Liga Narodów 2019 (M)

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: grzegorzg »

Niby wszystko super i ok. Każdy jednak znajdzie w tej wypowiedzi coś "dla siebie" ;)
Chcę, by zespół z Zakopanego zrobił to samo – by jeden trener doprowadził dwie ekipy do czegoś niezwykłego
I co tu mozna dodac? :D
Ostatnio zmieniony 15 lip 2019, o 15:34 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 4 razy.
kinagyo
Posty: 746
Rejestracja: 27 sty 2015, o 21:06
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kinagyo »

nie ma co sie dziwic, ze zawodnicy nie mowili przed kamerą, że są niezadowoleni z wyjazdu Heynena. Przecież to grupa młodych, którzy walczą o miejsce w podstawowym składzie. Nie wiadomo jak zareagowałby Heynen na publiczną krytykę.
Awatar użytkownika
martin123154
Posty: 337
Rejestracja: 21 wrz 2014, o 16:41
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: martin123154 »

uszat pisze:Prezes jednego z najważniejszych siatkarskich związków na świecie nie zna PODSTAW angielskiego? :o

Ja pier*** to jest chyba zły sen!

-helo Vital
-helo Jacek, aj bi bak on sandej
-ok

:]
Tez mnie to rozwaliło. Pewnie teraz buraka strzelił przed laptopem jak przeczytał ten wywiad i cala opinia publiczna o tym wie. Gosc 3 lata jest prezesem, wziac indywidualne lekcje i by po paru miesiach lecial jak Tusk, a ten nie potrafi z Heynenem pogadać bez tlumacza ktory tak wyraznie i prosto po ang mówi że dziecko by z nim sie dogadało
Ostatnio zmieniony 15 lip 2019, o 15:48 przez martin123154, łącznie zmieniany 1 raz.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: krzysiu »

Ale przeciez mogli mu powiedzieć co sądzą o tym tam w Chicago.. moze dlatego jeden facet miał info,że nie są zadowoleni niektórzy z tej decyzji , w sensie ci z Chicago ;) ale nikt się nie zbuntował więc co brakło odwagi?
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: SevenUP »

Jak w ogóle prezesem związku może być ktoś kto nie zna angielskiego :]
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: krzysiu »

A jezeli jest marionetka ;) ? to po co mu znajomość ;) wystarczy ze podpisuje pewne rzeczy
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: madlark »

martin123154 pisze:
uszat pisze:Prezes jednego z najważniejszych siatkarskich związków na świecie nie zna PODSTAW angielskiego? :o

Ja pier*** to jest chyba zły sen!

-helo Vital
-helo Jacek, aj bi bak on sandej
-ok

:]
Tez mnie to rozwaliło. Pewnie teraz buraka strzelił przed laptopem jak przeczytał ten wywiad i cala opinia publiczna o tym wie. Gosc 3 lata jest prezesem, wziac indywidualne lekcje i by po paru miesiach lecial jak Tusk, a ten nie potrafi z Heynenem pogadać bez tlumacza ktory tak wyraznie i prosto po ang mówi że dziecko by z nim sie dogadało
Jak chce się być trenerem RP, to niech się uczy polskiego
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Camillo Marcotti

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Camillo Marcotti »

Lubię wywiady z Heynenem. Jak już wspominałem wczoraj również niezbyt rozumiem co mu dała ta doba, ale ok. Ma jakiś koncept, zawodnicy byli na to przygotowani, zdobył składem, który nie powinien awansować do Final Six brązowy medal, jak dla mnie temat zamknięty. Teraz trzeba skupić się na ekipie w Zakopanem i doprowadzić ją do takiej formy, by zlała wszystkich w kwalifikacjach, a potem na luzie pojechać sobie na ME. Mamy tyle składów, że możemy w tym roku wygrać wszystko :D

