Liga Narodów 2021 (M)

qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: qtp »

Resofan pisze: 23 cze 2021, o 15:00 Przecież to forum, to Monty Ptyhon.
Dokładnie, nie da się tego czytać co ludzie w trakcie spotkania wypisują.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: jaet »

Dębowski z Panasem nie zauważyli, że Leon punkt zdobył :]
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: drukjul »

Ładna nasza akcja w obronie. :P Może teraz uda się złapać dobry rytm i będzie się grało łatwiej
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Resofan »

.... ale Toniutti to wirtuoz, nie to co Drzyzga. Miesza aż miło, nasi nijak z blokiem zdążyć nie mogą...
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

drukjul pisze: 23 cze 2021, o 15:02 Aż 10 błędów własnych zrobili nasi w 1 secie https://pbs.twimg.com/media/E4knC9CXoAE ... me=900x900
grzegorzg pisze: 23 cze 2021, o 14:55
drukjul pisze: 23 cze 2021, o 14:50 Papa Drzyzga też dziś psioczy na grę syna, jak wczoraj na grę Łomacza, że praktycznie wszystkie jego wystawy Francuzi łapią na zorganizowanym bloku, czy dziś wstał z łóżka prawą nogą i jest znacznie bardziej wyrozumiały?
Pochwalił syna za dobra formę na zagrywce... :]
I tak dalej do końca powinien trzymać. Człowiek który posiada właściwą perspektywę. Ojcowską i optymistyczną. Choć dziś wydaje się że to może być bardzo trudny optymizm ;)
Wiesz, przynajmniej mnie się rozchodzi o to, żeby perspektywa była niezmienna. ;)
A Drzyzga się ogarnął i złapał jakiś balans.
Resofan pisze: 23 cze 2021, o 15:00 Przecież to forum, to Monty Ptyhon.
Na zagrywce nie gramy nic - 8 czy 10 błędów (nie mam statystyk), Francuzi walą nam 2 czy 3 asy, Kurek pakuje się w blok na pojedynczym, Leon na pojedynczym podbity a tutaj pół strony psioczenia na Drzyzgę.
Chłopak ma pecha, że ojciec komentuje....
To miłe, że przynajmniej dostrzegasz jakąs formę rozrywki czytając. A Drzyzga to nie Stępien, wymagania są inne...
Resofan pisze: 23 cze 2021, o 15:13 .... ale Toniutti to wirtuoz, nie to co Drzyzga. Miesza aż miło, nasi nijak z blokiem zdążyć nie mogą...
Akurat się zgadzam, tylko nie wiem, dlaczego słabą gra jednego sypacza chcesz usprawiedliwiac podobną innego...
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2347
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: jaet »

Z mojej perspektywy układ Wojtaszek obok Leona nie ma prawa się na IO sprawdzić i to raz. Dwa - do broniących Drzyzgi, prosta piłka na kontrze do Kurka i Bartek łapie 30 cm za plecami. I tak od początku meczu. Kolejna na kontrze do Kubiaka ląduje w siatce. DRAMATYCZNY jest Drzyzga z piłek sytuacyjnych.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2021, o 15:27 przez jaet, łącznie zmieniany 2 razy.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Aquino »

Zna ktoś tytuł piosenki tle przy wyniku 16:14 w drugim secie?
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: drukjul »

Resofan pisze: 23 cze 2021, o 15:13 .... ale Toniutti to wirtuoz, nie to co Drzyzga. Miesza aż miło, nasi nijak z blokiem zdążyć nie mogą...
Wiadomo, że bezbłędnych rozgrywających nie ma. Wszyscy sypacze od czasu do czasu robią błędy i dokonują złych wyborów, pytanie jak często i w których momentach gry.

A że Benjamin aktualnie zmienia klub, więc z urzędu nie ma kto genialności jego wystaw bronić.
Nuriel
Posty: 841
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Nuriel »

To zachowanie Kubiaka jest żałosne.
Po co to?
Awatar użytkownika
Beo
Posty: 116
Rejestracja: 11 sty 2021, o 12:22
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Beo »

Nuriel pisze: 23 cze 2021, o 15:21 To zachowanie Kubiaka jest żałosne.
Po co to?
Po nic, nasz kapitan niestety nie umie inaczej, nie umie się czasem ugryźć w język. Liczę na to, że po tym roku zastąpi go ktoś na tej pozycji.
PoteznyMaxim
Posty: 118
Rejestracja: 18 sty 2019, o 18:24
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: PoteznyMaxim »

Aquino pisze: 23 cze 2021, o 15:16 Zna ktoś tytuł piosenki tle przy wyniku 16:14 w drugim secie?
the weekend - save your tears


Wojtaszek tym meczem pokazuje, że Zatorski bezsprzecznie numer 1 w kadrze.
qtp
Posty: 2277
Rejestracja: 25 mar 2008, o 17:52
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: qtp »

Zrobiłem sobie przerwę i oglądnąłem całego seta, jedyny kasztan od Drzyzgi to piłka do Kubiaka przy 22-17. Większość piłek na pojedynczy/ruchomy blok, gra wszystkim strefami, rozkład ataku równy. Dziwie się że niektórym tak rozum odbiera w trakcie spotkań (niektóry się nie dziwię wcale...)
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: drukjul »

