Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Post autor: Szary Wilk »

Hej. Do Igrzysk jeszcze sporo czasu, ale postanowiłem założyć wątek, by porozmawiać o wszystkim tym, co będzie dziać się przed igrzyskami. Naturalnie wątek "Tokio 2021" będzie dotyczył pewnie wszystkiego, co będzie działo się podczas meczów, natomiast ja zakładam wątek, by podsykutować o różnych rzeczach - powołaniach, wyjściowych składach, roszadach, kontuzjach.

Może zacznę dyskusję. Kto według was ma największe szanse pojechać na Igrzyska wśród przyjmujących reprezentacji Rosji?
Alan czy Wallace do szóstki?
ptrlnd
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2021, o 10:13
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Post autor: ptrlnd »

U nich, tak jak u nas jest dwóch pewniaków: Kliuka i Volkov. O pozostałe dwa miejsca będą się bić pewnie Pankov, Voronkov, Podlesnykh i Bogdan. Stawiam na dwóch ostatnich. Zwłaszcza Denis Bogdan z Fakiela notuje bardzo udany sezon.
Co do brazylijskich atakujących to pierwszym wyborem będzie Alan, ale na koniec skórę i tak będzie musiał ratować Wallace :D
Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Post autor: Szary Wilk »

Dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć powołań do innej reprezentacji? Skończył się sezon klunowy, zaraz Liga Narodów i rozumiem, że powołania wysłał tylko Heynen? Pod koniec maja gramy z Rosją

Francja,Brazylia,Rosja,Włochy,USA,Iran, nic? W polskich źródłach nie widzę żadnych informacji...
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Szary Wilk pisze:Dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć powołań do innej reprezentacji?
Nie wiem, choć się domyślam. 8-)

Nie wiem gdzie to napisać, więc napiszę tutaj, że poprawił się stan zdrowia Renana, który wylądował w szpitalu z poważnymi komplikacjami z powodu koronawirusa. Pozostaje mieć nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i przygotuje swoich zawodników, w tym otwartych koronawirusowych denialistów, do Igrzysk Olimpijskich...
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Post autor: Aranger »

WysokiPortorykanczyk pisze:otwartych koronawirusowych denialistów
Z ciekawości, kto konkretnie? Może być na privie, coby forum siatkarskie pozostało forum siatkarskim.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7851
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Mauricio Souza, plus kilku siatkarzy otwarcie wspiera prezydenta kraju Jaira Bolsonaro, np. William, a podziały polityczne w Brazylii są pewnie obecnie nawet większe niż w Polsce. Każdy zdaje sobie sprawę jakie są w naszym kraju reakcje, gdy ktoś otwarcie popiera jedną lub drugą stronę, a w Brazylii to chyba poszło jeszcze krok dalej, bo i problemy społeczne dużo większe. William i Mauricio Souza zagrają w jednej drużynie w przyszłym sezonie, i już można spotkać bardzo negatywne komentarze na ten temat. Mauricio to w ogóle poziom niektórych polskich celebrytów pod względem tego, co mówi o pandemii pod względem antyszczepionkowego/antypandemicznego contentu.

Na kadrze chyba razem nie zagrają, bo wydaje się, że ani Williama ani awizowanego do kadry olimpijskiej Raphaela nie będzie, a zaszczytną rolę wiecznego zmiennika Bruno Rezende na stałe przejmie Cachopa z Sady Cruzeiro.

Nie wiem czy dobrze odtworzyłem, ale lista powołanych:

S: Bruno, Cachopa, Carisio
OPP: Wallace, Alan, Felipe Roque, Darlan (do treningu), Maicon (do treningu)
OHs: Lucarelli, Leal, Mauricio Borges, Douglas Souza, João Rafael, Rodriguinho, Vaccari, Adriano (do treningu)
MBs: Mauricio Souza, Lucão, Flavio, Isac, Matheus Pinta, Leo (do treningu)
L: Thales, Maique, Alexandro (do treningu)

Ci młodzi gracze nie wiem jak długo będą przebywać w Saquaremie, byli powołani w pierwszej części sezonu gdy trwała jeszcze liga, chyba nikogo nie pominąłem.

http://saqueviagem.com.br/sem-william-l ... onvocados/
Szary Wilk
Posty: 7956
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Post autor: Szary Wilk »

A ja jestem za zdrowym rozsądkiem i potępiam zarówno teorie spiskowe, jak i bezgraniczne zaufanie do wszystkich covidinian i proszczepiennych. Kazdy ma prawo do własnego zdania, wolności i oby tak zostało :D

Moje pytanie brzmi - Co z Rosją? Szczególnie interesują mnie powołania w kadrze Rosji i Francji. Jeśli chodzi o Sborną - to jest największa niespodzianka, tam nie ma pewniaków. Szczególnie jeśli chodzi o pozycje przyjmujących. No w sumie także środek i rozegranie też, bo Pankow świetny sezon, ale Butko miał lata pewną pozycję.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Post autor: drukjul »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2021, o 23:20 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zupełnie nie na temat
Pomocniczka
Posty: 2031
Rejestracja: 3 paź 2022, o 11:20
Płeć: K
Lokalizacja: Najlepsze miejsce do życia

Re: Igrzyska Olimpijskie - Q&A

Post autor: Pomocniczka »

Czy może ktoś dotarł do sposobu kojarzenia par 1/4 turnieju olimpijskiego w Paryżu? Wiadomo, że są trzy grupy po cztery drużyny i że w sumie osiem drużyn wychodzi. Rozumiem, że to 3 najlepsze, 3 drugie i 2 najlepsze trzecie. Co potem? Jak w VNL wspólna tabela i pierwszy z ósmym?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Igrzyska Olimpijskie”