Final Six 2012

Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: Bezowy »

baca98 pisze:Kolego powyżej wypraszam sobie wycieczki pod moim adresem, jeżeli się nie zgadzasz z moją opinią to trudno, każdy widzi to co chce zobaczyć. Niechęć do Możdżona w twoich tekstach powala, całe szczęście że nie jesteś selekcjonerem bo pewnie grałby Gruszka,Kłos i Zatorski. Możdżon powtarzam raz jeszcze wypracowuje dużo punktów po naszej zagrywce, ile razy się pomylił dzisiaj 1-2? Więcej błędów zrobił Nowakowski przedewszystkim zagrywka a że Piotrek atakuje czasem w stylu Kazakowa to na plus ale więcej punktów od tego nie ma. Nikomu nic nie ujmując ale irytujące jest po wybloku to że Paweł wyrywa się pierwszy do podbicia piłek i tyle gdyby to był mecz z topowym rywalem to takie błędy mogłyby zadecydować o porażce lub zwycięstwie. Ogromna liczba piłek wystawionych za plecy, z których jedynie można było piłkę przebić na drugą stronę jednalk rozumiem że mogła to być zwykła niedyspozycja dnia lub zbyt długi czas w kwadracie.
No cóż. To nie było do mnie, ale pozwolę sobie na dygresję, że nie każdy widzi to co chce zobaczyć! Musiałbym założyć sobie soczewki w poprzek, żeby zobaczyć "miażdżącego Możdżonka"... a bardzo bym chciał.

PS Dreamer, podpierasz się notatkami i liczbami, to może się podzielisz?
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: hubert »

febel pisze:
hubert pisze:FIVB organizuje turniej u tego kto zgodzi się wpłacić grubą kasę. Dopóki FIVB nie da zarobić organizatorom LŚ dopóty będziemy mieli Final 6 na zadupiach.
Zanim coś napiszesz to sprawdź swoją wiedzę - faktycznie same zadupia :-)
2004 Włochy Rzym
2005 Serbia Belgrad
2006 Rosja Moskwa
2007 Polska Katowice
2008 Brazylia Rio de Janeiro
2009 Serbia Belgrad Brazylia
2010 Argentyna Córdoba
2011 Polska Gdańsk/Sopot

2012 Bułgaria Sofia

PS. wiedza niektórych forumowiczów poraża !!!
Na ilu finałach z powyższych byłeś osobiście ? Bo ja na sześciu i wcale nie chodzi o miasto a o poziom organizacyjny. Zresztą sami zawodnicy często mówili o niedociągnięciach w postaci treningów w kurniku, jakości zakwaterowania itp.
Fakt organizacji Final Six w Madison Square Garden nie oznacza, że będzie lepiej niż np. w Bydgoszczy.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: Final Six 2012

Post autor: febel »

hubert pisze:
febel pisze:
hubert pisze:FIVB organizuje turniej u tego kto zgodzi się wpłacić grubą kasę. Dopóki FIVB nie da zarobić organizatorom LŚ dopóty będziemy mieli Final 6 na zadupiach.
Zanim coś napiszesz to sprawdź swoją wiedzę - faktycznie same zadupia :-)
2004 Włochy Rzym
2005 Serbia Belgrad
2006 Rosja Moskwa
2007 Polska Katowice
2008 Brazylia Rio de Janeiro
2009 Serbia Belgrad Brazylia
2010 Argentyna Córdoba
2011 Polska Gdańsk/Sopot

2012 Bułgaria Sofia

PS. wiedza niektórych forumowiczów poraża !!!
Na ilu finałach z powyższych byłeś osobiście ? Bo ja na sześciu i wcale nie chodzi o miasto a o poziom organizacyjny. Zresztą sami zawodnicy często mówili o niedociągnięciach w postaci treningów w kurniku, jakości zakwaterowania itp.
Fakt organizacji Final Six w Madison Square Garden nie oznacza, że będzie lepiej niż np. w Bydgoszczy.
przeczytaj sobie człowieku w jakimś słowniku znaczenie słowa zadupie - jeśli takie miasta jak Moskwa, Rio, Rzym itp nie są w stanie zapewnić bazy hotelowej czy treningowej to wybacz ale gdzie w/g Ciebie mógłby odbywać się taki turniej??
Piszesz głupoty a potem jeszcze głupiej swojego zdania bronisz.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

