Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: dziq »

Co było najgorsze w tym meczu : Mika , Buszek , koszulka Buszka , nasz flot , komentarz Swędrowskiego , przyjęcie ? :D
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Ewa6 »

Defit pisze:Chłop nie ma żadnej pewnej, a nawet trochę pewniejszej opcji w ataku, a wy chcecie winić rozgrywającego... Postawcie się w jego sytuacji: Bociek czapowany, Buszek to samo, na środek średnie przyjęcie, gdzie rzucisz piłkę?
Dokładnie! Przypominam, że pojechaliśmy do Brazylii z Buszkiem i z Miką!
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Skrzypek »

Ewa6 pisze:
grzegorzg pisze:To Drzyzga jest makabryczny.
Masz chyba jakies osobiste animozje, bo inaczej twoich komentarzy w stosunku do niego nie da się wytłumaczyć
Nie, nie. Końcówkę naprawdę grał bardzo źle.
Markos
Posty: 95
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Markos »

A ja się spytam czy na prawdę naszymi kolejnymi opcjami w przyjęciu po Kurku, Winiarskim, Kubiaku, powinni być Mika i Buszek? Czy na prawdę nie ma w tym kraju nikogo lepszego, bardziej utalentowanego?
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Tanceti »

A ja przypominam tym co nie oglądali że Brazylia zagrała bardzo słabo i gdyby Ignaczak nie zawodził, Buszek pokazał co potrafi i Mika pokazał że może jednak ma jaja to mogliśmy ich spokojnie dzisiaj ograć.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: kanap »

gdybym miał wybrać najgorszych zawodników meczu to zdecydowanie Drzyzga i Buszek. I pomyśleć że Resovia chce z takimi orłami odzyskać mistrzostwo.
Awatar użytkownika
hubert
Posty: 2907
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:27
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: hubert »

Markos pisze:A ja się spytam czy na prawdę naszymi kolejnymi opcjami w przyjęciu po Kurku, Winiarskim, Kubiaku, powinni być Mika i Buszek? Czy na prawdę nie ma w tym kraju nikogo lepszego, bardziej utalentowanego?
Nie. Jak uwierzyłeś, że jesteśmy krainą talentów siatkarskich to znaczy, że ktoś Cię oszukał.
Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało !
PustynnaBurza
Posty: 214
Rejestracja: 28 lut 2014, o 11:13
Płeć: K

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: PustynnaBurza »

Kłos swietny mecz co nie mogl sie przebic przez blok Mika źle co dobrze przyjmował kończył nie wstrzymywając ręki źle no ludzie ja chyba snie!
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: grzegorzg »

Ewa6 pisze:
grzegorzg pisze:To Drzyzga jest makabryczny.
Masz chyba jakies osobiste animozje, bo inaczej twoich komentarzy w stosunku do niego nie da się wytłumaczyć
:D . Bynajmniej. Nie chodzi mi zupełnie o rozegranie. Ja nie moge sie nadziwic jak chłop w jego wieku moze byc tak niesprawny !
Napisałem to po dwóch akcjach. W pierwszej stał grzecznie w rozkroku (znaczy gruntownie sie okopał, jak to kloce potrafia) zapominając, ze ma zdazyc do piłki. W drugierj w podobnej pozycji odprowadził wzrokiem piłke spadajaca metr, półtora.
Jego blok przy 196 cm jest zenujacy.
Napisze po raz n-ty - jak jnie poprawi sprawnosci fizycznej, to klapa. To cehca bardzo rozgrywajacemu przydatna.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2014, o 20:35 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Pele »

Ewa6 pisze:
Defit pisze:Chłop nie ma żadnej pewnej, a nawet trochę pewniejszej opcji w ataku, a wy chcecie winić rozgrywającego... Postawcie się w jego sytuacji: Bociek czapowany, Buszek to samo, na środek średnie przyjęcie, gdzie rzucisz piłkę?
Dokładnie! Przypominam, że pojechaliśmy do Brazylii z Buszkiem i z Miką!
I Ruciakiem !
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: compact »

Dobrze grali na bloku Wrona z Kłosem, a myślałem, że zwłaszcza tego drugiego zakręcą jak słoik na zimę.
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: bakek »

Z niesmakiem wyłączam telewizor bo obydwie drużyny zagrały dzisiaj żenująco każda na miarę swoich możliwości.
Co prawda przegrywamy z Brazylią, ale drugim składem, po walce i na ich terenie, a Wy mówicie, że jakaś makabra. Dlaczego ta ocena jest tutaj na zasadzie czarne-białe.

