Azjatycka LM 2009

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Azjatycka LM 2009

Post autor: Mate »

Na Dubai Sports oglądałem wczoraj spotkanie drużyn azjatyckich ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Kuwejtu. Wszedłem na stronę AVC i są jakieś wyniki. Są 4 grupy(2 po 3 drużyny i 2 po 4 drużyny). Obecnie leci mecz Samator kontra MDV. Spotkanie, jak spotkanie. Przypominają mi się mecze z gimnazjum(niektóre akcje takie są).
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: Mate »

Dzisiaj ekipa Marshalla i Omrcena Al-Arabi przegrała 2:3 z drużyną Hoho Al-Ain. Siatkówka na najwyższym poziomie :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: Nagor »

Mate pisze:Dzisiaj ekipa Marshalla i Omrcena Al-Arabi przegrała 2:3 z drużyną Hoho Al-Ain. Siatkówka na najwyższym poziomie :D .
Hah jak to ludzie za kasą pójdą wszędzie :D Widziałeś ten mecz? Jak tak to kto grał jeszcze w tym Al-Ain jeśli to ktoś znany ofkors. Nie wiadomo ile taki siatkarz się dorobi na zagraniu miesiąca - dwóch u Arabów?
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: Mate »

Nagor pisze:
Mate pisze:Dzisiaj ekipa Marshalla i Omrcena Al-Arabi przegrała 2:3 z drużyną Hoho Al-Ain. Siatkówka na najwyższym poziomie :D .
Hah jak to ludzie za kasą pójdą wszędzie :D Widziałeś ten mecz? Jak tak to kto grał jeszcze w tym Al-Ain jeśli to ktoś znany ofkors. Nie wiadomo ile taki siatkarz się dorobi na zagraniu miesiąca - dwóch u Arabów?
Mecz widziałem, ale znanych nazwisk więcej nie było. Reszta to Arabowie itd. Może byli jacyś Egipcjanie :) . O Omrcenie wiedziałem wcześniej, że gra u Arabów, ale o Marshallu nic nie słyszałem. Poza tym Azjaci prezentują grę "wszyscy lecą jeden zaatakuje". Jakoś te mecze mi nie odpowiadają :) . Tyle, że chociaż od czasu do czasu podrą się na trybunach. Można powiedzieć, że ALM kibicowaniem bije ligę rosyjską :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: smelasiatkarz »

O proszę Marshal. No no. To pewnie on i Omrcen robili tam za Gwiazdy i to przez duże "G".
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: Mate »

smelasiatkarz pisze:O proszę Marshal. No no. To pewnie on i Omrcen robili tam za Gwiazdy i to przez duże "G".
A dziwisz się :D . Pewnie nawet trenerzy brali autografy od nich :) .

Kurcze dziwię się, że nie ma Toray Arrows.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: Mate »

No i kolejne dwie gwiazdy w klubach azjatyckich. Obok Marshalla, Omrcena i Hoho w ALM występują również Wout Wijsmans i Marcus Nilsson. Drużyna Nilssona Qadsia(??) przegrała 0:3 z japońskim Suntory Sunbirds. AlHilal remisował 2:2(sety ;) ) z AlNasri. Nawet Hoho dostał żółtą kartkę. Pewnie wygrał AlHilal, ale nie chce mi się sprawdzać :) .

Wczoraj jeszcze rozegrano spotkanie Al-Arabi - Payakan(Iran). Drużyna Marshalla i Omrcena sensacyjnie przegrała 0:3. Pod koniec 3 seta, gdy Irańczycy zdobywali punkty to cieszyli się, jakby zdobywali złoto MŚ lub IO :) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: Mate »

Suntory wygrało 3:0(25:17, 25:19, 25:18) z Royal Thai.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: xyz91 »

Paykan Teheran klubowym Mistrzem Azji w piłce siatkowej mężczyzn.