Przepraszam za wczorajszą głupią pomyłkę z tym,że sędzia jest z Francji, coś mi się strasznie pomieszało. Dobrze,że jest jakaś konsekwencja wobec niego, ale skarga bułgarskiej federacji wydaje się groteskowa w świetle zachowania ich kiboli. Mam nadzieję, że te bandy dzikusów też zostaną ukarane, a Bułgaria nie dostanie turnieju przez długi, długi czas!
Manolo
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2009, o 23:52
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: Manolo »

Jest jakies echo wczorajszych wydarzen w zagranicznych mediach?Co pisza o tym sami Bulgarzy...moze ktos ma jakies info/linki.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

A tak w ogole,to kibicuję tu Kubie, bo chcę,żeby tamtejsi kibole dostali za swoje, ale nie wiem,czy tym Kubańczykom to się w ogóle jeszcze chce,bo nie widać...
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: compact »

W Bułgarii cytuja wypowiedz Bartmana, z naciskiem na "pastuchów". Bułgarscy kibice wystosowali list do polskich kibiców:
Drodzy Polscy Kibice Siatkówki!

My, bułgarscy miłośnicy siatkówki musimy przeprosić Was za pewne grubiańskie zachowania i słowa, mające miejsce podczas oraz po zakończeniu meczu Bułgaria – Polska. Musicie wiedzieć, że my niezgadzający się ze zwolnieniem Radostina Stoycheva chcemy by odróżniono nas od ludzi, którzy obnażyli swoje prymitywne zachowanie. Jedynym naszym pragnieniem jest ochrona piękna tego sportu. Niestety, tego wczoraj nie widzieliśmy. Nie jest potrzebą powracanie do rzeczy, które wydarzyły się w dniu wczorajszym, ponieważ należą one już do przeszłości. Musicie wiedzieć, że wielu prawdziwych fanów siatkówki w Bułgarii nie zjawiło się na tym spotkaniu, a większość tych będących tam zupełnie nie zgadza się z mającymi miejsce działaniami. Sport jest tą rzeczą która uczy, przynosi nadzieję, sprawia, że jesteś dumny ze swojego kraju, a siatkówka jest sportem wyjątkowo pięknym. Pragniemy widzieć dobrą siatkówkę, fair play oraz to, co powoduje, że kochamy ten sport. Tego nie widzieliśmy, co bardzo nas przygnębiło. Nie dlatego, że przegraliśmy, nie dlatego, że Polska okazała się bezsprzecznie lepszym zespołem. Nie ma miejsca na dramat. Chcemy zapomnieć o tym, co się stało, dlatego też zwracamy się do Was z przeprosinami. Wy, Polacy, macie nasze najlepsze życzenia i w naszej opinii jesteście niesamowitą publiką. Fakt jak wielu Polaków przybyło do Bułgarii jest tego idealnym dowodem.

Przeprosiny nie są wystarczające, z czego zdajemy sobie sprawę, ale to jest nasz gest. Po raz kolejny deklarujemy, że naszym jedynym pragnieniem jest aby zachować piękno tego sport. Niezmiernie prosimy, abyście owe szczere przeprosiny przyjęli, gdyż płyną one z głębi naszych serc. Dla siatkówki zapomnijmy o tych przykrych wydarzeniach, które miały miejsce. Błędy sędziego były tylko okazją a nie powodem. W pewnym stopniu furia publiki spowodowana była problemami, z którymi obecnie boryka się siatkówka w Bułgarii, a spłynęła ona na polską ekipę. To niestosowne, z czego zdajemy sobie sprawę. Chcemy pokazać też, że tutaj ludzie obwiniają za zachowania te nagannie postępujących kiboli.

Mamy nadzieję, że pokażecie Amerykanom kawał dobrej gry, a my zobaczymy Was ze złotymi medalami. Zarówno zespół jak i wszyscy wspaniali kibice zasługują na to, dzięki perfekcyjnej grze „Polski” (pisownia oryginalna – przyp. red.) oraz dzięki pasji i niepowstrzymanej miłości i wsparcia dla „Drużyny” (pisownia oryginalna –przyp.red.). Macie pełne wsparcie od kulturalnych miłośników bułgarskiej siatkówki, mamy nadzieję, że uda nam się Wam je pokazać w działaniu.

