Final Six LŚ 15

kibic_siatki
Posty: 2593
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: kibic_siatki »

Zasłużone zwycięstwo Francji. Zagrali całą LŚ o całą klasę lepiej od innych. Pierwsza faza to głownie tłuczenie ogórków, ale w Warnie już pokazali klasę przeciwko Bułgarom i ich sędziom (liniowym). W F6 pokazali, że ustawienie sobie przez Brazylię kwalifikanta z 2 dywizji było w tym sezonie dużym błędem :] Mecz z USA potraktowali taktycznie, a finał był meczem do jednej bramki.
Nagrody dla najlepszych całkowicie zasłużone: N'Gapeth i Kubiak najlepsi na swoich pozycjach, podobnie Atanasijević i Toniutti, a nagroda dla Zatorskiego też niespodzianką nie jest.
Co do poziomu całych zawodów- nie jest to impreza docelowa, a tylko przygotowawcza do ważniejszych w tym roku rozgrywek.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Milten »

Serio uważacie że Kubiak grał lepiej od Urosa albo Lucarelliego..?
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: sb.slav »

Edyta pisze:Wiedziałam, że Antka wyr....ją i to zrobili.
Nie spodziewałem się takiej reakcji :]
Ngapeth ty hymn byś śpiewał razem z innymi, przeceniany, powiedziałbym paj*cu, ale nie będę cię obrażał.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Mateusz1993 »

Na szybko co do nagród w sumie ok.
Bo rozgrywający byli z wysokiej półki, ale się nie wyróżniali i z tych do wyboru to Benżamę był najtrafniejszym wyborem.
Atakujący, to mimo wszystko powinien dostać Antek bo rozegrał bardzo dobry turniej, łącznie (przede wszystkim) z półfinałem i finałem.
Środkowi, Lisinac bardzo trafna decyzja, co do Holta to nie była jego najwyższa forma i nie wiem czy nie właściwszym byłoby docenić Le Roux, ale chyba tylko Holt dostał z USA więc nie ma co się aż tak nie zgadzać. U nas na plusa na tej pozycji zasłużył Nowakowski.
Libero Zator jak najbardziej, przecież (poza dzisiejszym meczem) w przyjęciu grał świetnie i do tego nieźle bronił, nie wiem o co Wam chodzi.
Przyjęcie Ngapeth i obok niego nie bardzo kto zasłużył, bo Kubiak to jednak półfinał i dziś nie grał za dobrze. Z Serbów N.Kovacevic zagrał jeden mecz, Uros więcej i już prędzej niż brat. U Amerykanów poza żenującym pierwszym meczem to Sander (z Francją bardzo dobrze w ataku) z nami też i w półfinale. Lucarelli faktycznie mógłby się załapać, ale nie było ich w czwórce. Więc trzeba było dać tą nagrodę komuś z czwórki (Sander, Kubiak, Uros Kovacevic i Tillie) przy każdym byłby znaki zapytania.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: grzegorzg »

Fakt jest faktem, nalezało się Francuzowi.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: serek »

Francja wygrała jak najbardziej zasłużenie, szkoda, że ciężko im będzie się załapać na IO.

Nie rozumiem podniecania się nagrodami indywidualnymi, przecież to jest przeważnie cyrk i śmiech na sali.
Ten, czy tamten - liczy się medal zespołu.
Co do oburzenia wobec nagród : co za różnica, mógł dostać Atan, mógł Matt, mógł Antek - dla wszystkich oburzonych, dwa lata temu taką nagrodę dostał Bartman, i co z tego? :D
Jak to się ma do prawdziwej wartości siatkarza?
Nijak
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: grzegorzg »

serek pisze:Nie rozumiem podniecania się nagrodami indywidualnymi, przecież to jest przeważnie cyrk i śmiech na sali.
Trzeba czymś żyć, przed nami trochę pustki. ;)
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: StanLee »

