Bilety na Ligę Światową 2008

mikasa2
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:47
Płeć: K

Bilety na Ligę Światową 2008

Post autor: mikasa2 »

Kochani!

Nie chcę tutaj poruszać tematu o kupnie biletów na LŚ, ponieważ brak mi i szkoda słów na dzoałąnie systemu kupbilet.pl.
Pragę jednak, abyście pisali o tym, kiedy i czy w ogóle dostaliście już bilety na w/w imprezę od w/w dystrybutora.
Serdecznie pozdrawiam
mikasa2
marta_opa
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2008, o 19:26
Płeć: K
Kontakt:

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: marta_opa »

Cześć!
Zarezerwowałam bilety dokładnie 5.02. Jeszcze ich nie otrzymałam. Wysłałam do systemu kupbilet.pl dwa e-maile, z zapytaniem na kiedy planowany jest termin wysyłki, ale niestety nie dostałam jeszcze odpowiedzi :<
Pozdrawiam Wszystkich Kibiców!!!
"a gdy nadejdą deszczowe dni, nauczę Cię przechodzić między kroplami" :-)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Arff »

Proponuje uzbroić się w cierpliwość... pytaj co jakiś czas znajomych którzy także zamawiali bilety, jeśli Oni również nie mają to nie masz się czego bać, a kupbilet nawet nie będzie odpowiadać na twoje maile, jeśli będą mieli wszyscy, a Ty nie to wtedy interweniuj bo prawdopodobnie zaszła jakaś pomyłka...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
marta_opa
Posty: 7
Rejestracja: 23 maja 2008, o 19:26
Płeć: K
Kontakt:

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: marta_opa »

Czekam cierpliwie;) tak jak inni kibice, tylko czasami mogliby odpisać na emaila... mam nadzieję, że nie będzie tak jak z biletami na Euro (raczej tak nie będzie, co nie?)
"a gdy nadejdą deszczowe dni, nauczę Cię przechodzić między kroplami" :-)
23_Janne
Posty: 169
Rejestracja: 18 kwie 2008, o 13:53
Płeć: M
Lokalizacja: SWD

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: 23_Janne »

marta_opa pisze:Czekam cierpliwie;) tak jak inni kibice, tylko czasami mogliby odpisać na emaila... mam nadzieję, że nie będzie tak jak z biletami na Euro (raczej tak nie będzie, co nie?)
Spokojnie... :D . W przypadku biletów na EURO zachodziła kwestia wytycznych PZPN, a osobisty odbiór miał służyć, jak podano w komunikacie "dokładnej weryfikacji tożsamości osoby odbierającej". Nic nie wskazuje, żeby z biletami na LŚ było podobnie :] .
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Robert »

Bilety zamawiałem przez kup bilet i doszły do mnie w poniedziałek 16 czerwca 2008. Chyba ostatni raz zamawiałem przez ten sysytem, trzeba mieć naprawdę cierpliwość i to wielką. Logowanie n- razy, oczekiwanie, wyrzucanie z systemu, i tak w koło. Ceny według mnie za wysokie i to stanowczo w Bydgoszczy chyba do tej pory są wolne miejsca tam były bilety po 90 pln i 110 pln, więc trochę przesadzili z tymi cenami. Przeciwnik niezbyt atrakcyjny bo Egipt a tu ceny biletów wzięte z kosmosu.
Intense
Posty: 31
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:00
Płeć: K

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Intense »

W tym roku skorzystałam z Kupbilet pierwszy raz i naprawdę nie narzekam. Kupiłam ostatnie bilety na mecz Polska-Japonia do Łodzi. Trafiłam na bardzo dobry sektor i dobre miejsca. Rezerwacji dokonałam 12.06 i od razu wpłaciłam pieniądze. Niestety, na akceptację przez system mojego przelewu musiałam czekać 4 dni i denerwowałam się już, że coś się stało. Nie żałuję jednak, ponieważ wszystko dobrze się skończyło i już dziś mam bilety w domu. Naprawdę nie wiem, czy ja mam takie szczęście, czy to normalne, żeby wszystko poszło tak gładko?
"Bo my... nawet śpimy z MIKASĄ!"
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Robert »

W tym roku w lutym jak ogłoszonoi, że bilety można zamawiąć przez kupbilet był koszmar. chyba z 50 razy może więcej logowałem się byłem 1000 potem kolejka spadała, a gdy byłem, pierwszy wyrzucało mnie z systemu. Dopiero gdzieś po tygodniu jak uoprządkowali całe to zamieszanie zrobiło się normalnie. Miałaś szczęscie ponieważ kupowałaś bilety po zweryfikowaniu przez system kto zapłacił, a kto nie. Wówczas gdy zamawiający nie zapłacą wolne miejsca wracają z powrotem do systemu w maju, było łatwiej kupić niż w lutym. System, kupbilet musi ulec poprawie gdyż według mnie trochę za długo trwa czekanie, logowanie, a na koniec wyrzucanie z systemu.
Intense
Posty: 31
Rejestracja: 3 cze 2008, o 15:00
Płeć: K

