Kto za Heynena?!

ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: ciorny17 »

Szanuję Świderskiego za to co zrobił w KK, za karierę zawodniczą, ale coraz bardziej mam odczucia, że prezesura w PZPSie na starcie go grubo przerosła. Między innymi to co niżej.
Czy tylko ja wyczuwam sprzeczność w tym:
– Był pan zaskoczony tym, że zgłoszenia do męskiej kadry pojawiły się w tygodniu przed deadlinem?
– Wyjaśnię, że kandydatury pojawiły się nawet nie w ostatnim tygodniu, a w ostatnich dniach. Nie dziwi mnie to. Żaden z trenerów nie wyraził też zgody na ujawnianie złożenia aplikacji. Wszyscy czekali do ostatniej chwili, aby jak najpóźniej zgłosić swój udział w wyborach. Co do mnie, to niepokój się pojawił, ponieważ padały nazwiska, a oficjalnych kandydatur nie było.

– Czy mogło być to spowodowane tym, że głośno w mediach mówił pan, że pana faworyt jest jeden – Nikola Grbić?
– Dla mnie jest faworytem. Mogę go popierać i chcieć, ale decyzja należy do zarządu. Dziwne byłoby, gdybym miał inne preferencje. To z nim w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle osiągnęliśmy to, co osiągnęliśmy. Czy to sprawdzi się w polskiej kadrze, i czy Serb przekona do siebie zarząd – trudno mi powiedzieć. Proszę pamiętać, że poza sukcesami sportowymi są inne aspekty ewentualnej współpracy. Jeden, drugi czy trzeci trener są w różnych sytuacjach, dlatego nie chcieli się zgłaszać oficjalnie. Zgłosili swoje kandydatury nieoficjalnie. To, że ktoś jest moim faworytem nie oznacza więc, że właśnie on zostanie trenerem reprezentacji Polski siatkarzy.
z tym, że niedawno mówił, że to będzie jego decyzja.

https://sport.tvp.pl/57238957/reprezent ... o-wyborach
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Diomedea »

Ja bym sie az tak nie przejmowala.
Seba zawodowym politykiem nie jest. Momentami moze zabrzmiec dziwnie, nie dyplomatycznie itp.
Wiadomo , ze prezes glos w zarzadzie ma mocny i moze tez negocjowac i przekonywac poszczegolnych czlonkow.

A kto pamieta Kasprzyka, co po angielsku nie gadal i z trenerem nie mogl sie dogadac, nie mowiac o kompromitujacych wypowiedziach o kadrze kobiet.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: ciorny17 »

Diomedea pisze: 3 gru 2021, o 00:40
Seba zawodowym politykiem nie jest. Momentami moze zabrzmiec dziwnie, nie dyplomatycznie itp.
Wiadomo , ze prezes glos w zarzadzie ma mocny i moze tez negocjowac i przekonywac poszczegolnych czlonkow.
Wiesz, jak idziesz ze sztandarem do wyborów, że ja Prezes to Grbić trener, by półtora miesiąca później mówić, że przecież to nie Ty wybierasz, brzmi lekko tragikomediowo.

Od samego początku kibicuję Świderskiemu, ale rzucanie nośną kiełbasą polityczną, gdzie na samym początku mówi, że Grbić, a okazuje się, że zarząd wybiera, później, że nie będzie konkursu, a konkurs być musi, to jakbym startował na wójta w swojej gminie, naobiecywał, a na koniec i tak rada albo zrobi albo nie. Ogólnie dalej uważam, że może on zrobić więcej dobrego i mieć lepszy wydźwięk jak poprzednicy, ale początek kiepściutki.
Kłamca.
buzinga
Posty: 1210
Rejestracja: 17 lut 2021, o 12:37
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: buzinga »

ciorny17 pisze: 3 gru 2021, o 07:50

Wiesz, jak idziesz ze sztandarem do wyborów, że ja Prezes to Grbić trener, by półtora miesiąca później mówić, że przecież to nie Ty wybierasz, brzmi lekko tragikomediowo.