Edyta pisze:
StanLee pisze:Poza Jenią dobre nagrody, Atanasijevic do finału był jak zwykle kapitalny, Rouzier też mógł dostać.
No popatrz, a to nie chodzi o to, żeby w decydującym meczu zagrać kapitalnie? Ale rozumiem, do Atana przykładamy inną miarkę. Wiedziałam, że Antka wyr....ją i to zrobili.
A to Rouzier dziś zagrał "kapitalnie"? Grali podobnie, mieli słabe występy w istotnych momentach, obaj mogli dostać nagrodę, Rouziera chwalę, gdyby nie Atanasijević Serbowie nic by tutaj nie ugrali, w statystykach z F6 lepszy jest Aleks. Nie rozumiem uwagi.
Edyta

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Edyta »

Serku, mnie akurat zależało na nagrodzie dla Antka, bo to mimo wszystko podnosi prestiż i wartość zawodnika w oczach kibiców, komentujących i całego środowiska. A on zasłużył na lepszą opinię niż ma, przynajmniej w Polsce.

Stan, szkoda słów na to piszesz. Sztandarowy argument przeciwko Rouzierowi okazuje się bez znaczenia w przypadku Alexa. Spoko, idę wypić za zdrówko Team yavbou :)
Ostatnio zmieniony 19 lip 2015, o 17:52 przez Edyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Guilder »

Edyta pisze:Wiedziałam, że Antka wyr....ją i to zrobili.
To już nie tylko to forum, ale organizatorzy turnieju siatkarskiego też przeciwko niemu? Powinien był dostać, ale to nie brzmi jak racjonalna opinia tylko początkowe stadium syndromu Antoniego.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: drukjul »

Swędrowski: "wiemy z jakimi elementami musimy popracować przed Pucharem Świata"

Czyżby miał na myśli przede wszystkim telefony Antigi i Papkina i ich prawdopodobne, tytaniczne wysiłki, aby spróbować dodzwonić się w przyszłym tygodniu do Winiara, Szampona i Gumy? Tego typu lekko zawoalowane i subtelnie ukryte w komentarzu, lokowanie usług głównego sponsora naszej reprezentacji siatkarskiej? :]
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Milten »

Guilder pisze:
Edyta pisze:Wiedziałam, że Antka wyr....ją i to zrobili.
To już nie tylko to forum, ale organizatorzy turnieju siatkarskiego też przeciwko niemu? Powinien był dostać, ale to nie brzmi jak racjonalna opinia tylko początkowe stadium syndromu Antoniego.
Nagrody rozdawał Sb.Slav. To dlatego :/
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: serek »

Edyta pisze:Serku, mnie akurat zależało na nagrodzie dla Antka, bo to mimo wszystko podnosi prestiż i wartość zawodnika w oczach kibiców, komentujących i całego środowiska. A on zasłużył na lepszą opinię niż ma, przynajmniej w Polsce.
Myślę, że jako kibic, zbyt mocno to przeżywasz. Uwierz mi, takich nagród środowisko siatkarskie nie traktuje tak serio, jak zapaleni kibice, bo wiedzą, na jakich zasadach są przyznawane. Nikt po tym turnieju nie powie, ze Kubiak jest lepszy niż Lucarelli, a Zator od Jeni.
Nikt o tych nagrodach nie będzie pamiętał, tylko o tym, ze Francja odniosał historyczny sukces.
Bazinga
Posty: 602
Rejestracja: 4 maja 2012, o 16:39
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Bazinga »

Nagrody w tym roku wybierane juz w ogole nie wiadomo na jakiej zasadzie, czesc na podstawie suchych statystyk (Atan best scorer i dostaje best opp, Lisinac i Holt best blockers (( CIEKAWOSTKA Christenson zanotowal najwiecej blokow, ale jak wiadomo jest sypaczem wiec tej statuetki dostac nie moze :] )) i w tym momencie zaczynają się magie. O ile wybór Ngape ma jeszcze ręce i nogi bo w statach przyjecia jest drugi za Tillie o tyle Kubiak jest numerem 3 przyjecia i rodzi sie tu pytanie czemu Tillie nie dostal tej nagrody (pewnie jakies chachmęty zeby do best szostki zalapali sie gracze z roznych teamow). Nastepnie Christenson no1 w statystyce sypy (no2 Toniutti) nagroda leci do Francuza. I na koniec najwieksza magia, Jennia 1st w digach, Zator 2nd w digach (do tego w statystyce przyjecia Jennia wyzej) a nagroda leci do Polaka..

