Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

beatrix
Posty: 179
Rejestracja: 14 paź 2016, o 21:34
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: beatrix »

Ha! teraz w Eurosporcie jest studio i pokazali akcję, kiedy Kurek wystawił piłkę Leonowi, a ten zaatakował nad blokiem. Komentarz Wojtaszka: ma zasięg w ataku 3.72, ale to Bartek Kurek musi mu piłkę wystawiać. :] :] :]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: grzegorzg »

Aranger pisze:Mógłbyś przybliżyc?

Mówił, ze do wf-u Heynen specjalnie się nie wtrąca mając zaufanie do trenera i zawodników, którzy maja indywidualne obciazenia i w jakiejs mierze sami sobie dozują obciązenia i ilosc ćwiczeń, bo każdy jest inny i każdy ma rózne okresy.
Myślę zatem, że Heynen tylko narzuca jakiś kierunek w sensie - panowie przyciskamy czy odpuszczamy, a kazdy w porozumieniu z trenerem w-f sam sobie narzuca ilośc i wagę ;) ćwiczen w zalezności od potrzeb własnych, czy po prostu zmęczenia.


A swoja drogą, nabrałem do Wojtaszka szacunku na polu wysławiania się. Robi to niezwykle rzeczowo i całkiem fajnym językiem.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1575
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: lukecik »

Papa Drzyzga w Prawdzie Siatki wytyka Fabianowi wszystko to, o czym pisało się tutaj na forum i co widzi każdy choć trochę znający się na tym sporcie kibic. Czyli jednak można. Można? Można.
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: miro1905 »

lukecik pisze: 26 lip 2021, o 20:22 Papa Drzyzga w Prawdzie Siatki wytyka Fabianowi wszystko to, o czym pisało się tutaj na forum i co widzi każdy choć trochę znający się na tym sporcie kibic. Czyli jednak można. Można? Można.
Ostatnio wszędzie gdzie zaglądam - FB, Twitter i to forum, wytykanie stronniczości w komentarzu Drzyzgi było bardzo duże. Z 70 komentarzy pod postem Polsatu Sport jakieś 40 dotyczyło właśnie tego. Może ktoś mu coś w końcu powiedział.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Lineczka »

miro1905 pisze: 26 lip 2021, o 21:00
lukecik pisze: 26 lip 2021, o 20:22 Papa Drzyzga w Prawdzie Siatki wytyka Fabianowi wszystko to, o czym pisało się tutaj na forum i co widzi każdy choć trochę znający się na tym sporcie kibic. Czyli jednak można. Można? Można.
Ostatnio wszędzie gdzie zaglądam - FB, Twitter i to forum, wytykanie stronniczości w komentarzu Drzyzgi było bardzo duże. Z 70 komentarzy pod postem Polsatu Sport jakieś 40 dotyczyło właśnie tego. Może ktoś mu coś w końcu powiedział.
Fabian był krytykowany za ten pierwszy mecz z Iranem przez kibiców i ekspertów, więc Drzyzga senior nie mógł już zakłamywać rzeczywistości, bo nie tylko naraziłby się na śmieszność, ale i pod względem zawodowym straciłby resztki profesjonalizmu i obiektywizmu. Może i jego zabolała porażka, której ojcem był jego syn.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Szary Wilk »

Redrick pisze: 26 lip 2021, o 17:14
Szary Wilk pisze: 26 lip 2021, o 17:07 Bardzo mi szkoda Argentyny, ale przed sobą mają jeszcze mecze z Francją i USA (Tunezji nie liczę, bo pewne 3 pkt). Zwłaszcza z Francją jest szalenie ważny mecz.
Czemu ci bardzo szkoda Argentyny i czemu akurat mecz z Francją jest ważny, a nie z ROC?
1.Bo grali dobrze, nie byli faworytem, pokazali kawał serducha i przegrali, bo jednak nie wytrzymali końcówki
2.Z Rosją już grali, z Francją grają za dwa dni. Zakładam, że Francja nie będzie faworytem ani w meczu z Rosją, ani Brazylią, więc tutaj Argentyna ma największe szanse na zwycięstwo (TEORETYCZNIE)

