Runda finałowa

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Runda finałowa

Post autor: Karolina »

Półfinaliści ME
Hiszpania-Finlandia
Serbia-Rosja

Właśnie zakończył się pierwszy mecz półfinałowy, w którym awans do finału wywalczyła reprezentacja Hiszpanii, która pokonała reprezentację Finlandii 3:2 (25:23, 19:25, 22:25, 26:24, 15:10).
Ech byłam pełna nadziei, że to Finowie awansują do finału, prowadzili 2:1 i w czwartym secie uzyskali aż 6 punktową przewagę (11:5). Cóż taki jest sport, a ME pokazały jego dwa oblicza, my Polacy coś o tym wiemy.
Osobiście liczyłam na finał Rosja - Finlandia i rewanż Finów za porażkę w drugiej fazie rozgrywek...cóż teraz będę wdzięczna losowi jak Finowie zdobędą brązowy medal, bo naprawdę zasługują z całym szacunkiem dla Serbii, bo zakładam, że do finału awansuje Rosja.

Zapraszam do dyskusji na temat meczy półfinałowych i waszych oczekiwań, co do finału.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Runda finałowa

Post autor: mateo9 »

Ja bym nie chciał Rosji w finale. Nie podoba mi się ich styl gry i są za bardzo zadufani w sobie. Chciałbym finał Serbia-Hiszpania i wygrana tej 2 drużyny, bo nudne jest ciągłe wygrywanie ME przez Włochy, Serbie lub Rosje. Niech się pojawi ktoś nowy i zawojuje Europę tak jak to zrobiły nasze panie w 2003 roku, gdzie nikt się nie spodziewał ich zwycięstwa
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2007, o 17:04 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 17.
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: PaStKa »

Na razie wszystko układa się wg mojego scenariusza. Zarówno Finowie jak i Hiszpanie zasługują na medal w tym turnieju i ten mecz pokazał, że te dwie drużyny mogą sporo zamieszać w najbliższych latach. Przed mistrzostwami mówiło się o Rosji jako głównym faworycie, Finlandi i Hiszpanii jako potencjalnych czarnych koniach i Serbii jako team, który nic nie zdziała. Prawie się sprawdziło. Teraz tylko czekam na finał Rosja-Hiszpania i zwycięztwo południowców.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Runda finałowa

Post autor: everyin »

Nie jestem zwolenniczka "sbornej" ale wydaje mi sie, ze to wlasnie druzyna Rosji wywalczy zloty medal na ME. Przyznac trzeba, ze Rosjanie od ostatnich Mistrzostw Swiata poprawili swoja gre i, ze powrocila wielka Rosja z przed paru lat.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
osnazfsb

Re: Runda finałowa

Post autor: osnazfsb »

Rosja gladko awansowala do finalu Russia 3 27 25 25
Serbia 0 25 22 15
Mam nadzieje na rowni efektowne zwyciestwo w finale
Awatar użytkownika
Grodzia
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:33
Płeć: K
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Grodzia »

mecz Rosji z Serbia fenomenalny!!!! :D dwa pierwsze sety na przewagi,ale 3 to juz nokaut! :) Rosja jest niesamowita i na moje to maja ME :) zdania nie zmienie :) BASTA ;p
aQatka
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 09:08
Płeć: K
Lokalizacja: Gdynia. :D
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: aQatka »

No w sumie wolałabym żeby w finale było: Rosja - Finlandia... Ale co tam. :)
Hiszpania też da się znieść. :}
ROSJAAAA.!!! :D Grodzia, będziemy razem kibicować Rosji. :] I kropaaaa. (: 8-)
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: blaise »

szkoda Finów, także liczyłem na finał z ich strony, ale tak bywa. Ciekawe czy odbudują się psychicznie po dwóch kolejnych porażkach w tie-breakach, bo jeżeli zagrają na takim poziomie jak w większości meczy na tym turnieju, to myślę, że poradzą sobie z Serbią, która i tak bardzo wiele już uzyskała, bo nikt raczej szczerze nie stawiał na Serbów, mimo Milko, Nikoli czy Gericia przed ME.
ps. jeżeli jakiś klub PLS ma jakąś lukę w drużynie to mogliby się zainteresować braćmi Oivanenami(grają w zespołach ligi fińskiej), a szczególnie Mikko, który dzisiaj świetnie zaprezentował się w meczu z Hiszpanami..
.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Karolina »

Serbia - Finlandia 3:1 (25:18, 23:25, 25:21, 25:16)

