Liga Narodów 2022

WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

dyletant pisze: 23 kwie 2022, o 13:45 Niekoniecznie w tym przypadku. Bez szczegółowego sprawdzania to Serbom akurat sukces w LŚ, nie przełożył się na turniej docelowy. Ostatnim takim podwójnym sukcesem była chyba LŚ 2010, tam zajęli 3. miejsce i na kabaretowych MŚ to powtórzyli.

Od biedy można chyba też zaryzykować stwierdzenie, że mimo nieobecności na 2 ostatnich Igrzyskach Serbia to jednak drużyna turniejowa.
Ja przede wszystkim mialem na myśli kwalifikacje do Igrzysk, z nowymi regułami bez sensu byłoby odpuszczenie z perspektywy Serbii - VNL-u.

A sportowo Serbowie powinni poszukać partnera dla Urosa (Peric? Kujundzic) i alternatywy dla Jovovicia, więc odpuszczenie VNL-u sportowo też by było średnim wyborem, ale czy na to zdecyduje się Kolakovic (tzn. zmianach w żelaznym składzie): nie wiem, możliwe, że nie. VNL to cenne rozgrywki, tylko trzeba umieć z nich korzystać.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 21 kwie 2022, o 08:05 Ogólnie Patrić to się żenująco w Biełgorodzie prezentuje. Znaczy prezentował, bo teraz grzeje ławę, a większość spotkań zaczyna w szóstce obok Tietiuchina Masilew.

Ale widać znaczące odmłodzenie, więc brak Nemanji jakoś nie dziwi.
Tak uzupełniając: dziwiłem się, że nie ma Pericia nie Petricia :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: ciorny17 »

Streeter pisze: 26 kwie 2022, o 09:03 Tak uzupełniając: dziwiłem się, że nie ma Pericia nie Petricia :D

Streeter
No cóż, człowiek czyta szybko, nie zastanowi się i później wychodzą kwiatki :D
Niemniej Petrić żenujący sezon.
Kłamca.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Orzi »

Jednak Chińczycy wracają do VNL. Szkoda Tunezji trochę
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Kadra Włoch na VNL:
Alzatori: Simone Giannelli, Riccardo Sbertoli, Paolo Porro, Marco Falaschi
Centrali: Gianluca Galassi, Simone Anzani, Lorenzo Cortesia, Fabio Ricci, Marco Vitelli, Roberto Russo, Leandro Mosca.
Libero: Fabio Balaso, Leonardo Scanferla, Alessandro Piccinelli
Schiacciatori: Daniele Lavia, Alessandro Michieletto, Mattia Bottolo, Francesco Recine, Oreste Cavuto, Davide Gardini, Fabrizio Gironi
Opposti: Giulio Pinali, Yuri Romanò, Ivan Zaytsev, Tommaso Stefani
Trzech zawodników po 30-tce (z czego Falaschi nie załapie się do kadry meczowej), nieźle, rocznikowo średnia 25 lat.

Finały we Włoszech.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: dyletant »

Dziwne, że nie ma Laurenzano
Mimo wszystko brakuje głębi na przyjęciu. Wystarczy, że jak w przypadku Trentino zadyszkę złapał Michieletto i całe Trentino się posypało. Poza tym to nie jest normalne, żeby opierać kadrę na 20latku.
Bottolo to dalej wielka niewiadoma, ot po prostu chłopak z dużym potencjałem ofensywnym.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

dyletant pisze: 2 maja 2022, o 16:33 Dziwne, że nie ma Laurenzano
Mimo wszystko brakuje głębi na przyjęciu. Wystarczy, że jak w przypadku Trentino zadyszkę złapał Michieletto i całe Trentino się posypało. Poza tym to nie jest normalne, żeby opierać kadrę na 20latku.
Bottolo to dalej wielka niewiadoma, ot po prostu chłopak z dużym potencjałem ofensywnym.
Włochy są w podobnej pozycji jak Francja parę lat temu: mieli ten zloty rocznik 89-91 (Toniutti, Tillie, Grebennikov, Le Roux + Ngapeth) i wygrali parę razy ME, ale w najwiekszych imprezach sukces odnieśli gdy dołożyli młodszych graczy (Chinenyeze, Patry, Clevenot, Brizard). I tu IMHO będzie podobnie, tzn. już maja na koncie ME, ale minie parę lat zanim będą naprawdę groźni, i to raczej nie w tym cyklu olimpijskim, bo brakuje tej glebii.

