Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

olek322
Posty: 431
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 22:09
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: olek322 »

maksik pisze:TUpowinno być nieźle tylko bez komentarza zupełnie.
A to link do strony główniej >>> klik
olek322 pisze:Gdzie na necie można obejrzeć finał? Tylko nie chce znow na bet 365, obraz jakieś 8 cm kwadratowych i jeszcze przycinało :x
TUpowinno być nieźle tylko bez komentarza zupełnie.
A to link do strony główniej >>> klik
Dziękować maksik, zależało mi na tym żeby to obejrzeć a w akademiku o polsat sport ekstra raczej ciężko ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

Skra z grubej rury zaczęła :D Zobaczymy jak będzie wyglądał mecz jak Włochom i Polakom zagrywka będzie wchodzić.
...
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: lucass90 »

Czy ja dobrze słyszę ? Nasi fantastyczni "Polish fans" krzyczą "Polska! Polska!"... ??? :D
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Mate »

No to 1:0 dla Trentino. Macie jakiś pomysł na IP, bo na justinie nawet przejście przez proxę nic nie daje :x .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

O i potwierdziły się moje obawy o zagrywkę Rafaela :D Już asa ma, teraz Kurek przyjął gdzieś w okolice ławki trenerskiej :P
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

Brakuje siły ognia trochę.. gdzie tu doszukiwać się potrzeby kunsztu i techniki Antigi. Bąku gra bardzo dobrze ale jest do wyjęcia w polu. Trzeba huknąć ile sił i tyle. A kontry pełne chaosu. Co tym samym dowodzi, że gdyby ta reguła została wprowadzona ( TFU ! ) kluby szukałyby samych bombardierów i dobrego sypacza..
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

Co tym samym dowodzi, że gdyby ta reguła została wprowadzona ( TFU ! ) kluby szukałyby samych bombardierów i dobrego sypacza..
Dobry sypacz niepotrzebny. Juantorena sobie radzi nawet z wymuszaniem ruchomego bloku w skrze xD No i seria błędów i odjeżdżaaaa powooooliii seeet. Widać, że technika w tej zasadzie nie ma tak wielkiego znaczenia jak miała mieć i jakie ma na normalnych zasadach. Trzech osiłków wystarczy do dobrej gry :D
...
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: mily66 »

dreamer pisze:Miejcie chocby trochę wyczucia i taktu i odwalcie się od Michala Bakiewicza.
Razem ze Stephane Antigą tworzą duet najwartościowszych zawodników Skry.

dreamer
przegiąłeś z Bąkiewiczem
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

Mariuszek niech jeszcze sobie odpocznie...
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

Wlazły wtopił... Kilka czap, nieudana zagrywka... A mógłby to być Antiga... No nic Trentino już pokazuje swój poziom, chyba nie tęsknią za Winiarem.
...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

Nagor pisze:No nic Trentino już pokazuje swój poziom, chyba nie tęsknią za Winiarem.
A to Winiarski gra?? Kurde przegapiłem coś? ;)
Visotto ze swoimi parametrami potrafi się rzucić i wyjąć w polu jedną ręką trudne piłki.. szacun.
Ostatnio zmieniony 8 lis 2009, o 19:03 przez maksik, łącznie zmieniany 1 raz.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
ewa
Posty: 676
Rejestracja: 11 sty 2009, o 19:07
Płeć: K
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: ewa »

Chyba jest po meczu
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: tomasol »

No niestety siła rażenia Włochów na razie za duża - po mistrzowsku wykorzystują swoje atuty a że w obronie i też potrafią grać to odjeżdżają Skrze ekspresowo. Wczoraj siłe Rosjan Skra była w stanie zniwelować, dzisiaj nie jest.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

Antiga kuleje coś. Chyba za dużo dla niego gry. Jakaś mała kontuzja chyba.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

maksik pisze:
Nagor pisze:No nic Trentino już pokazuje swój poziom, chyba nie tęsknią za Winiarem.
A to Winiarski gra?? Kurde przegapiłem coś? ;)
Visotto ze swoimi parametrami potrafi się rzucić i wyjąć w polu jedną ręką trudne piłki.. szacun.
A musi grać, żeby nie tęsknili za nim? Chodzi o to, że Juantorena gra tak samo jak zagrałby Winiar także im niepotrzebny, zwłaszcza, że dwa miesiące nie mógł grać.

