Puchar Challenge 2012/13

rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: rafik30 »

Alfred Tennyson pisze:
Co jak co, ale zabrakło dziś Stephana w meczu.
Zabrakło przede wszystkim drugiego przyjmującego, który miał zostać sprowadzony przed sezonem. Marcin Wika i MVP Młodej Ligi Marcin Waliński to jednak nie jest ten poziom. A swoją drogą Ural bardzo mnie rozczarował bo zaprezentowali się słabo, zwłaszcza brazylijczyk, który co prawda kluczową piłkę skończył ale popełniał masę niewymuszonych baboli.
Delecta to jednak inna druzyna u siebie i tym bardziej jak dojdzie Masny to inaczej rozprowadzi grę i będzie ciekawie.
Ufa - patrzac na grę to przereklamowana trochę ekipa nazwisk i gwiazd lekko przybladłych i spokojnie do pokonania w rewanżu przy własnej publiczności i własnych "ścianach".
Jak Antiga jeszcze poprawi swoją skuteczność,która dzisiaj nie była najwyższa to może być naprawdę dobrze ;) .
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Alfred Tennyson »

Delecta to jednak inna druzyna u siebie i tym bardziej jak dojdzie Masny to inaczej rozprowadzi grę i będzie ciekawie.
Ufa - patrzac na grę to przereklamowana trochę ekipa nazwisk i gwiazd lekko przybladłych i spokojnie do pokonania w rewanżu przy własnej publiczności i własnych "ścianach".
Jak Antiga jeszcze poprawi swoją skuteczność,która dzisiaj nie była najwyższa to może być naprawdę dobrze .
Dokładnie jest tak jak piszesz - po tym co widziałem dzisiaj jestem spokojny o mecz. Natomiast złotego seta mogą nasi "młodzi gniewni" nie wytrzymać... Inna sprawa, że Ulfa to też mimo wszystko personalnie nie jest aż taką mocną drużyną jak się mówi i grają tam w zasadzie dwie światowe gwiazdy a właściwie półtorej - Werbow i Visotto o ile jest w pełni sił i formy. Takie nazwiska jak Abramow, Kazakow czy Falaska mnie osobiście aż tak nie powalają (o ile w ogóle) i myślę, że "gwiazdorski" Ural jest przez media tymi gwiazdami mocno nadmuchany :/ Oczywiście każdy z tych zawodników stanowiłby wzmocnienie dla drużyny z Bydgoszczy ale przy konstelacjach z Trydentu, Maceraty, Piacenzy czy Kazania "gwiazdy" Ulfy świecą słabo :/
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Tietiuk »

Ufa dziś fatalnie zagrywała, więc niespecjalnie przysłużył się im atut własnego parkietu.
Dokładnie jest tak jak piszesz - po tym co widziałem dzisiaj jestem spokojny o mecz.
Ufa dziś zagrała znacznie gorzej, niż potrafi.
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Alfred Tennyson »

Ufa dziś zagrała znacznie gorzej, niż potrafi.
To na pewno ale zakładając, że podobnie zagrają w rewanżu a do Delecty wróci Masny to jest spora szansa na zwycięstwo. Natomiast w złotym secie chyba to nie wystarczy - o ile w ogóle do niego dojdzie :( Tak czy siak Delecta dzisiejszą słabość Ulfy powinna bezlitośnie wykorzystać a grali jakby tego zwycięstwa się przestraszyli :(
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
akukuk
Posty: 1623
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 08:30
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: akukuk »

rafik30 pisze: Delecta to jednak inna druzyna u siebie i tym bardziej jak dojdzie Masny to inaczej rozprowadzi grę i będzie ciekawie.
Występ Masnego w sobotę nie jest pewny.
Ale powinno być ciekawie. W Bydgoszczy Delecta powinna ugrać więcej i przede wszystkim powinna okazać więcej zimnej krwi w końcówkach. To dziś zaszwankowało. Bydgoszczanie nie potrafili wykorzystać dobrej sytuacji, przed rewanżem mogli mieć wygraną w kieszeni. A tak, by przejść dalej, muszą wygrać i mecz, i jeszcze złotego seta. A to będzie bardzo trudne zadanie. + Mam nadzieję, że Antiga w rewanżu zagra zdecydowanie lepiej. Nie przypominam sobie tak słabego meczu w wykonaniu Francuza, stąd moje spore zdziwienie.
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: dodonek »

Tietiuk pisze: Ufa dziś zagrała znacznie gorzej, niż potrafi.
No cóż.. można to "odbić" słowami - Delecta zagrała dziś znacznie gorzej, niż potrafi.. ;)
[URL=https://matchnow.life]Conscious meetups: Dating without limitations[/URL]
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Tietiuk »

dodonek pisze:No cóż.. można to "odbić" słowami - Delecta zagrała dziś znacznie gorzej, niż potrafi.. ;)
Dlatego też wysnuwanie daleko idących wniosków na podstawie tego spotkania mija się z celem. Było wiadomo, że wszystko zależeć będzie od meczu w Bydgoszczy, Delecta nie jest bez szans, choć znowu kluczowe może być doświadczenie i zimna głowa, której to dziś Budyniom zabrakło.
Nie przypominam sobie tak słabego meczu w wykonaniu Francuza, stąd moje spore zdziwienie.
Ja tam myślę, że w tym sezonie nie napotkał jeszcze tak dobrego bloku.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Lineczka »

Szkoda, że Bydgoszcz nie wykorzystała słabszej gry rywala, który był do ugryzienia. Sety przegrane minimalnie. No cóż, trzymam kciuka za Delectę i mam nadzieję że uda im się awansować, życzę im tego z całego serducha.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Streeter »

