Reprezentacja mężczyzn 2022

GolMar
Posty: 622
Rejestracja: 19 lip 2011, o 18:08
Płeć: K

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: GolMar »

No chyba że właśnie pojedzie pięciu przyjmujących, a trener podziękuje Porębie. Tego nie wiem.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Nom, miałem pisać właśnie, odnośnie Leona, że jak będzie gotowy do ~gry, to wziąłbym trzech środkowych, a jak nie, to czterech.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Streeter »

WysokiPortorykanczyk pisze: 6 sie 2022, o 21:18 Nom, miałem pisać właśnie, odnośnie Leona, że jak będzie gotowy do ~gry, to wziąłbym trzech środkowych, a jak nie, to czterech.
No tak, większa szansa że przydadzą się i Fornal i Kwolek i Leon, niż Poręba.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Streeter »

Btw. tak sobie myślę, że jeżeli Nicola nie wpadnie na pomysł wzięcia pięciu przyjmujących, to rywalizacja Kwolka z półsprawnym Leonem jest pewnie tak otwarta, jak ta Butryna z Kaczmarkiem i Firleja z Łomaczem. Skoro w obydwu tych przypadkach gość bierze ludzi bardziej doświadczonych, których bardziej lubi itp., mimo, że teoretycznie jak wpuszcza tych "gorszych" to wyglądają lepiej niż ci jego faworyci, no to nie wiem co musiałby zrobić Kwolek, żeby wygrać z Leonem.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: ciorny17 »

Na stronie PZPS już oficjalnie okrojony skład
https://www.pzps.pl/pl/nowe/23008
Kłamca.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: Orzi »

Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 8 sie 2022, o 17:22 Na stronie PZPS już oficjalnie okrojony skład
https://www.pzps.pl/pl/nowe/23008
No to jedyna niewiadoma: Poręba, Kwolek czy Leon. Obstawiam że Leon będzie na pewno, myślę że Kwolek też.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Blanco »

Grbic miał najdroższy (najlepszy) zespół i nie dość, że przegrał wszystko, to jeszcze na koniec z niego wyleciał, więc to oczywiste, że jak Leon będzie choć trochę zdolny do gry, to się w tej kadrze znajdzie.
Sobollo
Posty: 198
Rejestracja: 26 sie 2011, o 21:44
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Sobollo »

A mi sie wydaje ze kwolek jedzie a gra toczy sie miedzy poreba i leonem z czego 80% szana daje leonowi
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: ciorny17 »

Orzi pisze: 8 sie 2022, o 17:25 Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził
Każdy się łudził. Ale nie ma co też budować narracji i zdziwienia.
Po pierwsze, żaden trener mimo zapewnień, że każdy ma białą kartę, nie ma w głowie, przed rozpoczęciem sezonu, składu na imprezę docelową. Zakładając ceteris paribus zdrowego Leona, czy ktoś spodziewałby się innej 14 niż ta, która pojedzie na MŚ minus Kwolek, plus czwarty środkowy? Pewnie niewielu, a niezdolny do gry Bednorz, jeszcze to wyjaśnił.
Po drugie. Chcąc nie chcąc Grbić pewnie stwarza sobie największy możliwy komfort jaki może mieć, bazując na Zaksie. Do ostatniego meczu naszych na tych MŚ nie ma co ferować wyroków, bo i tak ja niczym zdziwiony nie będę, a w mojej ocenie, na bazie LN najwięcej zalezy od Formy Kurka i nikogo więcej.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7858
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Szary Wilk »

Juz pomijamnto, że możliwość grania dla wielu reprezentacji to patologia przepisów. Powinno być jak w piłce. 1 reprezentacja na całą karierę. Brak farbowanych lisów.

Ale jak Grbić zabierze Leona, który nawet dobrze trenować zaczął, bo bez niego ani rusz i Bednaruk daje tweeta, że on zaryzykowalby z powołaniem, choćby Wilfredo miał zagrać 1 seta w turnieju, to ręcę opadają.

Nic nie nauczyliśmy się na błędach. Zero poczucia własnej wartości i docenienia rodzimych zawodników. Na igrzyskach przecież zapomnieliśmy, że jesteśmy dwukrotnymi MŚ, bo mesjasz Leon miał nam wygrać turniej i potem karpik, że siď nie udało.