Z poważaniem

Kulturalni fani bułgarskiej siatkówki
(Grupa niezgadzających się ze zwolnienie Rado Stoycheva)
Tłumaczenie zaczerpnałem ze strony Siatkówka w Obiektywie (http://www.s-w-o.pl/index.php/bulgarzy-przepraszaja/)

Moglby i nasz "pastuch" troche przystopować i zaczac rozsadniej dobierac słowa w wywiadach, ktore nie sa przeprowadzane przed kamera Ignaczaka, tylko ida do powaznych mediow.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

Ja myślę,że ogólnie to Bartman dobrze powiedział,tylko powinien też zaznaczyć,że to nie określa calej populacji bułgarskich kibiców (a nie wiem,czy to zrobił). Tępienie kibolii i chamstwa popieram w każdej formie.
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Final Six 2012

Post autor: elane »

compact pisze:W Bułgarii cytuja wypowiedz Bartmana, z naciskiem na "pastuchów". Bułgarscy kibice wystosowali list do polskich kibiców:
Drodzy Polscy Kibice Siatkówki!

My, bułgarscy miłośnicy siatkówki musimy przeprosić Was za pewne grubiańskie zachowania i słowa, mające miejsce podczas oraz po zakończeniu meczu Bułgaria – Polska. Musicie wiedzieć, że my niezgadzający się ze zwolnieniem Radostina Stoycheva chcemy by odróżniono nas od ludzi, którzy obnażyli swoje prymitywne zachowanie. Jedynym naszym pragnieniem jest ochrona piękna tego sportu. Niestety, tego wczoraj nie widzieliśmy. Nie jest potrzebą powracanie do rzeczy, które wydarzyły się w dniu wczorajszym, ponieważ należą one już do przeszłości. Musicie wiedzieć, że wielu prawdziwych fanów siatkówki w Bułgarii nie zjawiło się na tym spotkaniu, a większość tych będących tam zupełnie nie zgadza się z mającymi miejsce działaniami. Sport jest tą rzeczą która uczy, przynosi nadzieję, sprawia, że jesteś dumny ze swojego kraju, a siatkówka jest sportem wyjątkowo pięknym. Pragniemy widzieć dobrą siatkówkę, fair play oraz to, co powoduje, że kochamy ten sport. Tego nie widzieliśmy, co bardzo nas przygnębiło. Nie dlatego, że przegraliśmy, nie dlatego, że Polska okazała się bezsprzecznie lepszym zespołem. Nie ma miejsca na dramat. Chcemy zapomnieć o tym, co się stało, dlatego też zwracamy się do Was z przeprosinami. Wy, Polacy, macie nasze najlepsze życzenia i w naszej opinii jesteście niesamowitą publiką. Fakt jak wielu Polaków przybyło do Bułgarii jest tego idealnym dowodem.

Przeprosiny nie są wystarczające, z czego zdajemy sobie sprawę, ale to jest nasz gest. Po raz kolejny deklarujemy, że naszym jedynym pragnieniem jest aby zachować piękno tego sport. Niezmiernie prosimy, abyście owe szczere przeprosiny przyjęli, gdyż płyną one z głębi naszych serc. Dla siatkówki zapomnijmy o tych przykrych wydarzeniach, które miały miejsce. Błędy sędziego były tylko okazją a nie powodem. W pewnym stopniu furia publiki spowodowana była problemami, z którymi obecnie boryka się siatkówka w Bułgarii, a spłynęła ona na polską ekipę. To niestosowne, z czego zdajemy sobie sprawę. Chcemy pokazać też, że tutaj ludzie obwiniają za zachowania te nagannie postępujących kiboli.

Mamy nadzieję, że pokażecie Amerykanom kawał dobrej gry, a my zobaczymy Was ze złotymi medalami. Zarówno zespół jak i wszyscy wspaniali kibice zasługują na to, dzięki perfekcyjnej grze „Polski” (pisownia oryginalna – przyp. red.) oraz dzięki pasji i niepowstrzymanej miłości i wsparcia dla „Drużyny” (pisownia oryginalna –przyp.red.). Macie pełne wsparcie od kulturalnych miłośników bułgarskiej siatkówki, mamy nadzieję, że uda nam się Wam je pokazać w działaniu.