Skra rozjechana, niby taka silna drużyna a wiemy już ile znaczymy w europie :] Wgniatają nas w ziemię, a skra powinna trzymać równy poziom co najmniej.
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

tomasol pisze:No niestety siła rażenia Włochów na razie za duża - po mistrzowsku wykorzystują swoje atuty a że w obronie i też potrafią grać to odjeżdżają Skrze ekspresowo...
Dobre kurde...
Naprawdę widać to, że Itas przewyższa Skrę w grze obronnej w polu ??? ??? ???
No to do jasnej cholery chyba naprawdę sie mylilem twierdząc, że nowy system preferuje technicznych zawodników...
Toć to przeca oczywista oczywistość, że preferuje Szwarcenegerów, bo każdy wie, że najlepiej broniącymi zawodnikami w polu, są dwumetrowe osilki z obwodem bicepsa przewyższającym obwód zawodnika w pasie...

z pozdrowieniami

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

Nagor pisze:
maksik pisze:
Nagor pisze:No nic Trentino już pokazuje swój poziom, chyba nie tęsknią za Winiarem.
A to Winiarski gra?? Kurde przegapiłem coś? ;)
Visotto ze swoimi parametrami potrafi się rzucić i wyjąć w polu jedną ręką trudne piłki.. szacun.
A musi grać, żeby nie tęsknili za nim? Chodzi o to, że Juantorena gra tak samo jak zagrałby Winiar także im niepotrzebny, zwłaszcza, że dwa miesiące nie mógł grać.

Skra rozjechana, niby taka silna drużyna a wiemy już ile znaczymy w europie :] Wgniatają nas w ziemię, a skra powinna trzymać równy poziom co najmniej.
Jakby grał i kaszanił to rozumiem. I tym samym jedno się wiąże z drugim. Winiar nie został kupiony by wygrać KMŚ. Dlatego tez nie oceniaj ( i nie niedoceniaj) połowy zespołu Skry, która gra w finale (po półfinale z Kazaniem) ze zwycięzcą LM tamtego roku grającego teraz w pełnym składzie i na dodatek w grze na takich zasadach.
Moim zdaniem patrząc na grę Skry w tych problemach mogą znaczyć bardzo dużo w Europie.

Dreamer!! Andrzeju!! Do cholery ;)
Sam sobie przeczysz przecież. Wybronić atak tej trójki z Trento przy tych zasadach nie wybroni ani Skra ani Sergio ani nawet jakby w 7 stali wszyscy za takim jak gra dziś Skra blokiem. A ataki Bąka czy Antigi nie są takim problemem do wybronienia z II linii nawet dla Kazijskiego czy Visotto. No przecież to logiczne ze pierwsza akcja jest najważniejsza a nie obrona i kontra i przyjęcie czy kiwka.. Ile było technicznych i skutecznych kiwek w tym turnieju ?
Poza tym tomasol napisał co innego o obronie Itasu a Ty wychwyciłeś to tylko i podczepiłeś pod swoje poprzednie teorie. Nie jesteś przekonujący w tym temacie i tyle.
Ostatnio zmieniony 8 lis 2009, o 19:28 przez maksik, łącznie zmieniany 4 razy.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Mate »

Nagor pisze: Skra rozjechana, niby taka silna drużyna a wiemy już ile znaczymy w europie :] Wgniatają nas w ziemię, a skra powinna trzymać równy poziom co najmniej.

