Reprezentacja mężczyzn 2021

miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: miro1905 »

Biciut pisze: 31 sie 2021, o 15:50 Teraz czekam z niecierpliwością na występy Tomka Fornala obok Leona w kadrze!!!!! :)
https://www.youtube.com/watch?v=e_NqaHA ... l=4FunTVpl
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Biciut »

miro1905 pisze: 31 sie 2021, o 17:17
Biciut pisze: 31 sie 2021, o 15:50 Teraz czekam z niecierpliwością na występy Tomka Fornala obok Leona w kadrze!!!!! :)
https://www.youtube.com/watch?v=e_NqaHA ... l=4FunTVpl
haha
Na cale szczescie jest wsrod zawodnikow na ME. Licze na jego dobra gre :)
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: ciorny17 »

jaet pisze: 31 sie 2021, o 08:37 Podpisaliście już petycję w obronie najwspanialszego trenera świata :] ?
Obrazek
Kłamca.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Streeter »

Nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale wśród plotek o potencjalnym następcy Heynena zaczęło się pojawiać nazwisko Andrei Gardiniego... Mimo sympatii do jego osoby wolałbym, żebyśmy poszli jednak inną drogą.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: ciorny17 »

Streeter pisze: 2 wrz 2021, o 11:12 Nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale wśród plotek o potencjalnym następcy Heynena zaczęło się pojawiać nazwisko Andrei Gardiniego... Mimo sympatii do jego osoby wolałbym, żebyśmy poszli jednak inną drogą.

Streeter
Eeeeee tam. Pasiniemu można wierzyć albo nie. A to on jest siewcą tych plotek. Tak samo jak Anastasi. Wierzy ktoś z tych co mają głowę na karku, że AA podejmie się wyzwania z kadrą raz drugi? no ja nie wierzę.
Kłamca.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ciorny17 pisze: 2 wrz 2021, o 11:41Wierzy ktoś z tych co mają głowę na karku, że AA podejmie się wyzwania z kadrą raz drugi? no ja nie wierzę.
Luźno, najlepsza praca na jaką ma realne szanse.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: ciorny17 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 2 wrz 2021, o 11:52
ciorny17 pisze: 2 wrz 2021, o 11:41Wierzy ktoś z tych co mają głowę na karku, że AA podejmie się wyzwania z kadrą raz drugi? no ja nie wierzę.
Luźno, najlepsza praca na jaką ma realne szanse.
Patrząc na grę Warszawy a wcześniej Gdańska (no może z nimi wynik ponad stan) to mimo wszystko Andrea wzorem włoskiej konserwy jest. A to chyba ostatnie co potrzebujemy - patrz trenera starej szkoły. Stąd dla mnie Grbić, Giani (nie wiem czemu mój faworyt), to kandydatury do zastanowienia się i mocnego rozpatrzenia.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Streeter »

Mówcie co chcecie, ale dla mnie Anastasi to najlepszy trener w tej "nowożytnej" historii, jaki prowadził naszą kadrę. Antigę mógłbym uznać wyżej, gdyby Antiga prowadził naszą kadrę, bo z tego co pamiętam prowadził ją głównie Blain, podobnie zresztą jak Japonię podczas chociażby tegorocznych Igrzysk. Dla tych co nie pamiętają jak wyglądała kadra w okolicach 2012 roku polecam sprawdzić choćby skład z Ligi Światowej, którą wygraliśmy. Oczywiście potem tradycyjny ćwierćfinał, ale jak widzimy na przestrzeni kolejnych dwóch Igrzysk następcy zrobili podobnie. Gość zrobił z Bartmana atakującego na wygranie Ligi Mistrzów (gdzie wcześniej ani później Bartman nie osiągnął podobnego pułapu), podobnie dzięki niemu mamy taki kwiatek jak Mistrz Świata Damian Schulz (również przed ani po współpracy z AA już na ten poziom nie wszedł). Pomijam już co zrobił z Hiszpanią, od kiedy oglądam siatkówkę to chyba czegoś takiego nie widziałem. Fakt, z może nie prowadził selekcji z 300 zawodników i nie grał 18-ma szóstkami jak nasz obecny trener, ponadto libero pewnie więcej niż dobę przed wylotem wiedział, czy jedzie do domu czy do Tokio, ale kadra jak na tamte możliwości ludzkie moim zdaniem osiągała bardzo dobre rezultaty (mam też wrażenie, że koło 2012 więcej było mocniejszych ekip, jak choćby Bułgaria czy USA które w obecnym sezonie są raczej tłem). Toteż ją ponownie na Anastasiego bym się nie obraził, podobnie zresztą jak na Grbicia. Co do Gianiego to mam wrażenie, że gryzłoby to się charakterologicznie i skończyłoby się jak z De Giorgim. Ale to tylko moje subiektywne odczucie niepoparte żadnymi badaniami naukowymi, choć oczywiście jest to również bardzo dobry trener.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: ciorny17 »

