Mistrzostwa Świata 2018

Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Aranger »

kibic_siatki pisze:Trochę dziwię się, że Brazylia nie próbowała zdjąć Szalpuka z przyjęcia, tylko męczyła Kubiaka
Przecież Artur był regularnie kryty w przyjęciu na tym turnieju, a dzisiaj z tym co musiał przyjąć poradził sobie znakomicie. Trochę szkoda tej czapy w końcówce 3 seta, bo poza tym rozegrał prawie że kompletny mecz.
Atak mistrzostw
A jaka wystawa... :P
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: ciacho23 »

Aranger pisze:
ldz pisze:Słabiutka ta Brazylia!
W jaki sposób Heynen doprowadził cały zespół do takiego poziomu gry, to pozostanie jego słodką tajemnicą. :D
Nie pozostanie, bo on sam tego nie wie, z czym się zresztą nie kryje :)
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: ldz »

Aranger pisze:
ldz pisze:Słabiutka ta Brazylia!
Bo ja wiem, czy oni grali dzisiaj tak źle ? :) Bruno po meczu powiedział, że gdyby lepiej serwowali, to może udałoby się urwać nam pierwszego seta, ale wygrać tego meczu raczej nie byli w stanie, byliśmy za mocni. :)
ja nam broń Boże nie ujmuję, bo uważam, ze graliśmy świetnie, i chcę podkreślić, że wyglądaliśmy REWELACYJNIE w tym elemencie, w którym ja miałam najczęściej zastrzeżenia - zagrywka! Bardzo mało psuliśmy, a wieloma zagrywkami sprawialiśmy problem (komplementować Kuby Kochanowskiego w tym zakresie nawet już nie będę, bo to jakiś siatkarski wariat). Do tego kapitalnie na siatce i bardzo dobrze w obronie. Ale uważam, że na tle chociażby tych poprzednich MŚ to Brazylia jest co najmniej klasę niżej. A już Bruno to grał jak nie on.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: dyletant »

W sumie zastanawia mnie dlaczego trener tak późno wyciągnął w akcie rozpaczy Edera. Gość doświadczony, po dobrym sezonie w Trentino, zwłaszcza z bardzo dobrą zagrywką. Wyglądało to jakby sobie na koniec przypomniał, że może zrobić jeszcze inne zmiany niż podwójna Arjony i Evandro.
Bruno położył pierwszego seta robiąc z niego mecz Wallace kontra Polska, potem już poszło z górki. I tak zasługują na pochwały, że nie dali się zbić do 15 w trzecim secie, tylko wrócili do gry na tyle ile mogli.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Artek1967 »

Pele pisze:A tak przy okazji Dawid Konarski jest podwójnym Mistrzem Świata!!
śmieszne ale prawdziwe.. niestety...
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
rogaliq
Posty: 13
Rejestracja: 16 lut 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: rogaliq »

Przyszedl Lozano, porobil swoje zagraniczne porzadki w naszej kadrze. Zaczal od ME2005 ale sukces dopiero nadszedl na MS2006. Potem lipa.

Przyszedl Castellani. Pierwsza impreza i zloto ME2009. Potem lipa i szybki out.

Przyszedl Anastasi. Pierwsza impreza i braz ME2011. Potem lipa pomijajac wygranie LS2012.

Przyszedl Antiga - Blain. Pierwsza impreza i zloto MS2014. Potem lipa.

Przyszedl Fefe. Tylko lipa.

Przyszedl Vital. Pierwsza impreza zloto 2018. Potem...



Jak widac pomijajac Lozano, ktory byl pierwszym zagranicznym trenerem i budowal jakby Polska siatkowke od nowa a osiagniecie sukcesu zajelo mu dwa lata, to kazdy nastepny sukces przychodzil od razu po zatrunieniu nowego trenera.

Niechlubnym wyjatkiem jest tu Fefe.

