Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Nuriel
Posty: 838
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Nuriel »

Śliwka jest niesamowity. Niby te jego kiwki miały wchodzić tylko w naszej lidze a tu proszę.

Gdybym kibicował Trentino, to po którymś punkcie zdobytym oburącz chyba bym wyrzucił telewizor przez okno. Nawet nie chcę sobie wyobrażać, jak to musi irytować przeciwników.
W życiu nie widziałem żadnego gracza, który by na tym poziomie w taki sposób zdobywał tyle punktów.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: dyletant »

Stawiałem na jakieś pozbawione emocji 16:14 w tie breaku ;), ale jednak ZAKsa łyknęła Trentino szybciej.
Fantastyczna sprawa, olbrzymie gratulacje.

Największa niespodzianka w klubowej siatkówce od czasów wygranej LM przez VfB Friedrichshafen albo VB Tours.

Szkoda, że taki pech dopadł Jastrzębie, mam nadzieję, że powetują to sobie w przyszłym sezonie.

Fatalny mecz Nimira, za szybko chyba uwierzył, że jest w 3 najlepszych siatkarzy na świecie.

No i złoty dotyk Kaczmarka. Nie przepadam za nim, ale włączył mu się Bucki w najważniejszych momentach.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Aquino »

To był chyba najlepszy mecz Śliwki jaki widziałem w życiu. Olek miał dzisiaj wszystko i takiego Śliwki potrzebujemy na IO. Mental ma chłop ze stali a i umiejętności klasy światowej. Pan Siatkarz Aleksander Śliwka. Gratulacje!
Pięknie się kończy ten rozdział ale za razem smutno. Nie potrafię sobie wyobrazić co czują zawodnicy KK wiedząc, że już dokonali historycznego wyczynu ale, że już nigdy się nie spotkają. To siedziało w wielu zawodnikach i Grbicu i to Zaksę napędzało.

Brak słów Jesteście Wielcy!!!!
Kilgor92
Posty: 265
Rejestracja: 30 gru 2020, o 23:27
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Kilgor92 »

dyletant pisze:
Fatalny mecz Nimira, za szybko chyba uwierzył, że jest w 3 najlepszych siatkarzy na świecie.
Nie każdy jest Michajłowem ;) Z drugiej strony jego osiągi pokazują, że sztab Zaksy miał go dobrze rozpisanego, zwłaszcza jeśli chodzi o jego ataki po skosie. Wiele razy Nimir był łapany przez obronę Kędzierzyna, gdy atakował właśnie po skosie.

Swoją drogą, ten mecz jest najlepszym przykładem efektu motyla. Bowiem gdyby Kochanowski nie zablokował Wolwicza w Kazaniu, to pewnie Zenit by wygrał z Trydentem i być może by ugrał lepszy wynik w Rosji :D
Resofan
Posty: 1420
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Resofan »

aezakmi pisze: Dajcie spokój z tego typu ludźmi w naszej siatkówce. Włosi mają nas uczyć gry?! Hahahaha! Nie te czasy! Niech spieprzają do siebie. Polski język na czasach/przerwach, to piękny język i jakże analitycznie brzmiący, doniośle, inteligentnie, czasem emocjonalnie z kurami w tle bez "parabolici", czyli tak, jak trzeba Doceńcie naszych szkoleniowców, a nie nazywacie ich wuefistami tylko dlatego, że mówią po polsku. Włosi nic mądrzejszego nie mówią, to tylko kompleksy, wasze kompleksy. Jak mawiał Mariusz, tylko ten od strongmenów: "Polska gurom".
I dlatego Mistrza Polski i brązowego medalistę MP prowadzili Włosi a srebrnego medalistę i zdobywcę LM Serb.
Myślisz cokolwiek przed napisaniem czy tak klepiesz w klawiaturę z rozpędu?
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Tharaster »

Kto śledził rozgrywki ligowe czy półfinały z Perugią w LM to wiedział, że Nimir nie ma mentala do grania o najwyższe cele i blok rywali za każdym razem go łatwo wyłapywał. Fatalny występ na ujemnej efektywności Coppa Italia czy raptem 40% skuteczności w play-offach ligowych znikąd się nie wzięło. Za późno został przestawiony na atak, bo on meczów o stawkę powinien mieć już kilkadziesiąt na tej pozycji, a to jest jego tak naprawdę pierwszy sezon w którym grał o coś.
Ostatnio zmieniony 1 maja 2021, o 23:26 przez Tharaster, łącznie zmieniany 1 raz.
dedede
Posty: 504
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: dedede »