Od samego początku kibicuję Świderskiemu, ale rzucanie nośną kiełbasą polityczną, gdzie na samym początku mówi, że Grbić, a okazuje się, że zarząd wybiera, później, że nie będzie konkursu, a konkurs być musi, to jakbym startował na wójta w swojej gminie, naobiecywał, a na koniec i tak rada albo zrobi albo nie. Ogólnie dalej uważam, że może on zrobić więcej dobrego i mieć lepszy wydźwięk jak poprzednicy, ale początek kiepściutki.
Tak napisała Diomedea Świder nie jest politykiem i on w sumie to chyba tak zawsze miał, że jego wypowiedzi brzmiały dość pokracznie. Przynajmniej ja nie pamiętam, żeby kiedykolwiek Seba poruszał się językowo dość sprawnie na tyle żeby pięknie mówić o swoich działaniach. Z resztą nasz przedni trener potrafił robić pijar za dwóch,także tego dobrego już wystarczy :D
Najważniejsze żeby jego decyzje broniły się wynikami, a na to trzeba będzie trochę poczekać.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: ciorny17 »

Czym w takim razie różnią się pokraczne wypowiedzi Świderskiego, które w oczach wielu potencjalnych kandydatów do trenerki kadry, zniechęciły ich do aplikowania, od wytykanej Kasprzykowi nieznajomości angielskiego?

Nie bawmy się w symetryzm. Pokraczne wypowiedzi to jedno, a miotanie się w zeznaniach to drugie. Jak widać mocno grzeje mnie ten temat, bo liczyłem, że po latach dość dziadkowych rządów przyszedł ktoś z mocną pozycją. Jak widać niekoniecznie.
Kłamca.
rafak
Posty: 553
Rejestracja: 27 maja 2018, o 22:05
Płeć: M
Lokalizacja: Ottawa - Kanada

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: rafak »

Moja teoria jest taka, że Nikola powiedział, że dogada się z Sircim i nie będzie problemu z dzieleniem funkcji. Świderski na tym bazował, a wyszło jak wyszło.

Szczerze, to nie do końca ufam Grbiciowi. Nie do końca jest dla mnie jasne, czy prowadzenie kadry jest dla niego naprawdę priorytetem, czy próbuje zapewnić sobie stabilność na najbliższe lata, wiedząc że u Sirciego "nie znasz dnia ani godziny" (mimo to uważam go za top kandydata).
Streeter
Posty: 7164
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Streeter »

Tyle że przez tą akcję z pewnym trenerem, a później konkursem, część kandydatów się nie zgłosiła - choćby Anastasi, z którym gdzieś tam mi mignął wywiad, że nie chciało mu się wysyłać aplikacji i przesyłać pomysłów, wizji, skoro związek ma zdecydowanego faworyta - podejrzewam, że takich Anastasich było podczas tego konkursu więcej, tylko innych o to nie zapytano. Zresztą dość symptomatyczne, że do konkursu kobiecego, który rzeczywiście wygląda na konkurs przyszło sporo więcej zgłoszeń - a nie obrażając Pań ciężko naszą żeńską kadrę uznać za bardziej "łakomy kąsek" do trenowania. Żeby się nie okazało, że z Grbicia nic nie wyszło, a pozostałe zgłoszenia to Roberto Serniotti, Sinan Tanik oraz zaczynający karierę przy boku Glenna Hoaga Joao Paolo Bravo.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
niepoinformowany
Posty: 4601
Rejestracja: 21 maja 2008, o 06:42
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: niepoinformowany »

Gardini, Bernardi, Giani, Mendez i Kovac oprócz Grbica przesłali aplikację więc JPB nie ma jak widać.

Ja bym się skłaniał jednak ku Mendezowi.

Już z tej szóstki zostało 4 kandydatów po zarządzie PZPS, nazwisk brak.
Resovia Rzeszów & FC Barcelona

Volleyball - something more than sport: https://www.youtube.com/watch?v=sBNxd1s ... pp=desktop
Streeter
Posty: 7164
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Streeter »

Te nazwiska oczywiście były nieco żartobliwie ;) lista krążąca nie wygląda źle, ale możliwe, że byłaby dłuższa, gdyby więcej ludzi wierzyło w rzeczywisty konkurs. Bo tu to wyszło jak zgłaszanie kandydata z Platformy na Prezesa, którego wybierze Rada składająca się z posłów PiSu - niby można się zgłosić, ale po co, skoro wiadomo kogo wybiorą?