Oby nie stalo sie to co jak widac u nas w kadrze jest regula, ze po szybkim sukcesie przychodzi regres wynikowy.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: aezakmi »

Artek1967 pisze:
Pele pisze:A tak przy okazji Dawid Konarski jest podwójnym Mistrzem Świata!!
śmieszne ale prawdziwe.. niestety...
Przecież wczoraj z USA - Konarski zdobył kilka punktów, jak wchodził na boisko. Dorzucił swoją cegiełkę do tego sukcesu. To, co wydawało się niemożliwe, stało się faktem i to jest piękno sportu. Cudowna drużyna!
krzychszp
Posty: 974
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: krzychszp »

rogaliq pisze:Oby nie stalo sie to co jak widac u nas w kadrze jest regula, ze po szybkim sukcesie przychodzi regres wynikowy.
To jest jedyne co nas może teraz martwić, ten cholerny powtarzający się schemat, ale tym razem wydaje się że jest wyjątkowa szansa na przełamanie tej klątwy, bo w kolejnych latach nasza drużyna personalnie będzie mocniejsza. Ważne żeby w końcu przełamać Igrzyska.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Aranger »

Brazylia zagrała ten finał na 57% w ataku.

A Kurek... według statystyk FIVB w półfinale i finale zdobył łącznie 53 punkty, atakował ze skutecznością 59% (44/74), dołożył 7 bloków i 2 asy. Czy ktoś kiedyś zanotował lepsze występy w tej fazie MŚ ? :D
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Lineczka »

Aranger pisze:Brazylia zagrała ten finał na 57% w ataku.

A Kurek... według statystyk FIVB w półfinale i finale zdobył łącznie 53 punkty, atakował ze skutecznością 59% (44/74), dołożył 7 bloków i 2 asy. Czy ktoś kiedyś zanotował lepsze występy w tej fazie MŚ ? :D
Kurek zamknął grą w półfinale i finale usta hejterów i dyletantów. Pozamiatał! A ten atak z II seta z filmiku powyżej - mistrzostwo. MVP jak najbardziej zasłużone, Bartosz był liderem w półfinale i finale, grał jak z nut.
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: timshel »

ciacho23 pisze:Nie wiem czy ktoś przytaczał ostatnich mistrzów świata:
WLOCHY: 1990, 1994, 1998
BRAZYLIA: 2002, 2006, 2010
POLSKA: 2014, 2018, ...

Zgadnijcie kto będzie kolejnym :D
Został jeszcze jeden atakujący urodzony w sierpniu, lat okołu trzydziestu, który krytykujących ust ma równie dużo do pozamykania co Wlazły i Kurek (a może nawet i więcej niż wymienieni razem wzięci). Skoro już lecimy analogiami, rzeczony ewidentnie idzie na MVP przyszłego mundialu :] ;)
Learn to love the process.
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Mateja »

Mateja pisze:Tylko z czyjej perspektywy zrobi to jakąkolwiek różnicę? W rankingu FIVB spadamy na 4-5 miejsce niezależnie od tego, czy skończymy mistrzostwa jako piąta czy dziewiąta drużyna świata, dla Polsatu oraz sponsorów 2 mecze w przód/w tył przy co najmniej 8 nie mają raczej większego znaczenia. A kibic? To było do przewidzenia, chociaż sam typowałem bardziej miejsca 7-8.
Mateja pisze:Pewnie, że trzeba, ale za ileś lat nie będzie to miało znaczenia, czy skorzystaliśmy czy nie. Ci co oglądają te mecze, będą jednak pamiętali, że sportowo tak czy inaczej nie wywarliśmy znaczącego wplywu na losy turnieju.
Przepraszam

Zdecydowanie za wcześnie skreśliłem naszą drużynę. Choć trzeba przyznać (nadal nie jest to żadne wytłumaczenie czy okoliczność łagodząca dla mnie), że pierwszy mecz z Serbami zmienił bieg jej historii na tym turnieju. Zagrali w nim na maksa i do końca MŚ tak już im zostało. Pełne zaangażowanie, koncentracja i pragnienie zwycięstwa. Nie tylko jako fani siatkówki, po prostu jako Polacy powinniśmy być dumni z takiej reprezentacji narodowej.
Awatar użytkownika
Bartek O
Posty: 943
Rejestracja: 13 sie 2015, o 15:45

