Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Już w sobote Jastrzębie zadebiutuje w Klubowych Mistrzostwach Świata meczem z brązowym medalistą tych rozgrywek sprzed roku czyli irańskim Paykanem Teheran ( w bawach którego ma grać były przyjmujący reprezentacji Francji P.Barca-Cysique) i prawdopodobnie już to spotkanie może w dużej mierze zadecydować czy Jastrzębiu uda sie wyjść z grupy. Warto dodać że ostatni grupowy rywal Jastrzębie czyli Zenit Kazań będzie musiał sobie prawdopodobnie radzić na tym turnieju bez swojego podstawowego przyjmującego W.Priddiego który ma probelmy zdrowotne.
Dobrą informacją dla Jastrzębia jest też fakt że na KMŚ nie będzie obowiązywał oczywiście limit obcokrajowców więc L.Bernardi będzie miał większe pole manewru jeśli chodzi o skład.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: tomasol »

Na razie to gra Jastrzębia wygląda dość blado i szczerze mówiąc zacząłbym na miejscu kibiców Ptoków obawiać się trochę czy z taką dyspozycją Jastrzębie zdoła wyjść z grupy. Co do samego turnieju to faworytami do finału wydają się być zespoły Trentino i Kazania. Brazylijczycy z SESI też mogą powalczyć o sukces bo zespół mają ciekawy, no i nie będzie złotej formuły, która im ewidentnie szkodziła.
Ostatnio zmieniony 5 paź 2011, o 20:10 przez tomasol, łącznie zmieniany 1 raz.
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Mateusz1993 »

tomasol pisze:Na razie to gra Jastrzębia wygląda dość blado i szczerze mówiąc zacząłbym na miejscu kibiców Ptoków obawiać się trochę czy z taką dyspozycją Jastrzębie zdoła wyjść z grupy. Co do samego turnieju to faworytami do finału wydają się być zespoły Trentino i Kazania.
A ja dodałbym Sesi Sao Paolo do tego grona.
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: tomasol »

Mateusz1993 pisze:
tomasol pisze:Na razie to gra Jastrzębia wygląda dość blado i szczerze mówiąc zacząłbym na miejscu kibiców Ptoków obawiać się trochę czy z taką dyspozycją Jastrzębie zdoła wyjść z grupy. Co do samego turnieju to faworytami do finału wydają się być zespoły Trentino i Kazania.
A ja dodałbym Sesi Sao Paolo do tego grona.
No właśnie dodałem tuż po tobie ;) .

Walka będzie ciekawa o ile drużyny potraktują turniej poważnie.
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Erchembod »

W ramach przygotowań do turnieju, ekipa Sesi/SP rozegrała dziś po południu w Cuneo mecz sparingowy z miejscowym wicemistrzem Włoch.
Najpierw podstawowe składy rozegrały trzy sety, wygrane przez Brazylijczyków 2:1. Potem na boisko weszły rezerwy i rozegrały dodatkowe 2 sety - oba wygrane przez Włochów.
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Biciut »

Czy Wanio będzie prowadził serwis 24h w Katarze?
Awatar użytkownika
KK fan
Posty: 890
Rejestracja: 21 mar 2010, o 20:06
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: KK fan »

Być może ale pewnie będzie kazać płacić za oglądanie :|
Jak rozpoznać Polaka na wakacjach zagranicą:
http://www.youtube.com/watch?v=NJiFHerf ... re=related
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: figol »

Nie wiem jaki sens jest w udziale takich drużyn jak ta z Kanady w KMŚ na razie nie ma co oglądać jak silny Rosyjski zespół wbija w parkiet chłopców z Kanady btw. lepszy byłby z nich pożytek jakby sobie w hokeja zagrali niż to w jaki sposób próbują grać w siatkówkę.
poznasz głupiego po czynach jego
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: jinx »

Zenit gra dwoma atakującymi??
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: adi_tiger »

Dopiero zacząłem oglądać, ale wygląda faktycznie grają 2 atakującymi.

EDIT: Dokladnie, grają jak jak Corpa w 2007-2008.
Na paru ustawienach któryś z atakujących przyjmuje. Mihailov na ME czasem pokazał że dobrze przyjmuje zagrywkę.

