Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Mario »

Takie wydarzenie jak pierwszy w historii awans polskiej drużyny do finału pucharu CEV zasługuje na odrębny wątek forum.

Włoscy kibice bardzo się mobilizują na ten mecz, o czym mozna poczytać na oficjalnej stronie klubu. Doping Sisleya wspierać ma ponoć zorganizowana grupa kibiców koszykarskiej drużyny Benettona Treviso. Będzie podobny kocioł do tego w Sofii?

Pytanie do forumowiczów z Kędzierzyna: czy to prawda że bilety w wolnej sprzedaży rozeszły się w kilka godzin?
Ktoś tu wcześniej pisał że ceny za wysokie i że hala nie będzie pełna.
Edyta

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Edyta »

Portal volleyball.it pisze też, że z Polski jadą do Belluno setki kibiców autokarami i prywatnymi autami. Jestem ciekawa czy ta liczba jest prawdziwa. Miały jechać zdaje się dwa autokary, a czy więcej to nie wiem.
Co do biletów na sobotę to na 100% wszystko zostanie szybko wykupione, bo z tego co słychać zainteresowanie jest ogromne, nie tylko na Opolszczyźnie.
Awatar użytkownika
hardy
Posty: 1776
Rejestracja: 9 maja 2010, o 09:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: hardy »

"- W kilku punktach sprzedaży już w pierwszym dniu rozeszły się wszystkie bilety. Jeszcze troszkę zostało do kupienia w klubie, ale myślę, że we wtorek wszystkie już się rozejdą - mówi dyrektor klubu Wanda Pietrzyk."
Edyta

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Edyta »

A Totolo sprytnie zdejmuje presję ze swojego zespołu:
Totolo uważa, że obydwie polskie drużyny (Zaksa i Resovia) prezentują podobny potencjał i poziom, ale wyższość kędzierzynian widzi w osobie Pawła Zagumnego, którego jak podkreślił, bardzo ceni. Gdyby w szeregach ZAKSY mógł wystąpić kontuzjowany Sebastian Świderski, wtedy jako faworyta finałowej rywalizacji wskazałby polską ekipę. W tej chwili szanse ocenia pół na pół. - Kędzierzyn, za sprawą Zagumnego gra bardzo szybką piłkę skrzydłami i środkiem. My z kolei mamy lepszą organizację frakcji blok-obrona. O zwycięstwie zdecydują detale, a przede wszystkim nastawienie mentalne.
Ocenianie szans pół na pół, a ze Świdrem nawet z przewagą ZAKSY to jednak przesada. Totolo stosuje chyba swoje słynne umiejętności motywacyjno-psychologiczne, zapewne potrzebne zespołowi w obliczu dwóch ostatnich porażek ligowych w kiepskim stylu :)
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Ejpok »

Witam,
dodam tylko odnośnie biletów, że próbowałem załatwić bilety już w zeszłym tygodniu od wujka który kiedyś był siatkarzem Mostostalu jeszcze, i dowiedziałem się że jakbym się zgłosił do ok. 03.03 to może byłaby szansa, a teraz to już nie ma bata. Ciekawe czy jakieś wolne bilety się jeszcze pojawią zaraz przed meczem. Aż dziw że ten finał nie będzie w Opolskim okrąglaku.
Osobiście będę ten mecz słuchał/oglądał na pełnym luzie, gdyż wg mnie Drużyna zrobiła swoje w tym sezonie jeśli chodzi o puchar CEV. Oczywiście po cichu liczę na dobry wynik:)


Pozdrawiam,
SS
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Pozdrowienia z Belluno !
Siatkarze wyjechali z Kędzierzyna o 10 to nbiletów już nie było!
Co do kibiców którzy z Polski jadą do Belluno. Jedzie 1 autokar tak zwanego "starego klubu kibica" oraz 2 busy (17 osób) tak zwanego "sektora 6".
Ni epojechał PAtryk Czarnowski ale jest Świder
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: BadTrue »

Ciekawy jestem czy Treviso wyjdzie z Horstinkiem, bo ostatnio nie wiem, czy miał jakiś uraz, czy poprostu był w słabej formie ale nie grał za wiele....
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Klugenhammer »

Ejpok pisze:Aż dziw że ten finał nie będzie w Opolskim okrąglaku.
Chyba żartujesz :] Okrąglak ustępuje Azotorowi pod każdym względem - jest mniejszy, widoczność boiska jest gorsza, jest przestarzały (brak klimatyzacji, tablic z wynikami itd) i ponoć jest niebezpieczny bo się rozpada ze starości.
Poza tym kędzierzyńscy kibice zasłużyli sobie żeby, finał odbył się właśnie w naszym mieście, a nie 50 km dalej.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Klugenhammer pisze:
Ejpok pisze:Aż dziw że ten finał nie będzie w Opolskim okrąglaku.
Chyba żartujesz :] Okrąglak ustępuje Azotorowi pod każdym względem - jest mniejszy, widoczność boiska jest gorsza, jest przestarzały (brak klimatyzacji, tablic z wynikami itd) i ponoć jest niebezpieczny bo się rozpada ze starości.
Poza tym kędzierzyńscy kibice zasłużyli sobie żeby, finał odbył się właśnie w naszym mieście, a nie 50 km dalej.
A poza tym "okraglak" ni ebył zgłoszony do CEV-u więc nie można tam grać. Zresztą tam nie można nawet chodzić w pobliżu bo grozi zawaleniem :D
A w szczytowym okresie o ile sie ni emylę miał pojemność podobną do hali na Mostowej, która z dostawkami mieści ponad 4 tyś
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: KK fan »

