Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Czy polska reprezentacja wygra turniej IE Baku 2015?

Czas głosowania minął 30 cze 2015, o 16:59

Tak
8
30%
Nie
19
70%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: mikser »

Miłe złego początki, cholernie bezjajeczna drużyna - mimo płci.
Nawrocki...Kolejny sukces PZPS.
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: troche zorientowany »

DNO ! tego nie da się oglądać.
A JN nic nie wnosi i te jego gesty be sensu.
ustawienie, ustawienie, ustawienie, ustawienie ustawienie . Cały pomysł JN legł w gruzach. I oczywiśćie od początku miałem rację!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 23 cze 2015, o 11:24 przez weary_skier, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 20. regulaminu forum.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Marcy$ »

Koleś, nie jesteś sam na forum. Pisz pojedyncze posty albo edytuj poprzednie!
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

Czy on zdjął Werblińską? Ręce opadają...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: mikser »

Drzyzga pokazuje, co sądzi o braku zmian Nawrockiego. Mielewskiemu złe słowo przez gardło nie przejdzie.
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: PJ_volleyball »

Szczerze?
Jeżeli Polki się podniosła w piątym secie to nie wiem w jaki sposob.

Niemki pewne, w dobrym rytmie.
Zresztą one nawet jak przegrywają to taki optymizm i uśmiech im z twarzy nie schodzi. I to czasami pomaga.

Bo w czym pomogą te smutne twarze? Tak jakby za karę tam przebywały. Nie ma osoby, która to pociągnie, podniesie. Brakuje takiej Aelbrecht, która maja Belgijki.
Polki się potrafią tylko glupkowato usmiechac, tak jak w 4 secie meczu z Belgia jak prowadziły 10:3 i myslaly (nie wiem czy to odpowiednie slowo), że mecz sam się wygra.

A tu niespodzianka. I dzisiaj prawdopodobnie będzie kolejna.
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 606
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: rzr »

https://youtu.be/WjrqpJQBKCQ
Nawrocki wygląda zachowuje się jakby tam był za karę.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
troche zorientowany
Posty: 979
Rejestracja: 5 maja 2012, o 17:51
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: troche zorientowany »

wczoraj słuchałem Mielewskiego przy Papke. Kiedyś miałem o nim dobre zdanie. Jak lizał Papkemu palce to szok. Żadnego konkretnego pytania. Tylko żeby nie zadać kłopotliwego. A teraz jego" z nadziejami" czekamy na tie-break. Ale z czego ma być nadzieja z fusów????
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Marcy$ »

mikser pisze:Drzyzga pokazuje, co sądzi o braku zmian Nawrockiego. Mielewskiemu złe słowo przez gardło nie przejdzie.
Mógłbyś napisać co mówi Drzyzga?

Patrzę tylko na punktową relację :)

@up - na tym polega praca trenera - faceci może nie są zawodnikami z topu (może niektórzy) ale mają charakter. A kobietki zdecydowanie lepiej by mogły grać ale w głowie jest tragedia.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SerCos »

Środkowe w sumie 3 bloki w 4 setach, 43 i 38 procenty w ataku. Czy Nawrocki zabrał na ten turniej statystyka?
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

SerCos pisze:Środkowe w sumie 3 bloki w 4 setach, 43 i 38 procenty w ataku. Czy Nawrocki zabrał na ten turniej statystyka?
Akurat tutaj statystyka zawiodła u ABK, bo po pierwszych 4 atakach miała 0% wg statystyk a skończyła 3/4 no ale..
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SerCos »

SevenUP pisze:
SerCos pisze:Środkowe w sumie 3 bloki w 4 setach, 43 i 38 procenty w ataku. Czy Nawrocki zabrał na ten turniej statystyka?
Akurat tutaj statystyka zawiodła u ABK, bo po pierwszych 4 atakach miała 0% wg statystyk a skończyła 3/4 no ale..
Ale to statystyki ze strony Baku czy z CEV? Bo ja mam statystyki na CEV dopiero po zakończonych setach.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

