Liga Światowa 2013 - Transmisje

Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Streeter »

madlark pisze:Polsat regularnie się kompromituje :x
W programie 7.05 PSN Bułgaria - Argentyna, a puszczają Rosja-Włochy
W takim razie dobrze, że nie wstałem obejrzeć tej powtórki :)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Loszek
Posty: 585
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Loszek »

madlark pisze:Polsat regularnie się kompromituje :x
W programie 7.05 PSN Bułgaria - Argentyna, a puszczają Rosja-Włochy
Przecież oni grają dzisiaj i jutro o 19.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: majonez »

Piątek 28.06.2013
14:50 Brazylia Francja Polsat Sport
17:30 Finlandia Kanada Polsat Sport Extra
19:00 studio przed meczem Polska-Argentyna Polsat Sport
20:15 Polska-Argentyna Polsat Sport

20:00 Włochy-Iran Polsat Sport Extra

Sobota 29.06.2013
02:40 Kuba-Rosja Polsat Sport
07:00 Korea Południowa-Holandia Polsat Sport
08:50 USA-Bułgaria Polsat Sport Extra
15:00 Brazylia-Francja Polsat Sport
17:30 Finlandia-Kanada Polsat Sport
20:00 Serbia-Niemcy Polsat Sport Extra
20:00 Portugalia-Japonia Polsat Sport News

Niedziela 30.06.2013
02:40 Kuba-Rosja Polsat Sport
07:00 Korea południowa-Holandia Polsat Sport
11:00 USA-Bułgaria Polsat Sport
19:00 studio przedmeczowe Polsat Sport
20:15 Polska-Argentyna Polsat Sport

20:00 Serbia-Niemcy Polsat Sport Extra
20:00 Portugalia-Japonia Polsat Sport News
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: madlark »

Idzie nowe ;) Mecze z Argentyną na otwartym Polsacie :o
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Lynn
Posty: 969
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 22:28

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Lynn »

Wygląda na to, że na meczach z Francją Polsat stwierdził małą liczbe widzów przed TV i co za tym idzie chajs mi się nie zgadza. No to teraz trzeba dać mecze do otwartego Polsatu, by zwiększyć oglądalność. Większa oglądalność = więcej kasy z reklam.
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: majonez »

madlark pisze:Idzie nowe ;) Mecze z Argentyną na otwartym Polsacie :o
To rok temu puścili tylko półfinał i finał a teraz zaczynają już od fazy grupowej? :o
Jak puszczą wszystkie mecze, jakie nam pozostały to będę w pozytywnym szoku, oby to nie był pojedynczy wyskok
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: d12343 »

Lynn pisze:No to teraz trzeba dać mecze do otwartego Polsatu, by zwiększyć oglądalność. Większa oglądalność = więcej kasy z reklam.
Patrząc globalnie, po kibicowsku - miła odmiana. Patrząc egoistycznie - znowu zamiast przerw technicznych będą reklamowe ;)
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
Be3
Posty: 31
Rejestracja: 4 cze 2012, o 11:36

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Be3 »

d12343 pisze:Patrząc globalnie, po kibicowsku - miła odmiana. Patrząc egoistycznie - znowu zamiast przerw technicznych będą reklamowe ;)
:] Jednak powinniśmy się cieszyć- dla ogółu bez dostępu do polsatu sport świetna wiadomość, dla reszty świata myślę, że obojętna, bo transmisja meczu i na kanale otwartym i w pasmie sport, więc można wybrać opcję przerwy techniczne / reklamy.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Streeter »