Mam nadzieję że ten napompowany do granic wytrzymałości balonik nadziei przed finałem nie zostanie jutro brutalnie przebity i chociaż będzie jakaś wyrównana walka. Lecz jeśli sanderus nasz ukochany od 7 nieskończonych ataków znów zacznie to żegnaj pucharze. Cóż AVE ZAKSA Ave Sanderus Jarosz! Stawiam na 3:1 dla makaroniarzy jutro ale mamy rewanż ;) Na dodatek puchar byłby pięknym prezentem na urodziny ;) . Trzymajmy kciuki!
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Klugenhammer »

KK fan pisze:Mam nadzieję że ten napompowany do granic wytrzymałości balonik nadziei przed finałem nie zostanie jutro brutalnie przebity
Jeśli nawet rzeczywiście balonik jest pompowany to raczej na sobotni rewanż w Kędzierzynie.
Jutrzejszy mecz jest bez znaczenia więc nawet wtopka 0-3 niczego tu nie przebije.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Klugenhammer pisze:
KK fan pisze:Mam nadzieję że ten napompowany do granic wytrzymałości balonik nadziei przed finałem nie zostanie jutro brutalnie przebity
Jeśli nawet rzeczywiście balonik jest pompowany to raczej na sobotni rewanż w Kędzierzynie.
Jutrzejszy mecz jest bez znaczenia więc nawet wtopka 0-3 niczego tu nie przebije.
Nist bez znaczenia bo gdyby tak wygrać....
Rozmarzyłem się, szczeże mówiąc chciałbym żeby chociaż jeden mecz udało nam się wygrać, w wygranie ewentualnego goldena nie wierzę.
Co do pompowania balonika, to sam go trochę podpompowałem w poniedziałkowej rozmowie z prezesem. No ale trochę trza było, taka praca :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Ejpok
Posty: 628
Rejestracja: 20 cze 2010, o 17:15
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Ejpok »

Witam,
Wybaczcie koledzy, nie wiedziałem że Hala przy mostowej jest większa niż okrąglak:/ My bad. Nie byłem w Opolu już z milion lat, także wybaczcie. Może chociaż Telebim jakiś dadzą lub coś, gdyby było cieplej to może na ratuszu, eh marzenia:)
Fajnie że ten mecz jest wieczorem nie będę musiał z pracy nawiewać i z kościoła wrócę:)
Pozdrawiam,
SS
Awatar użytkownika
Petardinho
Posty: 172
Rejestracja: 28 paź 2009, o 08:16
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Petardinho »

Co do biletów to wczoraj już normalnych nie było, ale że zostały ulgowe to spinali dwa ulgowe za 20 zł z jednym ulgowym na mecz z CSKA Sofia za 10 zł i w ten sposob można było zakupić taki bajerancki zestaw i suma w kasie się zgadza.
Sam jeszcze po 15stej wczoraj zostałem szczęsliwym posiadaczem takiej wejściówki.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Petardinho pisze:Co do biletów to wczoraj już normalnych nie było, ale że zostały ulgowe to spinali dwa ulgowe za 20 zł z jednym ulgowym na mecz z CSKA Sofia za 10 zł i w ten sposob można było zakupić taki bajerancki zestaw i suma w kasie się zgadza.
Sam jeszcze po 15stej wczoraj zostałem szczęsliwym posiadaczem takiej wejściówki.
No to zobaczysz dwa mecze, skoro masz nawet wejściówkę na mecz z Sofią!!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Antonella Hard Core »

Dotychczasowe wizyty Zaksy (wcześniej Mostostalu) we Włoszech:
Sezon 2009/10
0:3 z Coprą Piacenza
Sezon 2002/03
3:2 z Cuneo
1:3 z Modeną
3:0 z ... Paris Volley podczas FF Ligi Mistrzów rozgrywanego z Mediolanie
Sezon 2000/01
0:3 z Sisleyem
Sezon 1999/00
0:3 z Modeną
3:0 z greckim Orestias podczas FF Pucharu CEV rozgrywanego we Florencji