W II secie to Francuzi zrobili aż 9 własnych błędów https://pbs.twimg.com/media/E4kt5sfX0AY ... me=900x900
Nuriel pisze: 23 cze 2021, o 15:21 To zachowanie Kubiaka jest żałosne.
Po co to?
Taki charakter zadziory. Tłumacz Alekny twierdzi, że Kubi nauczył się specjalnie nawet kilkunastu słów w farsi, i kilku niecenzuralnych perskich idiomatycznych zwrotów żeby Irańczyków pod siatką lepiej prowokować. :D
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Resofan »

grzegorzg pisze: 23 cze 2021, o 15:15 Akurat się zgadzam, tylko nie wiem, dlaczego słabą gra jednego sypacza chcesz usprawiedliwiac podobną innego...
Nikogo nie usprawiedliwiam. Poczytaj sobie poprzednią stronę postów - gdyby ktoś meczu nie oglądał, to jedyną przyczyną porażki w I secie był Drzyzga. Nie był on może najlepszy na boisku, ale na pewno nie był najgorszy. Na zagrywce drużyna nie prezentowała kompletnie nic, do tego w przyjęciu powiedzmy średnio, co przełożyło się na rozegranie i wynik.
drukjul pisze: 23 cze 2021, o 15:19 A że Benjamin aktualnie zmienia klub, więc z urzędu nie ma kto genialności jego wystaw bronić.
Nie bronię Drzyzgi dlatego, że jest w Resovii. Tak samo bronię Łomacza (możesz sprawdzić moje poprzednie wpisy), bo oni obydwaj robią tutaj za "chłopców do bicia". Co by się nie działo na boisku, winny zawsze jest Drzyzga albo Łomacz (zależnie który gra, bo na razie nie spotkałem się z krytyką gdy stoi w kwadracie, ale może się jeszcze doczekam).
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Lucarelli »

Słabiutko dzisiaj Ben.
Drzyzga co do Bieńka wrzucił teraz lol.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

Resofan pisze: 23 cze 2021, o 15:32 Nikogo nie usprawiedliwiam. Poczytaj sobie poprzednią stronę postów - gdyby ktoś meczu nie oglądał, to jedyną przyczyną porażki w I secie był Drzyzga. Nie był on może najlepszy na boisku, ale na pewno nie był najgorszy. Na zagrywce drużyna nie prezentowała kompletnie nic, do tego w przyjęciu powiedzmy średnio, co przełożyło się na rozegranie i wynik.
Moim przynajmniej zdaniem, odfpowiedz na te wszystkie Twoje zarzuty, nie jest taka prosta. To jest pewna pochodna róznych rzeczy, właśnie między innymi pochodna komentarza seniora. Trzecia zasada dynamiki obowiazuje. ;)
A Drzyzga poczatek miał naprawdę słaby, to dlaczego o tym nie napisac?

Senior słusznie zauważył, że Ngapeth zaczyna fizycznie cieniowac. Cóż, sylwetki idealnej nie ma od dawna. :D No i faktycznie Francuzi bez pajpa kompletnie. Zresztą,my chyba też. :D
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: drukjul »

Resofan pisze: 23 cze 2021, o 15:32 Nie bronię Drzyzgi dlatego, że jest w Resovii. Tak samo bronię Łomacza (możesz sprawdzić moje poprzednie wpisy), bo oni obydwaj robią tutaj za "chłopców do bicia". Co by się nie działo na boisku, winny zawsze jest Drzyzga albo Łomacz (zależnie który gra, bo na razie nie spotkałem się z krytyką gdy stoi w kwadracie, ale może się jeszcze doczekam).
Ja ledwo przedwczoraj nie tylko broniłem, a nawet chwaliłem grę Fabiana w meczu z Argentyną, natomiast dziś ma ewidentnie słabszy dzień, nie tyle jeżeli chodzi o wybory, co o wykonanie, szczególnie jeżeli musi rozgrywać z głębi boiska, lub w akcjach sytuacyjnych.

Natomiast w przypadku Toniuttiego my mamy go już tak dobrze zgłębionego, że często świetnie wychodzi nam gra opcjami. Francuzi w I secie najwięcej problemów z kończeniem ataków mieli wtedy, kiedy Ben miał piłkę dograną na nos i swobodę rozgrywania. A z kolei w piłkach sytuacyjnych na kontrach nasz blok Francuz woził.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: dedede »

No to Muzaj tą obroną chyba ostatecznie zapewnił sobie wyjazd na IO
Awatar użytkownika
Murilo0
Posty: 2563
Rejestracja: 11 sie 2010, o 09:11
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Murilo0 »

Kubiak tymi obiciami bloku pokazuje dlaczego może być bardziej wartościowy od Semeniuka. Wojtaszek powinien odpaść, jest wyraźnie słabszy od Zatora.
All work and no play makes Jack a dull boy...
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

