Podsumowanie ME kobiet 2007 Belgia/Luksemburg

mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Podsumowanie ME kobiet 2007 Belgia/Luksemburg

Post autor: mateo9 »

podsumowujac ME kobiet szkoda ze sie nie udalo wywalczyc medalu ale nie zawsze mozna wygrywac.niespodzianka dla mnie jest druzyna serbi moze dzieki nam ale dostala sie do finalu. z negatywniej strony ocenial wystepy Niemek,Turczynek i Holandi stawialem przed mistrzostwami ze do Polfinalu wejda te 3 zespoly wraz z Polska ale jednak znow polfinal Polska Wlochy Rosja i jakas dodatkowa druzyna.ogolnie zostaje lekki niedosyt szczegolnie po meczu z serbia bo dziewczyny zagraly bez wiary myslaly ze serbki sie poloza na parkiecie i sie samo wygrac chyba tak samo bylo z rosja po wygranym secie

a wiec jakie sa wasze odczucia co do konczacych sie ME kto was pozytywnie zaskoczyl a kto zagral ponizej waszych oczekiwan zapraszam do dyskusji
coffee
Posty: 17
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 16:11
Płeć: K

Re: Podsumowanie ME kobiet 2007 Belgia/Luksemburg

Post autor: coffee »

Jak najbardziej szkoda. Myślę, że teraz dużo osób będzie obwiniało Bonittę, ale myślę, że dziewczyny były dobrze przygotowane. Lecz to myślę będą oceny tych, którzy się "trochę" nie znają.
pear
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 17:30

Re: Podsumowanie ME kobiet 2007 Belgia/Luksemburg

Post autor: pear »

Dzisiaj wszędzie powtarzam słowa z mojego podpisu. Bo takie jest moje zdanie. Dziewczyny pokazały "pazur" zwyciężając efektownie w poprzednich meczach. Ja jestem z nimi. A na pewno nie był to błąd Bonity, bo dziewczyny miały świetne fragmenty, co świadczy o tym, że były dobrze przygotowane.

Moim zdaniem można było jednak trochę przystopować w meczu z Holenderkami (wystawić słabszy skład), żeby dziewczyny z podstawowego składu sobie odpoczęły.

Ale nic się nie stało. Czekamy na następne zwycięstwa i jesteśmy z wami!
~~ Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! ~~
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Podsumowanie ME kobiet 2007 Belgia/Luksemburg

Post autor: Crooge »

Individual Awards:

MVP: Taismary Aguero (ITA)

Best Scorer: Ekaterina Gamova (RUS)

Best Spiker: Malgorzata Glinka (POL)

Best Blocker: Jenny Barazza (ITA)

Best Server: Jovana Brakocevic (SRB)

Best Setter: Maja Ognjenovic (SRB)

Best Receiver: Liubov Shashkova (RUS)

Best Libero: Paola Cardullo (ITA)
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
natulcia
Posty: 24
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:21
Płeć: K

Re: Podsumowanie ME kobiet 2007 Belgia/Luksemburg

Post autor: natulcia »

No cóż,Złotka grały naprawdę dobrze na tych mistrzostwach,ale w najważniejszych meczach zabrakło niestety sił,może koncentracji?Biorąc pod uwagę,że nasza reprezentacja sporo ostatnio przeszła,to czwarte miejsce i tak jest sukcesem,choć po tak wspaniałej serii zwycięstw mieliśmy większe nadzieje.
Najbardziej zaskoczyły mnie Serbki-nie spodziewałam się,że zajdą aż do finału.A największe rozczarowanie to Holenderki-po zwycięstwie w WGP byłam pewna,że zdobędą medal na tych mistrzostwach,a nie doszly nawet do półfinału.
coffee
Posty: 17
Rejestracja: 5 wrz 2007, o 16:11
Płeć: K

Re: Podsumowanie ME kobiet 2007 Belgia/Luksemburg

Post autor: coffee »

Tak, do mogła być dobra rzecz, aby w meczu, który nie miała większego znaczenia (po tym jak zapewniłyśmy sobie awans do 2 etapu), dać pograć innym zawodniczkom. Wtedy nasza szóstka mogłaby odpocząć, bo te porażki mogły też wynikać z przemęczenia.
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Podsumowanie ME kobiet 2007 Belgia/Luksemburg

Post autor: PaStKa »

Zaczęło się od b. dobrego meczu z Hiszpanią. Potem było coraz lepiej. Nasze siatkarki były królowymi Haaselt, a kibice królami. Potem dzień przerwy. W Luxemburgu kibice ciągle byli wspaniali, tylko gra było, co tu dużo mówić, daleka od tej z przed kilku dni. Myśle, że właśnie ten dzień przeprowadzki z Belgi do Luksemburga mógł być kluczowy. Dzień w którym dziewczyny mogły wypaść z rytmu. Gdyby już dzień po meczu z Holandią przeciwko naszym stały Serbki, albo jeszcze na dodatek mecz był w Haaselt... wtedy tylko Włoszki moglyby zatrzymać nasze złotka. Potem coś się zacięło, zninęła dobra gra, zniknęły uśmiechy... To oczywiście tylko teoria, ale myślę, że bardzo prawdopodobna. Jednak biorąc pod uwagę zawirowania z przed roku wynik nie jest aż taki zły. Jeśli chodzi o finał to bezprzecznie Włoszki były lepsze i zasłużyły na to zwycięstwo. A gdyby w finale spotkały się Włoszki i Polki z formą z Haaselt, ech... gdyby, gdyby...
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Podsumowanie ME kobiet 2007 Belgia/Luksemburg

Post autor: trawelka »

PaStKa pisze: Jednak biorąc pod uwagę zawirowania z przed roku wynik nie jest aż taki zły.
zgadzam się z Pastką-jesli spojrzeć na tą reprezentację pod kątem ostatnich miesięcy,wynik należy uznać za dobry.Apetyty wzrosły zwłaszcza po dobrych meczach w Belgii,a tym samym oczekiwania...teraz po rundzie finałowej czuć pewnien niedosyt,ale na pewno nie należy obwiniać Bonitty,czy traktować tego wyniku w kategoriach porażki.Coś na pewno zawiodło,ale moim zdaniem potrzeba jeszcze trochę czasu i możemy się doczekać podobnych wyników i radości,jak 2 lata temu(np.za rok...) :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”