniał zawsze kilkunastominutowy skrót, a CANAL+ już widze że gorzej z tym :<
Jest taki fajny kanał na youtube, "Volleyball". Do tego udostępnia CEV, samo Canal+ też, skróty z meczu Jastrzębia z Zenitem udostępniły wszystkie 3 powyższe.
johnnyrotten
Posty: 1730
Rejestracja: 3 paź 2019, o 16:04
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: johnnyrotten »

Szary Wilk pisze:Dodam, że nasza liga wciąż uważana jest za słabszą od rosyjskiej, mimo, że w tym sezonie ZAKSA pokonała Kuzbass, Jastrzębie Zenit Kazań, a rok temu Skra wyrzuciła Zenit Petersburg.

Ja wiem, że Zenit to marka i ten rok był ich wtopą, ale poza nimi, to nasze drużyny niczym nie ustępują czołowym drużynom z Rosji. Taki Lokomotiv,Kuzbass,Zenit Petersburg wcale nie są dużo lepsze niż Verva,ZAKSA,Skra,Jastrzębie.
Każda drużyna, którą wymieniłeś, to zbiór bazujących na sile drwali bez techniki. Grający właśnie Fakieł także. Może tylko Kuzbass dzięki Kerminenowi i Poletajewowi wygląda lepiej i się przyjemniej go ogląda. Nie wiem, skąd tutaj u wszystkich ten kompleks niższości, naprawdę.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Poletaeva się super ogląda, mega skuteczny i fajnie skacze.

Fakieł wyszedł bez Kliuki czy grał tak słabo? Ja w ogóle nie wiem, jak wygląda teraz sytuacja u nich. Ktoś może mi wyjaśnić, kto poza Wołkowem i Kliuką wyróżnia się na przyjęciu z rosyjskich siatkarzy? Kto jest pewny z rozgrywających?

Butko? Kobzar? Kowaliow?


@up

Nie nazwałbym Ivovicia czy Sawina drwalami bez techniki. Rodiczew też fajnie grający siatkarz, ale podobno kontuzje zrobiły swoje i nawet nie wiem czy gra on czy Sawin w wyjściowym.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2020, o 16:36 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

Szary Wilk pisze:Dodam, że nasza liga wciąż uważana jest za słabszą od rosyjskiej, mimo, że w tym sezonie ZAKSA pokonała Kuzbass, Jastrzębie Zenit Kazań, a rok temu Skra wyrzuciła Zenit Petersburg.

Ja wiem, że Zenit to marka i ten rok był ich wtopą, ale poza nimi, to nasze drużyny niczym nie ustępują czołowym drużynom z Rosji. Taki Lokomotiv,Kuzbass,Zenit Petersburg wcale nie są dużo lepsze niż Verva,ZAKSA,Skra,Jastrzębie.
Na pewno masz dużo racji. Wielu rosyjskich komentatorów po dwumeczu JW-Zenit podkreślało, że zwycięstwo polskiej drużyny jest dowodem, że poziom rosyjskiej ligi wyraźnie się obniżył. Przed rewanżem Zenit odnotował serię wygranych spotkań z czołówką ligi rosyjskiej i dość gładka przegrana w Jastrzębiu to był mimo wszystko dla nich spory szok. Jak przyznał po meczu Tomaso Totolo o ile pierwszy mecz Zenit Kazań przegrał na własne życzenie, to w rewanżu "Ptoki" udowodniły, że są w tym momencie sezonu po prostu lepszym zespołem.

Wracając zaś do ćwierćfinału Perugia-Fakieł to z tego z właśnie czytam tu też jest na razie duży problem, gdzie miałby ten mecz zostać rozegrany. Może jeżeli trzeba byłoby go rozegrać na neutralnym terenie, można by było pomyśleć o wynajęciu jakiejś hali w Polsce?
johnnyrotten pisze:
Każda drużyna, którą wymieniłeś, to zbiór bazujących na sile drwali bez techniki. Grający właśnie Fakieł także. Może tylko Kuzbass dzięki Kerminenowi i Poletajewowi wygląda lepiej i się przyjemniej go ogląda.
Nie tylko Kerminenowi. Siwożelezowi - najlepszy jeżeli chodzi o przyjęcie rosyjski zawodnik na tej pozycji w ostatniej dekadzie, czy środkowemu Szczerbakowowi ( od wielu lat to najniższy środkowy w poważnej rosyjskiej siatkówce - tylko 196 cm wzrostu) na pewno też. Kuzbass to zdecydowanie najbardziej "techniczna" i najlepiej zorganizowana jeżeli chodzi o systemy blok-obrona rosyjska, klubowa drużyna od wielu lat - i tutaj analogie i skojarzenia ze stylem gry ZAKS-y są na pewno najbardziej na miejscu. KK i Kemerowo nie tylko azotowy sponsor łączy.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nasza liga nie jest ,,uważana'' za słabszą od rosyjskiej w tym momencie, znowu kręcicie narracje o kompleksach, których nie ma.