Paykan Teheran (IRI) - Al Hilal (KSA) 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)
xyz91
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: Chal »

Obejrzałem w sumie trzy mecze tego turnieju, a raczej fragmenty trzech meczów. Pierwszy to wspomniany mecz drużyny Nilssona, zatytułowanej oficjalnie jako Qadsia, z japońskim Suntory, przegrany 0:3. Później widziałem mecz Al Arabi z Bahrajnu (Omrcen i Marshall) z Paykan, wygrany przez Irańczyków 3:0, podobnie jak finał imprezy, w którym pokonali Al Hilal z Arabii Saudyjskiej. W sumie podobała mi się gra Irańczyków, ciekaw jestem, jak się ma reprezentacja tego kraju w porównaniu z innymi zespołami azjatyckimi. Co ciekawe, o ile się nie mylę, żaden z finalistów nie miał w swoim składzie ani jednego zawodnika występującego na co dzień w Europie, a i indywidualne nagrody w większości trafił do "miejscowych", jedynie Omrcen dostał nagrodę dla najlepiej serwującego. Jeden zawodnik zwrócił moją uwagę, w zasadzie już wcześniej, kiedy trafiłem na mecz Bahrajnu z Omanem i z braku laku go obejrzałem, a wyróżniał się na tle swoich kolegów, jak i rywali. Chodzi mi o klubowego kolegę Omrcena i Marshalla, środkowego Mohammeda Ibrahima, który został zresztą wyróżniony nagrodą dla najlepiej blokującego. Ja tam sądzę, że mógłby być sensacją naszej ligi na miarę Gladyra, ale pewnie nigdy nie będzie dane nam się o tym przekonać ;)
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: Mate »

Chal pisze:Obejrzałem w sumie trzy mecze tego turnieju, a raczej fragmenty trzech meczów. Pierwszy to wspomniany mecz drużyny Nilssona, zatytułowanej oficjalnie jako Qadsia, z japońskim Suntory, przegrany 0:3. Później widziałem mecz Al Arabi z Bahrajnu (Omrcen i Marshall) z Paykan, wygrany przez Irańczyków 3:0, podobnie jak finał imprezy, w którym pokonali Al Hilal z Arabii Saudyjskiej. W sumie podobała mi się gra Irańczyków, ciekaw jestem, jak się ma reprezentacja tego kraju w porównaniu z innymi zespołami azjatyckimi. Co ciekawe, o ile się nie mylę, żaden z finalistów nie miał w swoim składzie ani jednego zawodnika występującego na co dzień w Europie, a i indywidualne nagrody w większości trafił do "miejscowych", jedynie Omrcen dostał nagrodę dla najlepiej serwującego. Jeden zawodnik zwrócił moją uwagę, w zasadzie już wcześniej, kiedy trafiłem na mecz Bahrajnu z Omanem i z braku laku go obejrzałem, a wyróżniał się na tle swoich kolegów, jak i rywali. Chodzi mi o klubowego kolegę Omrcena i Marshalla, środkowego Mohammeda Ibrahima, który został zresztą wyróżniony nagrodą dla najlepiej blokującego. Ja tam sądzę, że mógłby być sensacją naszej ligi na miarę Gladyra, ale pewnie nigdy nie będzie dane nam się o tym przekonać ;)
Jeśli się nie mylę to w Al-Hilal grał Wout Wijsmans. Tyle, że grał na ataku, więc mogłeś go nie zauważyć, chociaż nikt nie wybija się z dwóch nóg obecnie.

A i ten niejaki Farhad Nazari jest Brazylijczykiem.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: Chal »

Mate pisze:Jeśli się nie mylę to w Al-Hilal grał Wout Wijsmans. Tyle, że grał na ataku, więc mogłeś go nie zauważyć, chociaż nikt nie wybija się z dwóch nóg obecnie.
Widocznie nie zauważyłem, chociaż szukałem znajomych twarzy...
Mate pisze:A i ten niejaki Farhad Nazari jest Brazylijczykiem.
Ale gra chyba w kadrze Iranu, więc może naturalizowany jakiś?

I oczywiście w poprzednim poście tam, gdzie pisałem Bahrajn, chodziło mi o Katar ;) A tak swoją drogą, to już czwarty tytuł z rzędu i piąty w ogóle dla ekipy Paykan, zdominowali klubowe rozgrywki w Azji.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
khushfehmi045
Posty: 1
Rejestracja: 6 gru 2014, o 06:00
Płeć: M

Re: Azjatycka LM 2009

Post autor: khushfehmi045 »

Pewnie nawet trenerzy brali autografy od nich :) .?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”