EDIT: Max Mihailov z 6 - to jest coś ;D
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: weary_skier »

Copra to nie grała na 3 przyjmujących? Od początku Zenit grał tak "dziwnie"? Bo początkowe ustawienie na to nie wskazuje...
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: adi_tiger »

weary_skier pisze:Copra to nie grała na 3 przyjmujących?
ciężko to stwierdzić czy Granvorka i Zlatanov to akakujący przy przyjmujący ;D Bo grali tu i tu często. Bravo jedynie był 100% przyjmującym. Mimo wszystko grali wtedy bardzo efektownie i efektywnie. ach ;(
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: weary_skier »

Ale to mówisz w tym momencie o finale LM w Łodzi? Pomyliło mi się z późniejszą Coprą..W każdym razie ten styl gry wymuszony był kontuzją Simeonowa. Po przekątnej z rozgrywającym grał Bravo, ale najwięcej w ataku grał Zlatanow, który też najmniej przyjmował.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
samczon
Posty: 120
Rejestracja: 5 maja 2010, o 22:27
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: samczon »

http://www.plusliga.pl/Jastrzebski-24h/cat/6

No i mamy 24h JW w Katarze by Wanio
Erchembod
Posty: 849
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:43
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Erchembod »

figol pisze:Nie wiem jaki sens jest w udziale takich drużyn jak ta z Kanady w KMŚ...
Jeżeli to są klubowe mistrzostwa świata, to raczej logiczne że powinny w nich startować drużyny z różnych kontynentów i krajów, niezależnie od prezentowanego poziomu. I tyle.
A po drugie - udział takich słabych krajów w imprezach tego typu zawsze w jakiś - mniejszy czy większy sposób - pomaga w rozwoju siatkówki w tych krajach - oraz siatkówki jako dyscypliny w ogóle.
A chyba nikt z nas nie chce, żeby siatkówka stała się zaściankową dyscypliną, ograniczoną popularnością do kilku(nastu) "siatkarskich" krajów.
Ja bym nie chciał.
'Życie jest znośne wyłącznie dzięki naszej wierze w złudzenia. To wiara w rzeczywistość zawsze nas pogrąża.'
R. Flanagan 'Ścieżki Północy'
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: adi_tiger »

Ogólnie to Jastrzębskiego tak grającego jeszcze nie było w tym sezonie. Oby utrzymać to. Fajne dziś na razie środkiem.
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: figol »

Paykan się popsuł na ubiegłych KMŚ była to drużyna z goła inna waleczna grała szybką kombinacyjną siatkówkę teraz wyglądają po prostu tragicznie, nie grają nic, walą po autach wpadają w siatkę, spodziewałem się nieco więcej po tej drużynie, no ale w takim wypadku mecz JSW z Zenitem będzie o uniknięcie Trentino w półfinale i 1 miejsce w grupie
poznasz głupiego po czynach jego
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: weary_skier »

Zapomniałeś napisac, że przez większą częśc meczu nie wiedzieli w jakim ustawieniu grają.

Na plus tego meczu to chyba tylko to, że Malinowski sobie troszkę poatakował.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Awatar użytkownika
figol
Posty: 1217
Rejestracja: 24 lis 2009, o 13:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kraśnik

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: figol »

weary_skier pisze:Zapomniałeś napisac, że przez większą częśc meczu nie wiedzieli w jakim ustawieniu grają.
Taa mało tego nie wiedzieli na jakiej pozycji grają hehe pierwszy raz jak oglądam siatkówkę to widziałam takie kwiatki jak dziś :P
poznasz głupiego po czynach jego
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: przeemekk90 »

Mam pytanie odnośnie Priddiego, moze już była o tym dyskusja, lecz ja nie dotarłem do tego albo przegapiłem. Dlaczego on gra w takich okularach ?
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
Awatar użytkownika
Wojtas_
Posty: 121
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 16:12
Płeć: M
Lokalizacja: Polonia

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Wojtas_ »

figol pisze:Paykan się popsuł na ubiegłych KMŚ była to drużyna z goła inna waleczna grała szybką kombinacyjną siatkówkę teraz wyglądają po prostu tragicznie, nie grają nic, walą po autach wpadają w siatkę, spodziewałem się nieco więcej po tej drużynie, no ale w takim wypadku mecz JSW z Zenitem będzie o uniknięcie Trentino w półfinale i 1 miejsce w grupie
a jak maja grac skoro graja rezerwowym skladem? podstawowi zawodnicy nie graja, problemy finansowe, takze nie ma co porownywac z rokiem poprzednim, czy z Mistrzostwami Azji, gdzie Iran, skladajacy sie z zawodnikow Paykanu(podstawowych), zdobyl złoto

co do Priddy`iego to dostal na treningu w twarz od kolegi, mial operacje itp
Awatar użytkownika
przeemekk90
Posty: 1315
Rejestracja: 31 sty 2009, o 11:51
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: przeemekk90 »

