WGP 2009

lolo1234
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2009, o 20:08
Płeć: M

WGP 2009

Post autor: lolo1234 »

Skład Rosjanek:
rozgrywające:
Marina Szeszenina (Urałoczka NTMK)
Jewgienija Starcewa (Awtodor-Metar Czelabińsk)
Maria Żadan (Uniwersytet Biełgorod)

atakujące i przyjmujące:
Natalia Safronowa (Dynamo Moskwa)
Natalia Gonczarowa (Dynamo Moskwa)
Tatiana Koszelewa (Zariecze Odincowo)
Olga Fatiejewa (Zariecze Odincowo)
Aleksandra Pasynkowa (Urałoczka NTMK Jekatierinburg)
Anna Makarowa (Samorodek Chabarowsk)
Jana Szczerban (Bałakowskaja AES Bałakowo)

środkowe bloku:
Julia Mierkułowa (Zariecze Odincowo)
Maria Borisienko (Dynamo Moskwa)
Julia Siedowa (Awtodor-Metar czelabińsk)
Jelena Martuzajewa (Dynamo Jantar Kaliningrad)
Regina Moroz (Indesit Lipieck)

libero:
Jekatierina Starodubowa (Uniwersytet Biełgorod)
Jekatierina Kabieszowa (Leningradka Skt. Petersburg)
Swietłana Kriuczkowa (Zariecze Odincowo)



Nie ma Sokołowej,Gamowej i Godiny.
Te dwie pierwsze raczej wrócą na mistrzostwa świata a Godina juz do kadry nie powróci ;)
prokonstal
Posty: 114
Rejestracja: 22 lut 2009, o 13:15
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin

Re: WGP 2009

Post autor: prokonstal »

Polki traktując WGP treningowo, wejdą do final six.
Zakład? :D
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Nagor »

Wg mnie przegramy z Chinami, Brazylią oraz Dominikaną.

Ps. jaki system grania tam obowiązuje, bo jest jedna grupa, a nie gra się ze wszystkimi :D
...
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: WGP 2009

Post autor: mateo9 »

w WGP kazda druzyna bierze udzial w 3 mini turniejach(po 4 druzyny w kazdym tydzien po tygodniu) co tydzien na swiecie rozgrywane sa 3 takie turnieje , wczesniej ustalany jest sklad tych turnijow, wiec mozna trafic powiedzmy 3 razy na Brazylie 2 razy Rosje i Chiny a wogole nie trafic na taka Japonie :D
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: xyz91 »

lolo1234 pisze:Skład Rosjanek:
rozgrywające:
Marina Szeszenina (Urałoczka NTMK)
Jewgienija Starcewa (Awtodor-Metar Czelabińsk)
Maria Żadan (Uniwersytet Biełgorod)

atakujące i przyjmujące:
Natalia Safronowa (Dynamo Moskwa)
Natalia Gonczarowa (Dynamo Moskwa)
Tatiana Koszelewa (Zariecze Odincowo)
Olga Fatiejewa (Zariecze Odincowo)
Aleksandra Pasynkowa (Urałoczka NTMK Jekatierinburg)
Anna Makarowa (Samorodek Chabarowsk)
Jana Szczerban (Bałakowskaja AES Bałakowo)

środkowe bloku:
Julia Mierkułowa (Zariecze Odincowo)
Maria Borisienko (Dynamo Moskwa)
Julia Siedowa (Awtodor-Metar czelabińsk)
Jelena Martuzajewa (Dynamo Jantar Kaliningrad)
Regina Moroz (Indesit Lipieck)

libero:
Jekatierina Starodubowa (Uniwersytet Biełgorod)
Jekatierina Kabieszowa (Leningradka Skt. Petersburg)
Swietłana Kriuczkowa (Zariecze Odincowo)



Nie ma Sokołowej,Gamowej i Godiny.
Te dwie pierwsze raczej wrócą na mistrzostwa świata a Godina juz do kadry nie powróci ;)
Sokołowa do kadry nie powróci.
xyz91
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: WGP 2009