Takie trochę urban legend robi się z tym Blainem w sztabie Antigi. Nie można odmówić Phillipowi odmówić kunsztu trenerskiego, ale jak sobie zaraz przypomnę to co robił w Skrze, to nijak mi się to nie klei z tym co się ogólnie przyjęło. Ale niby coś stukrotnie powtórzone zamienia się w prawdę. Z tego co wiem, to Stefan sam podejmował wybory personalne, rysował taktykę. Do Blaina należało głównie prowadzenie treningów stricte ogólnosiatkarskich. Dodatkowo in game management należał do Stefana. A jak wrócę do tego, co Blain w trakcie meczów robił w Skrze, albo czego nie robił to mnie zęby bolą.

Z tymi zasługami AA z jednej strony masz rację, wykrzesał ile się dało, bo personalnie na trudny okres trafił, ale też bym go nadto nie gloryfikował. Już nie chcę wkładać kija w szprychy, ale odnoszę wrażenie, że samoświadomość siatkarzy wzrasta i wiedzą, że samym treningiem w klubie, bez zaciśnięcia zębów i poświęcenia siatkówce chwili poza halą i tym co trenerzy kazali, daleko nie zajadą. Stąd też trener zamordysyta a'la De Giorgi już nie zda egzaminu, a ktoś kto zbuduje system pod to co ma.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Szary Wilk »

Streeter pisze: 2 wrz 2021, o 12:18 Mówcie co chcecie, ale dla mnie Anastasi to najlepszy trener w tej "nowożytnej" historii, jaki prowadził naszą kadrę. Antigę mógłbym uznać wyżej, gdyby Antiga prowadził naszą kadrę, bo z tego co pamiętam prowadził ją głównie Blain, podobnie zresztą jak Japonię podczas chociażby tegorocznych Igrzysk. Dla tych co nie pamiętają jak wyglądała kadra w okolicach 2012 roku polecam sprawdzić choćby skład z Ligi Światowej, którą wygraliśmy. Oczywiście potem tradycyjny ćwierćfinał, ale jak widzimy na przestrzeni kolejnych dwóch Igrzysk następcy zrobili podobnie. Gość zrobił z Bartmana atakującego na wygranie Ligi Mistrzów (gdzie wcześniej ani później Bartman nie osiągnął podobnego pułapu), podobnie dzięki niemu mamy taki kwiatek jak Mistrz Świata Damian Schulz (również przed ani po współpracy z AA już na ten poziom nie wszedł). Pomijam już co zrobił z Hiszpanią, od kiedy oglądam siatkówkę to chyba czegoś takiego nie widziałem. Fakt, z może nie prowadził selekcji z 300 zawodników i nie grał 18-ma szóstkami jak nasz obecny trener, ponadto libero pewnie więcej niż dobę przed wylotem wiedział, czy jedzie do domu czy do Tokio, ale kadra jak na tamte możliwości ludzkie moim zdaniem osiągała bardzo dobre rezultaty (mam też wrażenie, że koło 2012 więcej było mocniejszych ekip, jak choćby Bułgaria czy USA które w obecnym sezonie są raczej tłem). Toteż ją ponownie na Anastasiego bym się nie obraził, podobnie zresztą jak na Grbicia. Co do Gianiego to mam wrażenie, że gryzłoby to się charakterologicznie i skończyłoby się jak z De Giorgim. Ale to tylko moje subiektywne odczucie niepoparte żadnymi badaniami naukowymi, choć oczywiście jest to również bardzo dobry trener.

Streeter

No tak, ale Anastasi zawalił głównie swoją bezgraniczną miłością do Żygadły. Poza meczem na IO z Bułgarią, gdzie zmienił go w I secie, trzymał go na siłę na parkiecie przez cały czas. Dodam tylko, że w Lidze Światowej na Bułgarię wyszedł Guma od początku, bo rzekomo taktyka, więc taka zmiana nawet nie dziwiła.