Czego nie rozumiesz?
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Resofan »

Lineczka pisze: 26 lip 2021, o 21:05 Fabian był krytykowany za ten pierwszy mecz z Iranem przez kibiców i ekspertów, więc Drzyzga senior nie mógł już zakłamywać rzeczywistości, bo nie tylko naraziłby się na śmieszność, ale i pod względem zawodowym straciłby resztki profesjonalizmu i obiektywizmu. Może i jego zabolała porażka, której ojcem był jego syn.
Oglądałem mecz z Iranem, ale nie przypominam sobie by wszystkie zagrywki w tym meczu wykonywał Fabian Drzyzga. Nawet przepisy by na to nie pozwoliły. Nie przyjmował również wszystkich piłek, jak również nie bronił całego boiska, bo w tych elementach przegraliśmy ten mecz. Przegraliśmy, bo na swoim poziomie zagrał tylko Kurek, a i on w elemencie zagrywki zagrał sporo poniżej swoich możliwości. W dzisiejszej siatkówce bez zagrywki (a w tym meczu nie było jej zupełnie) można wygrać tylko ze słabiakiem, a Iran jest przeciętny, ale nie słaby. Fabian Drzyzga zagrał w tym meczu słabo, ale słabo nie zagrał tylko Kurek i Leon. Ojców tej porażki było zdecydowanie więcej.
Co do komentarzy Drzyzgi, to jego stronniczość jest tak samo wyolbrzymiana na tym forum, jak słabość jego syna czy Łomacza.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Redrick
Posty: 117
Rejestracja: 29 sie 2019, o 19:14
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Redrick »

Szary Wilk pisze: 26 lip 2021, o 21:16
Redrick pisze: 26 lip 2021, o 17:14
Szary Wilk pisze: 26 lip 2021, o 17:07 Bardzo mi szkoda Argentyny, ale przed sobą mają jeszcze mecze z Francją i USA (Tunezji nie liczę, bo pewne 3 pkt). Zwłaszcza z Francją jest szalenie ważny mecz.
Czemu ci bardzo szkoda Argentyny i czemu akurat mecz z Francją jest ważny, a nie z ROC?
1.Bo grali dobrze, nie byli faworytem, pokazali kawał serducha i przegrali, bo jednak nie wytrzymali końcówki
2.Z Rosją już grali, z Francją grają za dwa dni. Zakładam, że Francja nie będzie faworytem ani w meczu z Rosją, ani Brazylią, więc tutaj Argentyna ma największe szanse na zwycięstwo (TEORETYCZNIE)

Czego nie rozumiesz?
Genialne wyjaśnienie.
Po tak doskonałej odpowiedzi, jedyne czego nie rozumiem to pytanie o to, czego nie rozumiem - czegóż można bowiem tu jeszcze nie rozumieć, w obliczu tak wielkiego geniuszu?
Pozdrawiam.
elo
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Szary Wilk »

Redrick pisze: 27 lip 2021, o 05:25
Szary Wilk pisze: 26 lip 2021, o 21:16
Redrick pisze: 26 lip 2021, o 17:14
Czemu ci bardzo szkoda Argentyny i czemu akurat mecz z Francją jest ważny, a nie z ROC?
1.Bo grali dobrze, nie byli faworytem, pokazali kawał serducha i przegrali, bo jednak nie wytrzymali końcówki
2.Z Rosją już grali, z Francją grają za dwa dni. Zakładam, że Francja nie będzie faworytem ani w meczu z Rosją, ani Brazylią, więc tutaj Argentyna ma największe szanse na zwycięstwo (TEORETYCZNIE)

Czego nie rozumiesz?
Genialne wyjaśnienie.
Po tak doskonałej odpowiedzi, jedyne czego nie rozumiem to pytanie o to, czego nie rozumiem - czegóż można bowiem tu jeszcze nie rozumieć, w obliczu tak wielkiego geniuszu?
Pozdrawiam.
?