Chłopaki nie grali źle. Buszek zagrał słabo, Mika z Igłą i Boćkiem przeciętnie, Drzyzga nieźle, środkowi dobrze. Brazylijczycy też tragedii nie grali. Myślę, że niewiele gorzej niż z Włochami.

A narzekania na Drzyzgę po dzisiejszym meczu nie rozumiem.
Awatar użytkownika
mejbi
Posty: 240
Rejestracja: 20 sie 2007, o 23:58
Płeć: M
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: mejbi »

Niektórzy piszą, że trzeba wyłączyć dźwięk, żeby nie słyszeć Swędrowskiego, a ja najchętniej wyłączyłbym większość komentarzy/komentatorów na tym forum. Czytać się nie da pieprzonych malkontentów, którzy zmieszali z błotem Mikę za pierwszego seta, ale po drugim secie słowa nie napiszą, że Mika był najlepszy na boisku (głupio tak, wiem). Cokolwiek by się dobrego na boisku z naszej strony nie działo, to pieprzeni malkontenci znajdą albo marne koszulki, których za darmo by nie wzięli (a gdyby w rzeczywistości takie rozdawali, to by po dziesięć w kieszenie chowali), albo jeszcze marniejszą grę Brazylijczyków. To nic, że chłopacy w większości pierwszy raz grają z takim przeciwnikiem na jego gorącym terenie, to nic, że w końcu tak się gra, jak przeciwnik pozwala (czyli właśnie ci nieograni Polacy). Szkoda słów, pieprzeni malkontenci...
Tanceti
Posty: 123
Rejestracja: 1 wrz 2008, o 12:32
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Tanceti »

Osobiście uważam, że sporo lepiej dzisiaj od Buszka poradziłby sobie Popiwczak a od Ignaczak Wojtaszek. I wcale nei dlatego, że jestem fanem JW, ale dlatego, że za porażkę winiłbym głównie tę dwójkę zawodników. Mika nie ma jaj, nadaje się do drugiej ligi żeńskiej, ale przerastał poziomek Buszka. Niestety ;/
Edyta

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Edyta »

Gratuluję, że po jednym meczu takiej, za przeproszeniem, zbieraniny, która więcej nie zagra w tym składzie, mamy zalew autorytatywnych opinii co do kondycji polskiego zaplecza, a nawet proroków co do przyszłości Resovii. Kocham to forum :D
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Lucarelli »

Dlaczego Ruciak nie wszedł na dłużej za jednego z naszych orłów na przyjęciu pozostaje niezbadaną tajemnicą
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: compact »

Nieźle rozgrywał Drzyzga, może czasami wybory miał wątpliwe, jak przy serii Fontelesa w pierwszym secie, gdzie leciały piłki do Miki zamiast na zabicie do Boćka. No i nie kaleczył wystaw na lewe skrzydło jak w kwalifikacjach.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: kanap »

compact pisze:Nieźle rozgrywał Drzyzga, może czasami wybory miał wątpliwe, jak przy serii Fontelesa w pierwszym secie, gdzie leciały piłki do Miki zamiast na zabicie do Boćka. No i nie kaleczył wystaw na lewe skrzydło jak w kwalifikacjach.
Drzyzga grał niedokładnie przez co Bociek mógł się połamać w trzecim secie. W kluczowych momentach każdego seta na liderów wybierał zawodników którzy nie byli w stanie udźwignąć tego, pierwszy set zrobił z Miki lidera kompromitacja czapa za czapą a wystawy i tak do Miki idą, drugi set zestrachany Buszek wraca na boisko i w pierwszej akcji po tym dostaje wystawę od Drzyzgi oczywiście czapa! To się nazywa dobry mecz w wykonaniu Drzyzgi! :] Pomijam już serię niedokładnych wystaw.
slepy sedzia
Posty: 470
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: slepy sedzia »

