Liga Światowa 2013

luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

Nie ma jeszcze organizatora turnieju finałowego,ale moim zdaniem do końca następnego tygodnia sprawa powinna się wyjaśnić,może nawet w ten weekend,widać strona się aktualizuje,dodano juniorskie turnieje,World Tour w siatkówce plażowej
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: mikser »

skk95
Posty: 33
Rejestracja: 10 lut 2013, o 17:05
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: skk95 »

Niestety, ale średnio mi się podoba pomysł dzielenia Final Eight na 2 kraje. Jest tyle hal i krajów na świecie, że spokojnie można by znaleźć pojedynczego organizatora. Dlatego sorry, ale...kibicuję by Liga Światowa i gwiazdy siatkówki zawitały do Argentyny ;)
Ganbare Nippon !
Awatar użytkownika
Alfred Tennyson
Posty: 954
Rejestracja: 5 lis 2012, o 15:40
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Alfred Tennyson »

Ja też obstawiam Argentynę choć będzie to niekorzystne dla naszych siatkarzy rozwiązanie :(
Nie ma już w nas tej mocy, która za dawnych lat;
umiała wstrząsnąć niebem, poruszyć cały świat.
Jesteśmy tym, czym jesteśmy (...)
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

ale lipa :( ,to niech już będzie Argentyna,a czemu Włosi sami tego nie mogą tego sami zorganizować?
Mamy ME w Polsce w tym roku,LŚ była dwa lata temu,po co to nam,PZPS mógłby powalczyć o mundial kobiet w 2018r.,a nie po raz kolejny o LŚ
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: hugo »

Powrócili do Final Eight - uznali, że 8 drużyn w jednym mieście i hali do za dużo - szukają dwóch jele.. organizatorów.

Nihil novi.
\
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

widać jakie jest zainteresowanie siatkówką na świecie,ale nam ten turniej nie jest potrzebny
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Pele »

hugo pisze:Powrócili do Final Eight - uznali, że 8 drużyn w jednym mieście i hali do za dużo - szukają dwóch jele.. organizatorów.

Nihil novi.
Myślę że trafiłeś w sedno!!
Nie podoba mi się pomysły rozgrywania w dwóch krajach, tak jak nie podobało mi się Euro 2012 w dwóch krajach czy tegorocne ME w Polsce i Danii.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

W pojedynczych przypadkach mogą dwa kraje organizować ME,ale taki turniej powinien być w jednym państwie,trzeba się przenosić z jednego państwa do drugiego,mnóstwo problemów logistycznych,polityka CEV i FIVB mi się nie podoba,to zmierza w złym kierunku
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

A teraz taka sytuacja Włochy i Polska nie awansują do turnieju finałowego drogą sportową,wiem,że jednej drużynie to się uda,ale tak czysto hipotetycznie,9 drużyn by awansowało,sądzę,że głównym gospodarzem były by Włochy i im by przysługiwało miejsce jako gospodarz,a czemu nie spróbować zorganizować ten turniej w kraju,który nie występuje w LŚ,jeśli byłaby dobra oferta z takich państw jak Turcja,Katar,Meksyk,Indie,Chiny,Iran itp. ja bym poszedł w tym kierunku
Ostatnio zmieniony 24 lut 2013, o 13:36 przez luck191, łącznie zmieniany 2 razy.
dodonek
Posty: 1057
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:29
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: dodonek »

luck191 pisze:A teraz taka sytuacja Włochy i Polska nie awansują do turnieju finałowego drogą sportową,wiem,że jednej drużynie to się uda,ale tak czysto hipotetycznie,9 drużyn by awansowało,sądzę,że głównym gospodarzem były by Włochy i im by przysługiwało miejsce jako gospodarz,a czemu nie spróbować zorganizować ten turniej w kraju,który nie występuje w LŚ,jeśli byłaby dobra oferta z takich państw jak Katar,Meksyk,Indie,Chiny itp. ja bym poszedł w tym kierunku
Nom.. a bilety lotnicze dla kibiców też przysponsorujesz? ;)
[URL=https://matchnow.life]Real Women[/URL]
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

W jednych krajach mniej ten sport jest popularny,w drugich więcej,ale trzeba grać w różnych krajach w różnych częściach świata,nie wspomnę o World Grand Prix,turniej finałowy będzie organizowany po raz 21,a poza Chinami i Japonią tylko Włochy(3 razy) i Filipiny były gospodarzem finałowej części turnieju
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: hugo »

Jeszcze trochę i LŚ urwie łeb siatkówce.
\
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

Godziny rozgrywania meczów
http://www.s-w-o.pl/index.php/liga-swia ... ia-meczow/
Dla kibiców z Olsztyna i z okolic niezła gratka,Rosjanie grają mecz z Iranem w Kaliningradzie
sebek881
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2012, o 17:51

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: sebek881 »

Jakieś info w sprawie biletów już jest?
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

Ceny raczej się nie zmienią i najdroższe bilety w Atlas Arenie będą kosztować 140zł
http://www.s-w-o.pl/index.php/liga-swia ... ty-bilety/
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: hugo »

no i nadal bez organizatora F8...

coś bardzo niedobrego musi się dziać, czy Polska znów poda pomocną dłoń?
\
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: majonez »

hugo pisze:no i nadal bez organizatora F8...