Za rok to się pewnie zmieni, bo w Rosji te strumienie pieniędzy to przybywają i odchodzą falami - i teraz raczej znowu przybywają (Dynamo Moskwa), ale tak słabych czołowych rosyjskich zespołów jak ostatnie dwa sezony, to pewnie nie było przed powstaniem Dynama Tat-transgaz Kazań, gdzie i tak był ten legendarny Biełgorod czy Dynamo Moskwa z Kazijskim. Poza sukcesem Kazania z Perugią rok temu, nie istnieją rosyjskie kluby na tym najwyższym poziomie.

Oczywiście sam mecz to bardzo duży sukces biorąc pod uwagę okoliczności.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

WysokiPortorykanczyk pisze:Nasza liga nie jest ,,uważana'' za słabszą od rosyjskiej w tym momencie, znowu kręcicie narracje o kompleksach, których nie ma.

Za rok to się pewnie zmieni, bo w Rosji te strumienie pieniędzy to przybywają i odchodzą falami - i teraz raczej znowu przybywają (Dynamo Moskwa), ale tak słabych czołowych rosyjskich zespołów jak ostatnie dwa sezony, to pewnie nie było przed powstaniem Dynama Tat-transgaz Kazań, gdzie i tak był ten legendarny Biełgorod czy Dynamo Moskwa z Kazijskim. Poza sukcesem Kazania z Perugią rok temu, nie istnieją rosyjskie kluby na tym najwyższym poziomie.

Oczywiście sam mecz to bardzo duży sukces biorąc pod uwagę okoliczności.
Dynamo ma taki skład, że ciężko byłoby im grać o medal w naszej lidze. Żygałow się nie przebił w Radomiu. Własow,Deroo to są siatkarze dobrzy, ale Maar to też nie jest najwyższa półka.


Co się dzieje z Kliuką? Dlaczego w lidze rosyjskiej gra Bogdan, według komentatorów? Jakaś kontuzja czy tak obniżył loty, że grzeje ławę? Przecież to etatowy kadrowicz i wciąż młody gracz, w którym pokładano duże nadzieje.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: jaet »

Drukjul wrzucił statystyki. Polecam wszystkim fanboyom Olka tę lekturę. Co gorsza, nie obronił się nawet przyjęciem...
Oczywiście zwycięzców się nie sądzi, ale trudno też udawać, że się widziało coś innego, niż się widziało.
Żeby nie było, to Semen statystycznie też na parkiecie umierał, ale on w odróżnieniu od Olka miał element, którym niszczył.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2020, o 18:32 przez jaet, łącznie zmieniany 1 raz.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Szary Wilk pisze:Dynamo ma taki skład, że ciężko byłoby im grać o medal w naszej lidze. Żygałow się nie przebił w Radomiu. Własow,Deroo to są siatkarze dobrzy, ale Maar to też nie jest najwyższa półka.
Piszę o następnym sezonie. Lucarelli dostał ofertę na 900 tysięcy euro z Moskwy, mówi się, że ma tam iść Sokołow. Rosyjska liga się odbuduje, ale owszem - w tym momencie gra tam po prostu 5-6 niezłych zespołów, ale bez szans na poważne sukcesy w Europie.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

WysokiPortorykanczyk pisze:
Szary Wilk pisze:Dynamo ma taki skład, że ciężko byłoby im grać o medal w naszej lidze. Żygałow się nie przebił w Radomiu. Własow,Deroo to są siatkarze dobrzy, ale Maar to też nie jest najwyższa półka.
Piszę o następnym sezonie. Lucarelli dostał ofertę na 900 tysięcy euro z Moskwy, mówi się, że ma tam iść Sokołow. Rosyjska liga się odbuduje, ale owszem - w tym momencie gra tam po prostu 5-6 niezłych zespołów, ale bez szans na poważne sukcesy w Europie.

To może ty odpowiesz mi na pytania odnośnie ligi rosyjskiej? Dlaczego nie gra Jegor Kliuka, tylko Denis Bogdan? Kontuzja tego pierwszego czy się nie łapie?

Kto z rosyjskich przyjmujących poza Wołkowem może grać na igrzyskach?