normalnie magie
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: StanLee »

Edyta pisze:Stan, szkoda słów na to piszesz. Sztandarowy argument przeciwko Rouzierowi okazuje się bez znaczenia w przypadku Alexa. Spoko, idę wypić za zdrówko Team yavbou :)
Ale co się okazuje bez znaczenia? Atanasijevic zawalił mecz? Bo nie rozumiem. Rouziera krytykowałem, bo miał sekwencję meczów gdzie był najsłabszym punktem swojego zespołu w kluczowych meczach. Aleks dziś zagrał dużo lepiej od wszystkich przyjmujących swojej drużyny. Widzisz różnicę? Zagrali podobny turniej, w statystykach Atanasijevic ma więcej punktów na dużo lepszej efektywności. Szkoda słów na to co piszesz - o, też potrafię rzucać takie dziwne uwagi.;) Rouzier zagrał świetny turniej - Twoje żale jak widac nie tylko dla mnie są niezrozumiałe... Atanasijević też...
Ostatnio zmieniony 19 lip 2015, o 18:05 przez StanLee, łącznie zmieniany 1 raz.
Edyta

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Edyta »

Jak dobrze pamiętam, Aleks nie dotrwał nawet do połowy dzisiejszego meczu. O to mi chodziło. Z mojej strony koniec tematu. Każdy z nas ma prawo do własnej opinii.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: StanLee »

Edyta pisze:Jak dobrze pamiętam, Aleks nie dotrwał nawet do połowy dzisiejszego meczu. O to mi chodziło. Z mojej strony koniec tematu. Każdy z nas ma prawo do własnej opinii.
Dotrwał. Nawet nie skończył ataku przy meczowej dla Francji. ;)
Mateja
Posty: 1088
Rejestracja: 17 wrz 2014, o 21:55
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Mateja »

serek pisze:szkoda, że ciężko im będzie się załapać na IO.
Dlaczego? Na Pucharze Świata nie wystąpią, ale jeśli zachowają obecną formę to w europejskim turnieju kwalifikacyjnym będą jednym z czołowych faworytów.
serek
Posty: 299
Rejestracja: 25 kwie 2015, o 15:58
Płeć: K

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: serek »

Mateja pisze:
serek pisze:szkoda, że ciężko im będzie się załapać na IO.
Dlaczego? Na Pucharze Świata nie wystąpią, ale jeśli zachowają obecną formę to w europejskim turnieju kwalifikacyjnym będą jednym z czołowych faworytów.
Bo te turnieje z różnych względów są jednak baaardzo loteryjne, to coś, jak tajbrek w meczu.
Z punktu widzenia takich zespołów, jak my czy Francja, trzeba liczyć na awans Rosji i Włoch z PŚ
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: estril1992 »

Ciekawe jak teraz będzie wyglądał ranking .... Jak podzielą punkty na 32
zespoły.....
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: StanLee »

Kończąc wątek - uważam, że obaj w podobnym stopniu zasłużyli na nagrodę, bo w przekroju turnieju byli bardzo dobrzy, pewnie zadecydowało, że Francuzi mieli już trzy nagrody, to dostał Serb. Rouzier i tak udowodnił swoją klasę (w tej poprzedniej rozmowie pisałem, że to świetny gracz, więc nie wiem czemu akurat do mnie kierujesz swoją zlość :D ) więc chyba nie ma co przesadzać...
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: repres1 »