W jednym w tym wywiadzie Heynen ma szczególną rację: w zasadzie od dawna prowadzi ekipę w Zakopanem dosyć korespondecyjnie, a jednak za nią przede wszystkim będzie rozliczany. Nikt, włącznie z Heynenem nie spodziewał się, że tak kombinowany skład pojedzie na Final Six, a co dopiero wyjdzie tam z grupy. Niemniej jednak bardziej zrozumiałe byłoby gdyby wyjechał po fazie grupowej, mówiąc że taki był plan od początku, bo nie spodziewał się awansu z grupy, niż nagle po tym półfinale. No ale efekty póki co są, więc nie ma co przeżywać.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: troche zorientowany »

muszę odwołać swoje słowa w sprawie Heynena. Dla mnie jego wytłumaczenie jest na tyle satysfakcjonujące, że mogę przyjąć za zasadne. Dlatego ma mój kredyt zaufania. Priorytety są oczywiste. Natomiast informacja o tym że Kasprzyk nie zna angielskiego jest kompromitująca i ten człowiek zajmuje się największym związkiem sportu drużynowego w Polsce. Nie wspomnę o braku przepływu informacji. Sprawę uważam za zamkniętą choć w tej sytuacji Polsat i TVP powinni jakoś się wytłumaczyć z nagonki na Heynena bo sytuacja teraz z goła wygląda inaczej. Zresztą najbardziej nie lubię w Polsacie napuszonego pseudo-znawcę Wanio, przeintelektualizowanego Mazura i pajacującego Kadziewicza też 'znawcę'.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: troche zorientowany »

oczywiście nie znamy szczegółów lotów i zaoszczędzonego czasu przez Heynena bo ta informacja wydaje się kluczowa. Ale zgodzę się z nim, że wypadło mu 5 treningów na 20 co jest niebagatelną ilością a jeśli ktoś jest perfekcjonistą jak on co znam z autopsji to mogę go zrozumieć.
Son
Posty: 1057
Rejestracja: 28 kwie 2019, o 15:32
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Son »

Czyli jednak nie było się o co martwić. Niewiele osób broniło od początku Heynena, ale cieszę się, ze byłem w tym gronie.
Milion teorii, że na pewno jest tak, a nie inaczej, a wystarczyło zapytać selekcjonera...
Jeszcze jedna kwestia mi się teraz nasuwa. Oni naprawdę powinni zrobić wszystko, żeby teraz awansować i mieć, że tak powiem "z głowy". Potem zaczęłyby się inne turnieje kwalifikacyjne, znowu terminarz napięty do granic możliwości, dodatkowe zgrupowania w Spale, zawodnicy dodatkowo eksploatowani w trakcie sezonu, ryzyko kontuzji. A w tych turniejach różnie mogłoby być ( patrz Berlin 2015) W jeden dzień, całe czterolecie mogło się zawalić. Dlatego Heynen niech robi wszystko co uważa za dobre, żeby zakończyć ścieżkę awansu już teraz nad Zatoką Gdańską.
Zaksa na maksa
kibic_siatki
Posty: 2587
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kibic_siatki »

Ludzie w tym kraju są dziwni...
Trener naszego zespołu ma tak naprawdę 1 główny cel na ten sezon: zdobyć kwalifikację olimpijską. Wcześniej niedwuznacznie daje do zrozumienia w wywiadach, że LN w tym sezonie jest mu nie na rękę. Gra w niej składem coś pomiędzy 1 a 2. Mimo takiego podejścia, odmiennego od np. reprezentacji Brazylii, która wygrywa fazę grupową, udaje wywalczyć się awans do turnieju finałowego. Przyjeżdża do Chicago przywożąc 2 skład i daje chłopakom do zrozumienia, że będzie do momentu gdy będzie szansa na wygranie tego turnieju. Po przegraniu półfinału wyjeżdża trenować pierwszy zespół. Asystent doprowadza do wygrania finału pocieszenia z Brazylią, która całe rozgrywki grała pierwszym składem. Gdzie tu jest jakiś problem??!
Inny problem prezes związku nie zna angielskiego. Jakby parę miesięcy pochodził, to by się szybko nauczył... :]
Chodziłem na angielski 2 sezony z prezesem pewnego związku sztuk walki. Zbyt dużo nie podnieśliśmy naszych umiejętności językowych (nie z poziomu 0) przez te 2 lata. Prezes ma pilnować naszych interesów we władzach międzynarodowych i na własnym podwórku, a czy to robi we własnym języku (przez tłumacza), czy zna inne, to nie ma to żadnego znaczenia.
Telewizje lubią bić pianę, bo wtedy ich oglądalność zwiększa się, często kosztem ludzi, których pokazują. Mam podejrzenie, że afera z Kubiakiem też była wykreowana w tym celu.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Papito13 »

