Typer Polska 2014 - półfinały, typy i wyniki

Ron Swanson
Posty: 698
Rejestracja: 14 lis 2012, o 16:58
Płeć: M

Re: Typer Polska 2014 - wyniki końcowe

Post autor: Ron Swanson »

Również dziękuję wszystkim za zabawę! Oczywiście przede wszystkim organizatorowi i osobom pomagającym. Gratuluję zwycięzcom! A jeśli ktoś byłby chętny to zorganizowania podobnej zabawy w sezonie ligowym, byłoby kapitalnie :) Można by też pomyśleć (gdyby nie znalazła się osoba gotowa do poświęcenia czasu na liczenie głosów) by wprowadzić jakieś liczenie rotacyjne, tak by każdy biorący udział, gdy przypadnie jego kolej, policzył punkty. Przy 40 uczestnikach to by wypadało na to, że każdego tylko raz spotkała by tak "przyjemność"...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Typer Polska 2014 - wyniki końcowe

Post autor: Noworoczny »

Chętnie wezmę udział w typerze Plusligi. Kol. Madlark podesłał formułę, która sama liczy wyniki. Uprościmy tylko punktację za spotkania: x punktów za dokładny wynik, y za zwycięzcę. Wtedy cała robota to przeklejanie typów z forum do excela i publikowanie wyników. Regulamin zobowiązuję się napisać, ale nie będę miał tyle czasu, co teraz, to mogę być jedynie pomocnikiem, a ktoś mógłby się zająć przewodniczeniem komisji. Przy restrykcyjnym regulaminie to naprawdę żadna robota.
Może Niepoinformowany? A może srebrny medalista? Zdaje się, że sam liczył wyniki. Niechby i ten wątek był miejscem na rozmowy na tematy typera +Ligi.

Przy okazji, podobno JS zalogował się dla typera. W ten sposób zyskaliśmy ciekawego rozmówcę (-:
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Typer Polska 2014 - wyniki końcowe

Post autor: bakek »

Moglibyście podesłać tę formułę (PW)? Zerknę z ciekawości.

Uproszczenie do dokładnego wyniku lub zwycięstwa drużyny, a nie uwzględnianie np. bliskiego wyniku 3-2, 2-3 trochę zmieni zabawę i spowoduje większą losowość. Może uda się zrobić formułę bez upraszczania tego.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: Typer Polska 2014 - wyniki końcowe

Post autor: lucass90 »

bakek pisze:Doskonały pomysł, tylko nie wyobrażam sobie typowania każdego spotkania, każdej kolejki. Tyle liczenia punktów ze strony organizatora i takiej systematyczności ze strony typujących... Trzeba by było pomyśleć nad formą.
Nie ma rzeczy niemożliwych... ;)

http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=18&t=2470
AZS CZĘSTOCHOWA!
Edyta

Re: Typer Polska 2014 - wyniki końcowe

Post autor: Edyta »

No. To teraz jak madlark będzie się do mnie, ekhm, będzie się czepiał to mu powiem "kolego, znam się na siatce 2,1x lepiej od ciebie, więc czerp wiedzę od mądrzejszych" :P
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Typer Polska 2014 - wyniki końcowe

Post autor: madlark »

Edyta pisze:No. To teraz jak madlark będzie się do mnie, ekhm, będzie się czepiał to mu powiem "kolego, znam się na siatce 2,1x lepiej od ciebie, więc czerp wiedzę od mądrzejszych" :P
ostatnio unikam konfrontacji, a Ciebie bardzo lubię.
Co do wyższości Twojej wiedzy ponad moją nigdy jej podważałem ;)
p.s. ciekawe dlaczego sobie teraz o mnie sobie przypomniałaś?(już b.dawno nie spieraliśmy się)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Edyta

Re: Typer Polska 2014 - wyniki końcowe

Post autor: Edyta »

Wpisałam pierwszy nick, który mi się nawinął, a że jesteś niżej niż ja to padło na ciebie :)
PH3N-x
Posty: 765
Rejestracja: 6 lip 2011, o 16:03
Płeć: M

Re: Typer Polska 2014 - wyniki końcowe

Post autor: PH3N-x »

Typer Plus Ligi to fajny pomysł. Chętnie bym wziął udział. Obawiam się, że tam już bym tak nie przyfarcił jak tutaj. :)
Memo
Posty: 359
Rejestracja: 18 maja 2014, o 16:55
Płeć: M

Re: Typer Polska 2014 - wyniki końcowe

Post autor: Memo »

Dzieki za wspaniala zabawe, organizatorzy typera kawal dobrej roboty zrobili :) z ciekawostek chcialbym wam dodac ze z dziewczyna miedzy soba obstawialismy tylko mecze polakow i pomylila sie tylko 2 razy !!! Z kamerunem o set oraz final z brazylia ( obstawiala 3:2 dla naszych)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata”