Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Ted »

Można ironizować z tego, że działacze chcą pokazywać mecze zespołu w mniej popularnej, czy jak to woli stacji mniej dostępnej dla telewidzów. Ale gdybyś był szefem spółki prawa handlowego kogo być wybrał. Tego, kto daje Ci 10 bochenków chleba czy tego, kto daje tylko trzy bochenki?
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

To kontynuując Twoją metaforę: po co kupować bochenek chleba który tylko przeleży w chlebaku i sczerstwieje? Nie lepiej dać kupić to komu innemu? Jeśli chodzi o mnie, to to właśnie mnie irytuje najbardziej. Wykupili prawa, po czym jedyny tego efekt był taki, że żadna inna stacja tego nie pokazywała. Recz e tym, że TVP też nie.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Ted »

Weź proszę pod uwagę, że ten bochenek chleba nie sczerstwieje w chlebaku, bo wykarmisz nim rodzinę, a co za tym idzie załatwiasz w ten sposób jej bieżące potrzeby. Rozumiem, frustracje kibiców, którzy większy dostęp mają do stacji komercyjnej, ale też trzeba zrozumieć klub, który dzięki takim, a nie innym działaniom ma więcej na koncie w banku.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Jednym zdaniem: Mamy najbardziej komercyjną siatkówkę na świecie. Jak będę już bogaczem, to wykupie sobie prawa do meczy i będę je oglądał ze znajomymi, nikomu nie udostępniając 8-)

A tak serio o co chodzi? Dobrze, że PS to w ogóle pokazuje.
...
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Ted »

Jak to o co ??? Oczywiście, że o pieniądze :D
Prawda jest taka, że transmisja będzie u pana Solorza tylko dlatego, że CEV podpisała umowę na finały z jakąś firmą, od której prawa do transmisji odkupił Polsat.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: kevinpsb »

Elgarten pisze:Mam świetną wiadomość dla wszystkich fanów Jastrzębia. Turniej finałowy w Izmirze będzie transmitowany przez Polsat Sport i Polsat Sport Extra :]
Wczoraj usłyszałem tą informację w Polsat News, a dziś znalazłem potwierdzenie na oficjalnej stronie PS.
No to bedziemy ogladac mecze zamiast teleexpresu jakasz szkoda a tak sie cieszyłem ze moze w trakcie jakiegos meczu puszcza teleexpres :< ...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kmost
Posty: 2
Rejestracja: 18 mar 2009, o 19:13
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: kmost »

Jutro z Jastrzębie wyjeżdża cały autobus kibiców Brawa dla p. Grodeckiego i Prezesa KK za wspaniałą organizacje:)
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

Szkoda ze oficjalna strona nie podala informacji ze takowy wyjazd jest organizowany.... Albo w ogole jakas reklama... Strasznie kiepsko u nas z reklama w internecie (nie wspominajac juz o stronie)..
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: niepoinformowany »

o 14:55 na PSE Arkas vs Patron a od 17:25 na PS Jastrzębski vs Tomis.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Ted »

Kuba_JW pisze:Szkoda ze oficjalna strona nie podala informacji ze takowy wyjazd jest organizowany.... Albo w ogole jakas reklama... Strasznie kiepsko u nas z reklama w internecie (nie wspominajac juz o stronie)..
Wg moich wiadomości było kilka spotkań Klubu Kibica z zarządem. Nadto informacja była na stronie Klubu Kibica Jastrzębskiego Węgla.
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

Strona kibicow ktora zamykana/otwierana/zmieniana/zmieniany adres jest kilka razy do roku... Ciezko sie w tym polapac... Tak czy siak oficjalna o tym milczała...
Jeszcze 1,5h i zaczynamy zabawe :)
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Wojciech »

Zna ktoś poczynania Arkasu i Party w I meczu? Nie mam PolsatuSport Extra a i też ciężko znaleźć wynik na żywo...
EDIT: Jednak znalazłem, Arkas 2:0 i 5:3 w III secie. Jak dla mnie mała niespodzianka, wszak Patry jednak mimo wszystko spodziewałem się w finale.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: niepoinformowany »

Akras 2:0 Patras (25:22, 25:14). Teraz 8:6.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Dodam, że obydwie drużyny miałyby kłopot z utrzymaniem w lidze polskiej :]
...
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Wojciech »