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Bartek O »

timshel pisze: Został jeszcze jeden atakujący urodzony w sierpniu, lat okołu trzydziestu, który krytykujących ust ma równie dużo do pozamykania co Wlazły i Kurek (a może nawet i więcej niż wymienieni razem wzięci). Skoro już lecimy analogiami, rzeczony ewidentnie idzie na MVP przyszłego mundialu :] ;)
Sugerujesz, że MVP Mistrzostw Świata 2022 będzie urodzony w sierpniu Paweł Adamajtis ? ;-). Z drugiej strony rywale będą teraz w siedmiu (z libero włącznie) skakać do Wilfredo Leona, więc nasz atakujący (ok, wiem że chodziło Ci o Dawida ;-) ) będzie mógł sobie raz za razem kończyć na czystej siatce ;-).
viola
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2013, o 14:03
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: viola »

Niesamowita przemiana, dojrzalosc uzyskana z dnia na dzien. Sen! Za te cudowne przezycia bardzo dziekuje i przepraszam za brak wiary
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: grzegorzg »

I co tu napisac? Mozna tylko w stylu śp. Zdzisława Ambroziaka zawołac: TO JEST NIE-SA-MO-WI-TE !!!

Bardzo żałuje, ze nie byłem w stanie poswiecic tym finałom należytej ilosci czasu. Z meczu finałowego obejrzałem w zasadzie dwie ostatnie akcje...
Przemiana Polaków niesamowita.Przyznam, ze ja, który Kurka zawsze bronił do upadłego, tez już zaczynałem w tym sezonie wątpic w sens jego gry w kadrze. Kubiak udowodnił, że gra w Japonii nie musi oznaczac degrengolady sportowej, a jemu samemu pozwoliła fizycznie sie zregenerowac, Zatorski wzniósł sie na poziom oczekiwań i predyspozycji. Fantastyczna gra blokiem, ale tutaj, to jest pokłosie w najwiekszym stopniu i doświadczenia, i ligi. Ogólnie, to było cos pieknego. :D
Sport jest piekny, bo bywa nieprzewidywalny.
batmanowski
Posty: 434
Rejestracja: 15 cze 2013, o 11:09
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: batmanowski »

A może Brazylia się położyła? [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: grzegorzg »

Oczywiscie, ze sie połozyła.. tzn upadła, bo Polacy podtawili jej nogę... :D

Po co wraca do czegoś, co jest słabo pojmowalne i chluby nie przynosi? Bedziesz dyskutowqał z tym, ze wszyscy chcieli miec Polaków, to bedziesz dyskutował ju z faktami i sam ze sobą...
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Resofan »

Z wywiadu Nowakowskiego:
"Brawa dla drużyny za to, że zebraliśmy się w tych trudnych momentach. Fajnie, że w ten wielki sukces miała wkład cała 14 zawodników - powiedział Nowakowski, dodając zaraz z uśmiechem na twarzy: - A tak naprawdę to złoto to chyba zasługa Serbów, bo przecież nam się podłożyli. Nasza pewność rosła wraz z tym, jak podkładały nam się kolejne drużyny."


https://sport.onet.pl/siatkowka/mistrzo ... ie/lxc8eb1
Nie wierzyłem gdy znający Go mówili, że to jeden z większych "jajcarzy". A to jednak chyba prawda.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: grzegorzg »

Myslę, ze Nowakowski między wierszami, zartobliwie i z przekasem zawarł tę "tajemnicę" sukcesu.
arbas
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2008, o 00:16
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: arbas »

grzegorzg pisze:Myslę, ze Nowakowski między wierszami, zartobliwie i z przekasem zawarł tę "tajemnicę" sukcesu.
Oczywiście w ogóle Ci nie przejdzie przez głowę, że to był sarkazm. Więc może to jednak piewcy teorii spiskowej mogliby już odpuścić. Serbia pierwszy mecz z nami grała bez stawki przez co grali pewnie na jakieś 70%. A nasi na maksa skoncentrowani zagrali rewelacyjnie i tym bardziej tamtego dnia wybili Serbom siatkówkę z głowy. Kolejny mecz z Serbią to już twarda walka i końcówki na przewagi. Amerykanie odpuścili mecz z Brazylią żeby oszczędzać siły- obojętne im było z kim zagrają w półfinale. I tyle z teorii spiskowych. Jedyne co na 90% było ustawione to losowanie.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Marcy$ »

arbas pisze: Oczywiście w ogóle Ci nie przejdzie przez głowę, że to był sarkazm. Więc może to jednak piewcy teorii spiskowej mogliby już odpuścić. Serbia pierwszy mecz z nami grała bez stawki przez co grali pewnie na jakieś 70%. A nasi na maksa skoncentrowani zagrali rewelacyjnie i tym bardziej tamtego dnia wybili Serbom siatkówkę z głowy. Kolejny mecz z Serbią to już twarda walka i końcówki na przewagi. Amerykanie odpuścili mecz z Brazylią żeby oszczędzać siły- obojętne im było z kim zagrają w półfinale. I tyle z teorii spiskowych. Jedyne co na 90% było ustawione to losowanie.
Amen!