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7761
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Grbic do Paryża (Pasini).
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: ciorny17 »

Ale że Sara Kalisz nic pierwsza o tym nie wiedziała to szok :]

Szopka się odbyła można się rozejść.
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4248
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Diomedea »

Streeter pisze: 3 gru 2021, o 20:21 Te nazwiska oczywiście były nieco żartobliwie ;) lista krążąca nie wygląda źle, ale możliwe, że byłaby dłuższa, gdyby więcej ludzi wierzyło w rzeczywisty konkurs. Bo tu to wyszło jak zgłaszanie kandydata z Platformy na Prezesa, którego wybierze Rada składająca się z posłów PiSu - niby można się zgłosić, ale po co, skoro wiadomo kogo wybiorą?

Streeter
Moze i tak.
A duzo jest bardzo dobrych, wolnych trenerow? Takich, ktorzy by pasowali, nie mowie o Alekno.
Kogo ewentualnie, tak konkretnie stracilismy?

Co do Grbica, po pierwsze poczekalabym na potwierdzenie, Pasini juz pare balonow wyslal. Po drugie-moze zwiazek sie zgodzil(l) na prowadzenie jednoczesnie druzyny z innej ligi. Nie sadze, by Grbic zlozyl aplikacja w konkursie, ktorego jest faworytem , a potem robil wszystko by tej roboty nie dostac.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: ciorny17 »

Diomedea pisze: 6 gru 2021, o 12:26
Co do Grbica, po pierwsze poczekalabym na potwierdzenie, Pasini juz pare balonow wyslal. Po drugie-moze zwiazek sie zgodzil(l) na prowadzenie jednoczesnie druzyny z innej ligi. Nie sadze, by Grbic zlozyl aplikacja w konkursie, ktorego jest faworytem , a potem robil wszystko by tej roboty nie dostac.
Świderski, w wywiadzie który postowałem wyżej, powiedział, że jemu nie przeszkadza dzielenie etatów w kadrze i klubie.
Nie oszukujmy się. Jak w końcu Perugia wygra coś konkretnego (Scudetto bądź LM) to Sirciemu nie będzie przeszkadzać, co Nikola robi w wakacje. Heynen nie udźwignął. Z resztą. sam Gino poszedł na ustępstwa, bo wziął trenera z UoP w teczce. Także pretensje do siebie, tylko i wyłącznie.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7164
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Streeter »

Diomedea pisze: 6 gru 2021, o 12:26 Moze i tak.
A duzo jest bardzo dobrych, wolnych trenerow? Takich, ktorzy by pasowali, nie mowie o Alekno.
Kogo ewentualnie, tak konkretnie stracilismy?
Tak konkretnie, to Anastasiego :D a reszty możemy się domyślać, czy by złożyli gdyby miało to sens, ale takiej wiedzy nie mam. Możliwe, że lista była by identyczna, ale możliwe że zgłosiłby się jakiś np. Plamen Konstantinov, gdyby aplikowanie miało rzeczywiście jakoś sens.

Może trochę się czepiam, bo osobiście z tej listy sam wygrałbym Grbicia, no ale jednak nie rozumiem po co rozpisywać konkurs, gdzie samemu będąc prezesem który ów konkurs ogłosił mówi się, kto jest jego faworytem.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
alcio333
Posty: 112
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: alcio333 »

Do 12 stycznia poznamy nowego trenera reprezentacji. Świderski zaprzeczył jakoby pozostała czwórka trenerów wyglądała tak jak przedstawili to dziennikarze. Gardiniego nie ma na liście.
Streeter
Posty: 7164
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Streeter »

alcio333 pisze: 21 gru 2021, o 08:23 Do 12 stycznia poznamy nowego trenera reprezentacji. Świderski zaprzeczył jakoby pozostała czwórka trenerów wyglądała tak jak przedstawili to dziennikarze. Gardiniego nie ma na liście.
To, że zaprzeczył, to jeszcze nie oznacza, że tak nie wygląda. Skoro zawarł z trenerami umowę, że nie ogłosi ich nazwisk, to raczej nie może powiedzieć czegoś w stylu "no tak, to są Ci trenerzy, których Pan wymienił, ale ja nie mogę wymienić ich nazwisk, bo taka była umowa". Rzeczywisty skład poznamy po ogłoszeniu decyzji, o ile w ogóle.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
alcio333
Posty: 112
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:47
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: alcio333 »