Be3 pisze:bo transmisja meczu i na kanale otwartym i w pasmie sport, więc można wybrać opcję przerwy techniczne / reklamy.
Tu się akurat mylisz. Zazwyczaj, gdy otwarty Polsat transmitował mecz, ja oglądałem go na Polsacie Sport (bo chciałem obejrzeć studio itp.) no i po zakończeniu studia jest już jedna transmisja, toteż na Polsacie Sport będą lecieć również reklamy w przerwie technicznej, przynajmniej zawsze do tej pory tak było.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Mateusz1993 »

d12343 pisze:
Lynn pisze:No to teraz trzeba dać mecze do otwartego Polsatu, by zwiększyć oglądalność. Większa oglądalność = więcej kasy z reklam.
Patrząc globalnie, po kibicowsku - miła odmiana. Patrząc egoistycznie - znowu zamiast przerw technicznych będą reklamowe ;)
Co do reklam na technicznych, to się zgodzę i też mnie to denerwuje, tylko, że akurat mi wypada wyjazd od niedzieli, więc jestem bardzo zadowolony, że mecz będzie na otwartm polsacie, fajnie jeszcze jakby ten piątkowy z USA był. Bo na kolejny już wrócę :] Nie no taki żart, pozytywna odmiana. Zniosę te reklamy w przerwie w zamian za możliwość obejrzenia i to bez wahania. ;)
Awatar użytkownika
d12343
Posty: 787
Rejestracja: 13 paź 2009, o 09:47
Płeć: K
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: d12343 »

No właśnie nie miałam pewności, jak to wygląda w przypadku równoległych transmisji na Polsacie i PSport, ale Streeter ma rację. Reklamy są w takim przypadku na obu antenach.
It's magic, it's tragic, it's a loss, it's a win.
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: yanczylik »

Emisja meczów na otwartej antenie sprzyja popularyzacji siatkówki – wyjaśnia tę decyzję Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu. Dotychczasowe mecze Polaków w tegorocznych rozgrywkach (dwa z Brazylią i dwa z Francją - wszystkie przegrane) transmitował kanał płatny - Polsat Sport. Decyzja, czy na dużą antenę trafią też spotkania naszej reprezentacji z USA i Bułgarią, jeszcze nie zapadła.
krzysiek1976
Posty: 31
Rejestracja: 9 mar 2013, o 15:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: krzysiek1976 »

[quote="madlark"]Idzie nowe ;) Mecze z Argentyną na otwartym Polsacie e


Zadne nowe po prostu polacy mogą nie wyjść w ogóle z grupy ,i co będą wtedy pokazywać
Awatar użytkownika
Arogancja
Posty: 369
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:48
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Arogancja »

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ja ... onsultacje

Nareszcie, chciałoby się rzec. Można by się pokusić o maile w tej sprawie. Siatkówka to obecnie bardzo popularna dyscyplina, a zalew wiadomości mógłby przynieść efekt. I wtedy mecz polskich siatkarzy w imprezie tak prestiżowej (liczba pkt do rankingu większa niż za ME) dostępny na otwartym kanale nie byłby już triumfalnie oznajmiany jako ukłon w stronę fanów.
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: yanczylik »

powiedźcie mi proszę czy gdyby miał miejsce zapis w ustawie ze mecze ls muszą być w ogólnodostępnej tv mi się wydaje ze polsat olewał by to bo przecież jest stacja komercyjna i nic by im nie zrobili czy jestem w błędzie
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: madlark »

yanczylik pisze:powiedźcie mi proszę czy gdyby miał miejsce zapis w ustawie ze mecze ls muszą być w ogólnodostępnej tv mi się wydaje ze polsat olewał by to bo przecież jest stacja komercyjna i nic by im nie zrobili czy jestem w błędzie
To mogłoby dotyczyć tylko meczów Polaków. Jeśli zapisane byłoby w ustawie, to nie ma znaczenia, że Polsat jest komercyjny.
Oni wcześniej przed powstaniem ustawy lobbowali by w parlamencie.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Mateusz1993 »

No i gdzie ten mecze Brazylia- Francja? Będzie on czy już zmienili zdanie?
faf
Posty: 172
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 09:55
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: faf »

Ja tak samo czekam i czekam, a tu ciągle Wimbledon i mecz kobiet...
a
Pendriu
Posty: 64
Rejestracja: 19 maja 2012, o 15:34
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Pendriu »

polsat sport news
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: madlark »