Post autor: kevinpsb »

Tragiczna gra Polek i porazka z Tajlandią 2-3
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Mate »

Bardzo tragiczna. Świeniewicz dzisiaj zagrała strasznie słabo. Jedynie Gajgał i Bednarek pokazały coś. Bez asekuracji plasów to możemy wygrywać z Egiptem, a nie Tajlandią. A i do tego śmieszne komentarze Mielewskiego i Niemczyk. Kaczor dostała piłka na 3-4 metr i nabiła ją na blok, a oni piep^^^, że nie odważyła się zaatakować. No i oczywiście piłka nabita na blok była punktem dla Tajek, bo nasze paniusie nie ruszyły d^^^ do asekuracji.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: WGP 2009

Post autor: Elgarten »

Co do meczu to spodziewałem się, że będzie ciężko. Chciałem nawet postawić sporo kasy na Tajlandię(kurs:7.0), ale w ostatniej chwili stchórzyłem. Najbardziej irytujące były te serie straconych punktów, które przytrafiały się w każdym secie, oprócz pierwszego. W tie-breaku Polki spokojnie prowadzą 11:9, a za chwilę jest już 11:14...Jedyną siatkarką, która zasługuje na słowo pochwały jest Bednarek. Reszta słabo, albo bardzo słabo. Po raz kolejny duże problemy z przyjęciem. Z kolei Tajki spokojnie obijały nasz blok, kiedy tylko miały na to okazję. Pozostaje mieć nadzieję, że nasza gra będzie wyglądała z tygodnia na tydzień lepiej, bo przecież imprezą docelową są Mistrzostwa Europy i to wynik na tej imprezie będzie najważniejszy, a nie tegoroczne WGP.
Jeżeli chodzi o komentarz M.Niemczyk, muszę to przyznać, po prostu mi się nie podoba. Czasami to wygaduje takie głupoty, że szkoda pisać. Dla mnie dzisiejszy hit to:"Gdyby nasze siatkarki się bardziej sprężyły mogły spokojnie ograć Tajki do 8, albo do 6". Co za bzdury :o . Tylko dlatego udało nam się tak wysoko wygrać seta, że Azjatki popełniały błąd za błędem(zepsuły masę zagrywek). 25:6 to na tym etapie naszych przygotowań, może byśmy wygrali z Bangladeszem, który jest niechlubnym rekordzistą w ilości zdobytych punktów w poszczególnych setach ;) .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Nagor »

Niemczyk jest fatalna, to każdy już wie. Też jej nie trawię, dlatego nie oglądałem tego spotkania :D

Nie wiem kto grał dobrze, a kto źle, ale cała polska drużyna zasługuje na:
:] :] :] Hahahahahaha :] :] :D :]

W tamtym roku też chyba byliśmy jedyni, którzy przegrali z Tajlandią :D
Niestety tak to będzie wyglądało, jak Skowrońska i spółka dalej będą udawać jakieś kontuzje, mimo, że finałowe rozgrywki ligowe dokończyły w składzie i pewnie jeszcze były jakimiś MVP... Po prostu budzi się na wakacjach w hotelu na Kajmanach i nagle ją boli i nie może grać i męcz się Matlak z Kaczor na ataku, a na rezerwie Kaczor jest... Bednarek :]
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Mate »

Czy ja wiem czy Skowrońska udaje. Najlepsza atakująca ligi włoskiej w ostatnim sezonie. Jeżeli będzie "ściemniać" po następnym sezonie to powinna zostać wyrzucona z kadry. Chociaż Kaczor dzisiaj, tak źle nie grała. Grała z głową, ale koleżanki nie potrafiły tego wykorzystać. Chyba, że Matlak nie wie, co to asekuracja, albo nie potrafi wpoić tego do głowy siatkarkom.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: evija »

Po tym co się dzisiaj ze Świdrem stało to lepiej, żeby Kasia te achillesy porządnie wyleczyła... nawet kosztem ME w PL.
Dla mnie Skowronek nie ściemnia.

