Gdzie transmisje ME

Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: evija »

Ja mam Cyfrę+ więc nie dysponuję TVP Widmo Sport, ale na szczęście jest RTS, TV Bulgaria, RaiSport...
Na TV Bulgaria oglądałam Hiszpanki z Bułgarią, na RTS Serbki ze Słowacją. Niemki z Włoszkami na laola1.tv i końcówkę na RaiSporcie (zwolnił się TV :D ).
Mam pytanie odnośnie meczów Rosji - czy Sport Planeta będzie je pokazywać? i czy mecz Polek z Hiszpanią będzie można obejrzeć przez internet, lub jakaś hiszpańską TV dostępną na Cyfrze+? Naturalnie boję się przerwania transmisji, dlatego chciałabym w spokoju obejrzeć ten mecz od "a" do "z" ;)
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
blaise
Posty: 1253
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:44
Płeć: M
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: blaise »

nie lękaj się, meczu Polek na pewno nie przerwą :D
a z tego co wiem to w necie próżno szukać meczu POL-SPA
.
Awatar użytkownika
pawcioss
Posty: 14
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 20:11
Płeć: M

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: pawcioss »

Wiecie czy będzie jutro gdzieś na internecie mecz Holandii z Serbią? Tak bym sobie go chciał obejżec;] Bo jak powszechnie wiadomo nasza telewizja o to nie zadbała...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: evija »

http://wwitv.com/portal.htm - w adresie nie ma błędu :) Po lewej stronie wybierasz kraj> Serbia> kanał RTS 1 klikasz w 100Kb i wybierasz z jakiego programu z Twojego komputera chcesz odtwarzać RealPlayer, Windows Media, Media Player Classic ja osobiście używam tego ostatniego. Ładnie u mnie poszło, więc polecam tę wersję ;)

A co do meczu:

Bardzo się cieszę, że Polki udanie weszły w turniej, wiadomo oczywiście są elementy do poprawy, ale cieszy to, że nawet jak Hiszpanki wychodziły na prowadzenie czy wyrównywały była reakcja i Polki albo odrabiały, albo od nowa budowały swoją przewagę.
Kolejna radość to krótkie wejście Gosi Glinki, osobiście nie mogłam się doczekać jej powrotu do kadry i widoku w biało-czerwonych barwach na boisku :) Milence Rosner rośnie forma, była najskuteczniejsza spośród naszych skrzydłowych (48%), Lena miała 80% skuteczności w ataku i 3 bloki - brawo. Najważniejsza właśnie była sama wygrana, trzeba udanie rozpocząć a potem jest już łatwiej. Jutro (a właściwie to dziś) czekają nasz Czeszki, które męczyły się z Bułgarią, która z kolei musiała się sporo napocić z Hiszpankami i o mało nie przegrała wtedy meczu. Nie można oczywiście na tym wnioskować, że nasze teraz ostatnie dwa mecze w tej grupie wygrają do zera, aczkolwiek dają nam jakiś obraz poziomu pozostałych trzech reprezentacji. Będzie Kalisz kontra Polska, Spalova i Horka - obecne zawodniczki Winiar i Matuszkowa, która odeszła po tym sezonie :). Pierwsza i ostatnia znają się dobrze z paroma naszymi dziewczynami z LSK, więc będzie ciekawie - w każdym razie Czeszki są nam dość dobrze znane. Nie ma jakiś powodów do obaw, a ciekawi wyjściowy skład, czy wejdzie Maggie w szóstce? A może i Asia Mirek? Obie też powinny wejść na boisko według mnie na dłużej, a najlepszym przetarciem byłyby Czeszki, ewentualnie Bułgarki...no, ale Bonitta wie lepiej, więc na niego się zdam.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: PaStKa »

Mecz półfinałowe, finał i mecz o 3 miejsce można oglądać na http://www.laola1.tv. Komentarz po niemiecku.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
qbA
Posty: 15
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:53
Płeć: M

Re: Gdzie transmisje ME

Post autor: qbA »

Już wstawałem chcąc obejrzeć mecz Rosja - Włochy i nagle uderzenie przecież TVP transmituje...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Europy”