Kicu pisze:
Tharaster pisze:
Lynn pisze:Gdzie wybiera się Kadziewicz?
Podobno tam, gdzie dotacja poszła na sumę 2 miliardów polskich złotych
Tylko co on tam chce robić? Okej, będą igrzyska, a potem? Przecież poza Polsatem siatkówka w TV nie istnieje. Chyba, że stacja ze słoneczkiem z czegoś rezygnuje?
TVP ma teraz wszystkie reprezentacyjne także będzie miał roboty aż do października praktycznie
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: aezakmi »

Resofan pisze:I dlatego Mistrza Polski i brązowego medalistę MP prowadzili Włosi a srebrnego medalistę i zdobywcę LM Serb.
Myślisz cokolwiek przed napisaniem czy tak klepiesz w klawiaturę z rozpędu?
Nie dali naszym szansy! Ale w sumie, to jest metoda, że nasi siatkarze słuchają tego, co mówi nie po polsku, choćby mówił największe głupoty i to też jest metoda. Ktoś swego czasu o tym pisał, tu na forum.
Z rozpędu, klepie się, a i owszem, bo takie jest życie - pełne emocji, na żywo, na żywioł.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Aquino »

Śliwka został MVP tylko tego meczu czy całych rozgrywek?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Aranger »

Nie wiem w sumie, ale powinien dostać jedno i drugie jak dla mnie. :P
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: aezakmi »

Aranger pisze:Nie wiem w sumie, ale powinien dostać jedno i drugie jak dla mnie. :P
Zgadzam się. Olek podbił oboje oczu - przeciwnikowi, lecz to była tylko zdrowa rywalizacja. Wszyscy uśmiechnięci, sport.
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: dyletant »

Dziś bezapelacyjnie najlepszy, ale mvp rozgrywek to dla mnie Semen.

Ogólnie to zawsze wybierało się szóstkę turnieju, ale w takiej formule to chyba ogranicza się do 4 najlepszych drużyn?

Ja bym dał taką:

Toniutti - mimo wszystko, choć fajnie dziś zagrał Giannelli. Butko przeciętnie a Travica poniżej krytyki. Obiektywnie chyba dałbym De Cecco, ale za szybko odpadł.

Atak- Michajłow. Pan siatkarz, fenomen.

Przyjęcie: Ngapeth, Śliwka. Francuz mimo wszystko trzymał poziom lepszy od Leona czy Lucarrelliego, Olek nawet jak grał słabo to potrafił odbudowywać się, a dzisiaj (wczoraj) po prostu był świetny.

Środek: Kochanowski, choć dzisiaj bez bloku, ale to dlatego, że nie grał Simon i nie było kogo zablokować 2 razy w 3 minuty, drugi to chyba jednak Podrascanin, od zawsze solidny, topka na swojej pozycji.

libero: Rossini był dzisiaj momentami świetny, ale bezapelacyjnie Zator.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: kamil1999 »

Przed tym sezonem pisałem, że jeśli jakiś polski zespół w najbliższych latach ma zwyciężyć w LM to bedzie to Zaksa w tym sezonie. Za Grbicia grają wyśmienitą siatkówkę i nawet po przegranym finale jak pisałem, porównania do Gardiniego były nie na miejscu bo tamta Zaksa Gardiniego się bardzo męczyła. Tą Zaksę ogląda się z przyjemnością. Zaksa wyłączyła kolejno Leala, Bednorza i Kooya. Ten zespól wie w kogo uderzyć. W tym wypatrywałbym największego powodu dlaczego Zaksa przegrała z JW. Gdy już Fornal wrócił do Formy to nie mieliśmy takiego zawodnika, którego mogła by złamać.
Jak widać ta złamana fizyczno/ mentalnie Zaksa, która z kretesem miałą przegrać z Trentino po porażce w lidze zawiodła wielu. Nie mniej choć spodziewałem się, że ta Zaksa w tym sezonie może ugrać coś wielkiego to dalej dla mnie przed sezonem faworytem było Lube oraz Trentino, więc spora niespodzianka jest i tak. Nie porównywałbym jej jednak do zwycięstwa w LM przez Fryderyki bo to inna skala jednak.
Może Zaksa w końcy sprawiła, że przestaniemy traktować włoskie kluby jako monolity bez wad bo Zaksa bardzo umiejętnie wypunktowała ich wady. Polskie kluby ostatnio coraz bardziej się wzmacniają i sądzę, że powoli zmierzamy do momentu gdy będą jednym tchem wymieniane obok tych włoskich.