Finów to mi szkoda podwójnie, teraz można powiedzieć, że są największymi przegranymi tego turnieju, tak wyśmienita gra dała im aż a może tylko 4 miejsce. Miejsce poza podium. Serbia stanęła na wysokości zadania i brązowy krążek ma już w dłoni...można powiedzieć, że ME znów bez rewelacji, zero nowości Rosja, Serbia troszkę za dużo dominacji tych drużyn w Europie przynajmniej jak dla mnie.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
seniora
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:04
Płeć: K

Re: Runda finałowa

Post autor: seniora »

Ja wynikiem Finów w półfinale i o brąz nie jestem zdziwiona - sądziłam, że zatrzymają się wcześniej (o czym zresztą pisałam na forum) - wg mnie ich dobra gra miała się skończyć w meczu z Polską. Jakże się pomyliłam.:)A Serbia to jednak Serbia. Trochę się obawiam o poziom meczu finałowego - czy nie będzie jednostronny, miło by było przecież zobaczyć ładną siatkówkę z obu stron.
W całym turnieju zaskoczyli mnie oczywiście Finowie i trochę Hiszpanie, choć przecież wymieniani byli jako "czarny koń" - to na plus, in minus oczywiście Polska :< i Francja. Liczyłam na więcej.
seniora
Posty: 52
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:04
Płeć: K

Re: Runda finałowa

Post autor: seniora »

I kto by się spodziewał? Obawiałam się jednostronnego meczu, a tu taka niespodzianka.:) Cóż, po raz kolejny okazuje się, że w sporcie nie ma nic pewnego, wszystkie przewidywania mogą wziąć w łeb. I dobrze, na tym polega jego urok. Gratulacje dla Hiszpanii, Rosji znów się nie udało...
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2007, o 17:38 przez Karolina, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin punkt 23
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Karolina »

Szczerze to jestem zadowolona z finału. Uznanie dla Hiszpanii za wiarę, że z Rosja i w Rosji można wygrać. Co było bardzo trudne(sędziowie). Blok Hiszpanów rewelacyjny, atak niczego sobie, obrona też na plus. A przede wszystkim przeciwstawienie się temu całemu "złu" - wielka drużyna, publiczność ze wskazaniem tylko na Rosje i sędziowie, o których lepiej nie wspominać.
Wielki przegrany tych ME ??? Z całą pewnością Rosja :) Cóż jeden mecz na tak wielkim turnieju trzeba przegrać – zachłanną Rosje spotkało to w finale. Ale żeby nie było, cieszyłabym się z wygranej Rosji (gdyby wygrali), ale z uczciwej wygranej, a dziś takiej bym nie znalazła…
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
everyin
Posty: 137
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:57
Płeć: K

Re: Runda finałowa

Post autor: everyin »

Hiszpania mistrzem Europy :D Odniesli historyczne zwyciestwo nad ekipa "sbornej".
Jeszcze przed meczem bylam przekonana,ze to Rosjanie wygraja to spotkanie, ale bardzo sie ciesze, ze sie mylilam :)
Decyzje sedziow zostawie bez komentarza ale ogolnie bardzo ciekawy, pelny emocji i dobrej siatkowki mecz. Brawo Hiszpania :)
PS. Szkoda, ze nie bylo transmisji z ceremonii wreczenia medalow i rozdania nagrod indywidualnych.
"Entre la gente es más la copia que los originales"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Runda finałowa

Post autor: Arff »

Jeszcze nigdy nie widziałem tak zestresowanych Rosjan ... grali mniej więcej tak jak Polacy w finale MŚ (tyle że wtedy Brazylia trochę lepiej grała niż teraz Hiszpanie :D ) Hiszpanie świetnie to wykorzystywali choć i tak nie ustrzegli się prościutkich błędów... ogólnie mecz jeśli chodzi o emocje to chyba gorszego dreszczowca się nie da... ale jeśli chodzi o względy sportowe jestem zawiedziony... hehe... szczerze mówiąc nie spodziewałem się że Ruskie też mają nerwy :P beznadziejnie grał Poltavski i sprawdza się moja teza że jest to taki trochę silniejszy Gromadowski... a jak tylko znajdzie się zespół który potrafi coś zablokować facet niedomaga...świetna gra rozgrywających i pomimo kilku błędów natury taktycznej (Falaska zrobił ich trochę więcej ale i Khamuckich się ich nie ustrzegł ) wyglądało to bardzo elegancko... świetne przyjęcie z obu stron... bardzo mało (nawet pokusiłbym się, że o wiele za mało ze strony Rosyjskiej ) gry środkiem... słaba jak na Rosjan gra blokiem ale za to Werbow nadrabiał w obronie... u Hiszpanów było odwrotnie czyli obrona leciutko odstawała od świetnego bloku... bardzo dużo błędów w ataku z obu stron... a Hiszpanom pozazdrościć tylko wiary w zwycięstwo!!!
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Natalia
Posty: 44
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:36
Płeć: K
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Natalia »

