Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

Juz 4 lipca poznamy wyniki losowania grup tegorocznej LM. Wsrod 24 przedstawicieli Polskę reprezentują Skra Belchatow jako mistrz oraz AZS Czestochowa jako zdobywca krajowego pucharu. Oczywiście o szansach naszych ekip, duzo wiecej bedzie mozna napisac tuz po rozlosowaniu grup, ale juz teraz można pokusić się o wstępne prognozy gry naszego duetu.
Skra Belchatow nie przespała okresu transferowego, sprowadzenie Dawida Murka, M.A. Falasci, Piotra Gacka pozwala kibicom z optymizmem patrzeć na nadchodzący sezon i wedlug mojej opini Skra jest ponownie glównym kandydatem do zdobycia MP oraz powalczenia o FF LM. Skra bedzie rozlosowywana najprawdopodobniej z II koszyka, co w jasny sposób zwieksza ich szanse na wyjscie z grupy.
Zupelnie odmienne nastawienie panuje w Czestochowskim obozie. Jak dotad udało sie zakontrakować D. Gunie oraz P. Zatorskiego i jesli polityka AZS na dniach sie nie zmieni, przykro to pisać ale czestochowski zespoł może być tylko i wyłącznie dostarczycielem punktów w LM. Na próżno bedzie mozna szukać pucharowych emocji w hali Polonia nawet przy korzystnym dla AZS piątkowym losowaniu.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Arff »

Ja bym się o kondycje klubu z Częstochowy nie obawiał... już teraz mają najzdolniejszych zawodników w Polsce, kiedy tylko dopełnią skład obiecanymi trzema obcokrajowcami, może być ciekawie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Guilder »

Arff pisze:Ja bym się o kondycje klubu z Częstochowy nie obawiał... już teraz mają najzdolniejszych zawodników w Polsce, kiedy tylko dopełnią skład obiecanymi trzema obcokrajowcami, może być ciekawie...
O ile dopną skład trzema obcokrajowcami. Jestem w przeciwieństwie do Ciebie pełen obaw o postawę Czewy w LM. Jak na razie stan budowy ekipy Częstochowy na przyszły sezon można porównywać chyba tylko ze stopniem zaawansowania naszego kraju w przygotowaniach do EURO 2012.

Ciekaw jestem postawy Skry. Czy da radę sama dojść do FF, czy skończy się tylko na 1/8?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

Dennis Guilder pisze: Czy da radę sama dojść do FF, czy skończy się tylko na 1/8?
O ile pamietam w LM szczebelki po wyjsciu z grupy sa takie: 1/12 oraz 1/6, FF.
Ale tak jak napisałem wyżej, o Skre jestem spokojny bardziej nalezy sie martwić o zakupy AZSu.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Arff »

Spokojnie... nie wszyscy podpisali jeszcze kontrakty...jestem pewien że młodzi zawodnicy przymierzani do gry w 6 sobie poradzą... teraz trzeba sprowadzić 2 przyjmujących klasy tych co odeszli i można walczyć w LM...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: lucass90 »

Arff - to że ludzie skreślają AZS jeszcze zanim cokolwiek się wyjaśni, przed rozpoczęciem sezonu to dobry znak... :) Przypomnij sobie co było rok temu przed inauguracją PLS, czy przed meczem z Iskrą Odińcowo.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

lucass90 pisze:Arff - to że ludzie skreślają AZS jeszcze zanim cokolwiek się wyjaśni, przed rozpoczęciem sezonu to dobry znak... :) Przypomnij sobie co było rok temu przed inauguracją PLS, czy przed meczem z Iskrą Odińcowo.
Nikt nikogo nie skreśla, poprostu trwa dyskusja na temat szans (czyli obecna kadra) AZS-u w rozgrywkach LM na przyszly sezon.
Na tą chwilę kadra Czewy, chyba sam przyznasz, prezentuje się conajmniej marnie. Poprostu należy poczekać na transferowe nowinki oraz grupowych rywali, wtedy bedzie można realnie ocenić szanse AZS w LM.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Guilder »

