Regulamin rozgrywek ME

artus
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:46

Regulamin rozgrywek ME

Post autor: artus »

Mam pytanie a mianowicie zna ktoś dalszą drabinkę ME? Ile drużyn wychodzi z każdej grupy i na kogo w drugiej fazie mogą trafić??
Nikola Grbic
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:37
Płeć: M
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Regulamin rozgrywek ME

Post autor: Nikola Grbic »

proszę bardzo tutaj masz wszystko napisane ...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostw ... czyzn_2007
WIELKI_ZNAWCA
Posty: 32
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:30
Płeć: M

Re: Regulamin rozgrywek ME

Post autor: WIELKI_ZNAWCA »

Z każdej z 4 grup, w których są po 4 zespoły dalej wychodzą po 3 zespoły, które łączą się w dalsze 6 drużynowe grupy. Polacy w drugiej fazie mistrzostw beda grali z Włochami, Bułgarami, Finami i Chorwatami.
Interesującą rzeczą jest to, że półfinały nie będą grane na krzyż tak jak to było do tej pory, lecz będzie losowanie :|
artus
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:46

Re: Regulamin rozgrywek ME

Post autor: artus »

Dzieki wielkie. O boże to ładna będzie grupa: polska, rosja, bulgarzy i włosi. Europa na to mówi "losowanie", rosjanie:"wybieranie słabszego przeciwnika".. bez komentarza..
italodisco
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:21
Płeć: M

Re: Regulamin rozgrywek ME

Post autor: italodisco »

mam pytanie gdzie są pelne składy wszystkich uczestników mistrzostw ??
Awatar użytkownika
OziM
Posty: 29
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:01
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Regulamin rozgrywek ME

Post autor: OziM »

Narazie nie możesz liczyć na pełen składy, bo nie wszyscy trenerzy je podali. Napewno będą podane na siatka.org (tak myślę), ale jesli nie to poszukaj na stronie CEV tam będą na 100%.
Ku chwale Volleyball Manager
FoRzA jUvE & iTaLiA
Dumą Warmii jest? Tylko Stomil OKS.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Regulamin rozgrywek ME

Post autor: Arff »

Nom... dla mnie to jest jedna wielka ściema... Polska ma w grupie i na późniejszej drodze Rosje, Bułgarie i Włochów... czyli było nie było 4 drużyny na 2 miejsca do wyjścia z grupy i trzech pretendentów do wygranej (Rosja, Polska, Bułgaria), a taka np. Francja ma tylko Niemcy , Serbie, Holandię, Grecję czyli żadnego pretendenta do tytułu... jak na mnie powinno byc rozstawienie jak w tenisie 4 koszyki i dopiero jakieś losowania...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Badzer
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:54
Płeć: M

Re: Regulamin rozgrywek ME

Post autor: Badzer »

nie zapomnijcie jak bylo na mistrzostwach swiata. to my wtedy mielismy same slabsze zespoly i wlasciwie o polfinal walczyly 3 reprezentacje: polska serbia i rosja. z kolei w drugiej grupie byli wlosi francuzi brazylijczycy bulgarzy niemcy nie pamietam kto jeszcze (kubanczycy?) w kazdym razie to my mielismy latwiejsza grupe wiec teraz sie nie oburzajcie. ja tez jestem za tym zeby byly jakies koszyki w losowaniu :)
artus
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:46

Re: Regulamin rozgrywek ME

Post autor: artus »

Wg mnie już nawet mniejsza z tymi koszykami... Ale jak myślicie czy Rosjanie pokarzą w tv to losowanie tak jak to się robi w LM czy w Pucharze UEFA? eeee.. Wg mnie to się odbędzie za zamkniętymi drzwiami. Jak się źle wylosuje to zawsze można jeszcze raz zamieszać w bębenku..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”