Nagor pisze:Dodam, że obydwie drużyny miałyby kłopot z utrzymaniem w lidze polskiej :]
A skąd to wiesz? Oglądasz może spotkanie na PSE? Jesli tak, to napisz coś więcej o grze, publice no i naszym Grusiowym:)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Wojciech pisze:
Nagor pisze:Dodam, że obydwie drużyny miałyby kłopot z utrzymaniem w lidze polskiej :]
A skąd to wiesz? Oglądasz może spotkanie na PSE? Jesli tak, to napisz coś więcej o grze, publice no i naszym Grusiowym:)
Nie no może by się utrzymali, ale poziom widowiska jest kiepski. Nie gra Jordanow w Patrasie, Żekow robi co może ale też z miernym skutkiem. Izmir jest na fali, atakujący Duerden nie skończył tylko jednego ataku. Środkowy Izmiru - 37 latek jest najniższy z szóstki - 195 :P 25:22 25:14 25:18/19 to wyniki z setów, końcówkę trzeciego przegapiłem, więc nie wiem czy 18 czy 19.
Co do Gruszki, to czasem miał problemy z przyjęciem, serwuje flotem i jego flot robi dużo zamieszania u Greków. Kończył większość trudnych i ważnych piłek. Dobry mecz, ale coś słabo Piotrek skacze, chyba już wiek robi swoje.

Dodam jeszcze, że krótkie piłki wyglądają tak, że rozgrywający Koc podrzuca piłkę na środek, wtedy środkowy nabiega i atakuje, rzadko grane były klasyczne krótkie :P Ogólnie mówiąc, styl gry zupełnie inny niż w PLS :P
...
Awatar użytkownika
plecotus
Posty: 926
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:18
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: plecotus »

Wszystkie mecze wszystkich Final Four lecą na żywo na laoli.
8
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: kevinpsb »

2-1 dla Jastrzebia...Nie wyglada to najlepiej patrzac w przyszłość
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: kevinpsb »

MAMY FINAŁ!!!!!!!!!!!!JASTRZEBIE-TOMIS 3-1
Dobry mecz Yudina przecietna zmiana Prygla przecietnie rownierz Samica dobra zmiana Rafy średni mecz środkowych dobry mecz Łomacza i Ruska,Mniej widoczny ale sjuteczny Hardy,
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
duszek2
Posty: 13
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: duszek2 »

A co z Czarnowskim jest?
Wojciech
Posty: 358
Rejestracja: 20 gru 2007, o 21:00
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrowiec Sw
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Wojciech »

kevinpsb pisze:MAMY FINAŁ!!!!!!!!!!!!JASTRZEBIE-TOMIS 3-1
Finał, finałem ale gra Jastrzębian naprawde pozostawiała dużo do życzenia. Konkretnie JW przycisnęło dopiero w 4 secie choć i tam nie obyło się bez przykrości (np. strata prowadzenia 5:2). Tak na gorąco, to chyba trenerzy nie odrobili do końca pracy domowej. Tomisowi wchodziło blisko 90% w ataku, nasz blok wogóle nie funkcjonował a nawet jeśli już coś wyblokował to kontry nie były dziś naszą mocną stroną. Jastrzębianie zdecydowanie odpuscili zagrywkę, co przy bezbłędnym przyjęciu Rumunów łącznie z dobrym rozegraniem Firpo spowodowało niemałe kłopoty w pierwszych III setach.
Jednak zwycięsców się nie sądzi. Miejmy nadzieje, że sił trochę zostało i jutro będą emocje.
PS: Martwi kontuzja Patrysia, bo grał rewelacyjnie. Po Nowiku, to samo co mówili komentatorzy, widać braki. Jednak wiek robi swoje, brak refleksu kiepski serwis itd...
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Guilder »

duszek2 pisze:A co z Czarnowskim jest?
staw skokowy, koniec przygody z Challenge Cup na ten sezon. a przynajmniej tak komentatorowie mówili
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Nagor »

Na Murka serwis Nowika był wystarczający :D Fakt szkoda Czarnowskiego. Dobra gra Yudina, widać atak to dobra propozycja dla tego młodego i potwornie wysoko skaczącego zawodnika. Bardzo dobrze zagrał też Litwin z drużyny przeciwnej, nie pamiętam nazwiska.
...
norbertz90
Posty: 328
Rejestracja: 13 lut 2008, o 22:38
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: norbertz90 »