Streeter pisze: 21 gru 2021, o 13:42
alcio333 pisze: 21 gru 2021, o 08:23 Do 12 stycznia poznamy nowego trenera reprezentacji. Świderski zaprzeczył jakoby pozostała czwórka trenerów wyglądała tak jak przedstawili to dziennikarze. Gardiniego nie ma na liście.
To, że zaprzeczył, to jeszcze nie oznacza, że tak nie wygląda. Skoro zawarł z trenerami umowę, że nie ogłosi ich nazwisk, to raczej nie może powiedzieć czegoś w stylu "no tak, to są Ci trenerzy, których Pan wymienił, ale ja nie mogę wymienić ich nazwisk, bo taka była umowa". Rzeczywisty skład poznamy po ogłoszeniu decyzji, o ile w ogóle.

Streeter
Jaki cel miałby mieć Świderski używając tak pokrętnej logiki? Jako osoba poruszająca się w mediach nie od wczoraj prezes PZPS bez problemu udzieliłby wymijającej odpowiedzi gdyby trafiono skład kandydatów. Jak sam dodał "Słowa niektórych trenerów mnie zabolały. Mówili, że nie wiedzieli, gdzie trzeba się zgłosić i że nie było konkursu. A potem się nie zgłosili".
Streeter
Posty: 7164
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Streeter »

No taki, że skoro obiecał trenerowi, że nie ogłosi jego startu w konkursie, to jak mógłby potwierdzić jego nazwisko? Oczywiście nie twierdzę że na 100% tak było, może rzeczywiście na liście są inne nazwiska. Tak tylko zwracam uwagę.

A to że nie było konkursu to nie wiem co go dziwi. Najpierw ogłosił, że Grbić jest jego faworytem, a potem ogłosił konkurs by wyłonić Grbicia. Wcale się nie dziwię trenerom, że nie poświęcali czasu na aplikację.

PS SF podają, że rzekomo "czwartym do pokera" jest... Konstantinov.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
pwpl97
Posty: 352
Rejestracja: 21 lut 2019, o 13:01

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: pwpl97 »

Grbić.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Szary Wilk »

Matisijević na twitterze zasugerował, że nowym trenerem kadry zostanie Marcelo Mendez
Matson
Posty: 1501
Rejestracja: 11 mar 2020, o 17:19
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Matson »

Szary Wilk pisze: 25 gru 2021, o 21:42 Matisijević na twitterze zasugerował, że nowym trenerem kadry zostanie Marcelo Mendez
Jedyny z czystą kartą, bez świętych krów. Może i by to nie był głupi pomysł.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1533
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: lukecik »

Szary Wilk pisze: 25 gru 2021, o 21:42 Matisijević na twitterze zasugerował, że nowym trenerem kadry zostanie Marcelo Mendez
Nic takiego nie zasugerował. To tylko twoje domysły na bazie jego wpisu, w którym napisał, że Polska zakochuje się w argentyńskich szkoleniowcach. Może ktoś bierze jednak Lozano? Można sobie gdybać, ale pisanie o sugestii z Mendezem po tak enigmatycznym wpisie to dla mnie spore nadużycie.
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Biciut »

lukecik pisze: 26 gru 2021, o 00:10
Szary Wilk pisze: 25 gru 2021, o 21:42 Matisijević na twitterze zasugerował, że nowym trenerem kadry zostanie Marcelo Mendez
Nic takiego nie zasugerował. To tylko twoje domysły na bazie jego wpisu, w którym napisał, że Polska zakochuje się w argentyńskich szkoleniowcach. Może ktoś bierze jednak Lozano? Można sobie gdybać, ale pisanie o sugestii z Mendezem po tak enigmatycznym wpisie to dla mnie spore nadużycie.
Mendez to by mi się w Jastrzębiu marzył :)
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: rzr »

Biciut pisze: 26 gru 2021, o 12:09
lukecik pisze: 26 gru 2021, o 00:10
Szary Wilk pisze: 25 gru 2021, o 21:42 Matisijević na twitterze zasugerował, że nowym trenerem kadry zostanie Marcelo Mendez
Nic takiego nie zasugerował. To tylko twoje domysły na bazie jego wpisu, w którym napisał, że Polska zakochuje się w argentyńskich szkoleniowcach. Może ktoś bierze jednak Lozano? Można sobie gdybać, ale pisanie o sugestii z Mendezem po tak enigmatycznym wpisie to dla mnie spore nadużycie.
Mendez to by mi się w Jastrzębiu marzył :)
A wg Pasiniego idzie do Resovii.
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Biciut »

z całym szacunkiem dla Rzeszowa - dobrym trenerem Mendez był... :/
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Siekier »