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Intense »

To, że tak łatwo udało mi sie kupić bilety było wielkim zaskoczeniem. Juz pożegnałam się z miejscami, kiedy nagle, w czerwcu, okazało się, że mogę je bez problemu kupić. Naprawdę takim sposobem można dostać bilety bez problemu. Oczywiscie trzeba się śpieszyć, bo szybko zostają one wyprzedane.
"Bo my... nawet śpimy z MIKASĄ!"
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Arff »

Robert pisze:W tym roku w lutym jak ogłoszonoi, że bilety można zamawiąć przez kupbilet był koszmar. chyba z 50 razy może więcej logowałem się byłem 1000 potem kolejka spadała, a gdy byłem, pierwszy wyrzucało mnie z systemu. Dopiero gdzieś po tygodniu jak uoprządkowali całe to zamieszanie zrobiło się normalnie. Miałaś szczęscie ponieważ kupowałaś bilety po zweryfikowaniu przez system kto zapłacił, a kto nie. Wówczas gdy zamawiający nie zapłacą wolne miejsca wracają z powrotem do systemu w maju, było łatwiej kupić niż w lutym. System, kupbilet musi ulec poprawie gdyż według mnie trochę za długo trwa czekanie, logowanie, a na koniec wyrzucanie z systemu.
a ja pomyślałem wcześniej... wstałem sobie o 7 i w 5min miałem zabukowane bilety...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Jan Leonkiewicz
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2008, o 12:47
Płeć: M

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Jan Leonkiewicz »

Mam do sprzedania bilety na mecze 4,11,18 lipca w cenach niższych niż na kupbilet. Miałem jechać z kolegą ale on złamał nogę i zostałem z nimi w ręku. Moje gg 4921156 moj tel.komorkowy 601286470 mail janleon124@wp.pl.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jens_fehler
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2008, o 09:45
Płeć: M
Lokalizacja: Harrogath
Kontakt:

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: jens_fehler »

ja miałem to szczęście, że dostałem cynk o biletach, zanim jeszcze kupbilet.pl nie był oblegany [2008-02-03]. Wszedłem jakby nigdy nic. Zamówiłem 5 biletów (sektor zielony pierwszy rząd od parkietu) na mecz Japonia - Polska. 11.07.

Bilety dotarły do mnie w ubiegły poniedziałek. Także jestem jedną z nielicznych nienarzekających osób, oraz jedną z tych, które nie siedziały przy kompie 5 godzin, żeby dostać się na stronę.
Mornië utúlië, Mornië alantië...
anna
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2008, o 11:22
Płeć: K

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: anna »

Ja bilety zarezerwowałam w lutym. Podobno zostały wysłane w połowie czerwca a do dzisiaj ich nie dostałam. Martwie się bo mecz na który kupiłam bilety jest 5 lipca w Katowicach. Przypuszczam, że bilety zaginęły na poczcie, lub sobie je ktoś przywłaszczył. Oczywiscie system kupbilet nie odpowiada na e-maile, a dodzwonić się do nich nie sposób.
Nie wiem co robić.
Awatar użytkownika
jens_fehler
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2008, o 09:45
Płeć: M
Lokalizacja: Harrogath
Kontakt:

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: jens_fehler »

Jeśli chodzi o przesyłki powyżej 100zł to wypinam się na Pocztę Polską. Tylko firmy kurierskie - nie ma z tym żadnego problemu. Co prawda 19.95 za przywóz biletów to sporo, no ale mam komfort. Rano pani zadzwoniła, zapytała o której godzinie chce dostać bilety, wszystko grzecznie i profesjonalnie.

Co do Twoich bilecików, na kupbilet.pl masz status wysłane? Jeśli tak, to faktycznie zawinił przewoźnik/ dostarczyciel, albo nadal są w drodze. Chociaż fakt faktem, że dojść już powinny.
Mornië utúlië, Mornië alantië...
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Olla »

moje bilety na LŚ przyjechały kurierem, tak samo jak przedmówca miał i do mnie zadzwoniono i się dogadano co do terminu odbioru. Mimo, iż samo przygotowanie przez kupbilet.pl trwało wieki.
Jeśli Twoje bilety były wysyłane pocztą to na pewno przesyłka była ubezpieczona, więc jeśli zaginęły to dostaniesz zwrot kosztów bądź (jeśli już się dodzwonisz) możesz się dogadać z kupbilet.pl (i być może będzie konieczna zgoda PZPSu) aby "awaryjne" bilety na Twoje miejsca czekały na Ciebie na hali. Aczkolwiek może po prostu w związku z tym, że to idzie PP to będzie to trwało dłużej.
O:)T
Awatar użytkownika
jens_fehler
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2008, o 09:45
Płeć: M
Lokalizacja: Harrogath
Kontakt:

