Liga Światowa 2016

krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: krzysiu »

Nie wiem. Czym innym jest gotowość do treningów bez bólu, czym innym uzyskanie odpowiedniej formy. Mateusz jest dla nas bardzo ważny, ale jeśli będzie spisywał się słabiej od kolegów, siądzie na ławce - wypowiedź Antigi
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Noworoczny »

ciorny17 pisze:Guilder oczywiście, że Mateusza, ale chodzi mi o fakt, że w warunkach meczowych go nie będzie mógł Stefan przetestować.
Przepraszam, że śmiechnę, nic osobistego (-: Ale z tym testowaniem to trochę tak, jak Castellani pojechał do Grecji "oglądać" jakiś mecz ligowy Zagumnego (-: A jakby zobaczył, że Zagumny zagrał w tym meczu tragicznie, to co?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: ciorny17 »

Śmiechom nie było końca :D

A teraz poważnie. Co innego jak zawodnik gra regularnie, a co innego jak 2 miesiące chodzi od gabinetu do fizjoterapeutów.
Kłamca.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Noworoczny »

Still.

[Szanowna Moderacja lubi rozbudowane wpisy, więc dodaję] To nie tylko F6. Polska trafiła do łatwej grupy, której jeszcze nie warto wygrać, a więc pierwsze dwanaście dni to czas na wprowadzanie Mateusza. Zasadniczo czy zajmą pierwsze, czy czwarte miejsce, nie robi wielkiej różnicy. Lepiej drugie czy trzecie, więc jest luzik, a w 1/4 lepszy Mika, niż ktokolwiek z nowych.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Loszek
Posty: 585
Rejestracja: 24 kwie 2011, o 09:45
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Loszek »

Ktoś wie czemu nie ma Schmitta?
timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: timshel »

Loszek pisze:Ktoś wie czemu nie ma Schmitta?
Podejrzewam, że jest oszczędzany ze względu na tę operowaną nogę. Kwalifikacja olimpijska to był priorytet, LŚ to dobry czas na odpoczynek i wykurowanie się.
Learn to love the process.
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Aranger »

kanimo

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: kanimo »

A na tym filmiku w tle Drzyzga wyglada jakby przybral z 10 kg lub wiecej. Moze napchal kilka warstw odziezy pod luzna koszulke?
Trucht tez wiecej ociezaly.
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: estril1992 »

Kanada -Portugalia w finale 2 dywizji.Spodziewałem się , że to jednak Holandia zagra w finale , a tutaj taka niespodzianka :D
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: qtp »

Cze Perrin grał jako atakujący?
biancorossa
Posty: 33
Rejestracja: 25 lut 2015, o 19:35
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: biancorossa »

qtp pisze:Cze Perrin grał jako atakujący?
Nie, Verhoeff.
qtp
Posty: 2262
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: qtp »

O której Kanada Portugalia?
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: iti »

O 19.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: ciorny17 »

Aleksandar Atanasijević pisze:„Lekarze podejrzewają złamanie kości piszczelowej. Od dwóch lat zmagam się z tym urazem i bardzo cierpię, bo jest to dość bolesna kontuzja. Nie pomagają mi leki przeciwbólowe i zastrzyki, które zażywałem w ostatnim czasie. Musiałem więc podjąć najtrudniejszą decyzję w dotychczasowej karierze. To ciężki moment, opuścić zespół na takim etapie i zrezygnować z gry w finałach Ligi Światowej. Wiem jednak, że na dzień dzisiejszy to najlepsze rozwiązanie. Myślę, że zrobiłem dobrze. Podczas gry miałem problemy fizyczne i psychiczne związane z tym, że nie mogę dać z siebie maksa”
źródło: http://czassiatkowki.pl/aleksandar-atan ... -karierze/

Może to być jednak dłuższa przerwa Atana. Ciekawe czy Serbowie bez niego będą równie skuteczni co dotychczas. Już w Iranie to słabiej wyglądało.
Kłamca.
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Jiroux »

Nie ma to jak info wrzucane na czas. Sztab medyczny Perugii wykluczył złamanie jakiś czas temu. Według nich Atan będzie gotowy na początek ligi
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: madlark »

Za gwałt Kubańczykom grozi kara do 25 lat pozbawienia wolności. Według fińskich mediów, szanse na uniewinnienie siatkarzy są bardzo małe.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Camillo Marcotti »

Wątpię żeby dostali tyle. Zawsze podają takie mega szerokie przedziały. Kiedyś było że jakiś menel ukradł batonik i mu groziło do 8 lat, a dostał jakąś grzywną czy tam roboty społeczne. Pewnie dostaną z rok-dwa albo zawiasy.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: chemical_brother »

Naprawde porownujesz kradziez batonika do gwaltu? Poza tym mowimy o Finlandii, nie Polsce, w Skandynawii nie zartuja z przestepstwami na tle seksulanym.
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Didek »

chemical_brother pisze:Naprawde porownujesz kradziez batonika do gwaltu? Poza tym mowimy o Finlandii, nie Polsce, w Skandynawii nie zartuja z przestepstwami na tle seksulanym.
Z drugiej strony Brevica (chyba tak to się posze) skazali na jakiś niski wyrok za masakrę. Nie wybadasz tego
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: madlark »