luk_m5 pisze:Fonteles jest niesamowity, dlaczego my nie mamy nikogo z tak regularnym serwisem
mamy : Paweł Halaba - niestety jeszcze junior
Ostatnio zmieniony 29 maja 2014, o 20:52 przez slepy sedzia, łącznie zmieniany 1 raz.
compact
Posty: 5727
Rejestracja: 13 wrz 2011, o 11:58
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: compact »

W drugim secie to Buszek dostał dobrą piłkę na pojedynczy blok i uderzył przed siebie. A że cały mecz Brazylijczycy zamykali mu bezpieczny skos, bo wyczuli, że chłopaka spięło, to jego skuteczność wyglądała jak wyglądała.
Skrzypek
Posty: 2813
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 18:09
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Skrzypek »

Ignaczak zanotował 3 obrony i 15% przyjęcia (najgorzej w zespole). Jutro do poprawki.
Ewa6
Posty: 422
Rejestracja: 15 gru 2013, o 18:11
Płeć: K

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Ewa6 »

kanap pisze:
compact pisze:Nieźle rozgrywał Drzyzga, może czasami wybory miał wątpliwe, jak przy serii Fontelesa w pierwszym secie, gdzie leciały piłki do Miki zamiast na zabicie do Boćka. No i nie kaleczył wystaw na lewe skrzydło jak w kwalifikacjach.
Drzyzga grał niedokładnie przez co Bociek mógł się połamać w trzecim secie. W kluczowych momentach każdego seta na liderów wybierał zawodników którzy nie byli w stanie udźwignąć tego, pierwszy set zrobił z Miki lidera kompromitacja czapa za czapą a wystawy i tak do Miki idą, drugi set zestrachany Buszek wraca na boisko i w pierwszej akcji po tym dostaje wystawę od Drzyzgi oczywiście czapa! To się nazywa dobry mecz w wykonaniu Drzyzgi! :]

Bez komentarza. A kogo miał wybrac za lidera ?? :o :o
A czemu Bociek cały czas ładował po prostej??
A ile oni razem trenowali - jeden trening
Bez odbioru
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Skra_7 »

slepy sedzia pisze:
luk_m5 pisze:Fonteles jest niesamowity, dlaczego my nie mamy nikogo z tak regularnym serwisem
Paweł Halaba - niestety jeszcze junior
yyyy... Mariusz Wlazły ?
Awatar użytkownika
BlackRazor
Posty: 175
Rejestracja: 18 kwie 2013, o 14:30
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: BlackRazor »

Bociek mimo że wygląda jak T-1000 głową muru nie przebije, W końcówce 3 seta dostawał fatalne piłki od Drzyzgi. Fakt że przyjęcie było niedokładne, ale to nie oznacza żeby rozgrywający z piłki złej robił jeszcze gorszą. Dobrze że Grzegorz nie połamał się przy tych atakach.
Awatar użytkownika
Basil
Posty: 1759
Rejestracja: 18 lut 2013, o 13:26
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Basil »