A wczoraj pełnia spokoju. Szli po swoje. Jak gdzieś z lidze narodów z outsiderem. A to był finał!

Jak Brazylia kiedyś - pewnie siebie i swoich wartości.
Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6837
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: leeon »

Resofan pisze:Z wywiadu Nowakowskiego:
"Brawa dla drużyny za to, że zebraliśmy się w tych trudnych momentach. Fajnie, że w ten wielki sukces miała wkład cała 14 zawodników - powiedział Nowakowski, dodając zaraz z uśmiechem na twarzy: - A tak naprawdę to złoto to chyba zasługa Serbów, bo przecież nam się podłożyli. Nasza pewność rosła wraz z tym, jak podkładały nam się kolejne drużyny."

https://sport.onet.pl/siatkowka/mistrzo ... ie/lxc8eb1
Nie wierzyłem gdy znający Go mówili, że to jeden z większych "jajcarzy". A to jednak chyba prawda.
To samo powtarzał Bieniek. Cóż drwina z wszechwiedzących zasłużona.
Awatar użytkownika
Angulo
Posty: 362
Rejestracja: 30 cze 2011, o 18:52
Płeć: M
Kontakt:

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Angulo »

Argentyna wygrała z mistrzem świata. :]
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: grzegorzg »

arbas pisze: Oczywiście w ogóle Ci nie przejdzie przez głowę, że to był sarkazm.
Kompletnie nie zrozumiałes o czym napisałem. Paranoja jest także przypisywanie mi tej teori, bo ja nigdy o tym nieszczesnym "podkładaniu" nie napisałem, co najwyżej o sprawach wolicjonalnych. A przeciez takie ujecie szprawy bardziej docenia klasę sportowa naszego zespołu, bo zwyczajnie są i byli za dobrzy, aby Serbowie sie podkładali. jesli już, to co najwyzej mieli troszke mniejsza wole zwyciestwa. Jak ktos tego nie rozumie, to trudno, widac ze sportem miał tyle do czynienia, co ja z baletem...
I kończę już, zeby tego pieknej chwili nie zaśmiecac...
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: Marcy$ »

grzegorzg pisze: I kończę już, zeby tego pieknej chwili nie zaśmiecac...
Dobrze, że nie miałeś za dużo czas w czasie MŚ tutaj pisać.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: jaet »

arbas pisze:
grzegorzg pisze:Myslę, ze Nowakowski między wierszami, zartobliwie i z przekasem zawarł tę "tajemnicę" sukcesu.
Oczywiście w ogóle Ci nie przejdzie przez głowę, że to był sarkazm. Więc może to jednak piewcy teorii spiskowej mogliby już odpuścić. Serbia pierwszy mecz z nami grała bez stawki przez co grali pewnie na jakieś 70%. A nasi na maksa skoncentrowani zagrali rewelacyjnie i tym bardziej tamtego dnia wybili Serbom siatkówkę z głowy. Kolejny mecz z Serbią to już twarda walka i końcówki na przewagi. Amerykanie odpuścili mecz z Brazylią żeby oszczędzać siły- obojętne im było z kim zagrają w półfinale. I tyle z teorii spiskowych. Jedyne co na 90% było ustawione to losowanie.
No ale przecież nikt tu chyba nigdy nie twierdził, że Polacy brali udział w jakichś układankach z Serbami. Zagrali swoje i wygrali, a Serbowie mają teraz to, co sami sobie skroili, podobnie jak Włosi w losowaniu i Amerykanie w ostatnim meczu grupowym. Nikt tego głośno nie powie, a my możemy się dąsać i obrażać, ale do startu rywalizacji w "6", byliśmy oceniani przez wszystkich jako jej najsłabszy uczestnik. I wszyscy nasi rywale zapłacili za takie myślenie najwyższą możliwą cenę.
Turniej zakończył się dla nas magicznie. To co się wydarzyło, jeszcze 3 tygodnie temu oceniane było w kategoriach twardego Science Fiction, a może i pierwszych symptomów choroby psychicznej, ale się wydarzyło i już. Jesteśmy MISTRZAMI ŚWIATA!
Miejmy jednak na uwadze, że przy całej imprezie i zasadach na jakich została zorganizowana lekki "zapaszek" się unosi. Chwała, że i my i Brazylijczycy nie mieliśmy z tymi machlojkami nic wspólnego i w finale spotkały się drużyny, które najbardziej na ten sukces zasłużyły.
Reszta jest już piękną historią :).
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: grzegorzg »