A z tym Laurenzano to trochę zabawne, bo nie ma go w składzie na VNL (zrozumiale jednak, może lepiej, żeby trenował z kadrą juniorów do MEJ niż był trzecim libero na kadrze, gdzie na razie nie załapie się na grę), i możliwe, że nie będzie go w kadrze U22 (bo to jeszcze jedna kategoria wiekowa niżej, a Włosi nie mieszają raczej roczników), która trenuje z kadrą seniorów, a z gry to trzeci libero w kraju.
Tharaster
Posty: 961
Rejestracja: 24 mar 2018, o 20:02
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Tharaster »

Wożenie wiecznie połamanego Russo a brak Piano/Di Martino to też niezły brecht. Do reszty nie mam większych zastrzeżeń
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Streeter »

Streeter pisze: 21 kwie 2022, o 08:01 Tymczasem Kolaković ogłosił dość dziwną 18-tkę na LN:

Kadra Serbii na VNL 2022:
Rozgrywający: Maksim Buculjević, Andrija Vulikić, Andrija Vilimanović
Atkujący: Dušan Petković, Nikola Meljanac, Milan Zečević, Dušan Nikolić
Libero: Lazar Koprivica, Miljan Milović
Środkowi: Stevan Simić, Andrej Rudić, Aleksandar Bošnjak
Przyjmujący: Miran Kujundžić, Lazar Marinović, Lazar Bajandić, Luka Tadić, Stefan Skakić, Davide Kovač

Skoro doświadczonych graczy brakuje w szerokim składzie VNL, to wychodzi na to, że Serbia planuje całą LN zagrać wspomnianym składem. Trochę dziwi mnie brak Pericia. Raczej nie jest to jeszcze zawodnik, którego można uznać za pewnik między Kovaceviciem i Atanem, a z drugiej strony raczej niemożliwe żeby przegrał rywalizację z powołanymi przyjmującymi. No chyba że ma jakiś uraz / zrezygnował z kadry, o czym nie wiem.

Streeter
Jeszcze tak mnie zaciekawiło rozegranie, może ktoś będzie w stanie odpowiedzieć: Jovovicia nie ma, bo "doświadczony i odpocznie" czy bardziej Drzyzga style? Podejrzewam to pierwsze, bo Jovivić jest jaki jest, ale reszta to nawet do niego nie doskakuje (w przeciwieństwie do sytuacji w Polsce).

Swoją drogą to ciekawe, że w Serbii i Bułgarii tyle różnych świetnych i dobrych zawodników się wykluwa, a rozgrywających to tam ze świecą szukać. Po Grbiciu w Serbii posucha, a Bułgaria nawet za czasów świetności miała Zhekova albo Bratoeva, których ciężko nazwać rozgrywającymi klasy europejskiej.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

A kadra Brazylii,USA,Francji,Kanady gdzieś jest? Podobno już wszyscy mieli składy na Ligę Narodów ogłosić.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Całkiem ciekawie:

- Argentyna bez Sole, zgodnie z oczekiwaniami i zapowiedziami;
- Francja bez Rossarda, ładnie zjechał Thibo sportowo i nie tylko;
- Brazylia z trzema chłopaczkami z rocznika 02;
- tak jak dobrze zinterpretowałem, tamten skład Serbii to nie był żaden skład na VNL - ale nie ma w tym prawdziwym Urosa;
- Amerykanie bez Andersona, Holta i Ma'a;
- Bułgaria bez Sokołowa, ale młody Nikołow powinien sporo pograć - ale Bułgarzy delikatnie wypisują się z walki o Igrzyska;
- Kanada bez Perina, Vernona, Szwarca, Vigrassa - na pewno Perrin zakończył reprezentacyjna karierę, co do reszty nie wiem, ale dziwna strategia zważywszy na fakt, że Kanada powinna walczyć o ranking za wszelką cenę
- Niemcy bez Brehme, bardzo źle musi iść mu powrót do zdrowia i formy, że go tutaj nie ma
- Iran bez Mousaviego, Ghafoura i Maroufa zgodnie z zapowiedziami
- Holendrzy maja 6 rozgrywających w składzie, ciekawe czy chociaż jeden umie odbijać piłkę
- Słowenia chyba bez zaskoczeń
- Włochy i Polska były już komentowane, to nie ma co się powtarzać

Brazylia, Francja, Polska, Słowenia i Włochy powinny powalczyć miedzy sobą o medale.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: dyletant »

- Brazylia z trzema chłopaczkami z rocznika 02;
Czas najwyższy, pamiętam pierwsze wejścia Dante Amarala w meczach z Polską. I tak jestem zdania, że przespali minimum 2 roczniki jeśli chodzi o następców złotego pokolenia

Mam nadzieję, że stara gwardia Iranu da się jeszcze namówić na MŚ.

