Jak oceniacie występ Polski w Lidze Światowej 2007?

MarekSLU

Jak oceniacie występ Polski w Lidze Światowej 2007?

Post autor: MarekSLU »

Jak oceniacie występ polskich siatkarzy na lidze światowej ?

Przypominam iż nasza drużyna zajęła 4 miejsce.
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: mewa »

jako totalną porażkę. Nigdy wcześniej nie byli tak blisko wygrania LŚ. Finały u siebie, przeciwnicy słabi....
Knutsen
Posty: 668
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:57
Płeć: M

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: Knutsen »

Liczyłem bardzo na pierwsze miejsce, wiec 4 przyjąłem jako zawód i rozczarowanie. Jak to mówią bardziej cieszy dostać niespodziewanie 20zł, niż liczyć na 200zł, a dostać 100 :]
Czasem tak bywa pies się topi łańcuch pływa.
Nikola Grbic
Posty: 10
Rejestracja: 31 sie 2007, o 23:37
Płeć: M
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: Nikola Grbic »

a według mnie ta Liga Światowa była dla Polski udana :P Przegraliśmy dopiero po 14 wygranych z rzędu więc nie było chyba aż tak źle... w półfinale trafiliśmy na wielką Brazylię i przegraliśmy ale po walce ... a przeciwnicy wcale nie byli tacy słabi bo to ścisła światowa czołówka... mecz o brąz zagraliśmy chyba bez wiary i jeszcze zawodnicy rozpamiętywali ten półfinał z canarinhos... trudno nie udało się ale Lozano mówił, że awans do IO oraz ME to są cele priorytetowe...
MW_Fan
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:23
Płeć: M

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: MW_Fan »

Mogli się bardziej postarać :D Nie no żle nie było ale mogło być lepiej.Jankesi nas pokonali


Może napiszesz dlaczego nie było źle, albo czego zabrakło.. Bo ten post nic nie wnosi do tematu.
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2007, o 20:55 przez marvel, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Regulamin ptk 23
Awatar użytkownika
gejsza_ta
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: K
Lokalizacja: k. Zielonej Góry

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: gejsza_ta »

Pewnie że udana,wiadomo że poczatkowo kazdy miał wielkie oczekiwania po pierwsze po srebrnym medalu z MŚ po drugie z powodu naszych wygranych w fazie grupowej przez ktora przemknelismy jak burza no i pozniejszych wygranych tez,no ale nie mozna wygrywac bez konca i lepiej miec 4 miejsce na LŚ niz na ME,a przeciez 4 miejsce tez jest jednym z najlepszych osiagniec POlski i LŚ :)
Awatar użytkownika
ur_karol
Posty: 11
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:00
Płeć: M
Lokalizacja: Pisarzowa:)
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: ur_karol »

W moim odczuciu zagrali słabo. Liczyłem, że tak jak Brazylijczycy będą rozkręcać się z meczu na mecz, ale chłopaki opadali z sił. Mówi się trudno, ale niedosyt pozostał.
Core
Posty: 228
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:32
Płeć: M

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: Core »

Moim zdaniem występ był dobry, szkoda tylko tego meczu z USA. Nie zapominajmy, że główna impreza dla nas w tym roku, to ME.
Awatar użytkownika
p_p_paulina
Posty: 21
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:39
Płeć: K
Lokalizacja: Lwówek Śląski
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: p_p_paulina »

Ja uważam występ Polaków jako udany, mimo tego, że po przegranej z Brazylią posypali się jak rozbite szkło. Widać, że został nam jeden ważny element do opracowania - umiejętność szybkiego zapominania o porażkach. I tu kłania się kwestia psychologii...
W moim sercu jeden klub - Jastrzębie!!!
paw98
Posty: 45
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:45
Płeć: M
Lokalizacja: Domaradz
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: paw98 »

Ja uważam ten występ za średnio udany,mogło być lepiej bo grali przed własną publicznością,ale wiadomo było że najważniejszą imprezą są ME
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: Karolina »