Alfred Tennyson pisze:Natomiast złotego seta mogą nasi "młodzi gniewni" nie wytrzymać...
To mi się spodobało :)
Masny - '79
Wika - '83
Jurkiewicz - '77
Konarski - '89
Antiga - '76
Wrona - '88
Dębiec - '84

Jakiejś wielkiej młodości to ja tu nie widzę :)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Antonella Hard Core »

Szkoda tego meczu wyjazdowego ale i tak osobiście spodziewałem sie że Delecta wypadnie w Rosji znacznie gorzej a zawodnicy z Bydgoszczy na prawde powalczyli, teraz trzeba sie skupić na sobotnim rewanżu który może sie okazać historycznym dla Delecty jeśliby udało sie wyeliminować Ufe. Aby jednak to sie stało trzeba wygrać najpierw mecz a potem złotego seta tak jak w sezonie 2007/08 zrobił AZS Częstochowa z Iskra w legendarnym już meczu, co ciekawe wtedy w AZS-ie byli M.Wika i A.Wrona (on na ławce) teraz zawodnicy Bydgoszczy a w Iskrze grali wtedy P.Abramow i A.Werbow teraz grający w Uralu. Obu historia sie powtórzyła...
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Streeter »

Obejrzałem właśnie na Laoli mecz kobiet pomiędzy LP Salo a Dinamo Krasnodar. Rosjanki zmiotły sympatyczne Finki w dokładnie 77 minut wliczając wszelkie przerwy, a najbardziej zacięty był 3 set, który zakończył się do 17 bądź do 18. Skandynawski zespół z każdym setem usiłował stawiać większy opór Dinamu, jednak na nic to się zdało. Pragnę jednak podkreślić naprawdę dobrą realizację z tego spotkania - Finowie spisali się pod tym względem na medal. Również jako ciekawostkę warto dodać, iż po meczu uhonorowano najlepszą zawodniczkę z obydwu drużyn - przyznam, że chyba takiego rozwiązania w siatkówce dotąd nie widziałem.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Tietiuk »

Ufa bez Vissotto. Wypadałoby to wykorzystać.
Mania
Posty: 863
Rejestracja: 16 paź 2007, o 18:08
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Mania »

czy ktoś obrotny poratowałby mnie jakimś linkiem do meczu? moje źródła zawiodły i nic nie oferują :(

bingo, Laola! ;) ale jakby ktoś miał z PS, to byłoby miło ;)
Ostatnio zmieniony 2 mar 2013, o 14:36 przez Mania, łącznie zmieniany 1 raz.
"Można z nami wygrać, ale nie można nas pokonać" śp. Krzysztof Kowalczyk o AZS PW.
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Tietiuk »

Edyta

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Edyta »

Tietiuk pisze:Ufa bez Vissotto. Wypadałoby to wykorzystać.
Dopiero włączyłam, mógłby ktoś napisać, dlaczego go nie ma?
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Lineczka »

Dobre akcje Wrony.
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Tietiuk »

Vissotto stoi w kwadracie. Pewnie jakieś problemy zdrowotne, bo od przybycia Brazylijczyka do Rosji, trener Frigioni stawiał na Vissotto bez względu na jego dyspozycję, a dziś do gry po przekątnej z Falaską desygnował nominalnego przyjmującego, Maksima Pantelejmonenko.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Lineczka »

Spiridonov już w kwadracie.

Może oszczędzają Leo na złotego seta?
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: compact »

Spiridonow podobno kontuzja na rozgrzewce. Visotto tez kontuzjowany. Okazja jak nigdy.
Awatar użytkownika
Tietiuk
Posty: 331
Rejestracja: 26 paź 2012, o 15:12
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Tietiuk »

compact pisze:Spiridonow podobno kontuzja na rozgrzewce.
Dziś wyszedł w szóstce i w pół seta trzy razy zerwał atak, więc to zapewne prawda.

Ale Golden to Golden.
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Chal »

Spiridonow to raczej wyglądał na porządnie skacowanego ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: sb.slav »

Kontuzja, a w złotym secie "cudowne ozdrowienie"? :D W sumie, jak jest okazja wygrać najmniejszym nakładem sił, to czemu nie korzystać? Tylko, że można się przejechać na takiej taktyce.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Lineczka »

Dobra gra Bydgoszczy, trzeba docisnąć rywala.

Moim zdaniem Leo oszczędzany jest na złotego seta.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: lucass90 »

Chal pisze:Spiridonow to raczej wyglądał na porządnie skacowanego ;)
Jak dla mnie, to wygląda on na porządnie spasionego... Zresztą jego zmiennik też wniósł na boisko sporo sadła...
AZS CZĘSTOCHOWA!
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Lineczka »

"Vissotto znów ma problemy z mięśniem przywodziciela prawego uda, czyli tą samą kontuzją która wykluczyła go z meczu półfinałowego i finałowego na IO w Londynie."

Informacja od bazina z SN.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Marcy$ »

Ale Wrona chodzi na bloku dzisiaj...
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: adi_tiger »

Ciężko komunikować się z ruską drużyną po włosku. Makabra :D
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: Lineczka »

Wrona show, dobry mecz Konarskiego. Wika nawet nie kaleczy :)
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: rafik30 »

Ural zaczął grać swoje - słabo to widzę jak na razie - zaczynamy przegrywać bo nie ma zagrywki ani bloku a oni się rozgrywają coraz bardziej... :(
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Puchar Challenge 2012/13

Post autor: sb.slav »

To dlaczego przegrali? Było już 12-9?
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
ODPOWIEDZ

Wróć do „Europa - Challenge Cup”