Wojtas_ pisze:
co do Priddy`iego to dostal na treningu w twarz od kolegi, mial operacje itp
Dzięki ;) dość nietypowa sytuacja w siatkówce. MI skojarzyło się z Edgarem Davidsem
Real Madrid/Jagiellonia Białystok
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: compact »

Kadziu temperamentu nie stracil. Sedzie musial go przywolywac do porzadku po nieudanej akcji. ;)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Pele »

Wojtas_ pisze:
figol pisze:Paykan się popsuł na ubiegłych KMŚ była to drużyna z goła inna waleczna grała szybką kombinacyjną siatkówkę teraz wyglądają po prostu tragicznie, nie grają nic, walą po autach wpadają w siatkę, spodziewałem się nieco więcej po tej drużynie, no ale w takim wypadku mecz JSW z Zenitem będzie o uniknięcie Trentino w półfinale i 1 miejsce w grupie
a jak maja grac skoro graja rezerwowym skladem? podstawowi zawodnicy nie graja, problemy finansowe, takze nie ma co porownywac z rokiem poprzednim, czy z Mistrzostwami Azji, gdzie Iran, skladajacy sie z zawodnikow Paykanu(podstawowych), zdobyl złoto

co do Priddy`iego to dostal na treningu w twarz od kolegi, mial operacje itp
Dokładnie nei pamiętam gdzie ale czytałem, że ze względu na kłopoty finansowe oni tych zawodników spzredali czy też wypożyczyli do innych klubów a grają ci co są czyli ci tańsi
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
iki
Posty: 12
Rejestracja: 30 mar 2011, o 16:03
Płeć: K

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: iki »

Ciesze sie bardzo,że JSW wygralo ale to bylo do przewidzenia :) Kadziowy zespół również wygrał w tie breaku,on sam bardzo ładnie w bloku ale w ataku dostawał mało piłek
...................
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Antonella Hard Core »

Można powiedzieć że na Klubowych Mistrzostwach Świata 2011 mamy nie wiele mniej Polaków czy Polek w zagranicznych klubach niż w polskim klubie Jastrzębiu w którym na ten turniej jest zgłoszonych pięciu polskich siatkarzy (P.Rusek,z.Bartman,M.Kubiak,B.Gawryszewski i M.Malinowski) a poza tym mamy jeszcze Ł.Kadziewicza (Al Arabi),Ł.Żygadło (Trentino) i M.Glinke (Vakifbank).
-INFORMATOR-
Posty: 309
Rejestracja: 21 cze 2009, o 14:39
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: -INFORMATOR- »

Nie wiedziałem że spółka gra w Katarze myślałem że siatkarze .Kiedy się nauczycie że JSW to nazwa spółki a nie klubu JW JW JW JW JW JW JW ZAPAMIĘTAJ
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: KadrO »

Jest gdzieś transmisja z meczu JW z Zenitem w internecie? Byłbym bardzo wdzięczny.
Streeter
Posty: 7250
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: Streeter »

KadrO pisze:Jest gdzieś transmisja z meczu JW z Zenitem w internecie? Byłbym bardzo wdzięczny.
http://www.drhtv.com.pl/meczenazywo.html tutaj :) masz transmisje normalnie Polsatowską, tylko nieco słabszej jakości oczywiście. No i przede wszystkim darmową.

Edit: Jeśli link by Ci nie działał wklej go w google i tak spróbuj, wtedy na pewno zadziała ;) pozdrawiam
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
adi_tiger
Posty: 1421
Rejestracja: 14 paź 2009, o 14:51
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój / Gliwice
Kontakt:

Re: Klubowe MŚ mężczyzn-2011

Post autor: adi_tiger »

A już myślałem że druzyna która wczoraj nie wiedziała w jakim ustawieiu gra dziś wygra seta z zenitem kazań :D
ale jednak..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Puchary kontynentalne poza Europą”