Przy czym w tej chwili AZS ma taki skład, że i bez grup można dawać tej drużynie małe szanse na ugranie czegokolwiek.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Mate »

Czewa jeśli chce co najmniej wyjść z grupy to musi zrobić kadrę bardziej doświadczoną. Skład AZS-u jest bardzo młody,a to na Ligę Mistrzów może nie wystarczać. Częstochowa nie jest na straconej pozycji, bo transferowa gorączka jeszcze trwa.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: kevinpsb »

W mojej opini Skra Bełchatów jest jednym z faworytów do wygrania całej ligi mistrzów.
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Kay
Posty: 836
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:12
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Kay »

Po czym to wnioskujesz ? Jakieś argumenty ? :P
AZS Częstochowa
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

Coś mnie nos świerzbi, że Czestochowa spotka sie w grupie LM razem z Iskrą Odintsovo oraz Noliko Masseik :).
Z resztą wogole jest pewna grupa zespołów z ktorymi dobrze by bylo sie spotkać w fazie grupowej. Chocby Zenit Kazan, myśle ze team z Tatarstanu już taki mocny jak rok temu nie będzie ( Tietuchin, Kosarev odeszli). Podobnie Paris Volley czy VFB F`hafen -brak Ch. Pampela ot tak szybko się nie zastąpi. Z wloskich zespołów chyba najlepiej byłoby trafić na Lube Macerata.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: kevinpsb »

Kay pisze:Po czym to wnioskujesz ? Jakieś argumenty ? :P
Skład drużyny. Wiem że nazwiska nie grają ale w Skrze występuje dobra atmosfera, do tego bdb trener.

Będzie można gdzieś obejrzeć losowanie Ligi Mistrzów ???
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Kauchuck »

Ktoś wie o której godzinie jest losowanie i czy leci gdzieś w TV ? Z góry thx

Chciałbym żeby jedna z grup wyglądała tak:
Skra Bełchatów, VfB Friedrichshafen, Beauvais Oise, Fenerbahce Stmabuł

Nie widziałem jeszcze swojej drużyny w walce z drużynami Niemiec, Francji i Turcji. Trzeba przyznać, że byłaby to ciekawa grupa.
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

Kauchuck pisze:Ktoś wie o której godzinie jest losowanie i czy leci gdzieś w TV ? Z góry thx
Sprawdz http://www.laola1.tv Co do grup to szukam zawzięcie koszyków przed jutrzejszym losowaniem ale niestety nic nie mogę znaleźć.
Z moich przypuszczeń rozstawienie może przebiegać w taki sposób:
Koszyk IV:
VITORIA SC Portugalia
CSKA SOFIA Bulgaria
CZ BELGRAD Serbia
FENERBAHCE STAMBUL Turcja
DYNAMO APELDRON Holandia
CESKIE BOUDJEOVICE Czechy
Koszyk III:
Ciudad Soria Hiszpania*
BAEAUVIS OISE Francja
AZS CZESTOCHOWA Polska
NOLIKO MASSEIK Belgia
ACH VOLLEY Slowenia
TRENTINO ITAS Wlochy
Koszyk II:
Knack Randstad Belgia
ISKRA ODINCOWO Rosja
VFB F`HAFEN Niemcy
PORTOL PALMA MALLORCA Hiszpania
PARIS VOLLEY Francja
SKRA BELCHATOW Polska
Koszyk I:
LUBE BANCA MACERATA Wlochy
COPRA PIACENZA Wlochy
IRAKLIS SALONIKI Grecja
PANATHAIKOS Grecja
DINAMO MOSCOW Rosja
ZENIT KAZAN Rosja