Ma też czujkę w bloku i to trzeba oddac.
Resofan
Posty: 1423
Rejestracja: 7 lip 2008, o 19:39
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Resofan »

grzegorzg pisze: 23 cze 2021, o 15:41 A Drzyzga poczatek miał naprawdę słaby, to dlaczego o tym nie napisac?
Przecież ja nie mówię, żeby nie pisać (jak choćby Lucarelli o babolu na krótkiej do Bieńka), tylko powtarzam - przeczytaj sobie poprzednią stronę, gdzie zakrawało to na zbiorową paranoję. Jeśli Ty uważasz tak jak pozostali, że jedyną przyczyną porażki w I secie był Drzyzga, to ja pozwolę sobie się z tym nie zgodzić.
Jakkolwiek passus ten należy merytorycznie i metodologicznie do tomu drugiego, antycypujemy go szkicowo w tym miejscu ze względu na ścisłe powiązanie z korelacją i regresją.
aezakmi
Posty: 2210
Rejestracja: 20 sie 2016, o 16:15
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: aezakmi »

Resofan pisze: 23 cze 2021, o 15:32 Co by się nie działo na boisku, winny zawsze jest Drzyzga albo Łomacz (zależnie który gra, bo na razie nie spotkałem się z krytyką gdy stoi w kwadracie, ale może się jeszcze doczekam).
Gwoli formalności - Łomacz mógłby porobić trochę pompek albo porozciągać się przy użyciu "gum", jak Amerykanie, a nie stoi tak w bezruchu, jak tektura z jego podobizną. Ogólnie, to więcej życia w tym kwadracie, bo te klaskanie po udanej akcji Kubiaka, to jakieś takie mizerne, od niechcenia. Wyraz twarzy zakrytej maską, też wiele mówi o jego podejściu do roli drugiego rozgrywającego. Brakuje entuzjazmu. Szkoda, że Janusz doznał kontuzji.
PioterZJastrzebia
Posty: 1223
Rejestracja: 31 sie 2019, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie-Borynia

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: PioterZJastrzebia »

Bardzo dobre zawody Kubiaka. Ale i wszyscy weszli na wyższy poziom w porównaniu do I seta.

Nie wyobrażam sobie żeby Heynen na IO powołał Wojtaszka zamiast Zatorskiego. I to biorąc poprawkę, że to jednak Heynen.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: drukjul »

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

Resofan pisze: 23 cze 2021, o 16:01
grzegorzg pisze: 23 cze 2021, o 15:41 A Drzyzga poczatek miał naprawdę słaby, to dlaczego o tym nie napisac?
Przecież ja nie mówię, żeby nie pisać (jak choćby Lucarelli o babolu na krótkiej do Bieńka), tylko powtarzam - przeczytaj sobie poprzednią stronę, gdzie zakrawało to na zbiorową paranoję. Jeśli Ty uważasz tak jak pozostali, że jedyną przyczyną porażki w I secie był Drzyzga, to ja pozwolę sobie się z tym nie zgodzić.
Przyznaję się bez bicia, wszystkich wpisów nie czytam... Ale ja bym tego tak mimo wszystko nie nazywał chociaz daję sobie sprawę z tego, że dla kazdego pojęcie zbiorowej paranoi jest nieco inne. ;)

A Drzyzga znowu uproscił grę, na co zresztą zwrócił uwagę Senior z Nowakowskim, tylko co do tego miała zagrywka Leona i Kubiaka, nie mam pojęcia. Może o kontrze myslał... :D ;)
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Aranger »

Co by nie mówić, kilka obron Wojtaszka świetnych dzisiaj. Kurde, to bardzo dobry libero jest, ale przy Zatoskim... no nie no.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7685
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: grzegorzg »

Czas umierac: "Nie najlepeij gra teraz Fabian" :]
Aquino
Posty: 1305
Rejestracja: 7 lip 2019, o 10:42
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Aquino »

Fabian tragedia. 5 razy Leon 5 razy podwójny blok a do Pita nikt nie skacze. Le Goff idzie w ciemno do Leona albo te pajpy do których nikt nie idzie.
Ale w oczach Papy Drzyzgi i kibiców Resovii rozgrywa dziś świetny mecz.
Szary Wilk
Posty: 7952
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: Szary Wilk »

Szczerze mówiąc to patrząc po tym, ile ostatnio grał Semeniuk, a ile Śliwka (i z kim - wczoraj z Iranem mocno rezerwowy skład), to nie zdziwię się, jak Wojtaszek pojedzie jako 4 przyjmujący. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić brak Zatorskiego na Igrzyskach, a brak Śliwki już tak. I wtedy opłacałoby się mocno wziąć Kaczmarka, który umie przyjąć w razie czego.
dedede
Posty: 507
Rejestracja: 19 maja 2017, o 13:46
Płeć: M

Re: Liga Narodów 2021 (M)

Post autor: dedede »

Drzyzga może nie gra ogólnie źle bo wystawia dzisiaj w miarę dokładnie ale te sytuacje gdzie trzy razy gra do tego samego w jednej akcji są mega irytujące
Zablokowany

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”