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: jens_fehler »

Przygotowanie przez kupbilet.pl trwa wieki, ponieważ bilety na imprezę lipcową nie są drukowane w lutym. Do tego dochodzi księgowanie, wysyłanie itp.itd.
Mornië utúlië, Mornië alantië...
anna
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2008, o 11:22
Płeć: K

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: anna »

szczerze mówiąc przestałam mieć nadzieję na to, że bilety dojdą. Próbuje się dodzwonić do kup bilet, ale to graniczy z cudem, napisałam też reklamacje w formularzu ale nie mam odpowiedzi.
Nie może byc tak, żeby przez nieprofesjonalizm poczty stracić mecz i kase!!!
Na pewno juz nigdy nie wybiore poczty jako dostarczyciela!!!
anna
Posty: 3
Rejestracja: 26 cze 2008, o 11:22
Płeć: K

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: anna »

HURRA!!! bilety dotarły!!! po 18 dniach od wysłania !!!
Ale najważniejsze że są!!!
Do zobaczenia w sobote na meczu.:)
tatuzo
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2008, o 22:12

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: tatuzo »

tatuzo
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2008, o 22:12

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: tatuzo »

Słuchajcie, nie wiem czy to prawda ale podobno można oddać bilety w kasie i zwracają kasę. Wiecie coś o tym??? HELP!!!
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Nagor »

Słyszałem, że można je oddać mi :D

Osobiście nigdy nie widziałem, żeby się ktoś czepiał do sprzedających pod halą, ale ciężko o klientów może być, bo kto przyjdzie to ma bilet, a ten co nie ma, siedzi przed TV.
...
tatuzo
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2008, o 22:12

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: tatuzo »

mmmb
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2008, o 17:36
Płeć: M

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: mmmb »

Ostatnio zmieniony 4 lip 2008, o 08:29 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f=50&t=853&p=26318#p26318
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Robert »

Pod Spodkiem - według mnie - będzie w tym roku więcej chętnych do sprzedania biletu niż jego zakupu. Po wtóre na allegro bilety z tego cop wiem sprzedawane są po cenach nominalnych lub nawet niższych, gdyż nie ma chętnychj. Sytuacja w tym sezonie jest zgoła inna niż w ubiegłym ponieważ w Spodku w zeszłym sezonie byli bardziej atrakkcyjni rywale na finale, a w grupie graliśmy z Bułgarią. Mozecie próbować sprzedawać pod SPodkiem, może się uda...
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Olla »

Na allegro sprzedają po cenie nominalnej ale doliczają sobie koszty przesyłki - 30 zł niby takie są od dystrybutora co nie jest prawdą bo za wszystkie bilety jest niecałe 20 zł i na tym sobie zarabiają po te 10-20 zł od biletu.
Wydaje mi się, że i tak na męską siatkówkę jest większe zapotrzebowanie na bilety więc można się spodziewać, iż będzie komu sprzedać :-)
O:)T
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Arff »

heh...tyle że przytłaczająca większość, o ile nie wszystkie te aukcje są prywatne... to oznacza że zanim się kupi, trzeba zadzwonić/wysłać maila... po kontakcie z panem sprzedającym dowiadujemy się jednak że cena nie jest nominalna, a 3 razy wyższa... jakby mieli zarabiać 30zl na bilecie to średnio by się opłacało... dodam jeszcze że taka działalność jest sankcjonowana nawet karą pozbawienia wolności...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: mewa »

Bardzo Was wszystkich przepraszam, ale po doświadczeniach ubiegłego roku nie chcemy, by jakakolwiek sprzedaż biletów się odbywała, a ogłoszenia o sprzedaży ukazywały się w naszym serwisie. Również na Forum.
Olla
Posty: 96
Rejestracja: 27 maja 2008, o 17:25
Płeć: K

Re: Bilety na LŚ 2008

Post autor: Olla »

Arff pisze:po kontakcie z panem sprzedającym dowiadujemy się jednak że cena nie jest nominalna, a 3 razy wyższa... jakby mieli zarabiać 30zl na bilecie to średnio by się opłacało...
Generalnie patrzyłam tak tylko z ciekawości i się zastanawiałam jak im się to opłaca, teraz już wiem. Ja na szczęście mam własne od dystrybutora. Osobiście dla mnie mogli by ich wszystkich pozamykać, i tych co sprzedają bilety, i tych z np. warszawskiego wolumenu :-)
O:)T
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów (dawniej LŚ)”