jaet pisze:(...)]ale do startu rywalizacji w "6", byliśmy oceniani przez wszystkich jako jej najsłabszy uczestnik. I wszyscy nasi rywale zapłacili za takie myślenie najwyższą możliwą cenę.
Absolutnie.
Nawet Heynen twierdził, ze wygrane z Iranerm i Bułgarią są ponad stan.
Ostatnio zmieniony 1 paź 2018, o 08:49 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
TommyLeeJones
Posty: 1672
Rejestracja: 1 lut 2016, o 19:28

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: TommyLeeJones »

Te mistrzostwa jak żadne inne przypomniały mi raz jeszcze Arystotelesa - całość to więcej niż suma części. Zgadzam się ze świeżą wypowiedzią Bednaruka, nikt rozsądny nie myślał, że to się tak skończy... A jednak! Słodką tajemnicą Kurka, bo pewnie tylko on sam wie dokładnie, jak zdołał się wznieść na tak niebotyczny poziom, w wywiadzie mówi, że ten przełom nastąpił w Warnie. Cały zespół pracował w tych ostatnich meczach perfekcyjnie, obecnie to my jesteśmy punktem odniesienia w elemencie bloku :D. A ci którzy kombinowali, piją teraz uwarzone przez siebie piwo i krzywią się co najmniej jak Sander podczas wywiadu z Lepą.

Oby przełożyło się to na ligę i tabuny dzieciaków garnących się do siatkówki.

PS I na koniec - znowu przez 4 lata będziemy musieli znosić wyświechtany i niejednokrotnie wykpiwany tekst "liga mistrzów świata" :D . Osobiście nie mam nic przeciwko.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: grzegorzg »

TommyLeeJones pisze:I na koniec - znowu przez 4 lata będziemy musieli znosić wyświechtany i niejednokrotnie wykpiwany tekst "liga mistrzów świata" . Osobiście nie mam nic przeciwko.
:D Miałem zupełnie takie same mysli. ;)

I także mam wielka nadzieje na przełozenie na rozwój dyscypliny.
Ostatnio zmieniony 1 paź 2018, o 08:51 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jimiq
Posty: 774
Rejestracja: 1 mar 2013, o 12:25
Płeć: M

Re: Mistrzostwa Świata 2018

Post autor: jimiq »

Resofan pisze:Z wywiadu Nowakowskiego:
"Brawa dla drużyny za to, że zebraliśmy się w tych trudnych momentach. Fajnie, że w ten wielki sukces miała wkład cała 14 zawodników - powiedział Nowakowski, dodając zaraz z uśmiechem na twarzy: - A tak naprawdę to złoto to chyba zasługa Serbów, bo przecież nam się podłożyli. Nasza pewność rosła wraz z tym, jak podkładały nam się kolejne drużyny."


https://sport.onet.pl/siatkowka/mistrzo ... ie/lxc8eb1
Nie wierzyłem gdy znający Go mówili, że to jeden z większych "jajcarzy". A to jednak chyba prawda.

bardzo dobrze to ujął.


BRAWA chłopaki
zlać 2x SERBÓW
zlać Włochów na MŚ u nich i wyrzucić ich z turnieju
oraz kolejny raz na wielkiej imprezie ograć Kanarków

EPICKIE !!!!
Gratulacje i brawa dla drużyny i trenera.
A atak KUREK MONSTER to ta właśnie wisieńka na torcie :) :D :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”