Nie bardzo rozumiem. Zadałeś bezsensowne pytania (pierwsze w stylu małego dziecka - A dlaczego ci ich szkoda? A drugie kompletnie bez sensu, bo napisałem, że następny mecz z Francją będzie arcy ważny, a ty mnie pytasz, dlaczego on będzie arcy ważny, a nie ten, który już był. No, może dlatego, że już był i liczy się ten, który będzie, a Francja jak na razie wygląda gorzej niż Rosja...), kiedy ci wyjaśniłem jak najprościej mogłem, to zaczynasz filozofować i uderzać we mnie kompletnie bezcelowo. A o co ci chodzi,wiesz chyba tylko ty.

Jeśli masz problemy z rozumieniem prostych treści, to widocznie twoi nauczyciele nie bardzo przykładali się do swojej pracy. Z drugiej strony jak patrzę na twoje posty, to ewidentnie masz potrzebę formułowania zdań w sposób bardzo oficjalny i to na siłę, by pokazać jakim jesteś wielkim mędrcem. A to bardzo zabawne :D
Redrick
Posty: 117
Rejestracja: 29 sie 2019, o 19:14
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Redrick »

Drogi Szary Wilku, twe nerwy i przykre dla mnie posądzenia są kompletnie niepotrzebne. Ja z prostolinijnym podziwem wypowiedziałem się o twojej odpowiedzi, choć domyślam się, że moja - faktycznie, przyznaję - nadmierna egzaltacja mogła przyprawić cię o niepewność i wywołać podejrzenia o drwiny z ciebie.
Co do pytań - wg mnie, są aż zanadto zasadne. Bo np. Brazylijczycy byli wprawdzie faworytem, ale - i to obiektywnie patrząc - tak samo grali dobrze i zostawili serce na boisku. Uznałem więc za stosowne zapytać o wyróżnianie z tego powodu li tylko Argentyńczyków.
Poza tym, o ile znam zasady awansu do playoff - to liczą się tutaj wszystkie mecze, nie tylko z Francją. A więc także mecz z ROC - nawet jeśli już był, bo to w tym wypadku nic nie zmienia. I to było podstawą mojego drugiego pytania.
Mam nadzieję, że wszystko już pozytywnie wyjaśnione.
Mam też nadzieję, że wobec swojego własnego stylu potrafisz być równie samokrytyczny. Mnie mój styl akurat bardzo się podoba. :)
Miłego dnia i obfitych medalowych łowów (jako kibicowi).
elo
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Diomedea »

Zasada awansu jest prosta. Zeby awansowac z 4 miejsca, trzeba byc lepszym niz 2 inne ekipy z grupy.
Tunezja jest w sposob oczywisty najslabsza. Rozumiem, ze jako kolejna ekipe do przeskoczenia kolega typuje Francje, wiec mecz z nia rzeczywiscie wazny dla Argentynczykow. Nie wiem, czy Francja jest w stanie wygrac z Brazylia i Rosja, to kompletnie nieobliczalna ekipa. Choc od dawna ta nieobliczlnosc sprowadza sie do gry ponizej potencjalu, przynajmniej na duzych imprezach.
Wiec moze i skazana na pozarcie Argentyna ma jakies szanse.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: dyletant »

Dobra to w zasadzie mam takie pytanie, które gdzieś tam mi umknęło w tych wszystkich emocjach. Czemu Brazylia zagrała taką padakę? Co tam nie zatrybiło i czy to może być jakiś prognostyk na dalszą część turnieju? Śledziłem tylko cyferki i przecierałem oczy ze zdziwienia.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Aranger »

Pierwszego seta nie widziałem, ale później (i w 1 secie też zdając się na słowa komentatorów) to po pierwsze to Argentyna ich przyjmowała w punkt i De Cecco się bawił. Brazylia to ostatecznie ogarnęła dzięki temu, że w 4 secie przy dużej przewadze Argentyńczycy ze świetnych przyjęć nie skończyli kilku bardzo wygodnych piłek. No a poza tym to Bruno był naprawdę tragiczny momentami, Leal strasznie falował, ale na końcówkę tie-breaka obaj się ogarnęli i jakoś się udało przepchnąć. Wallace na niziutkiej skuteczności, ale wystawa Rezende kulała głównie do atakujących, bo Alan też miał ciężko.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Lineczka »