Moja 6 całej LM to:

Toniutti- Michaiłow
Semeniuk- Ngapeth
Lisinać- Kochanowski
Zatorski
Ostatnio zmieniony 2 maja 2021, o 00:07 przez kamil1999, łącznie zmieniany 1 raz.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Aranger »

Semeniuk był genialny w pierwszych meczach tych dwumeczów z gigantami, generalnie cały czas był solidną podporą drużyny, dzisiaj mimo słabawych statystyk w ataku też zagrał dobry mecz, ale dla mnie MVP to Śliwka za dzisiaj, bo zrobił prawie 70% w ataku w meczu o złoto, a we wcześniejszych spotkaniach miewał różne momenty, ale ZAWSZE w kluczowych momentach punktował.
Garp
Posty: 596
Rejestracja: 18 mar 2012, o 20:46
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Garp »

Wielkie gratulacje dla ZAKSY ! Tyle lat kibicowania i dziś taka radość. Nieporównywalna z niczym. Coś się kończy w ZAKSIE, ale w jakim stylu i na jakim poziomie...! Ten as Kaczmarka to był najlepszy sposób zakończenia tego sezonu w LM dla ZAKSY. Dziś wróciła drużyna w tym stylu jaki prezentowała cały sezon. Brak mistrzostwa - nic to...! Nikola - trzymamy za słowo, to co powiedziałeś w studiu pomeczowym, że masz tu kontrakt. Wtedy można patrzeć w przyszłość ZAKSY z nadzieją...
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Aquino »

Wychodzi jednak na to, że to,,tylko” MVP finału. Szkoda, że nie wybrali najlepszej siódemki i MVP, chyba że wybiorą później w głosowaniu kibiców. Jak wtedy gdy wybierali zawodnika kolejki.
Mój skład:
Toniutti
Michajłow
Kochanowski-Simon
Semeniuk- Lucarelli
Zatorski
Nie rozumiem tylko dlaczego Zaksa i Conegliano dostały po 2 mln złotych skoro koszty w siatkówce męskiej są dużo wyższe niż w żeńskiej. Mężczyźni generują też większe zainteresowanie, więc prporcje powinny być przynajmniej 60-40 dla zespołu męskiego.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: MWi »

Nie rozumiem tylko dlaczego Zaksa i Conegliano dostały po 2 mln złotych skoro koszty w siatkówce męskiej są dużo wyższe niż w żeńskiej. Mężczyźni generują też większe zainteresowanie, więc prporcje powinny być przynajmniej 60-40 dla zespołu męskiego.
A dlaczego siatkarki mają być gorzej nagrodzone? Słabiej trenują? To naprawdę ostatnie miejsce, aby tworzyć salary gap.

To że w Polsce siatkówka kobieca jest mniej popularna i "generuje mniejsze zainteresowanie", to nie znaczy, że jest tak wszędzie. Zupełnie odwrotnie jest chociażby w Turcji czy Stanach.
kamil1999
Posty: 5451
Rejestracja: 19 sie 2018, o 09:10
Płeć: M
Lokalizacja: Księstwo Cieszyńskie

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: kamil1999 »

Siatkówka męską i żeńska generuje raczej podobne przychody, jeśli to przypadkiem żeńska nie generuje większych. We Włoszech czy w Polsce bardziej popularna jest ta męska, ale są państwa gdzie żeńska przeważa.
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Aquino »

Wystarczy spojrzeć chociażby na budżety klubów i kontrakty zawodników/zawodniczek by stwierdzić, że 500 tys€ dla Zaksy jest mniejszą nagrodą niż dla Conegliano. Bo taki kontrakt powiedzmy Śliwki trzeba wydać duuużo więcej pieniędzy niż na kontrakt Miriam Sylli.
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: MWi »

Aquino pisze:Wystarczy spojrzeć chociażby na budżety klubów i kontrakty zawodników/zawodniczek by stwierdzić, że 500 tys€ dla Zaksy jest mniejszą nagrodą niż dla Conegliano. Bo taki kontrakt powiedzmy Śliwki trzeba wydać duuużo więcej pieniędzy niż na kontrakt Miriam Sylli.
Mam nadzieję, że dzięki takim dezycjom (równe nagrody dla obu zespołów) wkrótce się to zmieni. Nie potrafiłbym sobie wyobrazić dwóch równie walczących drużyn, które wygrywają te same rozgrywki, stając obok siebie na podium, podnoszące inne nagrody, bo ktoś coś tam uważa. Na szczęście siatkarscy działacze, do których można mieć oczywiście wiele zastrzeżeń, nie popisali się takim brakiem wyczucia, czy wręcz mizoginizmem.