No i cóz.Koniec kolejnej wielkiej imprezy.Wielcy Wygrani-Hiszpania.Wielcy przegrani-Rosja.Rosjan zgubiłą pewność siebie...Pewnie wiele osob zadaje sobie pytanie ,czy Polacy to tez wielcy przegrani?Hmm...Trudno mi sie do tego przyznac,bo jestem ich wiernym kibicem,ale mysle ze nia sa wielkimi przegranymi,tylko wielkim rozczarowaniem ME.Ktozby pomyslal,ze vice-mistrzowie Świata,skoncza ME z 1 wygrana???.Chyba Nikt-nawet sami zawodnicy.Teraz najwazniejsze jest to,zeby przetrwali ten kryzys.
Ciesze sie,ze Rosjanie -unoszacy sie pychą-przegrali!I to z wielką i jakze miłą niespodzianka turnieju Hiszpanią.
Miło patrzec i wiedziec,ze siatkowka w Europie ,jak i na swiecie coraz bardziej sie rozwija,i mozemy ogladac zaciekle mecze;)...
Szkoda tylko ze zamiast Hiszpan,nie grali dzis Polacy....przeciez dzis 16 wrzesnia,jakze wazna dla Nich i Nas data..coz widoczeni tak musialo byc...W koncu to sport,i chyba najpiekniejsze jest w Nim to,ze mozemy sie po Nim spodziewac WSZYSTKIEGO!...


R.I.P Gołaś(*)
"Trener spojrzał na zegarek, żeby dać swoim podopiecznym ostatnie wskazówki"
Łukasz Płuciennik (Canal+)
qbA
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M

Re: Runda finałowa

Post autor: qbA »

Rozpoczęcie transmisji czwartego seta w TVP 1 od stanu 13 : 11 godne pożałowania. Już nawet finału ME nie można obejrzeć w całości. TVP jest wielka. Gratulacje dla Hiszpanów za dobry mecz i grę bez kompleksów w efekcie prowadzącą do zwycięstwa. Mecz dostarczył zadziwiająco wiele emocji.
osnazfsb

Re: Runda finałowa

Post autor: osnazfsb »

Hiszpania wydaje miu sie typowa druzyna jednego turnieju. Owszem zrobili wielki wynik ale patrzac na klase zawodnikow nie wroze im wyjazdu na IO.Rosja dostala awans do PS, teraz spokojnie wasuje do Igrzysk i o to chodzilo. Choc porazki szkoda ale takie doswiqadzenie tez jest cenne
Rozpoczęcie transmisji czwartego seta w TVP 1 od stanu 13 : 11 godne pożałowania. Już nawet finału ME nie można obejrzeć w całości. TVP jest wielka. Gratulacje dla Hiszpanów za dobry mecz i grę bez kompleksów w efekcie prowadzącą do zwycięstwa. Mecz dostarczył zadziwiająco wiele emocji.
Mi po prostu opadla kopara z wrazenia. Szkoda gadac.
Awatar użytkownika
patryk
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:34
Płeć: M

Re: Runda finałowa

Post autor: patryk »

Natalia pisze: Szkoda tylko ze zamiast Hiszpan,nie grali dzis Polacy....przeciez dzis 16 wrzesnia,jakze wazna dla Nich i Nas data..
Masz racje, i fajnie by bylo powtorzyc widok z MŚ kiedy nasi reprezentanci wyszli w koszulkach z nr. Arka
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Runda finałowa

Post autor: Arff »

nie powiedziałbym że Hiszpania to drużyna 1 turnieju... bo to już ich drugi po Lidze Europejskiej :P tak się zastanawiam dlaczego wszyscy są wielce zaskoczeni temu że Hiszpanie cokolwiek mogli w tym turnieju ugrać... rozumiem że faworyci byli zupełnie inni ale
można było ich brać pod uwagę... Majorka (gdzie gra chyba 4 zawodników pierwszej 6 reprezentacji ) od kilku lat daleko zachodzi w Lidze Mistrzów (i przy okazji leje Skre :P ) teraz zdobyli Ligę Europejską... nie będę mówił że to że zdobyli Mistrzostwo Europy to nie jest dla mnie zaskoczenie i że od początku wiedziałem że wygrają bo tak nie jest... ale wcale się nie dziwie temu że doszli do finału przy okazji słabej postawy faworytów bo to od lat bardzo solidny zespół a że nie grają w LŚ to tylko i wyłącznie kwestia pazerności federacji...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
_Johny_
Posty: 22
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:57
Płeć: M