Z jakiego powodu w rozgrywkach nie uczestniczy Kuba? Podobno hala w Hawanie została wyremontowana, są już w stanie wystawić naprawdę niezły skład a w dodatku zajmują 13te miejsce w rankingu, więc na tą chwilę są zarówno przed Niemcami jak i przed Holendrami.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Streeter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 11 maja 2022, o 18:44 Holendrzy maja 6 rozgrywających w składzie, ciekawe czy chociaż jeden umie odbijać piłkę
:D no tak, tam potęgi na rozegraniu. Chyba nawet obecni za bardzo do wyśmiewanego Freriksa czy młodego Nimira nie sięgają.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

dyletant pisze: 11 maja 2022, o 19:30 Czas najwyższy, pamiętam pierwsze wejścia Dante Amarala w meczach z Polską. I tak jestem zdania, że przespali minimum 2 roczniki jeśli chodzi o następców złotego pokolenia
Przespali, bo ich nie wyszkolili, teraz jest tercet Adriano-Leo-Darlan z rocyznika 2002 (szybko dostali powołanie), Arthur z rocznika 2004, który zdążył pograć jako 17-latek w finałach ligi brazylijskiej na dłuższym dystansie (bo Leozinho, o którego pytał @hunter, mocno przyflopowal w finałach) i jego rówieśnik Maicon (ten dzieciak z rocznika 2004, który ma 215 cm wzrostu i gra na przyjeciu), który trenuje z pierwsza reprezentacja (ale nie ma go w składzie na VNL). Arthur tez ma 208 cm, więc na pewno wysokich przyjmujących Brazylijczykom nie brakuje, to bardzo duży talent. Ale czy ktoś z tej trójki 20-latkow pogra w VNL-u, to się okaże, najlepszy na ten moment jest chyba Leo.

Kuba zagra w eliminacjach do VNL-u (tym Challenger Cup) - i będzie obok Turcji i triumfatora Złotej Ligi faworytem.
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: rafak »

- Kanada bez Perina, Vernona, Szwarca, Vigrassa - na pewno Perrin zakończył reprezentacyjna karierę, co do reszty nie wiem, ale dziwna strategia zważywszy na fakt, że Kanada powinna walczyć o ranking za wszelką cenę
Perrin i Vigrass zakończyli kariery w reprezentacji.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

WysokiPortorykanczyk pisze: 11 maja 2022, o 18:44 Całkiem ciekawie:

- Argentyna bez Sole, zgodnie z oczekiwaniami i zapowiedziami;
- Francja bez Rossarda, ładnie zjechał Thibo sportowo i nie tylko;
- Brazylia z trzema chłopaczkami z rocznika 02;
- tak jak dobrze zinterpretowałem, tamten skład Serbii to nie był żaden skład na VNL - ale nie ma w tym prawdziwym Urosa;
- Amerykanie bez Andersona, Holta i Ma'a;
- Bułgaria bez Sokołowa, ale młody Nikołow powinien sporo pograć - ale Bułgarzy delikatnie wypisują się z walki o Igrzyska;
- Kanada bez Perina, Vernona, Szwarca, Vigrassa - na pewno Perrin zakończył reprezentacyjna karierę, co do reszty nie wiem, ale dziwna strategia zważywszy na fakt, że Kanada powinna walczyć o ranking za wszelką cenę
- Niemcy bez Brehme, bardzo źle musi iść mu powrót do zdrowia i formy, że go tutaj nie ma
- Iran bez Mousaviego, Ghafoura i Maroufa zgodnie z zapowiedziami
- Holendrzy maja 6 rozgrywających w składzie, ciekawe czy chociaż jeden umie odbijać piłkę
- Słowenia chyba bez zaskoczeń
- Włochy i Polska były już komentowane, to nie ma co się powtarzać

Brazylia, Francja, Polska, Słowenia i Włochy powinny powalczyć miedzy sobą o medale.
Gdzie to znajdę? I dlaczego nie ma Andersona i Micah Ma'a? Rozumiem, że pauza w LN i zagrają na MŚ? Anderson zadeklarował chęć gry w Paryżu, a Ma'a jest najlepszym rozgrywającym po Christensonie.