Rozumiem, że to ironia ;) . Gdyby skrzydła Skry wyglądały tak: Winiarski, Wlazły(Novotny), Kurek to o wynik byłbym spokojny. Co Skra może zdziałać z Bąkiem i Antigą przy złotej formule?? Tak właściwie to chwała im za dojście do finału. Jednak złota formuła jest dla tych, co potrafią przyfasolić :) . Aż łeb mnie boli, kiedy patrzę, że idzie soczysta piłka do rozgrywającego, a tu musi on wystawić ją do takiego Bąkiewicza, zamiast do Możdżonka :( .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: tomasol »

dreamer pisze:
tomasol pisze:No niestety siła rażenia Włochów na razie za duża - po mistrzowsku wykorzystują swoje atuty a że w obronie i też potrafią grać to odjeżdżają Skrze ekspresowo...
Dobre kurde...
Naprawdę widać to, że Itas przewyższa Skrę w grze obronnej w polu ??? ??? ???
No to do jasnej cholery chyba naprawdę sie mylilem twierdząc, że nowy system preferuje technicznych zawodników...
Toć to przeca oczywista oczywistość, że preferuje Szwarcenegerów, bo każdy wie, że najlepiej broniącymi zawodnikami w polu, są dwumetrowe osilki z obwodem bicepsa przewyższającym obwód zawodnika w pasie...

z pozdrowieniami

dreamer
Możesz jaśniej bo nie przypominam sobie abym napisał, że są lepsi od Skry w obronie - napisałem tylko, że potrafią grać w obronie (bo potrafią) a nie, że są mistrzami gry obronnej. Ale spoko może się mylę i Itas w obronie jest cieńki.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Nagor »

Dlatego tez nie oceniaj ( i nie niedoceniaj) połowy zespołu Skry, która gra w finale (po półfinale z Kazaniem) ze zwycięzcą LM tamtego roku grającego teraz w pełnym składzie i na dodatek w grze na takich zasadach.
Gdyby skrzydła Skry wyglądały tak: Winiarski, Wlazły(Novotny), Kurek to o wynik byłbym spokojny.
NC. Skra przegrywa i już zaczynają się tłumaczenia, że połowa zespołu. A po wygranych meczach aż pękało od komentarzy jaka to Skra silna, rezerwy mogą wygrać ligę, mają 12 równych zawodników, bla bla bla. Przegrali bo Trentino było lepsze i zmiotło ich z powierzchni boiska i tyle.
...
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: dreamer »

tomasol pisze:...Możesz jaśniej bo nie przypominam sobie abym napisał, że są lepsi od Skry w obronie - napisałem tylko, że potrafią grać w obronie (bo potrafią) a nie, że są mistrzami gry obronnej. Ale spoko może się mylę i Itas w obronie jest cieńki.
To ja w takim razie jednak bez ironii, bo widzę, że to nie miejsce wlaściwe do niej...
Tak Itas gra znakomicie w obronie. Itas gra też znakomicie blokiem (wyblokiem) co przy zlotej formule jest jedną z kluczowych umiejetności drużyny, bo atak z II linii znacznie latwiej zatrzymać blokiem biż z pierwszej. I do gry obronnej i do dobrej gry blokiem i wyblokiem potrzebni są bardzo dobrze wyszkoleni technicznie zawodnicy.
A warto też pamiętać o tym, że zawodnik atakujący z drugiej linii (narażony zdecydowanie bardziej na czapę niż podczas ataku z pierwszej linii) też móglby mieć choć trochę techniki, żeby radzić sobie z blokiem, a nie tylko przylożenie.
Tak szanowni koledzy, bez techniki ani rusz, czego doświadczyl dzisiaj sam nasz boski Mariuszek.
maksik pisze:Dreamer!! Andrzeju!! Do cholery ;)
Sam sobie przeczysz przecież. Wybronić atak tej trójki z Trento przy tych zasadach nie wybroni ani Skra ani Sergio ani nawet jakby w 7 stali wszyscy za takim jak gra dziś Skra blokiem. A ataki Bąka czy Antigi nie są takim problemem do wybronienia z II linii nawet dla Kazijskiego czy Visotto. No przecież to logiczne ze pierwsza akcja jest najważniejsza a nie obrona i kontra i przyjęcie czy kiwka.. Ile było technicznych i skutecznych kiwek w tym turnieju ?
Poza tym tomasol napisał co innego o obronie Itasu a Ty wychwyciłeś to tylko i podczepiłeś pod swoje poprzednie teorie. Nie jesteś przekonujący w tym temacie i tyle.
Eeeeeeee, zdaje się, że nic nie zrozumialeś z mojego poprzedniego posta. Przeczytaj dokladnie początek tego (w tamtym bylo chyba zbyt dużo ironii...)