Re: Runda finałowa

Post autor: _Johny_ »

Hiszpanie zasłużyli na złoto w ME KAŻDY mecze grali równo i na wysokim poziomie, tak samo jak Rosjanie ale Ci drudzy zlekceważyli przeciwnika i byli zbyt pewni siebie i dobrze ze przegrali. Hiszpanie mogliby wygrac ten mecz nawet 3:0 bo Rosja w 1 secie nie istniała a w 2 secie Hiszpanie odrobili duze straty i gdyby nie wspaniały słoweński sędzia byłoby 2:0 i nie wiem czy Rosjanie by się podnieśli.

Przed ME cieszylem sie ze tvp ma mistrzostwa bo nie ma tych glupich reklam na przerwach technicznych...ale to co dzisiaj pokazali z teleexperssem to jest porażka...taka sama jak nie pokazanie żadnego z półfinałów
osnazfsb

Re: Runda finałowa

Post autor: osnazfsb »

NIe zgodze sie ze Rosja zlekcewazyla przeciwnika....M<im zdaniem wlasnie zbyt mocno ciazyla im stawka i to ze sa faworytami ale o leckeweazeniu zespolu ktory wygral wszystkie mecze ME nie moze byc mowy
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Runda finałowa

Post autor: Arff »

Dokładnie... ale w My Polacy myślimy stereotypami... Rosja na tym turnieju nikogo nie lekceważyła ! a w finale zjadła ich trema i presja wyniku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: PaStKa »

Ogromny szacunek dla Hiszpanów za ten mecz, za pokonanie wszystkich przeciwności, od wielotysięcznej rosyjskie publiczności po jednego pana z gwizdkiem. Najprawdziwszy dreszczowiec. Hiszpanie zagrali fenomenalnie blokiem, a o ataku, obroni i przyjęciu też dużo dobrego można powiedzieć. Byli dziś lepsi, więc czemu mieliby nie wygrać. Szczególne brawa za przełamanie się po karygodnych błędach pana z gwizdkiem. Poltavsky nie najlepiej, Khamutskich też nie zaszalał, a jeśli im nie idzie to już jest wyraźny znak, że Rosjanie będą mieć problemy z wygraniem meczu. A Teleexpress, ehhh szkoda gadać.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Karolina »

Cóż każdy ma słabszy dzień, dziś była to Rosja, co nie zmienia faktu, że przez cały turniej grali wyśmienicie. Nagrody indywidualne są tego doskonały dowodem.

MVP: Semen Poltavski (Rosja)
Najlepszy punktujący: Ivan Miljković (Serbia)
Najlepszy atakujący: Jurij Berezhko (Rosja)
Najlepszy blokujący: Luis Jose Molto (Hiszpania)
Najlepszy zagrywający: Semen Poltavski (Rosja)
Najlepszy rozgrywający: Vadim Khamuckih (Rosja)
Najlepszy libero: Aleksey Verbov (Rosja)
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2904
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Runda finałowa

Post autor: hubert »

Karolina pisze:Cóż każdy ma słabszy dzień, dziś była to Rosja, co nie zmienia faktu, że przez cały turniej grali wyśmienicie. Nagrody indywidualne są tego doskonały dowodem.

MVP: Semen Poltavski (Rosja)
Najlepszy punktujący: Ivan Miljković (Serbia)
Najlepszy atakujący: Jurij Berezhko (Rosja)
Najlepszy blokujący: Luis Jose Molto (Hiszpania)
Najlepszy zagrywający: Semen Poltavski (Rosja)
Najlepszy rozgrywający: Vadim Khamuckih (Rosja)
Najlepszy libero: Aleksey Verbov (Rosja)
Nagrody (oprócz MVP) są przyznawane na podstawie rankingów ?
Jeśli tak to pokazuje to jak zespołową grą jest siatkówka
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Runda finałowa

Post autor: trawelka »

finał naprawdę pasjonujący i gdyby nie "granie" sędziego widowisko byłoby naprawdę klasowe.Cieszę się,że jakaś drużyna jednak pokonała pewnych siebie Rosjan :D Hiszpanie zasłużenie zdobyli złoto,bo kilka razy podnieśli się z naprawdę trudnych momentów.I chyba ta druzyna rozpoczęła już swój powrót do siatkarskiej czołówki (w końcu to nie ich pierwsza wygrana w tym roku i dokonali rzeczy,o której większość mówiła,że jest niemożliwa-pokonali murowanych faworytów do złota :D )