Francuzi wygrali.
Daruję sobie zachwyty nad ich grą. Cały turniej oceniam jako bardzo wyrównany. Francuzi cudem awansowali do półfinału. Przypomnę końcówkę ich III seta w meczu z USA. Powinni to przegrać, a niektórzy wręcz sugerowali, że to Amerykanie oddali im tego seta, by wyrzucić Brazylię. Mogła awansować Brazylia. Mogli awansować Włosi (niektórzy zarzucali nam, że "nie chciało nam się ułatwiać półfinału USA"). Co by było, gdyby awansowali Włosi? Czy byli zespołem aż tak "odstającym" od pozostałych? Kto wie, czy awans nie nakręciłby ich jak Serbów?
Mogło nie być nas. Wyrwaliśmy zwycięstwo w Teheranie. Rok temu się nie udało.
USA i Francja to drużyny poukładane. Na MŚ'14 grało się nam z nimi trudno. Iran (którego zabrakło) jest też poukładany. Brazylia skład ma raczej stabilny. Reszta (w tym my) walczy i pracuje nad składem. Z różnym skutkiem.
Kawał roboty przed nami. Rywalizacja w PŚ będzie zacięta. Trzeba się liczyć z uczestnictwem w turnieju kwalifikacyjnym do IO. W czołówce robi się ciasno i tak naprawdę to żadna reprezentacja nie ma nad innymi dużej przewagi.
---------------------------------------------
grzegorzg pisze: ... "Buszu od dawna nie potrafi zmieścić piłki w boisku (to dlatego w Resovii siedział na ławie)" to chyba jakas kpina dla MVP jednego z meczów finałowych MP, prawda ?
Śmieszne jest jak bardzo kibice Rzeszowa dezawuują Buszka.
1. Fakt, że w jednym(!) meczu Buszu zagrał bardzo dobrze nie zmienia faktu, że od dłuższego czasu nie trafia w boisko. Albo trafi w palce blokujących i jest punkt, albo nie trafi i piłka ląduje na ścianie.
2. Moja opinia nie ma nic wspólnego z kibicowaniem Resovii. Bardziej krytyczny byłem w stosunku do Drzyzgi i Kurka, a więc...
3. MVP ostatniego meczu finału +L został (o ile mnie pamięć nie myli) Konarski, który był w tej dyskusji krytykowany. Było za co? Kończył niemal wszystko, a jego zagrywka w dużym stopniu zniwelowała brzydki wynik I seta. Mnie to może jedynie dziwić, że chłopak, który był dziś mocnym punktem drużyny, jest krytykowany za swoją postawę. A zagrywka flotem nie była jego pomysłem.
Moje sympatie klubowe nie mają nic do oceny gry reprezentacji i reprezentantów.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: grzegorzg »

repres1 pisze:Moje sympatie klubowe nie mają nic do oceny gry reprezentacji i reprezentantów.
Może i tak, ale łapiesz sie na prawdopodobieństwo. :D ;)
Omijaąc już rzeszowskie konotacje- nie mamy innego trzeciego niż Buszek. w Przynajmniej ja go nie widzę.Dodatkowo stażem jest najmłodszy i najkrócej gra na tym poziomie, dlatego ja przykładam do niego może inną miarę. Trochę musi jeszcze pograć...
Co innego Konarski, trochę juz pograł, a wykonanie zagrywki, obojętne czyj pomysł, spada na niego. Mógł zagrać jak nieraz Winiar -stacjonarnie.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Noworoczny »

Mateja pisze:
serek pisze:szkoda, że ciężko im będzie się załapać na IO.
Dlaczego? Na Pucharze Świata nie wystąpią, ale jeśli zachowają obecną formę to w europejskim turnieju kwalifikacyjnym będą jednym z czołowych faworytów.
Też tak uważam.

Edziu, byłaś w Rio? Dobrze przewidywałem?

Sport to dziwna sprawa. Francuzi mogli być poza turniejem. Amerykanie dali im wygrać seta. Czy to była ustawka? To zależy, co rozumiemy pod pojęciem ustawki. Jeśli umówienie się dwóch drużyn, to nie. Jeśli odpuszczenie jednej w odpowiednim momencie, to zdecydowanie tak. Kto ma wątpliwości, niech obejrzy sobie jeszcze raz cały ten mecz a w szczególności niech porówna zachowanie jankesów w ataku w końcówce trzeciego seta z ich grą w reszcie meczu. Ewidentnie odpuścili i wpuścili żaby do 1/2.

Jeśli chodzi u takie dwustronne ustawki, to pamiętam Niemcy - Austria; Szwecja - Dania; te dwie śmieszne drużyny na KMŚ. Bohaterowie tych pierwszych byli strasznie piętnowani, dlatego inni poszli po rozum do głowy i starają się sprawić wrażenie emocjonującego widowiska. Mają też w pamięci dyskwalifikację badmintonistów w Lądku.