Nikola Grbic pisze:a według mnie ta Liga Światowa była dla Polski udana :P Przegraliśmy dopiero po 14 wygranych z rzędu
Do udanych nie należała. Wygraliśmy 12 meczy fazy grupowej, ale czy gospodarzowi turnieju było to potrzebne ??? Uważam, iż siły warto było zostawić na finał w którym i tak mieliśmy gwarantowane miejsce. A tak jest 14 wygranych z rzedu i dwie porażki. O ile z Brazylię mogę przeboleć (choć uważam, że tego dnia Canarinios było w naszym zasięgu) to już porażki z USA nie mogę przełknąć.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
MarekSLU

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: MarekSLU »

Ja osobiście miałem nadzieje że Polska wygra z Brazylią.
Na początku finału stawiałem że Rosja wygra LŚ.

Ale jednak Brazylia jest niepokonana.
Awatar użytkownika
volley_rch
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:55
Płeć: M

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: volley_rch »

Występ dość przeciętny chociaż 14 meczów wygranych i tylko dwie porażki niestety te dwie porażki to były najważniejsze mecze
no cóż......szkoda może za rok będzie lepiej :)
trawelka
Posty: 61
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:09
Płeć: K
Lokalizacja: Konstancin

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: trawelka »

jakiś niedosyt pozostał,bo bylismy bardzo blisko "wskoczenia"do pierwszej 3,ale z drugiej strony to nie była najważniejsza impreza tego roku,więc myślę,że nie nalezy tego rozpatrywać w kategoriach "porażki","dna"itp.
Awatar użytkownika
unka
Posty: 11
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:54
Płeć: K
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: unka »

Malkontenci oceniają ten turniej jako porażkę naszego zespołu. Ale, pamiętajmy, że najważniejsza impreza roku dopiero przed nami i na ocenę turnieju jeszcze przyjdzie czas. Moje subiektywne odczucie - dla mnie zagrali bardzo dobrze.
I zjednoczeni huligani skandują "Polska, jesteśmy z Wami!" :)
vani
Posty: 17
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:53
Płeć: K

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: vani »

jak dla mnie zagraliśmy bardzo dobrze w LŚ 2007.
Najbardziej bolała mnie porażka z Brazylią, ponieważ naprawde wierzyłam że wygramy..
Następnego dnia jeszcze porażka z USA co za tym idzie przegrany mecz o 3 miejsce.

Paweł Zagumny - najlepszy rozgrywający.
Michał Winiarski - najlepiej przyjmujący.
Piotrek Gacek - najlepiej broniący.

nic dodać nic ujac ;D
choć ten smak porażki zostaje :/
Winiar^Dante^Winiar^Zagumny^Winiar^ Rouzier^Winiar^Pierre xD
Nina-najna
Posty: 19
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 11:08
Płeć: K
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: Nina-najna »

Po zdobyciu 4 miejsca w tych światowychrozgrywkach, było oczywiście wielkie rozczarowanie i wielka szkoda, bo przecież było tak dobrze! A powiedzmy sobie szczerze, że 3 miejsce było w zasięgu naszych możliwości, nawet 1... Nie udało się, nie potrafimy wygrywać meczów o 3 miejsce, ale to na pewno pomoże nam wyciągnąć jakieś wnioski na przyszłość. No i świetnie rozegrane 14 spotkań... Naszych siakarzy naprawdę na wiele stać, na ME trzeba pokazać, że brak czołowych zawodników, nie przeszkadza nam w cudonej grze! Takie błędne myślenie naszych przeciwników, powinno ich zgubić :D
AgenT
Posty: 8
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:46
Płeć: K
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: AgenT »

4. miejsce jest na pewno lepsze niż 7.-tego jestem pewna. Jednak jak zawsze niedosyć pozostaje. Nasza reprezentacja ma to w sobie że najczęściej najlepiej grają w meczach o tzw. 'pietruszke'. Mecze grupowe poszły im świetnie tylko jeden problem-zmęczyli sie przy tym okropnie i później wielka forma tylko spadała. Teraz przechodzimy w stan 'gdybania' - gdyby na rozgrywkach grupowych skład wyglądałby inaczej a Lozano dał odpocząć podstawowym zawodnikom w meczach wyższej rangi pewnie poszłoby nam znacznie lepiej. Jednak 'ilu Polaków-tylu trenerów' :) Osobiście z wyniku nie jestem ani zadowolona, ani rozczarowana.
aQatka
Posty: 6
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 09:08
Płeć: K
Lokalizacja: Gdynia. :D
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: aQatka »