coś bardzo niedobrego musi się dziać, czy Polska znów poda pomocną dłoń?
- Pierwszym ważnym sprawdzianem drużyny będzie Liga Światowa, gdzie bronimy pierwszego miejsca z ubiegłego roku. Wiemy, gdzie odbędą się grupowe mecze. Nadal jednak nie podano miejsca, w którym odbędzie się finał. Czy taka niewiadoma przeszkadza w przygotowaniach? Możliwa jest daleka podróż…
- Generalnie ta niewiadoma nie bardzo mi przeszkadza, nie ma większego znaczenia. Skupiam się na spotkaniach z Brazylią, która będzie naszym pierwszym przeciwnikiem. Zagramy na warszawskim Torwarze i w łódzkiej Atlas Arenie. Może właśnie w ich kraju zostanie rozegrany finał? Światowa federacja oczekiwała, że Polska zdecyduje się na organizacje turnieju finałowego. Uważam jednak, że nie byłoby to dla nas najlepsze wyjście. Podczas Ligi Światowej zagramy w sześciu polskich miastach. Poza tym mistrzostwa Europy są organizowane w Polsce. Nasi kibice będą mieć wiele okazji, aby nas spotkać. Miejsce finałów nie jest zatem tak bardzo istotne. Na początku sezonu reprezentacyjnego będziemy pracować nad odbudowaniem naszej mentalnej postawy. Chcę odbudować mentalność zwycięzców. Nie będzie to bardzo proste, po tym, w jaki sposób zakończyliśmy ubiegły sezon.
Liga Światowa plus częściowo Mistrzostwa Europy? Słaby pomysł. Co za dużo to niezdrowo.
Jak trwoga to...do Polski ???
hugo
Posty: 1563
Rejestracja: 29 maja 2009, o 03:21
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: hugo »

FIVB musi się mnie na prawdę bać, skoro kilkanaście godzin po moim poście ogłasza gospodarza F8. :] :] :]

A więc - Mar de Plata - Argentina.
\
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: OlaMleko »

Trochę słabo... Pora rozgrywania meczów będzie dla nas bardzo niedogodna, a i reprezentację Argentyny uważam za przereklamowaną. Życzę im dobrze, ale na razie niespecjalnie zapisali mi się w pamięci.
Czyżby papież był fanem siatkówki?
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: Streeter »

OlaMleko pisze:Trochę słabo... Pora rozgrywania meczów będzie dla nas bardzo niedogodna, a i reprezentację Argentyny uważam za przereklamowaną.
A uważasz, że lepsze pory byłyby w Japonii? Czy wolałaś śmieszne połączenie Włoch i Polski? Moim zdaniem to dobry wybór.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
OlaMleko
Posty: 2348
Rejestracja: 12 lip 2008, o 14:58
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: OlaMleko »

Streeter pisze:
OlaMleko pisze:Trochę słabo... Pora rozgrywania meczów będzie dla nas bardzo niedogodna, a i reprezentację Argentyny uważam za przereklamowaną.
A uważasz, że lepsze pory byłyby w Japonii? Czy wolałaś śmieszne połączenie Włoch i Polski? Moim zdaniem to dobry wybór.
Nie pisałam tego w porównaniu do czegokolwiek. Po prostu komentowałam informację samą w sobie.
Ale oczywiście masz rację.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

http://www.fivb.org/viewPressRelease.as ... anguage=en
Szczerze tego się spodziewałem,pomysł Polski i Włoch to jedno wielkie nieporozumienie,być może wybór papieża na tym zaważył,Argentyna chce się promować :D,ale znowu nie ma chętnych,Argentyna ledwie trzy lata temu organizowała turniej finałowy,a przy okazji może spora część osób nie zauważyła,w finale zagra sześć ekip,a nie osiem jak planowano,przez to być może Argentyńczycy byli zainteresowani
skk95
Posty: 33
Rejestracja: 10 lut 2013, o 17:05
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: skk95 »

http://www.fivb.org/viewPressRelease.as ... anguage=en

Niespodziewany news od FIVB - Portugalia zastąpi Egipt w tegorocznej LŚ
Ganbare Nippon !
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: majonez »

http://www.ticketpro.pl/jnp/sport/10544 ... zylia.html
Są już bilety na mecze Polska Brazylia w Łodzi i Warszawie
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

Ceny przeraźliwie wysokie,kupiłem za 70zł dwa bilety,ale PZPS strasznie żeruje na kibicach,bo wiedzą,że na meczu z Brazylią będzie komplet.
Awatar użytkownika
volleyballmanager
Posty: 101
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 00:52
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: volleyballmanager »

Ceny przeraźliwie wysokie,kupiłem za 70zł dwa bilety,ale PZPS strasznie żeruje na kibicach,bo wiedzą,że na meczu z Brazylią będzie komplet.
Taniej byc nie moze bo wszyscy musza zarobic i mecz i tak przyniesie straty. No ale nie moze byc za drogo bo owce mozna wiele razy strzyc ale tylko raz zarznac ;)
Ostatnio zmieniony 25 mar 2013, o 17:55 przez volleyballmanager, łącznie zmieniany 1 raz.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

O.5 mln straty,chyba żartujesz,na LŚ PZPS nie traci,tylko na WGP
Awatar użytkownika
volleyballmanager
Posty: 101
Rejestracja: 22 wrz 2012, o 00:52
Płeć: M
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: volleyballmanager »

Jak nie traci jak turniej finalowy w 2011 roku podobno przyniósł 2 mln straty, jak mowie kazdy musi zarobic a dwa w Polsce to nawet telefonie komórkowe to biznes niedochodowy przynoszacy straty. Zreszta pewien user na innym forum wszystko opisuje co i jak. A nikt mu jeszcze procesu za to nie wytoczył
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013

Post autor: luck191 »

Słyszałem,że stracili na tamtym turnieju,ale nie wiedziałem,że aż 2mln złotych
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”