z wyrazami szacunku

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

Nagor pisze: Przegrali bo Trentino było lepsze i zmiotło ich z powierzchni boiska i tyle.
Tylko z tym się zgodzę.
Twoje nastawienie do Polaków przed ME do wyniku po ME było też zgoła inne i pokazujące Twoje znawstwo..
Tak szanowni koledzy, bez techniki ani rusz, czego doświadczyl dzisiaj sam nasz boski Mariuszek.
Nie no..nie wyrobię.. Wlazłego się teraz czepiłeś? A jakie to zagrania techniczne pokazywali Visotto (poza 2 wybronami po plasach Bąka i Stefana) , Juantorena czy Kazijski poza bombami ponad blokiem??
Poza tym jeżeli techniczne zagrania mają się objawiać obijaniem ciągle bloku to ja mam gdzieś taką technikę i takie akcje.
Prościej by było żeby zostawić tak jak jest a zmniejszyć rozmiary boiska.
Ostatnio zmieniony 8 lis 2009, o 19:40 przez maksik, łącznie zmieniany 3 razy.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: kevinpsb »

Nagor pisze:Skra rozjechana, niby taka silna drużyna a wiemy już ile znaczymy w europie :] Wgniatają nas w ziemię, a skra powinna trzymać równy poziom co najmniej.
Zenit Kazań też wie ile znaczy w Europie :] ... Co do meczu:
Że dla Bąkiewicza nie jest ta formuła to wiemy. Środkowi no za bardzo sobie nie pograli choc i Możdżon i Plinski troche zagrywka zrobili! Kurkowi i Antidze nie wyszedł mecz a wydaje mi sie że powrót do wysokiej fromy Wlazłego to nie bedzie taka prosta sprawa bo jednak z naskokoku na naskok wytracał co raz wiecej siły że w ostatnich atakach plasował i to bardzo lekko! Jednak co innego mi sie rzucilo w oczy: Fatalna gra Gacka... W pewnym momencie dograł za darmo piłke na 2 strone.
No trzeba powiedziec Piotr Gacek to zdecydowanie najsłabszy punkt Skry Bełchatów!
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: tomasol »

dreamer pisze:
tomasol pisze:...Możesz jaśniej bo nie przypominam sobie abym napisał, że są lepsi od Skry w obronie - napisałem tylko, że potrafią grać w obronie (bo potrafią) a nie, że są mistrzami gry obronnej. Ale spoko może się mylę i Itas w obronie jest cieńki.
To ja w takim razie jednak bez ironii, bo widzę, że to nie miejsce wlaściwe do niej...
Tak Itas gra znakomicie w obronie. Itas gra też znakomicie blokiem (wyblokiem) co przy zlotej formule jest jedną z kluczowych umiejetności drużyny, bo atak z II linii znacznie latwiej zatrzymać blokiem biż z pierwszej. I do gry obronnej i do dobrej gry blokiem i wyblokiem potrzebni są bardzo dobrze wyszkoleni technicznie zawodnicy.
A warto też pamiętać o tym, że zawodnik atakujący z drugiej linii (narażony zdecydowanie bardziej na czapę niż podczas ataku z pierwszej linii) też móglby mieć choć trochę techniki, żeby radzić sobie z blokiem, a nie tylko przylożenie.
Tak szanowni koledzy, bez techniki ani rusz, czego doświadczyl dzisiaj sam nasz boski Mariuszek.