A co do GP i dzisiejszego meczu to nie wiem co powiedzieć. Dziwne spotkanie i niestety przegrane...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Nagor »

Myślicie, że jak jutro spóźnię się godzinkę na mecz z Holandią to zdążę chociaż na końcówkę 3ciego seta :] ?
...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: evija »

Zdążysz, bo jest 10min przerwa dla telewizji na reklamy ;)

A poważniej, to z zespołami europejskimi nam się lepiej gra, bardziej nam "leżą", więc mecz powinien być bardzo zacięty.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Nagor »

evija pisze:Zdążysz, bo jest 10min przerwa dla telewizji na reklamy ;)

A poważniej, to z zespołami europejskimi nam się lepiej gra, bardziej nam "leżą", więc mecz powinien być bardzo zacięty.
No dobra, ale czy Tajki mogą komukolwiek nie leżeć? Dziś widziałem mecz Holenderek i jestem pod wrażeniem, chyba najlepsza obok Rosji drużyna w tegorocznym GP. Dodałbym tu Brazylię, ale dziś walczyła jak równy z równym z... Portoryko, także chyba nie są w dobrej formie.
...
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: WGP 2009

Post autor: Elgarten »

Nagor pisze: No dobra, ale czy Tajki mogą komukolwiek nie leżeć? Dziś widziałem mecz Holenderek i jestem pod wrażeniem, chyba najlepsza obok Rosji drużyna w tegorocznym GP. Dodałbym tu Brazylię, ale dziś walczyła jak równy z równym z... Portoryko, także chyba nie są w dobrej formie.
Myślę, że jeszcze za wcześnie na mówienie o najlepszych zespołach po pierwszych meczach. Poczekajmy chociaż na zakończenie pierwszych turniejów. Zobaczymy jak Rosjanki spiszą się w meczu z Chinkami. Ocenienie ich jako najlepszej drużyny tegorocznej WGP jest zdecydowanie przedwczesne. Podobnie ma się sprawa z Holandią i Brazylią.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
damianaptek
Posty: 16
Rejestracja: 1 mar 2008, o 15:10
Płeć: M

Re: WGP 2009

Post autor: damianaptek »

Szczerze mówiąc to na tych dziewczynach ciąży zbyt duża presja.Kontuzje,mistrzostwa w Polsce itp.Mówią,że podchodzą na luzie ale nie wydaje mi się ;/ Zresztą charakterystyczną cechą dla Polek są chwilowe przestoje w końcówkach setów.Przykład chociażby wczoraj tie-break i trzeci set.A inne przykłady to:

WGP 2008.Mecz Polska-Tajlandia we Wrocławiu jest w setach 2:1 dla Polski i w czwartym secie 23:21 dla Polski.Przegrywamy 23:25 a następnie piątego seta 4:15 !!!

IO Pekin 2008- mecz Polska-Chiny.Polki przegrywają 1:2 w setach ale w czwartym secie prowadzą 22:20.Jednak przegrywają 22:25 i cały mecz 1:3
Awatar użytkownika
picaporte
Posty: 466
Rejestracja: 19 sie 2008, o 17:40

Re: WGP 2009

Post autor: picaporte »

mam takie pytanie dotyczące zasad awansu do finału, bo z tego co wczoraj zrozumiałam podczas transmisji meczu Pol:Taj to róznią się one zdecydowanie od zasad awansu do finału w Lidze światowej. Zrozumiałam, że liczą się poszczególne turnieje i miejsce w nich uzyskane. Wiadomo, ktoś wygra 3 turnieje- przechodzi. Ale czy moze ktoś bardziej szczegółowo przybliżyć te reguły? co gdy sytuacja nie jest już taka klarowna. Np. może po wygranym turnieju dostaje się 3pkt, drugie miejsce 2 pkt czy może coś innego, tak żeby np można było obliczyć przed ostatnimi turniejami na której miejscu musi być Polska żeby awansować.
z góry dzięki
riki tiki tak!
lolo1234
Posty: 80
Rejestracja: 21 lut 2009, o 20:08
Płeć: M

Re: WGP 2009

Post autor: lolo1234 »

Za wygrane spotkanie dostaje się 2 pkt za przegrane 1 pkt. Kazdy zespól uczestniczy w 3 turniejach.