Didek pisze:
chemical_brother pisze:Naprawde porownujesz kradziez batonika do gwaltu? Poza tym mowimy o Finlandii, nie Polsce, w Skandynawii nie zartuja z przestepstwami na tle seksulanym.
Z drugiej strony Brevica (chyba tak to się posze) skazali na jakiś niski wyrok za masakrę. Nie wybadasz tego
dostał najwyższy wymiar i dodatkowo może być przedłużany przez sąd
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2562
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Murilo0 »

chemical_brother pisze: w Skandynawii nie zartuja z przestepstwami na tle seksulanym.
:] :] :] Wybacz, ale nie wiesz co piszesz. 180 godzin prac społecznych za gwałt na 12- latce. http://www.friatider.se/muhameds-commen ... -community
Niestety pewnie nic im nie będzie... Chyba że Finlandia ma inne standardy niż Szwecja.
Ostatnio zmieniony 2 sie 2016, o 19:38 przez Murilo0, łącznie zmieniany 1 raz.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Didek »

Ale mniej niż, za gwałt. Chodzi mi o skalę kar za przestępstwa.
chemical_brother
Posty: 848
Rejestracja: 12 lut 2015, o 16:49
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: chemical_brother »

No super, na podstawie jednego przykładu z innego kraju chcesz mnie przekonać?

A poważnie traktuje się gwałty dlatego, że bardzo jest zaostrzona definicja np. w Szwecji, dlatego jest ich najwięcej w Europie (dodatkowo kobiety nie boją się ich zgłaszać, jak w innych krajach).
"Lepiej być burakiem niż Resoviakiem" - Bartosz Kurek, były zawodnik Resovii
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: SerCos »

Trochę nowych faktów, tekst oparty na artykule w La Gazzetta dello Sport. Podobno jeden z Kubańczyków wynajął prostytutkę, zaprosił kolegów, nikt jej nie zapłacił i zgłosiła się na policję. To tak w bardzo dużym skrócie.

http://www.fakt.pl/sport/inne-sporty/no ... ni/5r24q8g
http://www.gazzetta.it/Volley/29-07-201 ... 3964.shtml
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: VernonRoche »

chemical_brother pisze: w Skandynawii nie zartuja z przestepstwami na tle seksulanym.
Fakt, nie żartują. Szczególnie przybysze z Azji i Afryki są w tym względzie niezwykle poważni. ;]
bytrek
Posty: 878
Rejestracja: 16 sie 2012, o 15:00
Płeć: M

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: bytrek »

SerCos pisze:Trochę nowych faktów, tekst oparty na artykule w La Gazzetta dello Sport. Podobno jeden z Kubańczyków wynajął prostytutkę, zaprosił kolegów, nikt jej nie zapłacił i zgłosiła się na policję. To tak w bardzo dużym skrócie.

http://www.fakt.pl/sport/inne-sporty/no ... ni/5r24q8g
http://www.gazzetta.it/Volley/29-07-201 ... 3964.shtml

Tak myślałem, że to będzie w takim stylu sytuacja.
Brak walki i charakteru, to cechy Polaków podczas rozgrywania ćwierćfinałów Olimpijskich.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Noworoczny »

I bardzo dobrze. Zawód prostytutki jest i tak niezwykle trudny. Raz, że uwłacza godności kobiety. Dwa, że większość zarobków musi oddawać alfonsowi. Nie zapłacenie prostytutce to okrucieństwo i Kubańskich siatkarzy spotkała zasłużona kara.

Zapomnieli też, że każda zorganizowana działalność przestępcza, a w przypadku prostytucji tylko niezgodna z prawem, musi mieć czapę w postaci nadzoru policji. A ta też nie lubi, gdy ją okradają. Wiadomo, że policja i proki to jedna paczka, a i z sędziami źle nie żyją. Stąd też taka silna reakcja władz. A że sprawa medialna, tym lepiej. Będzie nauczka dla innych.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Szaman1234
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2016, o 18:47
Kontakt:

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Szaman1234 »

Przynajmniej są jakieś dodatkowe emocje związane z Ligą ;P Takie smaczki :D
Camillo Marcotti

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Camillo Marcotti »

Jak to kiedyś mawiał śp. Lepper "jak można zgwałcić prostytutkę". Mnie w tej sytuacji bawi to, że z 8, czy tam ilu ich w końcu zamknęli, chłopa, żaden nie miał hajsu, by ją opłacić :D
Didek
Posty: 1364
Rejestracja: 2 sie 2015, o 14:55

Re: Liga Światowa 2016

Post autor: Didek »

Camillo Marcotti pisze:Jak to kiedyś mawiał śp. Lepper "jak można zgwałcić prostytutkę". Mnie w tej sytuacji bawi to, że z 8, czy tam ilu ich w końcu zamknęli, chłopa, żaden nie miał hajsu, by ją opłacić :D
Oczywiście, iż prostytutkę można zgwałcić. Lepper nie miał racji.

Tu pewnie gwałtu nie było, gdyż ta kobieta się zgodziła na sex z nimi. Problem się pojawił dopiero jak nie chcieli zapłacić. Po fakcie trudno powiedzieć, iż właściwie to ona się rozmyśliła.

Jeżeli jednak nie zgodziła się wcześniej to był gwałt.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”