ME 2007 kobiet - faza grupowa

Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME 2007 kobiet - faza grupowa

Post autor: Mate »

no i coz holandia byl przeblyskiem roku tylko ze ich trener musi je znowu wypolerowac... brawa Złotka...
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
daimler
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 21:21
Płeć: M

Re: ME 2007 kobiet - faza grupowa

Post autor: daimler »

Piekny mecz Polek ;) !!!

Holandia nie przypominała tego zespołu z GP gdzie zaimponowały i sprawiły niespodziankę wygrywając całe zawody.Holenderki nie miały szans bo Polki im na to nie pozwalały,widać że nasze złotka złapały wysoką formę.Jedno jest pewne: widać jak Gosia Glinka jest ważnym punktem w naszym zespole,widać ile jej powrót wniosł ożywienia i są od razu lepsze wyniki.Nie mowie ze to zasługa samej Gosi Glinki,lecz w duzym stopniu ma w tym udział ;)

Brawo Brawo Złotka !!!
Awatar użytkownika
kufel
Posty: 175
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:00
Płeć: M
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: ME 2007 kobiet - faza grupowa

Post autor: kufel »

Półfinały:
Polska - Serbia
Włochy - Rosja
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: ME 2007 kobiet - faza grupowa

Post autor: Mate »

no coz Złotka w finale tak mi sie zdaje... mysle ze bedzie 3:1 dla Złotek a w 2 polfinale wygraja wloszki 3:1
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
daimler
Posty: 3
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 21:21
Płeć: M

Re: ME 2007 kobiet - faza grupowa

Post autor: daimler »

No to można powiedzieć ze Polki praktycznie w Finale !

Serbki w tym roku grają słabo,co zresztą widzielismy wczoraj :) Polki mają koncepcję na Serbie i mam nadzieje ze nie bedzie żadnej plamy.Wiec walczymy o Złotoo :)
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: ME 2007 kobiet - faza grupowa

Post autor: PaStKa »

Nie trzeba chyba wiele mówić. Wszyscy widzieliśmy, że nasze dziewczyny potwierdziły swoją ogromną klasę. Jedyne co troche niepokoi, to wejścia Asi Mirek, które niekoniecznie kończyły się poprawą przyjęcia. Dotyczy to całego turnieju. A losowanie było chyba dla nas korzystne, Serbki wydają sie być najłatwiejsze do pokonania. Choć będąc w takiej formie każdy sie wydaje był łatwym rywalem.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: ME 2007 kobiet - faza grupowa

Post autor: Arff »

heh... nie ma to jak powiedzieć/zapisać/pokazać że brązowe medalistki/medaliści w jakiejkolwiek dyscyplinie w jakiejkolwiek formie będą łatwe do pokonania... nie ma tak!!! ten mecz wcale nie będzie łatwy... bo nie dość że gramy z bardzo silnym zespołem to jeszcze z samym sobą... jeżeli raz się kogoś pokonało gładko 3:0 to dlaczego by nie zachować trochę sił i odpuścić... bo mecz sam się wygra... bo przeciwnik się podłoży... bo już raz pokazałyśmy że jesteśmy lepsze... powiecie że to myślenie banalne ale nie... żaden mecz sam się nie wygra i w każdym trzeba walczyć.. Serbki nie mają niczego do stracenia, a my mamy właśnie takich "kibiców" którzy potem powiedzą że przegrały wygrany mecz... na tym etapie nie ma słabych zespołów... a Serbia pokonując Holandię pokazały że jeśli tylko da im się pograć mogą wygrywać...
a w 2 polfinale wygraja wloszki 3:1
bardzo wątpię... Rosjanki podłożyły się Włoszkom w ostatnim meczu grając drugą 6... a wszystkie wcześniejsze mecze wygrały 3:0... nie wiem nie oglądałem meczy z udziałem Rosjanek ale podobno są w nieziemskiej formie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Vision
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 10:31
Płeć: K

Re: ME 2007 kobiet - faza grupowa

Post autor: Vision »

Czy Rosjanki są w nieziemskiej formie? Nie wiem... Ale skoro Niemczyk twierdzi, że w słabej... Zresztą nie ma co bawić się w jakieś dywagacje! I tak spotkamy się z nimi najwcześniej w finale )czego bardzo życzę naszym dziewczynom!)!!!
"Wszystko jest trudne nim stanie się proste..."
"Aby dotrzeć do celu trzeba najpierw wyruszyć w drogę..."
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: ME 2007 kobiet - faza grupowa

Post autor: mateo9 »

w nieziemskiej formie czy nie i tak je dziewczyny pokonaja wloszki tez na WGP podobno byly w nieziemskiej formie po 1 meczu z rosja kazdy mowil ze juz wygraly ta edycje WGP a tu co gladkie 3-0 z nami. mysle ze z serbia nie bedzie ciezko one sobie nie wywalczyly awansu tylko polki im go podarowaly a teraz niestety dla serbek trzeba im cos odebrac mianowicie szanse o walke o medal z tego najcenniejszego kruscu.POLKI MISTRZYNIAMI EUROPY PO RAZ 3 Z RZEDU OOOO TAKKK
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”