Liga Światowa 2009

Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Dla mnie ogromnym nieporozumieniem jest danie nagrody SImonowi dla najlepszego atakującego. Tak wiem, że to wynikało z statystyk, ale 52% w przypadku środkowego to żadne osiągnięcie.
Nie twierdzę, że popieram tą nagrodę, ale jakoś żaden środkowy nie osiągnął tyle.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Mate »

Urban pisze:
Mate pisze:Tyle, że Sergio nie ciągnął gry Brazylii we wszystkich spotkania FS, a Ivan za to harował, jak wół. Dużo sił kosztował go półfinał z Kubą. Na dodatek Brazylia miała większy czas na regenerację. O dziwo Sergio nie dostał nagrody dla najlepszego libero.
nie wiem co masz na myśli mówiąc ciągnięcie gry.. Chyba tylko liczą się dla Ciebie Ci co zdobywają punkty. W przyjęciu i obronie Sergio był świetny do tego dokładał swoje ROZEGRANIE i Brazyliczycy czasem dostawali od niego lepsze piłki niż od Rezende. I do tych elementow dolozyl swoja osobowość.. Zdecydowanie zasłużył na nagrodę. Jednak równie dobrze mógł ją dostać Milijkovic i tez nikt nie móglby miec pretensji..
Kilka rozegrań Sergio może i było dobrych, ale on za bardzo zwraca na siebie uwagę przy tych rozegraniach. Niektóre dogrania były na 2-2,5 metra. Ale jednak nagrodę powinien dostać Miljković. Bez względu na to, że dostał 2 czapy. Nie ma, co się dziwić, bo do Ivana można było iść w ciemno.

A co do nagrody dla Simona to trzeba uwzględnić wszystko. Jaki blok, jaka piłka itd. Nawet małe szczególiki decydują o udanym ataku środkowego.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Crooge »

Nagor pisze:
Dla mnie ogromnym nieporozumieniem jest danie nagrody SImonowi dla najlepszego atakującego. Tak wiem, że to wynikało z statystyk, ale 52% w przypadku środkowego to żadne osiągnięcie.
Nie twierdzę, że popieram tą nagrodę, ale jakoś żaden środkowy nie osiągnął tyle.
Nagor, niedaleko szukając: Stankowic: 17/29 = 59% Kuleszow: 7/8 = 87%, Astaszenkow tez miał wiecej %, pozostali środkowi też zakręcili się przy 50%, wiec te 52% to żadne rewelacyjne osiagniecie ;]
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Nagor »

Crooge pisze:
Nagor pisze:
Dla mnie ogromnym nieporozumieniem jest danie nagrody SImonowi dla najlepszego atakującego. Tak wiem, że to wynikało z statystyk, ale 52% w przypadku środkowego to żadne osiągnięcie.
Nie twierdzę, że popieram tą nagrodę, ale jakoś żaden środkowy nie osiągnął tyle.
Nagor, niedaleko szukając: Stankowic: 17/29 = 59% Kuleszow: 7/8 = 87%, Astaszenkow tez miał wiecej %, pozostali środkowi też zakręcili się przy 50%, wiec te 52% to żadne rewelacyjne osiagniecie ;]
Wchodzę na jedną piłkę, kończę fartem, schodzę mam 100% i nagroda dla mnie? Jest jakiś limit ile trzeba mieć ataków czy tam prób...
...
Awatar użytkownika
Crooge
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007, o 17:43
Płeć: M
Lokalizacja: Jabłonna/Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Crooge »

Nagor pisze: Wchodzę na jedną piłkę, kończę fartem, schodzę mam 100% i nagroda dla mnie? Jest jakiś limit ile trzeba mieć ataków czy tam prób...
zgadzam się, dlatego wypisałem paru tych którzy chociaz troche punktowali. W ogóle te limity są dla mnie jakąś czarną magią, bo niech ktoś mi wytłumaczy czemu w statystykach jest uwzględniony :

Garcia Guillermo Gabriel ARG 16 6 12 34 47.06

a

np
Saatkamp Lucas BRA 23 7 15 45
Janic Bojan SRB 20 11 27 58

już nie..
To AZS.. To AZS dzisiaj graaaa
Żaden inny, żaden inny
a AZS Warszawa
Polibudo śpiewamy Ci,
będziemy z Toba aż do końca naszych dni
Polibudo my wierzymy,
bo najważniejsza w naszym życiu jesteś Ty..
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2009

Post autor: Chal »

Bo to przelicza się chyba na rozegrane sety, czy tam mecze. Janic i Lucas grali o 2 mecze więcej od Garcii, stąd pominięcie tej dwójki, a uwzględnienie Argentyńczyka.
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”