SerCos pisze:
SevenUP pisze:
SerCos pisze:Środkowe w sumie 3 bloki w 4 setach, 43 i 38 procenty w ataku. Czy Nawrocki zabrał na ten turniej statystyka?
Akurat tutaj statystyka zawiodła u ABK, bo po pierwszych 4 atakach miała 0% wg statystyk a skończyła 3/4 no ale..
Ale to statystyki ze strony Baku czy z CEV? Bo ja mam statystyki na CEV dopiero po zakończonych setach.
Mówię o CEV, tam są błędy.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Marcy$ »

Jakaś taka cisza nastała nagle na forum...
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: mikser »

Marcy$ pisze: Mógłbyś napisać co mówi Drzyzga?
Słowo w słowo nie dam rady, ale generalnie wszystko w tonie rezygnacji - że widząc co się dzieje trener nie robi nic, że Skowrońska ledwo dycha a mimo to gra, że są zmienniczki a trener nic. Czyli w kółko to samo. Mielewski nie reaguje bo musiałby zganić trenera.

Coś ruszyło. Ale trener to porażka, nie wiem czy podobnie było w poprzednich meczach bo żeńska siatkówka mnie nie interesuje i nie oglądam jak nie muszę, ale takie coś na dłuższą metę nie przejdzie. Kaśka widać, że rękawami oddycha.

Mielewski lekki orgazm.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

Boże nie przegrajmy tego, już nie ważne jak- ważne są punkty.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SerCos »

Mamy szczęście, że zagrywają w Werblińską

Co do statystyk to wg cev Bednarek miała po pierwszym secie 0/3, po drugim 4/8, po trzecim 6/13, po czwartym 6/14
PJ_volleyball
Posty: 799
Rejestracja: 1 sty 2015, o 01:36
Płeć: M
Kontakt:

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: PJ_volleyball »

Marcy$ pisze:Jakaś taka cisza nastała nagle na forum...
Większość chyba czekała na koniec meczu.

Brawo dla dziewczyn za wyszarpanie tego piątego seta. Po tym co widziałem w 3 i 4 secie zwatpilem.

Awans do półfinału jest, chyba taki był cel minimum.

Co do przebiegu spotkania to potem może coś więcej napisze, bo teraz czasu brak.
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: orw3ll »

Już zapomniałem, czemu nie oglądałem od dawna meczu Polek, ale ten mecz mi to dosadnie uzmysłowił. Psychika przedszkolaka, bez jaj (w przenośni) całe szczęście, że Niemki się zagotowały w 5 secie i oddawały punkty za darmo, bo marnie by się to skończyło... Polskie środkowe to już w ogóle inna bajka, czy nie ma w całej Polsce choćby jednej zawodniczki, która potrafi mocno zaatakować ze środka?
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SerCos »

Jest zwycięstwo, ale to nie tak chyba miało wyglądać. Kolejny raz brak zmian. Pycia zaledwie 5 punktów w pięciosetowym meczu. Nawet zmiany odpoczynkowej nie dostała Skowrońska :o
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

Zaroślińska skończyła z 51% ataku, naprawdę do niej ciężko się przyczepić. Blokiem mamy i tak więcej punktów niż Niemki, więc bez przesady. Ale w momencie kiedy KSD przestała dobrze przyjmować, JN musi reagować i wstawić inną przyjmującą, choćby tylko w celu odpoczynku dla Kasi.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

SerCos pisze:Jest zwycięstwo, ale to nie tak chyba miało wyglądać. Kolejny raz brak zmian. Pycia zaledwie 5 punktów w pięciosetowym meczu. Nawet zmiany odpoczynkowej nie dostała Skowrońska :o
A JN zdjął Zaroślińską i ABW zamiast niej :]
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SerCos »

Prawdę mówiąc to poza ustawieniem ja tam nie widzę żadnej taktyki, tak jakby Nawrocki liczył tylko na umiejętności siatkarek.
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: SevenUP »

No to teraz Serbki albo Belgijki, na pewno nie jesteśmy bez szans. Może tym razem wygrajmy 2 sety a potem od razu zmieńmy ustawienie? :]
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: fwasilcz »