Jaki skład obstawiacie na jutrzejszy mecz? Moim zdaniem trener jakieś zmiany zrobi. Stawiam na Kaczmarka, Semeniuka i Łomacza.
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: meduza123 »

Lineczka pisze: 27 lip 2021, o 21:30 Jaki skład obstawiacie na jutrzejszy mecz? Moim zdaniem trener jakieś zmiany zrobi. Stawiam na Kaczmarka, Semeniuka i Łomacza.
Wychodzimy bez zmian (ew. Kochan).

To nie turniej na zmiany, szczególnie gdy szukamy tempa/zgrania.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Arw165 »

Nie wiem, w jakim stanie jest Kubiak, ale gdyby mógłby grać, to może warto by było, żeby zagrał sobie ze słabszym przeciwnikiem na początek. Dobrze by było zgrywać pierwszy skład, ale jednocześnie jutrzejszy mecz to najlepsza okazja, żeby dać pograć rezerwowym. Ja bym chętnie popatrzyła na zawodników wymienionych przez Lineczkę. Może pewnym kompromisem byłoby zagranie części meczu tak, a drugiej tak.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Diomedea »

Obstawiam, ze wyjdzimy w podstawowym ale z Kubiakiem, jesli zdolny do gry.
I jak chlopcy sie rozpedza, to pojda jakies zmiany, np Semeniuk za Leona. jak dalej bedzie zarlo, to Kaczmarek, ewentualnie Kuba Kochanowski.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Papito13 »

Postawiłbym na mocny wyjściowy skład, ale z Łomaczem na rozegraniu i bez Nowakowskiego. Za to później wejścia na boisko Semeniuka, Kaczmarka i być może Kubiaka (o ile nie zacznie). Kiedyś trzeba dać tym rezerwowym poczuć boisko i atmosferę, bo mogą się jeszcze okazać bardzo potrzebni, a to będzie najlepsza okazja.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: dyletant »

Wystawmy rezerwy, niech każdy poczuje trochę grania a i tak będzie 3:0, to się może przydać dalej. Kanada właśnie ograła Iran 3:0, więc jak Japonia wygra z Włochami to gramy z nimi o pierwsze miejsce.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
meduza123
Posty: 348
Rejestracja: 28 maja 2010, o 22:50
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: meduza123 »

dyletant pisze: 28 lip 2021, o 03:06 Wystawmy rezerwy, niech każdy poczuje trochę grania a i tak będzie 3:0, to się może przydać dalej. Kanada właśnie ograła Iran 3:0, więc jak Japonia wygra z Włochami to gramy z nimi o pierwsze miejsce.
Iran to czasami wygląda na ekipę, której jedynym celem jest mecz z nami.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: dyletant »

meduza123 pisze: 28 lip 2021, o 03:10
dyletant pisze: 28 lip 2021, o 03:06 Wystawmy rezerwy, niech każdy poczuje trochę grania a i tak będzie 3:0, to się może przydać dalej. Kanada właśnie ograła Iran 3:0, więc jak Japonia wygra z Włochami to gramy z nimi o pierwsze miejsce.
Iran to czasami wygląda na ekipę, której jedynym celem jest mecz z nami.
Bez przesady, to nie Słowenia.Tymczasem Amerykanie tracą seta z Tunezją.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Lineczka »

Francja wygrała pierwszego seta 25:23 a w drugim prowadzi Argentyna 20:14. Argentyńczycy mogą namieszać w grupie śmierci. 8-)
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Murilo0 »

Otwiera nam się możliwość wygrania grupy. Jeśli teraz Argentyna wygra z Francją, ćwierćfinał może nie być dla nas tak nerwowy jeśli zagralibyśmy z Argentyną :)
All work and no play makes Jack a dull boy...
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Aershis »