Skoro powiedział zawodnikom, że zostaje tak długo jak oni wygrywają i słowa dotrzymał, a sami siatkarze afery z tego nie robią, nawet jeśli nie są z tego powodu zadowoleni to nie ma większego problemu. Myślę, że taki Kuba Popiwczak, który sytuację z dezerterującym trenerem przeżył parę miesięcy wcześniej w lidze, nie miał nic do powiedzenia Vitalowi to chyba lepiej sobie z tą sytuacją (zaznaczam, że znacznie inną) poradził od Włocha.

Ja bym też spróbował spojrzeć na tą całą aferę z nieco innej perspektywy. Może po prosu chciał też pokazać tym co zostali w Zakopanem jak bardzo są dla niego ważni i że ich przygotowania są ważniejsze niż brąz LN.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: uszat »

Jeśli ktoś z was kiedyś kierował jakimś zespołem czy to w sporcie czy w życiu zawodowym wie ze taka absencja nawet nie długa jest zwyczajnie dezintegrujące. To poczucie ze KAŻDY łącznie z trenerem jest nieodłączną częścią, trybikiem bez którego maszyna nie będzie funkcjonowała właściwie. Szczególnie jako szef zespołu, mentor. Ja zawsze miałem wrażenie ze wyjeżdżając na urlop traciłem kontrole mimo ze wiedziałem ze wszyscy robią swoje. Ciężko to jednoznacznie opisać.
Mostostal BB´97´02´08
Polka
Posty: 43
Rejestracja: 4 cze 2018, o 17:32
Płeć: K

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Polka »

troche zorientowany pisze:muszę odwołać swoje słowa w sprawie Heynena. Dla mnie jego wytłumaczenie jest na tyle satysfakcjonujące, że mogę przyjąć za zasadne. Dlatego ma mój kredyt zaufania.
Zyskał go równie szybko, jak wcześniej stracił :D
Nie traktuj tego jako osobiste wycieczki, ale twoje dwie wypowiedzi na ten temat są kwintesencją tego, jak kibice podchodzą do takich spraw. Myślałam, że wśród prawdziwych pasjonatów siatkówki, nie sezonowców, jednak łatwiej o bardziej wyważone podejście, ale to chyba tylko moje życzeniowe myślenie, bo czy to fani skoków, siatki czy ręcznej, wszędzie to samo. Nie bez powodu mówi się, że tłumy bywają tak rozchwiane emocjonalnie, jak kobiety podczas tych dni. W sumie to chyba nawet dużo bardziej, bo nie przypominam sobie takich odpałów.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Nagor »

Zobaczymy, medal na IO calkowicie go rozgrzeszy.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: uszat »

Z czego ma go rozgrzeszyć? Na Boga ludzie ... !
Mostostal BB´97´02´08
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: bono »

Mam nadzieje że temat belgijskiego szarlatana za 2,3 dni ucichnie i wszyscy skupią się na meritum sprawy - szlifowaniu formy i przygotowaniu drużyny do zdobycia kwalifikacji olimpijskiej.
Dziwię się że tak wiele osób znając już niekonwencjonalny sposób prowadzenia drużyn przez Vitala rzuciło się na niego z pazurami nie znając kompletnie jakie były ustalenia.
Przecież ten facet ma świra na punkcie siatkówki - godzinami przegląda materiały i układa róznego rodzaju koncepcje a jego wybory są bardzo mocno kontrowersyjne(pamiętam hejt na to jak przygotowywał rok temu drużynę do MŚ i wprowadzał Kurka)jak i sposób prowadzenia reprezentacji.
Panowie z polsatu nieźle się skompromitowali ferując od razu wyroki, zresztą tutejsi użytkownicy również ;)

Niestety nasza polska mentalność kompletnie nie nadąża za tym facetem - więc dajmy mu pracować i oceńmy go po 9 sierpnia 2020r.