z wyrazami szacunku

dreamer
W takim razie przepraszam za nieporozumienie i brak wyczucia ale po prostu wcześniej gdy pisałem, że Skra mając świetny wyblok i grę w obronie w jakiś sposób korzysta na "złotej formule", to wymyślano mi od głupców i zazdrośników umniejszających osiągnięcia Skry. Stąd taka widać przesadna reakcja. W pełni zgadzam się z tym co napisałeś - nowa formuła wcale nie musi promować samych osiłków z mocnym atakiem, choć mam wątpliwości czy jest siatkówce potrzebna. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 8 lis 2009, o 19:39 przez tomasol, łącznie zmieniany 1 raz.
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: kevinpsb »

dreamer pisze:[.
Tak szanowni koledzy, bez techniki ani rusz, czego doświadczyl dzisiaj sam nasz boski Mariuszek.
Jakos wczoraj tego nie doświadczył. Szkoda gadac... Słabiej zagrał Stephane Antiga też twierdzisz ze jest słaby technicznie?
Matey Kaziyski zagrał bardzo dobrze. Twierdzisz ze jest bardzo dobry technicznie?
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: KChudz »

Najlepsi:
Kazijski - atakujący
Możdżonek - blokującym
Juantorena - serwujący
Werbow - libero
Oliveira - rozgrywający
Kurek - punktujący
Kazijski - MVP
Ostatnio zmieniony 8 lis 2009, o 19:52 przez KChudz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fein
Posty: 659
Rejestracja: 23 wrz 2008, o 16:14
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Fein »

KChudz pisze:Możdżonek najlepiej blokującym
A dzisiaj widziałem, jak dał się zgubić przy złotej formule, naprawdę nie wiem kiedy on tyle punktów zdobywa .
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: niepoinformowany »

Tak, najlepiej zrzucić na Wlazłego, co to cały okres przygotowawczy przepracował.

Wróci Winiar, Wlazły dojdzie do formy, zagrają na normalnych zasadach i się przekonamy kto jest lepszy.

Niemniej gratulacje dla Itasu, dzisiaj byli lepsi. Szkoda 1 seta.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: Arogancja »

Mecz skończył się około mniej niż godzinę temu i wszyscy jeszcze jesteśmy rozemocjonowani. Prawdopodobnie liczba komentarzy spłodzona przez znawców i "znafcuf"(dla jasności - nie mam na myśli tego forum, patrzę raczej globalnie) będzie ogromna.
Skra przegrała i opinie, nakazujące wywiezienie Skry na gromadzie łajna, by nie rzec - gnoju (albo lepiej przesłanie im tejże gromady do Kataru) nikogo nie zaskoczą. Ot, nasza polska mentalność. Gdyby zawodnicy z Bełchatowa wygrali, to prawdopodobnie po powrocie do kraju już czekałyby na nich państwowe odznaczenia, a przeciwnicy drużyny określiliby sukces fartem. A tak, cóż, Skra jest słaba, ble, z czym do ludzi, deklaracje o podbiciu świata (a w przyszłości Europy) były tylko snami o potędze, a demotywatory zaleje fala demotów o końcu Skry i kiełbasie, która nie należy się psu.

"A to Polska właśnie!" - że powtórzę cytat już przypominany w tym wątku.

PS. Nie mam nic do konstruktywnej krytyki.

Z poważaniem
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Klubowe MŚ drużyn męskich - 2009

Post autor: maksik »

KChudz pisze:Najlepsi:
Kazijski - atakujący
Możdżonek - blokującym
Juantorena - serwujący
Werbow - libero
Oliveira - rozgrywający
Kurek - punktujący
Kazijski - MVP
A najlepiej przyjmujący ???? :D ;)
Edit: Arogancja - piszesz globalnie do Nagora? ;)
Ostatnio zmieniony 8 lis 2009, o 19:55 przez maksik, łącznie zmieniany 1 raz.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”