Michał Mieszko Gogol podzielił sie refleksją nt. roku 2021 i wyników kadry i sam zastanawia się nad tym kto będzie trenerem kadry

https://youtu.be/QPdvHq4-Pjs
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
randomNick26
Posty: 53
Rejestracja: 25 mar 2021, o 12:34
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: randomNick26 »

Siekier pisze: 29 gru 2021, o 12:59 Michał Mieszko Gogol podzielił sie refleksją nt. roku 2021 i wyników kadry i sam zastanawia się nad tym kto będzie trenerem kadry

https://youtu.be/QPdvHq4-Pjs
Miałem już się nie denerwować na tegoroczne przegrane igrzyska, ale nie da rady...
Mając w składzie dwóch przyjmujących którzy 5 miesięcy temu wygrali Ligę Mistrzów stawiasz na kontuzjowanego zawodnika dlatego, że w 2018 zagrał dobry turniej i przed meczem ćwierćfinałowym wyglądał dobrze na tle Kanady :o

Dobrze, że przychodzi nowa miotła i oby kierował się tylko formą sportową w danym momencie.
Szary Wilk
Posty: 7861
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Szary Wilk »

Jak masz zawodnika, który sam decyduje czy gra czy nie i sam siebie wpuszcza na boisko, to o czym my mówimy. Przecież ta Heynenowska kadra to były po prostu jakieś jaja. Za zmarnowany potencjał stulecia Heynen nie powinien już w ogóle mieć nic do czynienia z polską siatkówką. Nie chodzi o wynik, bo zawsze może trafić się słabszy mecz, ale o całokształt. Jaki sukces miała osiągnąć reprezentacja, gdzie rządził i dzielił gość, który grał na 20
% w ataku i kulał w przyjęciu, a w dodatku był ciągle kontuzjowany i przyjął 5 blokad przeciwbólowych? Na domiar złego drugi zaraz po nim w hierarchii był rozgrywający w mizernej formie, który ma wysokie mniemanie o sobie i był nietykalny na boisku. Vital kompletnie nie reagował na to co się dzieje nie tylko na placu gry, ale w ogóle wokół kadry.

Osobiście nie jestem przekonany czy nowy trener powie "dość" i zrobi porządki po swojemu, bo skoro doszło już do takich sytuacji, to na pewno nie były one jednorazowe i decyzje odnośnie selekcji i stylu prowadzenia kadry znów może podejmować ktoś inny niż trener. albo "z porozumieniem" jak to lubią określać. Dodajcie do tego naciski z telewizji, "ekspertów" i kilka innych środowisk.

Polską reprezentację prowadzi się cholernie ciężko z uwagi na "krąg zaufania" oraz bardzo duże zainteresowanie kibiców oraz mediów. To jest trochę bardziej stresująca fucha niż posada trenera Francji, Serbii czy nawet USA (wyłączając wynik na Igrzyskach).

Czy nowy trener przyjdzie i po Lidze Narodów powie "Czas tego i tego się skończył, dziękuję. Mam swoją wizję, w zamian za nich chcę: tego i tego"? Bardzo bym chciał, ale ciężko mi sobie to wyobrazić. Upatruję Grbicia w takiej osobie, ale nawet Grbić według mnie byłby w stanie iść na kompromisy.
Siekier
Posty: 297
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: Siekier »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 29 gru 2021, o 18:29 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ten sam post istnieje już w innym temacie
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
karmel
Posty: 209
Rejestracja: 2 maja 2014, o 20:29
Płeć: M

Re: Kto za Heynena?!

Post autor: karmel »

randomNick26 pisze: 29 gru 2021, o 13:53 Dobrze, że przychodzi nowa miotła i oby kierował się tylko formą sportową w danym momencie.
Mam nadzieję, że przychodzi nowa miotła. Bardzo się obawiam, że jak przyjdzie Bernardi, to będziemy mieli powtórkę z Kubiakiem, dlatego na wszelki wypadek modlę się o to, żeby to był każdy, tylko nie on.
Zablokowany

Wróć do „Polskie reprezentacje”