Na PSN
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
faf
Posty: 172
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 09:55
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: faf »

nie mam :(, mam kablówkę w UPC ale nie mam pojęcia czemu nie odbiera mi PSN
a
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Streeter »

faf pisze:nie mam :(, mam kablówkę w UPC ale nie mam pojęcia czemu nie odbiera mi PSN
Jeśli masz telewizor w miarę nowy, który złapie cyfrowe bez dekodera, to Polsat Sport News można złapać nawet wkładem od długopisu w miejscu anteny :]
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Lineczka
Posty: 3629
Rejestracja: 7 sty 2011, o 10:45
Płeć: K
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Lineczka »

Pierwsza przerwa techniczna i nie ma reklam! Tak więc nie jest tak źle jak pisaliście :P
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: madlark »

majonez pisze:
madlark pisze:Idzie nowe ;) Mecze z Argentyną na otwartym Polsacie :o
To rok temu puścili tylko półfinał i finał a teraz zaczynają już od fazy grupowej? :o
Jak puszczą wszystkie mecze, jakie nam pozostały to będę w pozytywnym szoku, oby to nie był pojedynczy wyskok
Polsat wybrał sobie niezły moment na promowanie siatkówki na otwartym ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
majonez
Posty: 779
Rejestracja: 29 sty 2012, o 13:53
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: majonez »

Lineczka pisze:Pierwsza przerwa techniczna i nie ma reklam! Tak więc nie jest tak źle jak pisaliście :P
E tam, rok temu podczas finału LŚ dali nawet ceremonię wręczenia medali i kawałek studia :D
madlark pisze: Polsat wybrał sobie niezły moment na promowanie siatkówki na otwartym ;)
Rzeczywiście, lepszego sobie nie mógł wymarzyć :] :]
Ostatnio zmieniony 28 cze 2013, o 21:13 przez majonez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KChudz
Posty: 2489
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 18:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: KChudz »

madlark pisze:
majonez pisze:
madlark pisze:Idzie nowe ;) Mecze z Argentyną na otwartym Polsacie :o
To rok temu puścili tylko półfinał i finał a teraz zaczynają już od fazy grupowej? :o
Jak puszczą wszystkie mecze, jakie nam pozostały to będę w pozytywnym szoku, oby to nie był pojedynczy wyskok
Polsat wybrał sobie niezły moment na promowanie siatkówki na otwartym ;)
Tonący brzytwy się chwyta. Jak nasi będą tak grać to nik nie będzie chciał ich oglądać na kanałach płatnych :o
Awatar użytkownika
BadTrue
Moderator
Moderator
Posty: 2296
Rejestracja: 28 paź 2010, o 08:04
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: BadTrue »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 28 cze 2013, o 21:21 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin Forum, pkt. 23. - zupełnie nie na temat
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Mateusz1993 »

Tak jak po informacji jaką przekazał nam tu madlark, w związkuz moją sytuacją musiałem pochwalić polsat, za pokazanie naszych w otwartym. Tak dziś muszę wyrazić (niestety tylko tutaj) swe niezadowolenie, bo czuje się robiony w wała. Jako, że nie miałem możliwości obejrzenia meczu Brazylia-Francja na żywo (jedynie kawałek pierwszego seta) wyczuwając, że Francuzi mogą coś pograć, a chciałbym to zobaczyć postanowiłem sobie ten mecz nagrać, no i co? Przychodzę, oglądam końcówkę I seta i mecz przeniesiony na news. I to nie pierwszy raz mamy takie przeniesienia. Czy teraz powinny być pokazywane dwa mecze no i oczywiście ich nie ma, bo cały czas mamy Wimbledon niemal cały dzień, a mecz pokazany będzie po, czyli za kawałek czasu bo wynik jest 1:1, po co dawać do planu transmisji, skoro i tak nie można go o tym podanym czasie i miejscu obejrzeć? W odwrotnej sytuacji pewnie przerwali by mecz siatkarski by pokazać tenis. Szczerze, to mam tego Wimbledonu trochę już dosyć (bo o ile naszego Jerzyka jestem fanem i lubię jego mecze oglądać + czasem te na wysokim poziomie), to mając często na 3 kanałach równocześnie tenis jestem nieco zniesmaczony, że nawet na jednym nie ma miejsca dla siatkówki. Nie mówię, że muszą być wszystkie mecze (bo sam nie dam rady wszystkich obejrzeć, ale te co ciekawsze było by fajnie), a skoro według programu są przewidziane, to powinny być, a skoro ich nie ma to niech wpiszą 8-24- Wimbledon i nie będę mógł narzekać bo tak przewidywał grafik.
Żeby nie było, że tylko narzekam (bo według mnie mam powody) to powiem, iż cieszę się, z możliwości oglądania Polaków na otwartym, a z drugiej skoro Polsat szczyci się tym, że wszystkie mecze LŚ są w polsacie, to fajnie by było móc je oglądać w całości, najlepiej na żywo- przynajmniej te co są o ludzkie porze, choć są też tacy co i w nocy potrafią wstać by obejrzeć mecz.
Adamo88
Posty: 223
Rejestracja: 29 kwie 2012, o 22:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Adamo88 »