[/b]
nie ma już nic... :<
Riad69
Posty: 492
Rejestracja: 2 paź 2010, o 21:33
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Riad69 »

Dobrze ze trenera Heynena wasze rozgrzeszenia i szacunki mało co obchodzą. Polaczkowatość pełną gębą na forum. Zajmijcie się swoim życiem i zastanówcie się czy zawsze jesteście wzorem etyki i poprawności
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: mily66 »

Haters gonna hate. Vital rób swoje.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Noworoczny »

mily66 pisze:Haters gonna hate. Vital rób swoje.
Noworoczny lubi to.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
uszat
Posty: 236
Rejestracja: 31 gru 2017, o 11:21
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: uszat »

Coś tam tego o czworonogach i karawanie ;)
Mostostal BB´97´02´08
Maniac`18
Posty: 97
Rejestracja: 3 lut 2019, o 18:04
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Maniac`18 »

Wspaniałe zawody, w wykonaniu naszych, cieszę się jak po MŚ'18. Gratulacje Panowie!
Wspaniała atmosfera w drużynie, fantastyczna gra w obronie, wygrane przedłużane akcje- to się chce oglądać!
Widać że nie mieli żalu do Vitala, byli mu wręcz wdzięczni, co pokazali min. tą fantastyczną cieszynką po meczu, parodiując całą grupą Heynena. Trafione w punkt! Widać, że każdy mecz grany pod okiem trenera daje im dużo i to doceniają.
W meczu z Brazylią, a zwłaszcza z Rosją widać było jak odstajemy fizycznie, najbardziej trapiło to tych którzy w fazie interkontynentalnej pełnili najważniejsze role (Kwolek, Huber), a najmniej co grali na końcu(Bednorz, Kłos, Komenda).

Co do ekspertów z Polsatu to mam takie przemyślenie: jak łatwo zmanipulować widownię.
Korespondent z USA opisuję skonsternowanych zawodników, prezes nie mówiący po angielsku mówi że nic nie wie o wylocie, gdzie trener wcześniej zapowiadał- będę z drużyną tak długo jak będzie wygrywać, przypisywanie zasług Bednarukowi, cisza na temat ważności turnieju(chodzi mi o brak pkt do rankingu- bo jakoś w poprzednich latach non stop mówili o zbyt dużej wagdze LŚ), historia prezesa o Mice.

Faktem też jest, że trener miał wybór i mógł w ogóle zrezygnować z F6, wysłać innego trenera, wybrał inaczej.
Przez to że stworzył 2 reprezentacje, to musi brać odpowiedzialność za obie.
ZWIĄZEK spełnia wszystkie zachcianki TRENERA, co żąda to ma (nawet ewentualna możliwość przygotowania dwóch reprezentacji na raz).
Nie było to pierwsze nieporozumienie na linii ZWIĄZEK - TRENER.
Trener zrobił odprawę przedmeczową i przygotował zespół do meczu, rozmawiał z zawodnikami. Gdyby o takim stylu rozstania wiedzieliśmy to ja bym tą decyzję lepiej zrozumiał, a tak włączam studio przed meczowe i słyszę nagonkę na trenera przez ekspertów, którzy mają tłumaczyć i rozjaśniać sytuacje kibicowi nie zoriętowanemu w sytuacji, że trener ucieka z USA do Zakopanego bez słowa- to co mam myśleć?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Noworoczny »