Z poważaniem

Kulturalni fani bułgarskiej siatkówki
(Grupa niezgadzających się ze zwolnienie Rado Stoycheva)
Tłumaczenie zaczerpnałem ze strony Siatkówka w Obiektywie (http://www.s-w-o.pl/index.php/bulgarzy-przepraszaja/)

Moglby i nasz "pastuch" troche przystopować i zaczac rozsadniej dobierac słowa w wywiadach, ktore nie sa przeprowadzane przed kamera Ignaczaka, tylko ida do powaznych mediow.
Powiedział co wiedział, ale jeśli rzucano w naszych rzeczami i oblewali piwem, to sorry.
Po drugie, na forach i stronkach bułgarskich lecą komentarze, że mamy spadać (oczwyiście dosadniej) do naszych obozów koncentracyjnych...
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: compact »

Tak myslalem, ze gawiedzi sie spodoba wypowiedz Bartmana. Z tym ze mogl to powiedziec w wielu innych, cywilizowanych slowach, a nie strzelac jakimis durnymi inwektywami. No coz, dla niektorych to pokaz siły, a dla innych pokaz chamstwa. Bartman juz nie raz dawał popis na konferencjach czy w wypowiedziach dla mediów.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

Oczywiście,że mógł to powiedziec kulturalniej,ale na pewno nie będę wytykać mu chamstwa, kiedy za jego plecami rozgrywa się dużo większa wieś...
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4612
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: niepoinformowany »

Wie ktoś może, kogo ma na myśli Swędrowski z uporem maniaka powtarzając "brak 6 zawodników w kadrze Bułgarii"?

Wymienił min. Cwetanowa... Hmm, dobrze że nie E. Iwanowa :]
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
elane
Posty: 456
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 15:54
Płeć: K
Lokalizacja: Śląsk

Re: Final Six 2012

Post autor: elane »

Słuchaj, jeśli po meczu siatkarze nie mogą wykonać stretchingu, tylko muszą uciekać do szatni i czekać na przyjazd policji, żeby móc wyjść z hali, to chyba można się zdenerwować. Fakt, ZB ma niewyparzoną gębę, można było powiedzieć to inaczej, ale to jest odwracanie kota ogonem od całej sprawy. Wczoraj był to istny atak chuligaństwa i tak naprawdę prawda w oczy kole Bułgarów?
A tak jak pisałam wcześniej: na bułgarskich stronach piszą o obozach koncentracyjnych i że powinniśmy się tam znaleźć. I to jest okej?
Siatkówka to gra zespołowa, indywidualne nagrody mnie nie interesują, sukces odnosi cały zespół.
Autor: Sebastian Świderski.
febel
Posty: 141
Rejestracja: 27 sie 2008, o 14:34

Re: Final Six 2012

Post autor: febel »

Ten list to fajny i miły gest prawdziwych kibiców siatkówki.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4612
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: niepoinformowany »

compact pisze:Tak myslalem, ze gawiedzi sie spodoba wypowiedz Bartmana. Z tym ze mogl to powiedziec w wielu innych, cywilizowanych slowach, a nie strzelac jakimis durnymi inwektywami. No coz, dla niektorych to pokaz siły, a dla innych pokaz chamstwa. Bartman juz nie raz dawał popis na konferencjach czy w wypowiedziach dla mediów.
Może odniesiesz się do słów B. Kurka z wczoraj? Kultura w tej wypowiedzi może i jest, ale troszkę hipokryzji również.. ;)

Żeby nie było, Kurek to jeden z moich ulubionych reprezentantów, obok ZB9 i Kubiaka.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
astronauta
Posty: 2883
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: astronauta »