Jak masz Pawła Zagumnego, a kurczowo trzymasz się faceta, który od 4 lata grzeje ławę w klubie, to jest coś nie tak. W dodatku na ME 2013 w meczu z Bułgarią był już jedną nogą poza kadrą, drugą na skórce od banana i miał fajnie (wtedy, bo przyznam, że Fabian do 2015 roku był dobrym grajkiem) zapowiadającego się Drzyzgę, to nie podjął żadnego ryzyka, tylko przegrał z kretesem.

No i teraz Heynen zrobił ten sam błąd, tyle, że jego na dno spuścił Fabian.
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Diomedea »

ciorny17 pisze: 2 wrz 2021, o 12:05
WysokiPortorykanczyk pisze: 2 wrz 2021, o 11:52
ciorny17 pisze: 2 wrz 2021, o 11:41Wierzy ktoś z tych co mają głowę na karku, że AA podejmie się wyzwania z kadrą raz drugi? no ja nie wierzę.
Luźno, najlepsza praca na jaką ma realne szanse.
Patrząc na grę Warszawy a wcześniej Gdańska (no może z nimi wynik ponad stan) to mimo wszystko Andrea wzorem włoskiej konserwy jest. A to chyba ostatnie co potrzebujemy - patrz trenera starej szkoły. Stąd dla mnie Grbić, Giani (nie wiem czemu mój faworyt), to kandydatury do zastanowienia się i mocnego rozpatrzenia.
W pelni sie zgadzam. AA to konserwa. Jest dobrym taktykiem ale lubi prostych sypaczy. Choc aktualnie takim dysponujemy, problem z tym, ze chcemy wychowac innych.
A co do Blaina w Skrze to nie znamy tla. W pierwszym sezonie pracy z nim junior byl w czolowce libero i faktycznie zrobil postepy.
Potem Blain wygladal jeby chorowal. podsypial na lawce. Albo faktycznie byl chory ( np nieleczony bezdech nocny), albo uznal ze ktos za bardzo mu sie wtraca i olal. W kazdym razie w Japonii ozyl i Japonczycy skorzystali. A Skra niepecjalnie.
Wiec....

Oby nia AA.
Ja bym chciala Grbica. Chyba jednak nie ma klauzuli w umowie z Sircim, bo dal sygnal w wywiadzie, ze podjalby sie.
Podejrzewam, ze zlozy papiery do "konkursu" tylko jesli dostanie sygnal, ze ma spore szanse.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Streeter »

No tak, o ile atakujących Anastasi potrafi lepić z niczego, o tyle rzeczywiście decyzje odnośnie rozegrania mogą dziwić - nawet teraz w klubach przecież wymyślił Falaschiego, Trinidada. Cóż na pewno nie jest to opcja idealna i sam osobiście wolałbym np. wspominanego Grbicia, ale jak słyszę jakiegoś Gardiniego czy nawet Winiara (ogólnie jestem na tak, ale uważam, że jeszcze nie teraz), to lepszą opcją wydaje mi się powrót AA.

Co do Blaina to z tego co pamiętam to on już nie prowadził Skry tylko Parodię. To były chyba te czasy co Tille przegrał rywalizację z Piechockim :] dlatego ja tego nie potrzegam jako weryfikację trenerską. Wcześniej Francję prowadził bardzo dobrze, Japonia pod Jego wodzą też wygląda dobrze. Owszem Antiga sporo udziału miał, nie przeczę, ale przecież on trenerem wcześniej był nigdzie, nie uwierzę że on wszystko prowadził sam, a Philippe był zdobywać przy nim doświadczenie na przyszłość :)

A Heynen taki światły, tak zawodników sprawdza i buduje, że jak przyjdzie co do czego to i tak gra Kubiakiem i Nowakowskim. Ogólnie mam wrażenie że Vital gdzieś podczas pobytu w Polsce nabawił się choroby psychicznej, bo to co wyczyniał w Perugii i w tym sezonie kadry to w ogóle nie przypomina dawnego Vitala.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Biciut »

A jakby tak Plamen Konstantinov na trenera kadry? :)
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Streeter »

https://www.google.com/amp/s/natemat.pl ... cji-polski

Fabian został dziennikarzem i napisał artykuł? :D polecam, można się uśmiać.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: ciorny17 »

Tak jak daleki jestem od robienia standupu przez osoby nie mających ku temu predyspozycji, tak końcówka roastu Wojtka Włodarczyka w wykonaniu trenera od przygotowania fizycznego LUK Politechniki Lublin sprawiła, że stałem się fanem tego drugiego :D

Polecam z całego serca od 1:04:20
https://www.youtube.com/watch?v=GVtxOJcTydM
Kłamca.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: drukjul »

Streeter pisze: 9 wrz 2021, o 07:19 https://www.google.com/amp/s/natemat.pl ... cji-polski

Fabian został dziennikarzem i napisał artykuł? :D polecam, można się uśmiać.