Ogółem cały występ bardzo dobry. Tylko, szkoda że to 4, a nie 3. miejsce. :( Ale cieszmy się, że przez prawie cały turniej nasi pokazali, na co naprawdę ich stać.!
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 207
Rejestracja: 22 sie 2007, o 13:29
Płeć: K
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica/Korzeńsko
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: Karolina »

Liga Swiatowa 2007 nie można byc rozczarowanym ani zadowolonym. Owszem cieszyc powinno 14 zwyciestw z rzedu, nie latwych, trzeba pamietac o godzinach spedzonych w samolotach i autobusach, a zmianach stref czasowych, aklimatyzacji - to wszystko nie było łatwe - ale mozna z tego wyciagnac plusy na przyszłosc. Reprezentacja sprawdziła sama siebie. I to daje powody do zadowolenia.
Rozczarowaniem z calą pewnoscia moze byc porażka z Barazylia, która nie pokazała wielkiej siatkówki, no może poza Ricardo - który tego dnia robił co chciał z naszym blokiem. Ale pozostałe atuty gry brazylijskiego zespołu były w naszym zasięgu. Choć z tego meczu można wywnioskować bardzo pozytywna rzecz - mianowicie to iz gonimy Brazylijczyków.
I jak mecz z Brazylią daje nadzieje, tak mecz z USA kompletnie ją odbiera. Dwa różne meczi i dwa różne oblicza Polaków. Całkowita odmiana zespołu i to w tak krótkim czasie - to powinno dać nam do myślenia. I mówienie iz nie potrafimy grac meczy o trzecie miejsce nie powinno mieć znaczenia, przecież to profesjonaliści.
<a href=' http://inwestowanie_na_gieldzie.interkursy.pl/p/14379/'>W drodze do niezależności finansowej</a>
martaa0
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:16
Płeć: K
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: martaa0 »

Wiadomo, każdy czuje pewny niedosyt, bo graliśmy u siebie. Ale to wiąże sie z presją.. Ja myśle że siatkarze byli troche spięci i mysleli tylko o tym żeby zadowolić (wspaniałych ;)) kibiców. 4 miejsce nie najlepsze, ale w porównaniu z innymi edycjami dobre ;) Nieważne jak idzie naszym ukochanym sreberkom i tak bede ich uwielbiać ;)
Awatar użytkownika
Anusiek
Posty: 20
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:47
Płeć: K
Lokalizacja: ^^Sieradz...moje miastooo^^
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: Anusiek »

Ja uwazam, ze nasi chlopcy jeszcze nie raz zagraja w finalach LS, i kiedys napewno ja zdobeda:p Z reguly gospodarz nie wygrywa LS, chocby Brazylijczycy, ktorzy majac finaly u siebie w 2002 roku przegrali w fainbel z Rosja...:)
Ania15
Posty: 19
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:19
Płeć: K
Lokalizacja: Skoczów
Kontakt:

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: Ania15 »

Polacy w tegorocznej LŚ zaprezentowali się całkiem nieźle. Zaimponowali mi idąc jak burza, aż do finału. Troche byłam zawiedziona po ostatnim meczu z USA, na którym nasza reprezentacja wg mnie nie dała z siebie wszystkiego. Ale licze na poprawe podczas ME, gdzie mam nadzieje nie będą za darmo odpuszczać tak ważnych meczy.
Pomidorowa.
Posty: 60
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:27
Płeć: K

Re: Jak oceniacie występ ?

Post autor: Pomidorowa. »

grali ładną, miłą dla oka siatkówkę.byli skuteczni, poprawili blok i obronę. stworzyli kilka widowiskowych akcji. zrobili niezłe show. pregrali z wielką Brazylią, której nikt by nie pokonał. odezwała się psychika. szkoda meczu z USA, szkoda brązowego krążka.

ogólnie, to czwórkę im daję.
:)
''I z czego radość?''
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”