Bartman jest od grania, a nie od gadania. I zbyt często o tym zapomina, zwłaszcza wczoraj, gdy grał beznadziejnie. Więc powinien się po prostu zamknąć jeśli nie potrafi wypowiadać się w dyplomatyczny sposób. Bartman się uczy cały czas różnych rzeczy, ale jeśli się będzie uczył w takim tempie, to zabraknie mu kariery, by można go nazwać siatkarzem klasowym pod każdym względem, jakim bez wątpienia chce/marzy być.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Awatar użytkownika
Kuba_JW
Posty: 806
Rejestracja: 13 paź 2008, o 21:57
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: Kuba_JW »

Sędziowie pomylili się kilkakrotnie więcej razy na naszą korzyść, ale taka jest siatkówka, taki jest sport. Z tą sytuacją też trzeba umieć sobie poradzić - skomentował całą sytuację najskuteczniejszy w całym meczu Bartosz Kurek.
Dobre przetarcie ma Bartus przed karierą polityczną. Hipokryta pełną gębą.

Wystarczyło skomentować całe spotkanie, że otrzymaliśmy góra dwa punkty (biorąc pod uwage błędy na nasza niekorzysc) więcej niz Bułgaria a patrzac na przebieg całego spotkania i wynik, nie miało to większego znaczenia. I mozna wyjsc z twarzą taka wypowiedzia. A tak to wstyd.

Mecz jak ktos slusznie zauwazył, nie porywał. Do dobrego widowiska zabrakło dobrego rywala. Oby dzis bylo świeto siatkowki.
"dobrym atakiem wygrywa sie mecze, dobrą obroną zdobywa się mistrzostwa"
Siatkarskie gadżety http://www.internetowysklepsportowy.pl/Siatkowka-c9
daria-p-20
Posty: 45
Rejestracja: 18 kwie 2012, o 19:18
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: daria-p-20 »

Bartman owszem wypowiedział się za ostro, ale co się wyprawia w tej Bułgarii to jest przerażające i nie widzę tu żadnej reakcji FIVB bo wczorajszy drugi sędzia z naszego meczu jest teraz głównym i to mówi samo za siebie. A to co mówią Bułgarzy na swoich forach mało mnie obchodzi, wylewa się ich frustracja i wychodzi prawdziwy charakter.
Wolałabym szczerze mówiąc by Bułgaria dziś przegrała, bo przynajmniej wtedy większość kibiców by poszła do domu ;)
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: Bezowy »

Zbyszek mógł sobie tych "pastuchów" darować. Dla mnie to nie oznaka siły ani nawet chamstwa, raczej frustracji i braku pomyślunku. Można się było wypowiedzieć ostro i nie zostawiając suchej nitki na temat zachowania "kibiców", w sposób kulturalny.
A wypowiedź Kurka rewelacyjna ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: compact »

niepoinformowany pisze:Może odniesiesz się do słów B. Kurka z wczoraj? Kultura w tej wypowiedzi może i jest, ale troszkę hipokryzji również..
To Kurek po swoim wybuchu w Bełchatowie juz nie ma legitymacji do komentowania sędziów? :)
elane pisze:na bułgarskich stronach piszą o obozach koncentracyjnych i że powinniśmy się tam znaleźć. I to jest okej?
Ja dostrzegam jednak roznice miedzy komentarzami jakis jednostek na Facebooku, ba nawet artykułem jakiegos bułgarskiego dziennikarzyny (nie wiem skad te teksty o obozach pochodza), a wypowiedzia dla mediów reprezentanta Polski, wiodacego gracza tej ekipy i jakby nie bylo osoby publicznej i powszechnie znanej.
Ostatnio zmieniony 8 lip 2012, o 17:26 przez compact, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4612
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: niepoinformowany »

Leon gra na jednej nodze, oby tylko skończyło się to szczęśliwie dla jego zdrowia.
compact pisze:
niepoinformowany pisze:Może odniesiesz się do słów B. Kurka z wczoraj? Kultura w tej wypowiedzi może i jest, ale troszkę hipokryzji również..
To Kurek po swoim wybuchu w Bełchatowie juz nie ma legitymacji do komentowania sędziów? :)
Oczywiście, że ma. Bardziej chodziło mi jednak o twoją ocenę, skoro Bartmana tak chętnie oceniasz.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: compact »

compact pisze: To Kurek po swoim wybuchu w Bełchatowie juz nie ma legitymacji do komentowania sędziów? :)
niepoinformowany pisze: Oczywiście, że ma. Bardziej chodziło mi jednak o twoją ocenę, skoro Bartmana tak chętnie oceniasz.
Oceniam elementarna kulture, a nie tresc (kontekst) wypowiedzi, bo z ta sie zgadzam w przypadku Bartmana. O ile opinia jest wygłaszana w jakis cywilizowanych ramach, to ja złego słowa nie powiem.
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4612
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: niepoinformowany »