Streeter
Przecież to jest parafraza tekstu starego numeru "Big Cyca" Kapitan Żbik :] https://www.youtube.com/watch?v=gvtt7rwC-KU

Wszędzie te plagiaty :D
granvorka
Posty: 711
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: granvorka »

ciorny17 pisze: 14 wrz 2021, o 12:42 Tak jak daleki jestem od robienia standupu przez osoby nie mających ku temu predyspozycji, tak końcówka roastu Wojtka Włodarczyka w wykonaniu trenera od przygotowania fizycznego LUK Politechniki Lublin sprawiła, że stałem się fanem tego drugiego :D

Polecam z całego serca od 1:04:20
https://www.youtube.com/watch?v=GVtxOJcTydM
Fajny event, fajni ludzie - będę trzymał za nich kciuki w tym sezonie. Roast rzeczywiście niezły, myślę, że Fabię będzie szczególnie zmotywowany na mecze z Lublinem w tym sezonie ;) A Wojtek Włodarczyk na stronie LUK-u widnieje jako libero, może to kontynuacja tego stand-upu.
Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: grzegorzg »

Bardzo sympatyczne.


drukjul pisze: 14 wrz 2021, o 13:33 Przecież to jest parafraza tekstu starego numeru "Big Cyca" Kapitan Żbik
Czyżby to jakas zapowiedz serii komiksów o dzielnym kapitanie? :D
yanczylik
Posty: 150
Rejestracja: 7 lis 2011, o 19:49

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: yanczylik »

Waldemar Wspaniały uważa ze kolejnym trenerem reprezentacji powinie być Polak i ktoś z trojki Kowal Winiarski Sordyl co wy na to?

https://www.meczyki.pl/newsy/kto-nastep ... t/173676-n
Diomedea
Posty: 4249
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Diomedea »

yanczylik pisze: 17 wrz 2021, o 14:10 Waldemar Wspaniały uważa ze kolejnym trenerem reprezentacji powinie być Polak i ktoś z trojki Kowal Winiarski Sordyl co wy na to?

https://www.meczyki.pl/newsy/kto-nastep ... t/173676-n
Hmm, istnieje obawa, ze ten bardzo mocny to Kowal.
Chyba jeszcze nie czas. Moze poczekajmy az Winiar sie bardziej otrzaska.

Swider i Grbic. :D
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: rafak »

Rysio na Prezesa i Andrzej na trenera repry !!!!

Sordyl niech obejmie Ukrainę (wg drukjula jest możliwe) i wyciśnie więcej niż Krastins, Winiar niech się trochę otrzaska, bo (wbrew powszechnym opiniom na forum) mam trochę mieszane uczucia, w szczególności relacji na linii trener - kolega z boiska (MW-MW). Kowala generalnie cenię, ale w reprze bym go nie chciał.

Świder i Grbić !
rogaliku
Posty: 2
Rejestracja: 18 wrz 2021, o 19:51
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: rogaliku »

Specjalnie czekałem na zakończenie tego żałosnego sezonu reprezentacyjnego aby coś skrobnąć. I takie jest moje podsumowanie':

Cały sezon zaprzepaszczony przez dwie osoby.

Głównym winowajcom jest beton Heynen. Dramat trenera, który dostał na początku sezonu swojego kapitana z formą w czarnej dupie. Próbował go doprowadzić do formy i można zrozumieć, że zabral Kubiaka do Tokyo ale nie można przejść obojętnie nad tym, że sie już w Tokyo nie opamiętał i go nie odsunął od podstawowego składu. Dzisiejszy mecz to idealne podsumowanie calego sezonu i podejścia Heynena do Kubiaka. Kubiak [cenzura] gra i jest zmieniany przy 5-13. Koszmar.

Budowanie Kubiaka pociągneło za sobą taki efekt ze cała reszta przyjmujących robiła jako statyści wpuszczani w beznadziejnych sytuacjach na chwile bo i tak Kubiak kolejnego seta zacząć musi.