Brak Szwarca i Vernona mnie cholernie dziwi, przecież w takiej sytuacji Kanada nie ma atakującego, no chyba, że Sclater, ale to nie jest za wysoki poziom.
dyletant
Posty: 5034
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: dyletant »

Na dystansie gry Sclater>Vernon, chyba że oceniamy po 5 atakach to wtedy przewaga często efektownego i rzadko efektywnego SVE, więc to akurat problemem nie będzie, natomiast do tej pory zdaje się Kanada i tak grała bez Szwarca na ataku.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: SerCos »

Wszystkie składy są już na stronie FIVB: https://en.volleyballworld.com/volleyba ... teams/men/

Tutaj mamy dodatkowe informacje o składzie USA: https://usavolleyball.org/story/youth-m ... nl-roster/
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

Nie ma nic o przyczynach braku Andersona i Micah Ma'a. Nie rozumiem kompletnie. O ile Anderson mógł zakończyć karierę lub zrobić pauzę do czasu Igrzysk (zadeklarował grę w Paryżu), tak Ma'a zagrał świetny sezon, zdecydowanie lepszy od Tuanigi.

Ciekawe nazwisko to Gasman, środkowy rocznik 97. Zagrał ten sezon w Funvic Taubate. Przeglądałem sobie highlightsy z jego gry i wygląda naprawdę fajnie, trochę mi Hubera przypomina.

To będzie sezon dla duetu Jaeschke-Defalco. Ta dwójka według mnie będzie tworzyć podstawową parę przyjmujących, a zmiennikiem będzie Russell, turystą (4 przyjmujący) tradycyjnie ichniejszy "atmosferović" Muagututia.

Pozycja atakującego wygląda bardzo źle. Nie został powołany Benjamin Patch, który jest chyba skonfliktowany z trenerem. Wobec tego jest trójka

-Kyle Ensing
-Kyle Russell
-Jake Hanes

I to wygląda bardzo cienko. Jeden gra w Korei, drugi z 1.Ligi polskiej, trzeci z ligi izraelskiej :D Jestem ciekaw jak na takim poziomie spisze się Hanes, który w przyszłym roku pewnie zagra w PlusLidze. 24 lata, więc nie taki młody na start w poważnej siatkówce.

Wydaje mi się, że jednak Ensing będzie jedynką, a jego zmiennikiem Kyle Russell. I to będzie najsłabsza para atakujących w USA od lat , a nawet najsłabsza para atakujących w czołówce, może nawet szerokiej. Źle to wygląda.
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: rafak »

Szary Wilk pisze: 15 maja 2022, o 11:51 Nie ma nic o przyczynach braku Andersona i Micah Ma'a.
Ma'a robi sobie przerwę od kadry ze względów rodzinnych. Przynajmniej taka jest oficjalna wersja.

Cyrk na rozegraniu. Shaw, który miota się pomiędzy pozycjami, a także pomiędzy halą a plażą, do tego Quinn I., który ponoć nie ma planów na zawodową siatkówkę.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

Anderson raczej ma grać na przyjęciu z tego co się dowiedziałem. I to jest bardzo ciekawa sprawa, bo wówczas mamy czwórkę: Anderson,Jaeschke,Defalco,Russell. Grubo, tylko atakującego brak, ale do Igrzysk już będzie Gabi Garcia.

Tak jak wspomniałem, warto śledzić także środkowego Patricka Gasmana, nową twarz w kadrze, zawodnika Funvic Taubate. 208 cm, dobry zasięg, mocna zagrywka z wyskoku.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Streeter »

Szary Wilk pisze: 15 maja 2022, o 11:51 I to wygląda bardzo cienko. Jeden gra w Korei, drugi z 1.Ligi polskiej, trzeci z ligi izraelskiej :D Jestem ciekaw jak na takim poziomie spisze się Hanes, który w przyszłym roku pewnie zagra w PlusLidze. 24 lata, więc nie taki młody na start w poważnej siatkówce.