A tymczasem Bell do spółki z Cepedą doprowadzają do tie-breaka. Sokołow najpierw mając prawie metr prostej uderzył minimalnie w aut, a chwilę potem na czystej siatce tak ściągnął piłkę, że ta ledwo przetoczyła się na drugą stronę. Dłuuugi mecz...
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Final Six 2012

Post autor: dreamer »

Bohaterem drużyny kubańskiej jest Wilfredo Leon, grający rewelacyjnie mimo kontuzji.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3859
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Final Six 2012

Post autor: tomasol »

Nie od dziś wiadomo, że Bartman niestety nie zawsze myśli do gada, jak mu podsuną mikrofon pod usta. Ale jego zdenerwowanie akurat jestem w stanie zrozumieć. A oświadczenie kulturalnych fanów bułgarskiej siatkówki jest kuriozalne, przynajmniej w pewnej części. Usprawiedliwianie chamskiego i agresywnego zachowania wobec naszych siatkarzy i trenerów niechęcią do osób trzecich, uważam za nie do przyjęcia. Co na piernik do wiatraka ??? Czym im zawiniła nasza reprezentacja ??? Bo chyba nie tym, że wygrała mecz w którym była zdecydowanie lepsza.

Mecz o trzecie miejsce ma przebieg dziwny jak dla mnie. Słabi Bułgarzy na własne życzenie doprowadzają do tie breaka a Kubańczycy wyglądają jakby łaskę robili, że w ogóle grają. Zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku - życzę tego Kubańczykom, bo zasłużyli na to swoją postawą w całej lidze światowej.
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

Bardzo, BAAAARDZO się cieszę szczęściem Kubańczyków, zasługują na medal pocieszenia w ramach braku miejsca w Londynie... No i współczuję im sytuacji w kraju,więc każdy sukces na pewno smakuje bardzo słodko. Brawo, chłopcy!
Bezowy
Posty: 1418
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 15:28
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: Bezowy »

Hehe, no to "pasterze" (można grzecznie? :) ) bez krążka. Na własne życzenie brązowy medal "poszedł się paść" ;)
"Blokowanie dostępu do internetu, to jak przybijanie kisielu do ściany." - Zbigniew Boniek
Awatar użytkownika
Hirako
Posty: 3564
Rejestracja: 10 gru 2011, o 23:40
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Re: Final Six 2012

Post autor: Hirako »

Bardzo przyjemnie się patrzy na radość Kubańczyków, oni tak rzadko okazują entuzjazm, wielkie gratulacje i szacunek za brąz.
Jeszcze przyjemniejsze jest to że bułgarskie bydło na trybunach nie dostało nagrody za wczorajsze zachowanie względem naszych :] :] :]

No i czekamy na finał złoto nasze!!
1998, 2000, 2001, 2002, 2003, 2016, 2017, 2019
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Final Six 2012

Post autor: OlaMleko »

O mój BOŻE, TVN poświęcił caly materiał (pierwszy reportaż!!) w Faktach na siatkowkę. Jestem szoku, nawet tego zbytnio nie zepsuli... Przynajmniej rozmawiali z Mazurem, Gościniakiem i Niemczykiem, a nie z Edytą Bartosiewicz, to duży postęp ;)

Polsat nawet pożyczył im swoje materiały... cuda sie dziejo!!


(błąd celowy)


PS Ech... jedna wpadka. Kurek to atakujący :D
baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Final Six 2012

Post autor: baca98 »

Wystarczy już może tych żali co było to było Bułgarzy przeprosili więc sprawa zamknieta. Tutaj link do live HD http://www.laola1.tv/en/int/volleyball/ ... 89043.html POLSKA -USA angielski fachowy komentarz bez opowieści o d... Maryni jak komuś bokiem wyłazi Polsat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”