Biorąc pod uwage tylko kluby włoskie to Kędzierzyn ma tylko ( albo aż) jedną wygraną w Italii w sezonie 2002/03 nad Cuneo a w pozostałych czterech wyjazdowych meczach z klubami włoskimi ugrali tylko jednego seta. Warto też odnotować że te cztery przegrane to były mecze o wysoką stawke ( w półfinale Ligi Mistrzów, w półfinale Pucharu CEV, w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i w ćwierćfinale Pucharu CEV) a wygrana nad Cuneo miała miejsce w fazie grupowej LM.
empe
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2008, o 19:57
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: empe »

czy będzie transmisja z tego meczu??
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

empe pisze:czy będzie transmisja z tego meczu??
radiowa
http://www.radiopark.com.pl
poza tym polsat sport extra robi relacje
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Dax
Posty: 60
Rejestracja: 31 mar 2010, o 07:46
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Dax »

Gdyby ktoś chciał więcej informacji na temat transmisji:
MEDIA - Live TV on SportItalia 2 na satelicie , bezpośrednio Veneto Radio One (97,5 MHz) i streaming audio na http://www.sisleyvolley.it. Mecz będzie również transmitowany przez Bliski Wschód TV Al Jazeera Sport.
- Ugranie seta będzie już sporą zaliczką mentalną...martwi mnie brak Czarnowskiego..do tego ta słaba i krótka ławka...a Świder to chyba raczej jako statysta.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Jajsię zaczynają w Belluno. Właśnie się dowiedziałem że wieczorem w trakcie meczu w hali nie będzie internetu :D To jak na Torwarze w Warszawie :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Pablo86
Posty: 1
Rejestracja: 9 mar 2011, o 12:26
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pablo86 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 9 mar 2011, o 12:35 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: reklama
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: madlark »

Pele pisze:Jajsię zaczynają w Belluno. Właśnie się dowiedziałem że wieczorem w trakcie meczu w hali nie będzie internetu :D To jak na Torwarze w Warszawie :D
To chyba nie na 100%. Jak grała Reska to Tomek Kozłowski dawał relację na stronie, a problem był z łączem radiowym
lecz pod koniec coś zestawili.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

madlark pisze:
Pele pisze:Jajsię zaczynają w Belluno. Właśnie się dowiedziałem że wieczorem w trakcie meczu w hali nie będzie internetu :D To jak na Torwarze w Warszawie :D
To chyba nie na 100%. Jak grała Reska to Tomek Kozłowski dawał relację na stronie, a problem był z łączem radiowym
lecz pod koniec coś zestawili.
Z tebo co wiem to Bartek Wisz robił relację przez tel komurkowy bo nie miał łącza
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: madlark »

Pele pisze:
madlark pisze:
Pele pisze:Jajsię zaczynają w Belluno. Właśnie się dowiedziałem że wieczorem w trakcie meczu w hali nie będzie internetu :D To jak na Torwarze w Warszawie :D
To chyba nie na 100%. Jak grała Reska to Tomek Kozłowski dawał relację na stronie, a problem był z łączem radiowym
lecz pod koniec coś zestawili.
Z tebo co wiem to Bartek Wisz robił relację przez tel komurkowy bo nie miał łącza
Tak, robił przez komórkę z zewnątrz hali, bo w środku nie było zasięgu. ;)
Ale chyba po drugim secie coś tam zorganizowali bo nadawał z wnętrza :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Tzobaczymy jak bedzie w moim przypadku. A swoja droga to organizacyjna klapa - ciekawe co na takie podejście do mediów supervisor. Pewnei jak zwykle nic bo to włochy
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3938
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Klugenhammer »

Wie ktoś jaką dokładnie pojemność ma hala w Belluno?
Awatar użytkownika
Dax
Posty: 60
Rejestracja: 31 mar 2010, o 07:46
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Dax »

Hala ma 5000 miejsc, a max pojemność 6000 (koncerty)
Awatar użytkownika
Dax
Posty: 60
Rejestracja: 31 mar 2010, o 07:46
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Dax »

Pele pisze:Tzobaczymy jak bedzie w moim przypadku. A swoja droga to organizacyjna klapa - ciekawe co na takie podejście do mediów supervisor. Pewnei jak zwykle nic bo to włochy
wlosi nigdy nie przykladaja wielkiej wagi do spraw organizacyjnych ..tylko my sie tak spinamy...ale swoja droga w hali w ktorej bedzie mecz trenuje bardzo duzo zespolow wiec tez to musza jakos zgrac...głownie jest to hala Benettonu (koszykowka), a siatka to dodatek.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Pele »

Dax pisze:Hala ma 5000 miejsc, a max pojemność 6000 (koncerty)
Niewieżę!!! MAx 2500 siedzących. Dostawili na parkiecie krzesła więc pewnie ze 3 tys zmieszcza. Ale nic więcej
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
Mario
Posty: 314
Rejestracja: 4 mar 2009, o 18:23
Płeć: M

Re: Finał Pucharu CEV 2011: ZAKSA Kędzierzyn - Sisley Treviso

Post autor: Mario »

Farina i Fei są do dyspozycji trenera. Sisley zatem w pełnym składzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Puchar Konfederacji”