To, co właśnie opisałeś. Zaplanowane działanie. Może Jackowi Przekliniakowi znudziła się kadra kobiet?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Nagor »

uszat pisze:Z czego ma go rozgrzeszyć? Na Boga ludzie ... !
Moze rozgrzeszyc to zle slowo, ale medal na IO obroni jego sysyem pracy i zmiany decyzju. Ja nie moge przebolec podpisania kontraktu z Perugia, dlatego pisze - medal na IO przekona mnie, ze mozna polaczyc klub i czolowa reprezentacje swiata. Bo poki co gryzie mi sie to ze slowami Heynena, ze ubolewa, bo przegapil posilki i rozmowy zawodnikow z Zakopanego. W przypadku braku medalu na IO wszyscy my zaczniemy doszukiwac sie bledu...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Noworoczny »

Jest raczej pewne, że Vital nie będzie pracował z Polską po tokIO. Albo nie wygra i go zwolnią, albo wygra i sam odejdzie. Ważne, żeby to się nie stało przed igrzyskami.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kanimo

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: kanimo »

Wazne jednak zeby ta wspolna praca dawala Vitalowi i zawodnikom satysfakcje i radosc. Bez tego nie da sie dlugo i efektownie pracowac na najwyzszym poziomie i w stresie.
Wiec to obszczekiwanie jest zbedne, moze byc szkodliwe i jak widac Vitala zdenerwowalo.
A juz po kiego diabla prezes wyciagnal sprawe Miki z zeszlego roku to nie rozumiem? Co to w ogole ma wspolnego?

I jeszcze cytacik z Kuby Bednarukaakub Bednaruk

@JakubBednaruk
6 hil y a 6 heures
Plus
To były najlepsze wakacje w życiu
Czytam rano (tutejszego czasu) o małej awanturce
Każdy może sobie ocenić zachowanie Vitala jak chce
Takie prawo
Ale my tu wszystko wiedzieliśmy
Odprawę sam zrobił. Wspólnie przegadaliśmy możliwe scenariusze meczowe
„Prowadź mecz jak czujesz”
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: grzegorzg »

Noworoczny pisze:To, co właśnie opisałeś. Zaplanowane działanie. Może Jackowi Przekliniakowi znudziła się kadra kobiet?
Wiem, że cięzko to sobie wyobrazic, ale Nawrocki zrezygnował z kadry dla Skry. Widac inne standardy...
Noworoczny pisze:Jest raczej pewne, że Vital nie będzie pracował z Polską po tokIO. Albo nie wygra i go zwolnią, albo wygra i sam odejdzie. Ważne, żeby to się nie stało przed igrzyskami.
To, ze odejdzie po ewentualnym zdobyciu medalu zalezy wyłacznie od tego, czy będzie na celowniku jakas repra z wiekszym potencjałem na sukcesy niz nasza, od niczego więcej. Chyba, ze poczuje się usatysfakcjonowany (bardzo wątpię :] ), lub zaważa czynniki obiektywn0-niezalezne
kanimo pisze:Wiec to obszczekiwanie jest zbedne, moze byc szkodliwe i jak widac Vitala zdenerwowalo.
Mój Boże! Moze rozwolnienia jeszcze dostał? No naprawdę, nie spodziewałem się...
Przyznam szczerze, ze ten specyficzny stan w jakim znajduje się spora grupa kibiców mnie osobiscie śmieszy, chociaz i troche przeraża.Naprawdę mamy milczec w dziwnych sytuacjach? Zę niby co, ze sam wszystko przygotwał tak czy siak? Przeciez to oczywiste, sam o tym powiedział, że mu na tym zalezy, na własnym wyniku. My jestesmy tylko dodatkiem do jego osiagnięc, nie na odwrót. Jak na celowniku bedzie jakaś dajmy na to Rosja z lepszym potencjałem, to tam poleci i tyle. Wszystko byłoby ok, powiedziałbym profesjonalista zorientowany na sukces (co za okropne sformułowanie), ale jakos nie mogę się przemóc majac w pamięci chocby słowa Deroo. Widac inne standardy...
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: Noworoczny »