W bloku cienko. W Tomisie zazwyczaj rozgrywjacy dawal wznoszącą piłkę do lewego albo prawego skrzydła i praktycznie za każdym razem obijali nasz blok. Czarnowski teraz będzie miał nauczke, że nie zakłada specjlnych ściągaczy na kostki, które zazwszycaj większosć srodkowych ma. Nawet Niko Freriks je zakłada. Adaś Nowik wszedł i praktycznie nic nie pokazał. Prygiel , każda jego zagrywka ocierała się o taśmę. Samik kiepsko w przyjęciu. Rafa wszedł walczył. Jastrzębie spory problem miało z przyjęciem zagrywki, wcale niemocnej. Yudin w I i II secie kończył praktycznie wszystko. Efektowne są te jego ataki jak złapie piłke na duzym zasięgu. Zagrywką wielkiego zagrożenia Jastrzebie niezrobiło przeciwnikowi. Najważniejsze, ze po srednim meczu jest awans do finału. Jutro powinno byc lepiej
Norbert
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: kevinpsb »

O ktorej jutro finał???
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Dee-Jay »

Jak oceniacie poziom meczu?Według mnie nie rewelacyjny ale na pewno dobry:)
Finał jest o 16
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: dreamer »

kevinpsb pisze:MAMY FINAŁ!!!!!!!!!!!!JASTRZEBIE-TOMIS 3-1
Dobry mecz Yudina przecietna zmiana Prygla przecietnie rownierz Samica dobra zmiana Rafy średni mecz środkowych dobry mecz Łomacza i Ruska,Mniej widoczny ale sjuteczny Hardy,
Przyłączam się do radości z awansu jastrzębian do finału.

Nie mogę jednak powstrzymać się od pewnej refleksji, w związku z dyskusjami toczonymi w innym temacie o tym jak ma się PlusLiga do innych lig europejskich.
Z tamtych dyskusji dowiedziałem się między innymi, że puchary CEV (teraz Challenge Cup) i Top Teams Cup zdobyte przez Francuzow i Grekow (nie wnikając wszczegoły - po 2 każda nacja ma na koncie), są niczym i nie stanowią żadnego wielkiego osiągnięcia, że liczy się tylko LM.

To może jedak nie mamy za bardzo powodu do radości z awansu jastrzębian ???
A może wyjaśnienie jest inne, że nasze kluby rozpaqtrywane są w konfrontacjach z innymi, według innej - lżejszej tartfy ??? ??? ???

Tak tylko, retorycznie pytam.
Życzę wszystkim niekłamanej radości z tego osiągnięcia, bo dla mnie sam udział jastrzębia w finale jest już dużym osiągnięciem (porwnywalnym z pucharami zdobytymi przez Grekow i Francuzow, o czym wyżej pisałem)

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Adasko
Posty: 20
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:03
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Adasko »

Ile lat mają ci Brazylijczycy z Konstanty? Bardzo podobała mi sie gra Jastrzebia w szczególności Yudina ale zauważyłem że Jastrzebie nie gra wogóle środka z 2 lini? Jutro może być bardzo ciężko jażeli nie bedzie 2 lini :|
Dee-Jay
Posty: 487
Rejestracja: 21 lut 2009, o 13:14
Lokalizacja: Żory

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Dee-Jay »

Dlaczego w CC nie grał żaden rosyjski zespół?
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Jastrzębski Węgiel 2008/2009

Post autor: Kuba_JW »

Nagor pisze:Dodam, że obydwie drużyny miałyby kłopot z utrzymaniem w lidze polskiej :]
Nie ma to jak wyciagac taki wniosek po jednym meczu obu druzyn... :] :] :]
Jakims "cudem" musieli awansowac do FF wiec pewnie z utrzymaniem by nie mialy problemow ale co tam. "Kazy moze miec wlasne zdanie" :]
Co do meczu... Rumuni ogromnie zmotywowani, dwoili, troili sie na boisku... Ci Brazylijczycy to mieli taki troche dzien konia i stalowe pluca... Na szczescie w 4 secie juz troche "spuchli".... Szkoda kontuzji Patryka ale mozliwe ze na mecze z Olsztynem bedzie gotowy. Yudin bardzo dobrze to samo Hardy i Rusek. Łomacz tez niezle ale nie tak dobrze jak z AZS. Samik w kratke, Jurkiewicz solidnie, Nowik przecietnie... Dobre wejscie Rafy.
Jutro bedzie bardzo ciezko przeciwko takiej publicznosci... No ale Prygiel nie takie dopingi studzil :)
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Challenge Cup”