5 zespołów które bedą miały najwiecej pkt awansuja do final six + Japonia(gospodarz).
W Final Six kazdy zagra z kazdym i ten kto bedzie miał najwiecej pkt wygrywa.
w przypadku równej liczby pkt liczy się ratio.


Ehh jednak widac różnicę miedzy Rosją z Gamovą i beż Gamovej.
4 i 5 set zaczynała w 6 Gamova i odrazu dobra gra Rosji ;)
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Nagor »

Chciałbym dziś podziękować Paulinie Maj za pierwszego seta, która paradoksalnie weszła na poprawę przyjęcia! Jednak wydaje mi się, że siatkówka nie ma w swoich przepisach nakazu zagrywania dokładnie w przeciwnika, więc nie wiem na co czekała Maj przy żółwim flocie Holenderki... Reszta setów to reakcja łańcuchowa.
...
Awatar użytkownika
xyz91
Posty: 154
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: xyz91 »

Nagor pisze:No dobra, ale czy Tajki mogą komukolwiek nie leżeć? Dziś widziałem mecz Holenderek i jestem pod wrażeniem, chyba najlepsza obok Rosji drużyna w tegorocznym GP. Dodałbym tu Brazylię, ale dziś walczyła jak równy z równym z... Portoryko, także chyba nie są w dobrej formie.
Myślę, że ocenianie Rosji po dwóch meczach jest przedwczesne. Jutro grają mecz z ChRL i to będzie faktyczny sprawdzian formy Rosjanek. Z całym szacunkiem ale Korea i Dominikana to żadni rywale.
xyz91
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: WGP 2009

Post autor: Elgarten »

xyz91 pisze: Myślę, że ocenianie Rosji po dwóch meczach jest przedwczesne. Jutro grają mecz z ChRL i to będzie faktyczny sprawdzian formy Rosjanek. Z całym szacunkiem ale Korea i Dominikana to żadni rywale.
Rywale nie najmocniejsi, ale dzisiaj Rosja wygrała dopiero w pięciu setach ;) . Dlatego nie można chyba powiedzieć, że Dominikana to "żaden rywal". Myślę, że jutro Chinki dość pewnie ograją Rosjanki.
Tajlandia poszła za ciosem i ograła Japonię.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Nagor »

Swoją drogą Polki wygrały z Japonią jak zwykle kiedy to już nie ma znaczenia.
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Mate »

Nagor pisze:Swoją drogą Polki wygrały z Japonią jak zwykle kiedy to już nie ma znaczenia.
Tak samo, jak siatkarze chcieli udowodnić, że potrafią wygrać na koniec turnieju po 2 porażkach. Wszystkie po jednych pieniądzach....
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
tomasol
Posty: 3858
Rejestracja: 18 paź 2008, o 19:29
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WGP 2009

Post autor: tomasol »

Nie rozumiem czemu mecz z Japonią jest bez znaczenia :o Nie będzie się liczyć do klasyfikacji czy co ??? Tak na marginesie to jakie były wyniki pierwszych trzech spotkań kiedy jedyny raz awansowaliśmy do Finau GrandPrix ??? Czy nie były to trzy porażki ??? Nie mówię, że teraz będzie podobnie i że awansujemy ale nie piszmy o meczach bez znaczenia skoro im więcej zwycięstw to tym wyższe miejsce w klasyfikacji (i więcej punktów rankingowych). Zresztą zawodniczki walczą nie tylko o wynik ale także o miejsce w kadrze na ME a także o to aby się zgrać i lepiej się rozumieć na boisku.
Awatar użytkownika
smelasiatkarz
Posty: 244
Rejestracja: 15 sty 2009, o 13:04
Płeć: M
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: smelasiatkarz »