Mam wrażenie, że głównym mankamentem JN jest upór i brak refleksji, która włącza się dopiero, gdy stoi nad przepaścią. W sumie, nie zawsze jest to mankament. Jeśli jego założenia są dobre, to będzie je konsekwentnie realizował (jak w Skrze w 1. sezonie). Tak samo sprawdza się to u juniorów, gdzie trzeba postawić na tych z największym potencjałem i się ich trzymać, nie zwracając zbytnio uwagi na wahnięcia poziomu. Niestety, jak koncepcja zawiedzie, to nie ma z niego pożytku, bo się gubi.
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: mikser »

fwasilcz pisze:Mam wrażenie, że głównym mankamentem JN jest upór i brak refleksji, która włącza się dopiero, gdy stoi nad przepaścią
Nie zgodzę się nawet na to. Co mu się włączyło dziś w 4 secie? Kiedy aż prosiło się o zmiany, o reakcję, o odciążenie Kaśki kiedy było wiadomo, że set stracony a ona ledwo zipie? Kiedy nawet Drzyzga komentując był zrezygnowany i wyczekiwał reakcji? Dopóki idzie i samo się gra to jest ok, jak pojawia się problem to się trener gubi. Już gdzieś to widziałem...
fwasilcz
Posty: 851
Rejestracja: 17 gru 2012, o 23:43
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: fwasilcz »

mikser pisze: Nie zgodzę się nawet na to. Co mu się włączyło dziś w 4 secie? Kiedy aż prosiło się o zmiany, o reakcję, o odciążenie Kaśki kiedy było wiadomo, że set stracony a ona ledwo zipie? Kiedy nawet Drzyzga komentując był zrezygnowany i wyczekiwał reakcji? Dopóki idzie i samo się gra to jest ok, jak pojawia się problem to się trener gubi. Już gdzieś to widziałem...
Pisałem bardziej ogólnie, myślę, że póki jego posada nie jest zagrożona, to nie doszliśmy do fazy przepaści.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Marcy$ »

Zwycięstwo w tej chwili najważniejsze... szkoda, że dzięki temu Nawrockiemu może się upiec...

ps, a gdzie ten trochęniezorienowany nagle się udał ?:P
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: pewniak »

mikser pisze:
fwasilcz pisze:Mam wrażenie, że głównym mankamentem JN jest upór i brak refleksji, która włącza się dopiero, gdy stoi nad przepaścią
Nie zgodzę się nawet na to. Co mu się włączyło dziś w 4 secie? Kiedy aż prosiło się o zmiany, o reakcję, o odciążenie Kaśki kiedy było wiadomo, że set stracony a ona ledwo zipie?
Nie znamy kulisów. Może Kaśka powiedziała: "Jak chociaż raz mnie zdejmiesz - wracam do domu"? I co wtedy?
:] :] :] :] :] :] :] :]
A tak serio, coś jest na rzeczy z tym reagowaniem Nawrockiego, bo to nie pierwszy raz, nie tylko w tej kadrze. Tylko skoro tak "tragicznie" (wg forumowiczów) prowadzi kadrę i dochodzi do półfinału IE to co by ta drużyna osiągnęła gdyby prowadził ją ktoś "lepszy"?

I słowo do tych "śródmeczowych" krytyków. Jak już tak jedziecie po gościu, gdy dostajemy bęcki to przynajmniej go pochwalcie jak któryś set jest wygrany. Mnie tam JN ani grzeje ani ziębi, ale nie lubię krytykantów, którzy wyłażą jak dżdżowinice na deszczu tylko po to by komuś dowalić, a potem ich nie ma.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Igrzyska Europejskie 2015 - kobiety

Post autor: Marcy$ »

pewniak pisze:[

I słowo do tych "śródmeczowych" krytyków. Jak już tak jedziecie po gościu, gdy dostajemy bęcki to przynajmniej go pochwalcie jak któryś set jest wygrany. Mnie tam JN ani grzeje ani ziębi, ale nie lubię krytykantów, którzy wyłażą jak dżdżowinice na deszczu tylko po to by komuś dowalić, a potem ich nie ma.
+1

Widać po nich jacy to znawcy sportu... którzy nie pamiętają wielu przełamań w trakcie meczu w każdą stronę. Skoro można zdobyć 3,4,7 punktów z rzędu to można i stracić :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne turnieje na świecie”