Ale tak jak napisałem wyżej, są to tylko i wyłącznie moje czyste dywagacje niepodparte żadnymi faktami.
* Na oficjanej stronie CEV przy uczestnikach LM, został pominięty hiszpański klub Ciudad Soria. Nie wiem na ile to błąd redkacji a na ile wycofanie sie tego klubu z rozgrywek.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Kauchuck »

Żadnych koszy nie będzie. Bynajmniej w poprzednim sezonie tak było :) Możemy grać w jednej grupie z kazaniem, iraklisem i maceratę ;p
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Guilder »

Lepsze te trzy od Trentino. Bez koszyków byłoby mimo wszystko lepiej. A nawet jeśli, to jakim cudem mistrz Włoch ląduje w koszyku trzecim?
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Mate »

Chyba na Laola będzie to losowanie. Jutro godzina 20:15
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

Dennis Guilder pisze:Lepsze te trzy od Trentino. Bez koszyków byłoby mimo wszystko lepiej. A nawet jeśli, to jakim cudem mistrz Włoch ląduje w koszyku trzecim?
Itas Trentino nie grał ostatnimi czasy w żadnym pucharze. Moze sie myle, ale może to mieć znaczenie przy ewentualnym rozstawieniu. Z resztą ponawiam prośbę, traktujcie to bardziej w formie zabawy aniżeli faktycznego układu.
Kauchuck pisze:Żadnych koszy nie będzie. Bynajmniej w poprzednim sezonie tak było :) Możemy grać w jednej grupie z kazaniem, iraklisem i maceratę ;p
Jesteś pewien? W zeszlym sezonie, grupy zawierały zespoły lepsze, srednie oraz niliczące się. Nie sądze by taki układ w 6 grupach był dziełem przypadku.
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

Chyba, ze jest tak: Nie ma żadnych koszyków, jest zwyczajny podział na zespoly ktorych z danej federacji jest więcej niż 1 np Wlochy, Polska itd. i one są pierw rozlosowywane tak by w jednej grupie grał tylko jeden przedstawiciel danego kraju ( np: grupa A- Macerata, B- Copra, C- Itas...) oraz zespoły, w pojedynke reprezentujące swoj kraj np Turcja, Portugalia. Do tego dochodzi założenie, ze w jednej grupie nie mogą sie spotkać zespoly grające w ostatnim FF.
W związku z beznajdziejną, moim zdaniem, zasadą (a własciwie jej braku) rozlosowywania pucharów Konfederacji oraz Challenge po CEV można sie wszystkiego spodziewać.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: lucass90 »

Fenerbache, Mallorca, Panathinaikos... Te trzy drużyny chciałbym widzieć w grupie z AZSem Częstochowa.
Po pierwsze - wtedy byłyby największe szanse na awans, a po drugie - przyjedzie... Brooooooooooook ! :D

A losowanie grup na żywo z tego co wiem transmitowane będzie również w internetowym Radiu Marconi - Live od samego don Conrada Pakosza, który jedzie na losowanie ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Kauchuck »

Jestem pewien, pamiętam artykuł w pewnej gazecie (dzień przed losowaniem) w którym opisano teoretycznie najsilniejsza grupe i teoretycznie najslabsza grupe dla Skry. Sam byłem ździwiony, ale wyraźnie napisano, że Skra może grać w jednej grupie z Sisleyem, Iraklisem i Dynamo Moskwa.

Dzięki temu w dwóch grupach można było zobaczyć zaciętą rywalizację... Oto najsilniejsze trzy druzyny w swoich grupach
Dynamo Moskwa, Paris Volley, Noliko Maaseik
Cannes, Bre Banca, Iraklis

Duzym zaskoczeniem bylo to ze dwa slabiutkie zespoly, czyli vojvodina i buducnost byly razem w jednej grupie. W jednej grupie byly rowniez Arkas Izmir i aon Wiedeń.
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