A ja się spytam czy na prawdę naszymi kolejnymi opcjami w przyjęciu po Kurku, Winiarskim, Kubiaku, powinni być Mika i Buszek? Czy na prawdę nie ma w tym kraju nikogo lepszego, bardziej utalentowanego?
Generalnie czekamy na pokolenie Szalpuka i Śliwki, może jeszcze Bednorz coś zagra ewentualnie Łapszyński. Mieliśmy kilka fatalnych roczników juniorskich więc musimy grać na czas. Podobna sytuacja przejściowa na ataku - dopóki Muzaj i Bołądź nie doszlusują do odpowiedniego poziomu będzie grał Bociek, który na szczęście jest chyba trochę bardziej utalentowany od wyżej wymienionych (Buszek, Mika) ale też nie ma sensu robić z niego naszej "docelowej" nadziei.
Czytać się nie da pieprzonych malkontentów, którzy zmieszali z błotem Mikę za pierwszego seta,
Niesłusznie?
to pieprzeni malkontenci znajdą albo marne koszulki
Negatywne opinie o naszych koszulkach pojawiły się zaraz po opublikowanej sesji zdjęciowej, nie łączyłbym ich z dzisiejszym wynikiem na może poza kompromitacją Adidasa z numerem 21.
albo jeszcze marniejszą grę Brazylijczyków.
Rozumiem, że się z tym nie zgadzasz? Jak dużo spotkań Brazylii widziałeś w swoim życiu?
[edit]
Awatar użytkownika
bakek
Posty: 743
Rejestracja: 24 sty 2013, o 02:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: bakek »

Drzyzga grał niedokładnie przez co Bociek mógł się połamać w trzecim secie.
Wielkich niedokładności nie zauważyłem. Ogólnie grał dzisiaj poprawnie.
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: kanap »

Ewa6 pisze: A kogo miał wybrac za lidera ?? :o :o ...Bez odbioru
miał wystawiać dokładne piłki ale to zdecydowanie za wiele
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Kamil92 »

mejbi pisze:Niektórzy piszą, że trzeba wyłączyć dźwięk, żeby nie słyszeć Swędrowskiego, a ja najchętniej wyłączyłbym większość komentarzy/komentatorów na tym forum. Czytać się nie da pieprzonych malkontentów, którzy zmieszali z błotem Mikę za pierwszego seta, ale po drugim secie słowa nie napiszą, że Mika był najlepszy na boisku (głupio tak, wiem). Cokolwiek by się dobrego na boisku z naszej strony nie działo, to pieprzeni malkontenci znajdą albo marne koszulki, których za darmo by nie wzięli (a gdyby w rzeczywistości takie rozdawali, to by po dziesięć w kieszenie chowali), albo jeszcze marniejszą grę Brazylijczyków. To nic, że chłopacy w większości pierwszy raz grają z takim przeciwnikiem na jego gorącym terenie, to nic, że w końcu tak się gra, jak przeciwnik pozwala (czyli właśnie ci nieograni Polacy). Szkoda słów, pieprzeni malkontenci...
Dokładnie, na tym forum to normalka, każdy pisze pod wpływem emocji jakieś głupoty, a potem się dziwią, że zawodnicy na boisku pod wpływem emocji (milion razy większych) dają się kilka razy zablokować, czy popełniają inne błędy. Na tym forum jest wszystko albo czarne albo białe, ale ja się już przyzwyczaiłem, że chłodne spojrzenie na sprawę tutaj nie istnieje, a już na pewno nie podczas meczu.
@Tanceti
Na pewno Popiwczak lepiej poradziłby sobie na przyjęciu od Buszka.

Podobał mi się Bociek.
Awatar użytkownika
Skra_7
Posty: 535
Rejestracja: 8 sie 2013, o 10:47
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: Skra_7 »

Bociek gra strasznie wolno i wcale mnie nie dziwi, że Brazylijczycy dochodzili do niego podwójnym blokiem. Tak się po prostu już nie gra i skutki widzieliśmy w trzecim secie - czapa, czapa, czapa.
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Liga Światowa'14 - mecze Reprezentacji Polski

Post autor: jinx »

Skra_7 pisze:Bociek gra strasznie wolno i wcale mnie nie dziwi, że Brazylijczycy dochodzili do niego podwójnym blokiem. Tak się po prostu już nie gra i skutki widzieliśmy w trzecim secie - czapa, czapa, czapa.
Chyba za wolne piłki dostaje. To było z ZAgumnym i mam nadzieję, że to poprawią i będzie się szybciej zwijał do ataku
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”