Btw. dlaczego budżety klubów miałyby mieć jakikolwiek wpływ na nagrody? Dalibyśmy Trentino więcej niż Zaksie, gdyby Itas wygrał, bo Aabdel-Aziz zarabia więcej niż Kaczmarek?
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 861
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Jacek »

Parę godzin po meczu a mną dalej targają emocje :) Zaksie ogromne gratulacje, czapki z głów!

Moim cichym bohaterem wczoraj był D. Smith. Meczem tym dał odpowiedź na pytanie dlaczego zostaje. I nawet nie chodzi o zdobycze punktowe a o jego zachowanie na i poza boiskiem. On daje drużynie taki spokój połączony z pewnością, że będzie dobrze.

Wydaje mi się różnież, że wczorajszym meczem Śliwka zamknął rywalizację o jedno z wolnych miejsc do Tokio.
kuki91
Posty: 1130
Rejestracja: 20 sie 2012, o 08:54
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: kuki91 »

Uświadomiłem sobie fajną ciekawostkę, że w sumie Grbić wczoraj prowadził Zaksę jako trener do zwycięstwa z Trentino w LM... A 12 lat temu jako zawodnik prowadził Trentino do ich pierwszego zwycięstwa w LM w Pradze :) niesamowita historia jak dla mnie :D
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: TommyLeeJones »

Aquino pisze:Wystarczy spojrzeć chociażby na budżety klubów i kontrakty zawodników/zawodniczek by stwierdzić, że 500 tys€ dla Zaksy jest mniejszą nagrodą niż dla Conegliano. Bo taki kontrakt powiedzmy Śliwki trzeba wydać duuużo więcej pieniędzy niż na kontrakt Miriam Sylli.
Dlaczego tak usilnie próbujesz wykazać się niewiedzą? Granica między nią a ignorancją, czyli świadomym ignorowaniem faktów jest bardzo cienka. Siatkówka to jedna z niewielu dyscyplin, w których żeńska odmiana nie zostaje z tyłu względem finansów, zainteresowania, bazy kibiców i tak dalej. Paola Egonu, gwiazda Serie A zarabia rzekomo 400 tys. euro czyli na poziomie gwiazd Serie A mężczyzn, a na dodatek w Turcji siatkarki zarabiają jeszcze więcej, deklasując "uboższą" płeć brzydszą, np. Zhu Ting i jej kontrakcik na ponad 1 mln euro sprzed paru sezonów, Leon się nie umywa. Już kilku użytkowników próbowało Ci to wytłumaczyć ale nie chcesz tego uznać. Dla mnie skoro obie dyscypliny są porównywalne w swoich zasięgach etc. nagrody powinny być także równe, nie ma tu żadnego pola do debaty, dyskusji jak w nożnej czy koszykówce i całe szczęście :) ! Takie tematy to czepianie się na siłę.


A co do meczu - nie wchodziłem na forum, odciąłem się, po to by na starość mieć co wspominać i nie żałuję. Pierwszy raz (mam nadzieję, że nie ostatni) widziałem triumf polskiej drużyny w LM, patrzyłem jak nasze chłopaki (K-K nawet nie korzystała w pełni z limitów!) pokonują najlepsze drużyny globu, trzech wielkich dominatorów siatkówki z ostatnich kilkunastu lat, z większymi budżetami, z większymi nazwiskami. Ale na parkiecie nie było tego widać, to nie były żadne psie swędy, tylko bycie sportowo najlepszą drużyną tego sezonu, wielkim świadectwem zespołowości. I jestem cholernie dumny, że byłem tego świadkiem :D !