Mateusz1993 pisze:Tak jak po informacji jaką przekazał nam tu madlark, w związkuz moją sytuacją musiałem pochwalić polsat, za pokazanie naszych w otwartym. Tak dziś muszę wyrazić (niestety tylko tutaj) swe niezadowolenie, bo czuje się robiony w wała. Jako, że nie miałem możliwości obejrzenia meczu Brazylia-Francja na żywo (jedynie kawałek pierwszego seta) wyczuwając, że Francuzi mogą coś pograć, a chciałbym to zobaczyć postanowiłem sobie ten mecz nagrać, no i co? Przychodzę, oglądam końcówkę I seta i mecz przeniesiony na news. I to nie pierwszy raz mamy takie przeniesienia. Czy teraz powinny być pokazywane dwa mecze no i oczywiście ich nie ma, bo cały czas mamy Wimbledon niemal cały dzień, a mecz pokazany będzie po, czyli za kawałek czasu bo wynik jest 1:1, po co dawać do planu transmisji, skoro i tak nie można go o tym podanym czasie i miejscu obejrzeć? W odwrotnej sytuacji pewnie przerwali by mecz siatkarski by pokazać tenis. Szczerze, to mam tego Wimbledonu trochę już dosyć (bo o ile naszego Jerzyka jestem fanem i lubię jego mecze oglądać + czasem te na wysokim poziomie), to mając często na 3 kanałach równocześnie tenis jestem nieco zniesmaczony, że nawet na jednym nie ma miejsca dla siatkówki. Nie mówię, że muszą być wszystkie mecze (bo sam nie dam rady wszystkich obejrzeć, ale te co ciekawsze było by fajnie), a skoro według programu są przewidziane, to powinny być, a skoro ich nie ma to niech wpiszą 8-24- Wimbledon i nie będę mógł narzekać bo tak przewidywał grafik.
Żeby nie było, że tylko narzekam (bo według mnie mam powody) to powiem, iż cieszę się, z możliwości oglądania Polaków na otwartym, a z drugiej skoro Polsat szczyci się tym, że wszystkie mecze LŚ są w polsacie, to fajnie by było móc je oglądać w całości, najlepiej na żywo- przynajmniej te co są o ludzkie porze, choć są też tacy co i w nocy potrafią wstać by obejrzeć mecz.
Dzisiaj oglądałem sobie Finlandia- Kanada na Polsat Sport News, nagle, ciach i pojawia mi się transmisja meczu Sabine Lisicki- Samantha Stosur.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2013 - Transmisje

Post autor: Streeter »

Mateusz1993 pisze:choć są też tacy co i w nocy potrafią wstać by obejrzeć mecz.
Ja raz wstałem o 2 na mecz, jednak okazało się, że mecz zaczął się o 1 i było już 1:1 i połowa trzeciej partii. Wczoraj też chciałem sobie mecz z PSN nagrać, a w tym czasie obejrzeć Serbię z Niemcami, no ale ani jeden mecz ani drugi nie leciał...
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”