Rosję rzeczywiście można uznać za przegranych tych mistrzostw,jeśli brac pod uwagę,że tylko złoto ich interesowało.Ale są dobrzy,zdobyli srebro i jadą "odgrywać się" na Puchar Świata.Bardziej przegrani są chyba Włosi,Bułgarzy,Francuzi,Polacy...
Natalia pisze:czy Polacy to tez wielcy przegrani?Hmm...Trudno mi sie do tego przyznac,bo jestem ich wiernym kibicem,ale mysle ze nia sa wielkimi przegranymi,tylko wielkim rozczarowaniem ME.Ktozby pomyslal,ze vice-mistrzowie Świata,skoncza ME z 1 wygrana???.
może określenie "rozczarowanie"brzmi nieco łagodniej od "przegranych",ale to nie zmienia faktu,że zagrali poniżej pewnego poziomu i więcej stracili niż zyskali...
jtr1
Posty: 61
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 02:28
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź

Re: Runda finałowa

Post autor: jtr1 »

Witam,

Wielki sukces Hiszpanii. Ten kto przed początkiem Mistrzostw by na nich postawil mógł się nieźle wzbogacić. Sam mecz jak to zwykle finał - dziwny. Dlaczego?

Po pierwsze to irracjonalne decyzje sędziego, graniczące ze stronniczością. Żółta kartka dana całkowicie niesłusznie. Błedy i brak kontroli nad meczem stawiają arbitra w złym świetle.

Po drugie nie moc Rosjan. Ta reprezentacja nadal nie jest gotowa aby wygrywać. Oby ten stan się utrzymywał :)

Brawo dla Hiszpanów za znalezienie sposobu na Rosjan. Techniczne zagrywki wybijały ich z uderzenia. Słabe przyjęcie wyłączyło środek z ataku. Hiszpanie mimo blędów sędziego potrafili wytrzymać i wygrać. Sukces wg mnie w pełni zasłużony.

Co do samego turnieju, to były to chyba Mistrzostwa niespodzianek. Finlandia i Hiszpania w 4. Wygrana Hiszpanii. Cóż można powiedzieć, że to miły akcent. Siatkówka się wyrównuje. Coraz więcej ekip gra dobrą, kombinacyjną siatkówkę. Coraz mniej jest meczy, które można przejść na stojąco. To dobry prognoztyk na przyszłość.

Cóż Polski szkoda, ale miejmy nadzieje, że zostaną wyciągnięte wnioski z występu naszej reprezentacji i ta klapa się już nie powtórzy.

Pozdrawiam
Shadori
Posty: 45
Rejestracja: 13 wrz 2007, o 20:09
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Shadori »

Świetnie Hiszpanie zagrali i należało się im to zwycięstwo.Rosjan chyba zżarła trema i faktycznie jeszcze nie są gotowi do wygrywania wielkich imprez, co nie oznacza, że są silną drużyną i mogą przeciwnikom wiele krwi napsuć.
Te nagrody indywidualne są trochę dziwne.Aż nie chce się wierzyć żeby prawie w każdej części najlepsi byli Rosjanie.No, ale cóż, przynajmniej mają nagrody na pocieszenie :P
Zwrócono już tutaj uwagę na sędziów, którzy byli po prostu fatalni.Sędzia główny niektórymi decyzjami chyba sobie żarty robił.I czemu zawsze na stronę Rosjan?Nie wierzę, że był bezstronny.Ale i jemu Hiszpanie pokazali, że i tak mogą wygrać :)
osnazfsb

Re: Runda finałowa

Post autor: osnazfsb »

E czepiacie sie tego sedziowania. Owszem byly kontrowersyjne sytuacje ktore redaktor Dembowski swoim sokolim wzrokiem z radoscia rozstrzygal na korzysc Hiszpanow ale tp przeciez staly element gry.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Runda finałowa

Post autor: Karolina »

osnazfsb pisze:E czepiacie sie tego sedziowania. Owszem byly kontrowersyjne sytuacje ktore redaktor Dembowski swoim sokolim wzrokiem z radoscia rozstrzygal na korzysc Hiszpanow ale tp przeciez staly element gry.
Stały element gry. Może i tak, jedne bądź dwa błędy. Ale popełnianie ich notorycznie, to już lekka przesada. Sędzia robił, co chciał, w kontrowersyjnych sytuacjach. Powinien panować nad tym, co dzieje się na boisku, a jego działania wybijały z rytmu obie drużyny, jednak bardziej Hiszpanię. Poza tym decyzje sędziego powinny być natychmiastowe i bez momentu zawahania, z całym szacunkiem takich w tym finale było mało, bardzo mało.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”