Wiem, że może zadziwie niektórych a szczególnie tych co oceniają Tajki za jeden z najsłabszych drużyn w WG Prix. Od zawsze ta drużyna prezentowała się bardzo interesująco tylko brakowało im wyników. W 1 turnieju pokazała że nie straszna i reprezentacja Polski (nie grająca najlepiej ale faworyt tamtego spotkania) czy Japoni. Również ciekawie Tajki zagrały z pomarańczowymi nie wygrały no ale... Są jeszcze 2 turnieje. W ostatnim spotkaniu zbrakło im jeszcze 1 atakującej która kończyła by piłki/
"Moje ciało jest moim kontem bankowym. Najpierw muszę dużo wpłacić żeby potem dużo wyjąć"
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: WGP 2009

Post autor: Elgarten »

Dzisiaj Polki w Makau przegrały z Chinami 2:3. Trzeba powiedzieć, że fragmentami gra Polek wyglądała bardzo dobrze. Na prawdę widać było postęp w stosunku do meczów z zeszłego tygodnia, a tym bardziej z pojedynków eliminacyjnych do Mistrzostw Świata. W pierwszym secie trwałą równa walka do stanu 18:17, niestety za chwilę było 24:17 i tego seta nie dało się już uratować. Dwie kolejne partie były bliźniaczo podobne, cały nasz zespół prezentował się bardzo dobrze. Ja byłem pod wrażeniem naszej gry w relacji blok-obrona. Niestety IV i V set należał do Azjatek, ale Polki nawet przy stanie 14-8 w tie-breaku pokazały, że drzemią w nich spore możliwości. Jedyną zawodniczką, która mnie zawiodła była Bełcik. Nie widzę Izy jako podstawowej rozgrywającej. Niestety sporo niedokładności, za to Sadurek przy dobrym przyjęciu dobrze rozkładała atak polskiego zespołu. Szczególne słowa uznania należą się Barańskiej. Jej atomowy serwis zrobił spore wrażenie na Chinkach, które nie jest łatwo trafić w przyjęciu.
Jutro jeszcze trudniejszy egzamin - pojedynek z Brazylią. Moim zdaniem podopieczne Ze Roberto grają teraz najlepiej na świecie. Nie oczekuję zwycięstwa, ale ciekawego i niejednostronnego spotkania. Dzisiaj Brazylijki rozbiły Tajlandię w godzinę z prysznicem. Mam nadzieję, że jutro Polki stawią większy opór niż Tajki.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Mate »

Mnie krew zalewała, jak Polki prowadziły kilkoma punktami i po 2-3 minutach był już remis. Ogólnie rzecz biorąc to niektóre momenty gry były bardzo dobre. Jeszcze siatkarki powinny popracować nad przyjęciem. Chociaż nie ma rady na niektóre serwisy Wang, jeśli się nie mylę. Ale kilka piłek było do przyjęcia. Kaczor całkiem dobrze dzisiaj zagrała. Po raz n-ty denerwują mnie te komentarze polsatowskich "znawców". Obojętnie, która polska skrzydłowa zagrała "z głową" obijając blok czy coś w tym stylu to komentatorzy zaczynają pieprzyć o szczęściu itd.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
Nagor
Posty: 6789
Rejestracja: 24 maja 2008, o 20:30
Płeć: M
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Nagor »

A mnie dziś krew zalewa jak Polki puszczają tyle szmacianych kiwek... Gdyby podbijały chociaż połowę tego co podbija Brazylia mielibyśmy duże szanse wygrać...
...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: WGP 2009

Post autor: Mate »

Przyjęcie po obu stronach wyśmienite :D . Zenik bez obrony :o ?? Dobrze, że nie wstałem na ten mecz, bo pewnie nie było czego oglądać.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: WGP 2009

Post autor: madlark »

Mate pisze:Dobrze, że nie wstałem na ten mecz, bo pewnie nie było czego oglądać.
Dobrze, że nie wstałeś. Nie musieliśmy Cię ogladać.
Momentami było całkiem interesujaco
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Narodów K (dawniej WGP)”