Drugi winowajca to Kubiak. Czasami odnosiłem wrażenie, że to nie Heynen zmienia w końcu Kubiaka tylko sam Kubiak ma juz dość w danym secie i sam chce już sobie odpocząć.

Relacja trener-zawodnik została tu ewidentnie zaburzona. Jak sie rzadzi w kadrze w taki autorytarny sposob jak to robi Kubiak to takie sa efekty. Heynen zostal przez kapitana zjedzony...

Srodowisko siatkarskie rowniez jest zenujace. Nie ma ani jednego dziennikarze lub bylego zawodnika, ktory by wylozyl kawe na lawe. Cmokaja sie po ryjkach od dwoch miesiecy szczegolnie w kwestii Kubiaka.

Heynen out. I oby nastepca przy pierwszym zgrupowaniu nie pozwolil sobie wejsc Kubiakowi na glowe. Bo trudno oczekiwac ze po kolejnym sezonie ligowym w lidze dla polamatorow Kubiak przyjedzie na kadre w lepszej dyspozycji.
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: przemik »

Bardzo się ciesze, że upadek Heynena i elkapitano nastąpił w katowickim spodku w naszej swiątyni siatkówki.
Tym samym siwy trenejro przyklepał swoją absolutną porażke w tym sezonie reprezentacyjnym.
VH potwierdził swoją niebywał wręcz betonową upartość, indolencję i kompletny brak reakcji na to co się dzieje na boisku. Ale jak się ma za asysteta Mieszko Gogola to jakoś mnie to nie dziwi.
Belg obrzydził mi na dobre oglądanie reprezentacji , za ktorą osobiscie dałbym się pokroić i bronił bym jej do ostatniej kropli krwi.

Najwiekszymi wygranymi "selekcji Heynena" są Bednorz, Kwolek i Kłos, ktorzy nie musieli uczestniczyć w tej farsie.
Przegrani - Heynen, Kubiak
Przegrani, ktorzy nie mają sie czego wstydzić to - Kurek i Leon.

Powinno nastapić jakieś nowe otwarcie, ktore przewietrzy tą stajnie Augiasza - nawet za cene kolejnych porażek.
___
Noworoczny Kibic Siatki
Arw165
Posty: 1405
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Arw165 »

To po co była ta cała dyskusja o 4 przyjmujących i 14 zawodnikach na IO? Zamiast Śliwki i Semeniuka trzeba było brać czwartego środkowego albo drugiego libero/trzeciego atakującego, skoro nie potrzeba zmiany za Kubiaka.
Streeter
Posty: 7165
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: Streeter »

W zasadzie ciężko coś więcej dodać. Co się dało zepsuć, zostało zepsute. Smutne to, że taki Castellani Bąkiewiczem i spółką zdobył złoto ME, Anastasi Bartmanem i spółką złoto LŚ, Antiga Miką i spółką złoto MŚ, a Heynen Leon i spółką w tym roku nic. I też nie pamiętam by którykolwiek z trenerów od czasów Lozano pożegnał się równie spektakularnie. Zakończę temat tegorocznej kadry takim oto memem:

Obrazek

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
bono
Posty: 3417
Rejestracja: 17 gru 2011, o 15:10
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: bono »

I jeszcze jedno - po tym meczu czuję się jakby ktoś mnie opluł.
Pełna hala,obraźliwe wypowiedzi Heynena,prowokacyjna pomyłka hymnu Słowenii, żenujące i tchórzliwe zachowanie Kubiaka pod siatką i po meczu...To jakiś koszmar...
Na szczęście jutro to się kończy.
nie ma już nic... :<
miro1905
Posty: 900
Rejestracja: 21 mar 2020, o 20:02
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: miro1905 »

Giuliani kolejny raz świetnie przygotowuje drużynę do najważniejszej dla nich imprezy w roku. Ktoś wie kiedy kończy mu się kontrakt ze Słowenią?
krzychszp
Posty: 969
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:00
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2021

Post autor: krzychszp »

Jak uważacie kto może przejąć ster?

Wydaje się że z zagranicznych trenerów najwiekszą szansę ma Grbić. Chodzą jakieś plotki o Anastazim, (byłby to totalnie dziwny wybór, nie można zapomnieć kompletnie zawalonych IO 2012).
Ciekawe czy Tillie chciałby poprowadzić kadrę pewnie to jedna z lepszych opcji.