Jeśli chodzi o ustawiane jednostronnie spotkania to pamiętamy Polskę w ME za Anastasiego, przegraną Serbii z Polską we Włoszech, przegraną Zaksy 3-2 w ostatniej kolejce rundy zasadniczej w wicemistrzowskim sezonie.

Najciekawszym jednak widowiskiem była obustronna chęć przegranej w meczu dwóch drużyn na B w 2010.

Daję to pod rozwagę wszystkim miłośnikom systemu ligowego.

Na koniec: w sporcie od piekła do nieba jest bardzo krótka droga. Dość przypomnieć stany w LŚ 2008 o jedną piłkę (i to w górze) od odpadnięcia z turnieju, czy turnieju od którego zaczęło się odrodzenie polskiej siatkówki. Z innych sportów najbardziej spektakularnym przykładem jest chyba Dania w piłkę kopaną.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: StanLee »

Nieprawdę piszesz co do Stanów w 2008. ;)
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: PJ_volleyball »

Kobiety w Final Six World Grand Prix grają systemem każdy z każdym.
Trochę mniej emocjonujący system os tego z bezpośrednimi spotkaniami o medale, ale chyba bardziej sprawiedliwy.
Milten
Posty: 1137
Rejestracja: 23 cze 2013, o 19:16
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Milten »

O! Noworoczny jako jeden z nielicznych zrozumiał co miałem na myśli mówiąc "ustawka" w meczu USA-Francja. Ale w sumie dobrze. Bardziej kibicowałem Serbii, ale najważniejsze, że USA nie zdobylo złota.
Bartosz Kurek jest tytanem siatkówki. <3
StanLee
Posty: 6841
Rejestracja: 2 maja 2014, o 22:57
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: StanLee »

PJ_volleyball pisze:Kobiety w Final Six World Grand Prix grają systemem każdy z każdym.
Trochę mniej emocjonujący system os tego z bezpośrednimi spotkaniami o medale, ale chyba bardziej sprawiedliwy.
Bardziej sprawiedliwy, zwłaszcza gdy możesz wygrać wszystkie mecze i nie wygrać turnieju. Z jakiegoś powodu mało kto chce w nim grać w tym roku, a liczba meczów ma w tym stanowisku swoje znaczenie...

Ps

Chyba, że tam też sie zmieniło... Ale to drugie aktualne.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2015, o 18:38 przez StanLee, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: Noworoczny »

Milten pisze:O! Noworoczny jako jeden z nielicznych zrozumiał co miałem na myśli mówiąc "ustawka" w meczu USA-Francja. Ale w sumie dobrze. Bardziej kibicowałem Serbii, ale najważniejsze, że USA nie zdobyło złota.
Zresztą było widać, że i Francuzi zrozumieli, dzięki komu się w 1/2 znaleźli, bo w 4. secie nie walczyli już o 1. miejsce w grupie (zwłaszcza o ominięcie mistrzów świata), tylko grzecznie oddali seta.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
repres1
Posty: 664
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 07:13
Płeć: M

Re: Final Six LŚ 15

Post autor: repres1 »

grzegorzg pisze: ...nie mamy innego trzeciego niż Buszek.
Co innego Konarski, trochę juz pograł, a wykonanie zagrywki, obojętne czyj pomysł, spada na niego.
Ani mi przez głowę nie przeszło wyrzucanie Buszka z reprezentacji.
Nie zgadzam się z krytyką Konarskiego. "Wykonanie" jednej zagrywki nie powinno być wyznacznikiem jego oceny. Co powiedzielibyśmy o Mice, który piłkę setową zaserwował w siatkę? A przecież Mikuś innej zagrywki nie stosuje.
Konarski jest niedoceniany. Dziś zagrał bardzo skutecznie. Wiem, że w reprezentacji Konar nie jest efektowny. Jest natomiast efektywny. Wybije po bloku na aut to, co ma wybić, zablokuje więcej niż ktokolwiek inny, nadrobi zagrywką. To że Antiga go wybrał nie była ani przypadkowe, ani irracjonalne. Gdyby przyjrzeć się, w jakich chwilach (przy jakim wyniku) jest wpuszczany na parkiet i z jakim wynikiem parkiet opuszcza, okazałoby się, że jest to jeden z efektywniejszych graczy reprezentacji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”