grzegorzg pisze:
Noworoczny pisze:To, co właśnie opisałeś. Zaplanowane działanie. Może Jackowi Przekliniakowi znudziła się kadra kobiet?
Wiem, że cięzko to sobie wyobrazic, ale Nawrocki zrezygnował z kadry dla Skry. Widac inne standardy...
To niezupełnie tak. Nie był trenerem kadry, więc nie mógł z niej zrezygnować. Zrezygnował z porzucenia Skry i objęcia posady selekcjonera. Ja uważam, że to dlatego, iż wiedział, że w męskiej są spore wymagania, on ich nie spełni, szybko poleci, do Skry już nie wróci, żaden klub go nie będzie chciał. Wybrał więc pewną pensję u kolegi.

Teraz sytuacja jest wyjątkowa. Jest świetna grupa i dochodzi Leon. Naprawdę, nawet Drzyzga czy Bosek mieliby szansę na jakiś medal.

grzegorzg pisze:
Noworoczny pisze:Jest raczej pewne, że Vital nie będzie pracował z Polską po tokIO. Albo nie wygra i go zwolnią, albo wygra i sam odejdzie. Ważne, żeby to się nie stało przed igrzyskami.
To, ze odejdzie po ewentualnym zdobyciu medalu zalezy wyłacznie od tego, czy będzie na celowniku jakas repra z wiekszym potencjałem na sukcesy niz nasza, od niczego więcej.
Uważam naprzeciwpołożnie. To nie typ Nawrockiego. Będzie szukał nowych wyzwań. Po (ewentualnym) zdobyciu z Polską MŚ i IO, co jeszcze będzie mógł osiągnąć?
grzegorzg pisze:
kanimo pisze:Wiec to obszczekiwanie jest zbedne, moze byc szkodliwe i jak widac Vitala zdenerwowalo.
Mój Boże! Moze rozwolnienia jeszcze dostał? No naprawdę, nie spodziewałem się...
Przyznam szczerze, ze ten specyficzny stan w jakim znajduje się spora grupa kibiców mnie osobiscie śmieszy, chociaz i troche przeraża.Naprawdę mamy milczec w dziwnych sytuacjach?
Róbta co chceta. Chceta to milczta, nie chceta nie milczta. Ja głównie odnosiłem się do tych .... z Polsatu, gdzie "redaktor" Wanio powtarzał kilka razy tezę o "samowolnym porzuceniu pracy". Ile to miało wspólnego z prawdą, wiemy. A reszta biedaczków, czyli serwilista Kadzio, Mazur i Drzyzga, obawiając się o swój dochód, przyłączyło się do chóru braci matki.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2019 (M)

Post autor: grzegorzg »

Noworoczny pisze:To niezupełnie tak. Nie był trenerem kadry, więc nie mógł z niej zrezygnować. Zrezygnował z porzucenia Skry i objęcia posady selekcjonera. Ja uważam, że to dlatego, iż wiedział, że w męskiej są spore wymagania, on ich nie spełni, szybko poleci, do Skry już nie wróci, żaden klub go nie będzie chciał. Wybrał więc pewną pensję u kolegi.
Spoko, w koncu sam piszesz, lekko parafrazując - uważajta, co chceta. Tylko z faktami trochę na opak, ale ok.
Noworoczny pisze:Ja głównie odnosiłem się do tych .... z Polsatu, gdzie "redaktor" Wanio powtarzał kilka razy tezę o "samowolnym porzuceniu pracy". Ile to miało wspólnego z prawdą, wiemy. A reszta biedaczków, czyli serwilista Kadzio, Mazur i Drzyzga, obawiając się o swój dochód, przyłączyło się do chóru braci matki.
I co ja mam niby odpowiedziec ? No to zamilczę...

PS Sorry, umkneło mi.
Noworoczny pisze: To nie typ Nawrockiego. Będzie szukał nowych wyzwań.
:] :] :] :] :]

Wez przeczytaj to co sam napisałes przed chwilką...

:]
Ostatnio zmieniony 16 lip 2019, o 07:22 przez grzegorzg, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”