Wydaje mi się, że jednak Ensing będzie jedynką, a jego zmiennikiem Kyle Russell. I to będzie najsłabsza para atakujących w USA od lat , a nawet najsłabsza para atakujących w czołówce, może nawet szerokiej. Źle to wygląda.
Z wyśmiewaniem Russella jeszcze bym się wstrzymał, bo w Korei robił więcej punktów niż dobrze wspominany u nas Ferreira czy mający w planach detronizację Leona Keita.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Streeter pisze: 16 maja 2022, o 14:16 Z wyśmiewaniem Russella jeszcze bym się wstrzymał, bo w Korei robił więcej punktów niż dobrze wspominany u nas Ferreira czy mający w planach detronizację Leona Keita.

Streeter
To nieprawda, Keita miał 1434 punkty na 55/40% skuteczności/efektywności, Russell miał 915 punktów na 49/29%.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Streeter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 16 maja 2022, o 14:26 To nieprawda, Keita miał 1434 punkty na 55/40% skuteczności/efektywności, Russell miał 915 punktów na 49/29%.
Ok, mea culpa, sprawdzałem gdzieś w granicach 600 i wtedy Russell miał niemal 100 przewagi :)

PS. Gdzie znalazłeś procenty? Kiedyś buszowałem po tej ich stronie ligowej i udało mi się jedynie liczbę punktów znaleźć.

Edit: działa link, dzięki bardzo ;)

Streeter
Ostatnio zmieniony 16 maja 2022, o 17:34 przez Streeter, łącznie zmieniany 1 raz.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Streeter pisze: 16 maja 2022, o 16:19 Ok, mea culpa, sprawdzałem gdzieś w granicach 600 i wtedy Russell miał niemal 100 przewagi :)

PS. Gdzie znalazłeś procenty? Kiedyś buszowałem po tej ich stronie ligowej i udało mi się jedynie liczbę punktów znaleźć.
Skuteczność to 공격 (drugie w ostatniej zakładce statystyk po prawej stronie, jeżeli link nie działa).

https://www.kovo.co.kr/stats/43001_play ... C1&part=at
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Szary Wilk »

Amerykanie podali już kadrę na 1 turniej? Mnie bardzo ciekawi koncepcja gry bez Andersona (który chyba wróci na MŚ) i ilu młodych, zdolnych tam można brać na poważnie w tym roku.

No i my chyba zaraz powinniśmy też podać skład?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: ciorny17 »

Do Ottway lecą
Kozub Firlej
Butryn Muzaj
Fornal Kwol k Lipiński Szymura
Kłos, Kochanowski, Poręba, Urbanowicz
Popiwczak, Szymura
Kłamca.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Jacek »

ciorny17 pisze: 4 cze 2022, o 09:23 Do Ottway lecą
Kozub Firlej
Butryn Muzaj
Fornal Kwol k Lipiński Szymura
Kłos, Kochanowski, Poręba, Urbanowicz
Popiwczak, Szymura
Moim zdaniem mądry wybór. Ci - nazwijmi ich - najlepsi w spokoju mogą potrenować, doleczyć drobne urazy itd. No a w/w przymujący z czystą kartą powalczą o brakujące miejsce w 14 na imprezę docelową :)
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: Streeter »

Nie wydaje mi się żeby Śliwka miał być wyżej niż Fornal. Jego raczej nie ma ze względu że najdłużej grał w tym sezonie (obok Semeniuka).

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Liga Narodów 2022

Post autor: rafak »

W ramach rozgrzewki przed VNL, Francja i Kanada grały "u mnie". Pierwszy mecz Francja wygrała 3:1, drugi właśnie oglądam. Pierwszy mecz można zobaczyć na https://twitter.com/VBallCanada/ (trzeba zjechać do June 2). Mnie interesowała przede wszystkim gra Dereka Eppa (numer 20). Dawno go nie widziałem, słyszałem że się nie rozwinął przez ten rok. A tu zagrał bardzo przyzwoicie, szybko na skrzydła i pipe, słabiej współpraca ze środkowymi (kilka pojedynczych baboli). Wieść niesie, że ma grać we Francji, chyba w Sete.
Zablokowany

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”