Jak przyjdą Lucarelli z Sokołovem, to wyklucza to Deroo i gdzie on pójdzie? ;o
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

Szary Wilk pisze:
Co się dzieje z Kliuką? Dlaczego w lidze rosyjskiej gra Bogdan, według komentatorów? Jakaś kontuzja czy tak obniżył loty, że grzeje ławę? Przecież to etatowy kadrowicz i wciąż młody gracz, w którym pokładano duże nadzieje.
Kljuka ma od dłuższego czasu problemy przeciążeniowe - ostatni mecz w lidze, było to przegrane spotkanie z Kuzbassem rozegrał pięć tygodni temu. Wcześniej w pierwszej połowie sezonu problemy zdrowotne miał też Wołokow - korzystając z tego Bogdan wskoczył do szóstki Fakieła i to właśnie on w tym sezonie w sumie jest liderem drużyny, bo cały czas gra i ma miejsce w "6", a Wołkow i teraz Kljuka miewają dłuższe przerwy. Zresztą Bogdan - zawodnik o rok młodszy od Wołkowa i Kljuki to spora nadzieja rosyjskiej siatkówki. Co ciekawe Bogdan to identycznie jak Kljuka naturalizowany Białorusin rodem z Grodna - wychowanek tego samego klubu z którego wcześniej wyszli między innymi Butko i Olieg Achrem.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

Rosjanie jak widać mają problemy na przyjęciu. Tak naprawdę mają mocny środek, niezłe rozegranie, bardzo dobry atak, ale przyjęcie i libero u nich kuleje. Nie widziałbym ich jako głównych faworytów do medalu igrzysk, serio. Tam po prostu wypada taki Wołkow i na przyjęciu są prości fizole.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Kljuka jak zwykle ma jakieś problemy zdrowotne. Lucarelli albo Sokołow, bo Deroo ma ważny kontrakt i gra dobrze, ale Brazylijczyk nie pójdzie do Rosji.
Szary Wilk
Posty: 7939
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Szary Wilk »

WysokiPortorykanczyk pisze:Kljuka jak zwykle ma jakieś problemy zdrowotne. Lucarelli albo Sokołow, bo Deroo ma ważny kontrakt i gra dobrze, ale Brazylijczyk nie pójdzie do Rosji.
Podobno klepnięty przez Trentino i to by wyjaśniało, dlaczego Russell ma podpisać w Modenie, skoro do Kazania idzie Bednorz.

To kto w takim razie będzie grać obok Deroo? Bo Rosjanie za dobrych przyjmujących nie mają. Jakoś nie widzę Biereżki w tym wieku grającego o najwyższe cele w pierwszej szóstce, a reszta to nie ten poziom.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

Szary Wilk pisze:Rosjanie jak widać mają problemy na przyjęciu. Tak naprawdę mają mocny środek, niezłe rozegranie, bardzo dobry atak, ale przyjęcie i libero u nich kuleje.
W tym sezonie akurat Bogdan naprawdę może się podobać. Wykorzystuje swoją szanse i problemy zdrowotne kolegów, widać że zrobił spory progres i może nawet dość szybko wskoczyć do sbornej - Tuomas Sammelvuo na początku stycznia, zaraz po Nowym Roku zorganizował mikro-zgrupowanie dla potencjalnych olimpijczyków, przyzwał 31 zawodników i Bogdan w tym gronie już się znalazł.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Szary Wilk pisze:Podobno klepnięty przez Trentino i to by wyjaśniało, dlaczego Russell ma podpisać w Modenie, skoro do Kazania idzie Bednorz.
Russell może trafić nie do Modeny, a do Piacenzy, gdzie mówi się, że ma nawet lepszą ofertę niż z Modeny. Do Trentino ma przyjść w jego miejsce Kooy, wtedy Trentino mogłoby zatrudnić dwóch zagranicznych środkowych gdyby wzięło włoskiego libero, np. Podrascanina, który może odejść z Perugii, w miejsce którego może przyjść Holt, któremu kończy się kontrakt w Modenie, która chce Stankovicia, bo ma tam iść Grebennikov, a z Modeny do Trentino odejść może Rossini, chyba że wezmą zagranicznego libero, bo mówi się o Dananim, który wyrasta na światowy top i świetnie gra we Włoszech, ale czy Grebennikov na pewno odejdzie do Modeny, to nie wiadomo, pomimo porozumienia.

:D
Adriano
Posty: 580
Rejestracja: 24 lut 2020, o 11:52
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: Adriano »

Jeśli Kubiak zagra dobre Play Offy w Modenie to wydaje mi się że zastępstwa za Bednorza nie będzie musiała daleko szukać
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7838
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Adriano pisze:Jeśli Kubiak zagra dobre Play Offy w Modenie to wydaje mi się że zastępstwa za Bednorza nie będzie musiała daleko szukać
Kubiak ma ważny kontrakt w Japonii.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Mistrzów 2019/2020

Post autor: drukjul »

statystyki meczu Fakieł Nowy Urngoj - Perugia https://www.cev.eu/Competition-Area/Mat ... x?ID=38017

Najwięcej punktów w rosyjskiej drużynie Węgier Krisztian Padar. Grozer, Baroti, Padar - wychodzi na to, że jak potrzeba ściągnąć na gwałt siatkarskiego drwala, to najlepiej wybrać się z dużą torbą na zakupy do Budapesztu. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”