Jeśli czegoś mi szkoda, to tylko końca tej ekipy, przecież tam tylko Smith był wiekowy, a skrzydła są na fali wznoszącej. Ale nie ma co się martwić, na razie trzeba się cieszyć.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: krzysiu »

Egonu ma podobno jeszcze więcej niż 400 tys.euro ;)
TommyLeeJones
Posty: 1667
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: TommyLeeJones »

Możliwe, przeszperałem sieć i na tyle trafiłem. Na pewno ma znacznie więcej od Śliwki, gdyby cechowało ją myślenie Aquino powinna się oburzyć jakim prawem ZAKSA dostała taką samą nagrodę, skoro na jej kontrakt trzeba wydać jakieś dwa razy więcej. A co dopiero byłoby z Vakifbankiem, przecież na tle Turczynek zarobki Kędzierzynian to śmiech na sali :D . A jednak znajdują się forumowicze, którzy nie weryfikują (choćby z grubsza, przez Google) głoszonych przez siebie twierdzeń i niekiedy uparcie ich trzymają.
Patrol035
Posty: 362
Rejestracja: 30 mar 2019, o 08:28
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Patrol035 »

Chyba idealne zwieńczenie sezonu dla polskiej klubowej siatkówki.
Asia Wołosz z trofeum, ZAKSA z trofeum. Coś pięknego. Jako mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla czuję ogromną dumę z miejscowego klubu. W historii nowożytnej siatkówki klubowej takiego Pucharu Polska jeszcze nie miała. Smakuje tym lepiej, że po drodze ZAKSA wyeliminowała weteranów tych rozgrywek, jakimi są Lube i Zenit, a w finale pewnie ograła Trentino, które na swoim koncie też ma kilka triumfów w najwyższych europejskich rozgrywkach. Do tego wygrali nie po błędach Włochów, tylko dzięki swojej świetnej grze. Drużyna, która tak naprawdę ma młody zespół, mało który jej siatkarz mógł wcześniej poszczycić się graniem w finale LM, tymczasem nikt nie pękł, nikt nie schował głowy w piasek, tylko grał swoje jakby to był zwykły mecz bez większej wartości, a przecież to był wielki finał! Tu na osobne gratulacje zasługuje Grbić, bo to zapewne jego sprawa, że zespół był tak psychicznie gotowy.
Czapki z głów! Dokonali czegoś niesamowitego!
Semper fidelis
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Aquino »

No rzeczywiście generują takie samo zainteresowanie. Wystarczy spojrzeć na stronę Cev gdzie skrót meczu kobiet obejrzało 28 tysięcy a mężczyzn ponad 100 tys. Tak samo można sobie sprawdzić średnią oglądalność meczy na stronie CEV i wyjdzie, że mężczyzn ogląda 2-3 razy więcej kibiców niż kobiety. Można spojrzeć na Twittera czy Facebooka i sprawdzić, że o triumfie Zaksy jest o wiele więcej wzmianek niż Conegliano i to wśród zagranicznych kibiców.
Coś Ci Turcy słabi są w oglądaniu kobiecej siatkówki bo to taki ponoć popularny sport u nich jest :]
dyletant
Posty: 5033
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: dyletant »

Ale co za problem, obie drużyny wczoraj były w tym samym miejscu i czasie. Niech dzisiaj zagrają dodatkowy mecz między sobą i kto wygra dostaje więcej. Taki Superpuchar :)

Myślę, że przy swoich kontraktach te 2 bańki do podziału to nawet zawodnicy na to nie patrzą. Waciki to oczywiście nie są, ale kasę zdążą zarobić, natomiast wygrać LM i zapisać się w historii być może już nigdy, choć jeszcze sporo grania przed nimi.

Ten sezon to kapitalna historia zespołu grającego z pozycji underdoga, świetny materiał na film dokumentalny
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: Szary Wilk »

Heynen ma ból głowy, bo niby Olek MVP i swietny mecz, ale wcześniej Fornal świetne finały, Semeniuk kapitalnie z Zenitem i Lube, gdy Olek był nieco w jego cieniu. No i Kwolo dobry sezon poza średnimi play offami.

Wydaje mi się, że ten mecz nie będzie wyznacznikiem. W kadrze jest trochę inne granie niż w klubie. Jest też inny rozgrywający, trzeba się dopasować. Według mnie Semeniuk i Fornal raczej nie.pojadą, bo debiutanci. Pytanie czy pojedzie Kwolek czy Bednorz.
mmb
Posty: 1760
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: Finał LM 2020/2021 - Verona 1.05.2021

Post autor: mmb »

Albo tylko Kuraś i 5 przyjmujących :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”