Konrad Piechocki, wiceprezes Skry: - Kiedy zobaczyłem, że przydzielono nas do drugiego koszyka, prawidłowo wytypowałem wszystkich trzech rywali.
To jedno ze zdań prezesa Skry Belchatów po ubieglorocznym losowaniu... Chyba jednak coś z tymi koszykami jest na rzeczy.
Kauchuck pisze:Duzym zaskoczeniem bylo to ze dwa slabiutkie zespoly, czyli vojvodina i buducnost byly razem w jednej grupie
Ktoryś z serbskich teamów (chyba nawet Vojvodina)bodajże w sezonie 2005/06 doszedl do FF pucharu TT. Nabił troche pkt do rankingu i był zapewne wystawiony w III koszyku.
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Kauchuck »

Wojciech pisze: Ktoryś z serbskich teamów (chyba nawet Vojvodina)bodajże w sezonie 2005/06 doszedl do FF pucharu TT. Nabił troche pkt do rankingu i był zapewne wystawiony w III koszyku.
Nic takiego nie miało miejsca :) Na siatce.org są wyniki z ostatnich 4 czy 5 edycji LM i nic takiego nie znalazłem.
P.S. Nie doczytałem, ale i tak moim zdaniem w TT wcale tak dużo punktów by nie nabili :)
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

A czy ja pisałem o wynikach LM? Czytaj uważnie! TT to skrót od Top Teams... Dzis ten puchar jest zastąpiony nazwą CEV.
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Mate »

Cieszyłbym się gdyby Skra miała w grupie następujące teamy: Panathinaikos, Knack Randstad i Copre. Panathinaikos i Knack nie są już takie mocne, jak rok lub dwa lata temu. Copra dlatego, że mielibyśmy z kim powalczyć w grupie i pokazać na co nas stać. A Czewa: Iskra, Apeldoorn i Mallorca. Gdyby były takie grupy dla polskich teamów to bardzo bym się cieszył.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Wojciech »

A to i ja pokuszę sie o zestawienie przeciwników naszego duetu w LM.
Skra mogłaby trafić na Kazan (który juz nie jest taki mocny po majowo-czerwcowej wyprzedaży i byłby rewanż za półfinał FF), może Baeauvis Oise i Ceskie Boudjeovice.
Czestochowie zaś życzę jakiegoś europejskiego ogórka np Vitorię lub CZ Belgrad (by w przypadku trudnego losowania dwoch pozostalych ekip, mogła zawalczyć o rundę Challenge w pucharze CEV) do tego Noliko Masseik i Trentino z Winiarem :)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Mate »

Trento w grupie z Częstochową :D. Może być. Winiar przypomniałby sobie stare, dobre czasy z AZS-u. Noliko też może być. Częstochowianie mieliby szanse do rewanżu za przegrany złoty set w Pucharze CEV.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Guilder »

Mate pisze:Cieszyłbym się gdyby Skra miała w grupie następujące teamy: Panathinaikos, Knack Randstad i Copre. Panathinaikos i Knack nie są już takie mocne, jak rok lub dwa lata temu. Copra dlatego, że mielibyśmy z kim powalczyć w grupie i pokazać na co nas stać. A Czewa: Iskra, Apeldoorn i Mallorca. Gdyby były takie grupy dla polskich teamów to bardzo bym się cieszył.
A wg mnie nie wyszliby z takiej grupy, a jeśli już to ledwo ledwo. Knack Randstad zakontraktował nie tak dawno Rouziera. Widać, że po stracie kilku graczy szybko doszli do siebie. Panathinaikos też na pewno sobie kogoś znajdzie, a przy dobrym trenerze jakim jest Berruto ta gra będzie dobrze wyglądała. Copra to Copra, faworyt rozgrywek.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Kauchuck
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 20:03
Płeć: M
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Szanse Skry Belchatów i AZS Czestochowa w LM 2008/09

Post autor: Kauchuck »

Skra Bełchatów
Friedrichschafen / Kazań / Knack
Bauvais Oise / Paris Volley / Portol Mallorca
Fenerbahce

Mogłaby być fajna grupka :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Liga Mistrzów”