Moim zdaniem opcja polska nie wchodzi w grę. Jedyny sensowny wybór to Winiar, ale to raczej jeszcze za wcześnie.
Berbelucha
Posty: 64
Rejestracja: 2 sie 2019, o 10:53
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: Berbelucha »

Młodość idzie młodość, a raczej starość wychodzi z naszej kadry. Nie mylić z doświadczeniem.

Niestety może to okrutne, ale obok Serbów jesteśmy najstarszą reprezentacją. Tak Słoweńcy są niewiele młodsi, ale oni w przeciwieństwie do nas są mega głodni sukcesów i wiedzą że jeśli nie teraz to długo mogą nie mieć kim zastąpić swoich asów.

Oglądając Bartka z MŚ 2018 i Bartka w tym roku widzę ogromną różnicę. Gołym okiem widać że już go tak nogi nie niosą. Piłki często ma nad głową, co po części jest winą rozgrywającego, a po części jego samego. Kubiak niestety już się skończył. Bardzo ceniłem jego waleczność i umiejętności, ale obecnie to już nie poziom reprezentacyjny. Nowakowski to nasz weteran, łapiący często kontuzje.

Musimy powoli pogodzić się ze zmianami pokoleniowymi w wielu reprezentacjach. Grozer, Sokołow, Kubiak, Zajcew, Wallace itd jakby nie patrzeć to już weterani którzy od wielu lat byli podporami swoich reorezentacji. Wydaje mi się że w Paryżu kilku nie zobaczymy wcale, a kolejni będą zniennikami.

Leon jak się okazało nie został naszym zbawicielem. Tym zbawicielem nie będą Semeniuk, Śliwka, Kaczmarek czy Kwolek.
Mam nadzieję że czas Bednorza, Fornala, Janusza nadejdzie szybko i tych chłopaków zobaczymy w Paryżu. W obwodzie jest jeszcze Lipiński.
Ciągnąc starą gwardią możemy narobić sobie problemów, ale też załatwić na brązowo naszych mistrzów. Bywa że przychodzi ten moment aby ze sceny zejść w glorii chwały a nie pyskówkach i ogromnym rozczarowaniu.
Heynen i jego misja dobiegnie dzisiaj wieczorem końca.
Nowy trener oby miał jaja i przewiwtrzył towarszystwo.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2021, o 12:01 przez Berbelucha, łącznie zmieniany 1 raz.
przemik
Posty: 1500
Rejestracja: 4 mar 2020, o 12:19
Płeć: M

Re: ME 2021 siatkarzy

Post autor: przemik »

Dobrze się złożyło, że updek "trenera" nastapił w świątyni siatkowki w spodku. Jakie to znamienne. Może cokolwiek dotrze to piknikowych kibicow i całej rzeszy Januszy ktorzy stoją "murem za VH".

VH potwierdził wczoraj, że jest kompletnym żelbetonem przy którym takie konserwy jak Anastazi czy Gardini wydają się być reformatorami na miare naszych czasów.
Co by bylo jakby AA w Warszawie uparcie stawiał na Szalpuka - cały sezon by chciał go odbudować, uparcie trzymał go na boisku. Czy zdobyłby braz plusligi ? No nie. Mało tego dzieki temu Grobelny wskoczył na pierwszego obok Kwolka na przyjecie i pokazał, że warto było postawić na niego.

Kubiak - powinien jak naszybciej rozpocząć zajecia z psychiatrą. Ten wczorajszy wyskok do Urnauta tylko utwierdził mnie, że on nie ma dobrze pod sufitem. Nie buduje zadnego mentalu w druzynie (nigdy nie budował) wrecz go niszczy, ciągnie zespoł na dno i jest przecietnym siatkarzem.
Nie rozumiem po co trzymać Michała w kadrze skoro jest gotowy zawodnik na jego miejsce o podobnej charakterystyce, wiekszym potenacjale w ataku, rownie dobrym na przyjeciu i obronie i z lepszą zagrywką.

Fabian - Heynen wyprodukował primadonne, która wie że i tak nie ma nikogo lepszego oraz ze parasol medialny polsatu chroni go i ma chronić. Zeby bylo jasne pisze o całokształcie - gdyż akurat wczoraj Fabię nie zagrał źle.

Jeszcze jednen mecz potem- dać Heynenowi paczke pierogów na droge, kopa w dupe i niech nigdy juz tu nie wraca.
Michałowi grzecznie podziekować i niech sobie gra w Japoni i zarabia na siatkarską emeryture.
___
Noworoczny Kibic Siatki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”