Francja jest po prostu słabsza niż się o nich mówi, a jak się do tego dodało fakt, że lubią się kompromitować na najważniejszych imprezach, to można było przed imprezą założyć, że Argentyna nie jest bez szans na wyjście z tej grupy.
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Lineczka »

Irańczycy to niesamowicie chimeryczny zespół. Można się było spodziewać, że przegrają mecz, ale stawiałam, że przegrają z Włochami. Argentyńczycy wygrali drugiego seta do 17, w meczu 1:1. Nie mam możliwości oglądania tego spotkania, śledzę tylko liczby.
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: laanca »

Poratuje ktoś linkiem do transmisji Polska-Wenezuela ?
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Szary Wilk »

Sytuacja w naszej grupie jest bardzo ciekawa. Włosi dzisiaj grają z Japonią i mają nóż na gardle, bo od tego meczu wiele zależy. Do Japończyków tracą cztery punkty. Kanada na pewno wygra z Wenezuelą, mam nadzieję, że z nami przegra i fazę grupową mogą skończyć z 7 punktami. Iran ma na ten moment 5 i mecze z Japonią i Włochami, Japonia ma 6 i mecz z nami, Włochami, Iranem, a Włochosi mają 2 oczka i została im Japonia,Iran,Wenezuela.

Gdyby dziś Włosi się wyłożyli, to z Iranem zagrają o wszystko. A dziś akurat wygrać nie będzie tak łatwo, bo Japończycy są na pewno mocno nakręceni i w dodatku grają przecież u siebie.

Francja Argentyna 1:1 po dwóch setach. W ogóle mnie nie przekonują Francuzi. Jeśli w trzecim secie na boisku nie pojawi się Toniutti i gra trójkolorowych się nie poprawi, to obstawiałbym Argentyńczyków jako zwycięzców tego meczu, a dla Francji może to być powtórka koszmaru z 2016, gdzie odpadli w grupie. Jeśli dziś przegrają, to muszą z Brazylią i Rosją po prostu wygrać, żeby na spokojnie wyjść z grupy, a to według mnie jest mało realne. Także Francuzi w tym momencie grają o wszystko.

Sytuacja w "grupie śmierci" dzisiaj może nam się już nieco ustabilizować. Dlatego, że Francja gra z Argentyną (na TĘ CHWILĘ wygląda na to, że to mogą być drużyny, które walczą o 4 lokatę). Brazylia gra z Rosją. Jeśli wygra, to obstawiałbym kolejność 1.Brazylia 2.Rosja 3.USA 4.Francja/Argentyna. Jeśli przegra, to pojawi się duży znak zapytania, bo będzie to oznaczało ,że słabszy mecz z Argentyną nie był przypadkiem i wtedy faktycznie wszystko możliwe.


@laca

Na stronie TVP Sport jest legalna transmisja, za darmo.
widokowka
Posty: 21
Rejestracja: 2 paź 2020, o 22:24
Płeć: K

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: widokowka »

Hej, da się gdzieś obejrzeć online trwający mecz Argentyny z Francją?

edit: już mam
Ostatnio zmieniony 28 lip 2021, o 07:37 przez widokowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Aershis
Posty: 1260
Rejestracja: 26 mar 2014, o 14:27
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: Aershis »

laanca pisze: 28 lip 2021, o 07:22 Poratuje ktoś linkiem do transmisji Polska-Wenezuela ?
pomijając tvp sport - nie wiem czy tam jest transmisja czy nie - http://strims.world/
Awatar użytkownika
laanca
Posty: 318
Rejestracja: 17 lut 2017, o 14:02
Płeć: M
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Igrzyska Olimpijskie - Tokio 2020 - mężczyźni

Post autor: laanca »

Jestem aktualnie w Turcji i niestety „materiał jest niedostępny z kraju z którego się łączysz „ :( Dlatego szukam jakiegoś alternatywnego źródła ;)
Masz lat blisko 40, wyglądasz na blisko 30, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad 20, a postępujesz, jakbyś miał niecałe 10
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”