Szkoda, że Leon zagra. Przede wszystkim turniej zwerydikowałby Grbicia, czy potrafi coś ugrać, czy kręci bajerę i liczy na Leona, jak w Perugii.

A na miejacu Bednorza to bym zakończył karierę reprezentacyjną. Nikt go tu nie chce, mało kto go bierze na serio, grają ci co mają, szkoda czasu latem
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: ciorny17 »

Szary Wilk pisze: 8 sie 2022, o 18:27 A na miejacu Bednorza to bym zakończył karierę reprezentacyjną. Nikt go tu nie chce, mało kto go bierze na serio, grają ci co mają, szkoda czasu latem
Bartek przegrał ze zdrowiem w tym sezonie i tyle. Akurat tu bym ideologii nie dorabiał, że ktoś go chce a ktoś nie chce.

Oceniać wybory pozostanie nam do końca MS
Pytaniem jest czy w tych wszystkich meczach para Leon Semeniuk zostanie przetestowana. Chyba, że na dzień spotkań podczas MHW nie będzie on ciągle gotowy do gry 6 na 6
Kłamca.
Blanco
Posty: 1086
Rejestracja: 24 cze 2015, o 14:26
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Blanco »

Szary Wilk pisze: 8 sie 2022, o 18:27 A na miejacu Bednorza to bym zakończył karierę reprezentacyjną. Nikt go tu nie chce, mało kto go bierze na serio, grają ci co mają, szkoda czasu latem
To znaczy nie wiem, z jakiego powodu. Miał problemy ze zdrowiem, więc Grbić wziął go do Włoch. Wszedł z USA i zrobił pięć błędów na osiem przyjęć. Zresztą ta dyskusja i tak jest już za bardzo dopieszczona, jak na to, że czwarty przyjmujący wchodzi tylko wtedy, gdy masz 15-5 w plecy.
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

Jedynie Kaczmarek za Butryna to wątpliwy wybór, poza Huberem - najmocniejszy możliwy skład, oby tylko prawdą okazało się, że Leon jest w lepszej formie fizycznej niż oczekiwał Grbic, to może da coś ekstra na samym turnieju. Branie Poręby nie ma większego sensu, więc liczę na 5 przyjmujących, Leon wchodzący zadaniowo na zagrywkę albo na jedno-dwa ustawienia pod siatką to byłby luksus graniczący z trollingiem (rywali). :D

Bednorz w 2018 roku był słabszy od tercetu Szalpuk-Śliwka-Kwolek w VNL-u, w 2019 roku był kiepski w VNL-u, więc pojechał do Chicago z kadrą B, rok temu pograł parę meczów na 30% ataku, w tym roku nie pokazał nic - ja to się zgadzam z tym drzemiącym potencjałem, bo to kwestia faktów, niemniej nawet Szalupa miał ten 2018 rok, gdzie od początku do końca grał dobrze, a Bednorz, no cóż, oby najlepsze było dopiero przed nim.
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: ciorny17 »

WysokiPortorykanczyk pisze: 8 sie 2022, o 19:01 Bednorz w 2018 roku był słabszy od tercetu Szalpuk-Śliwka-Kwolek w VNL-u, w 2019 roku był kiepski w VNL-u, więc pojechał do Chicago z kadrą B, rok temu pograł parę meczów na 30% ataku, w tym roku nie pokazał nic - ja to się zgadzam z tym drzemiącym potencjałem, bo to kwestia faktów, niemniej nawet Szalupa miał ten 2018 rok, gdzie od początku do końca grał dobrze, a Bednorz, no cóż, oby najlepsze było dopiero przed nim.
W 2018 roku to raczej wszystkim chodziło o to, jaki "kredyt zaufania" miał Bednorz w stosunku do innych i jak wobec niego odnosił się na meczach (bodajże w meczu z USA dość mocno Heynen się na nim wyżył), a raczej nie forma sportowa. A w 2019 roku to chyba nie chcesz mi powiedzieć, że po Chicago ktokolwiek stawiał wyżej Szalpuka niż Bednorza, a poszła w świat retoryka sprawdzonych żołnierzy i kłopotu jaki niby miałby mieć Bartek z byciem zmiennikiem. Ale to było wałkowane tyle razy, że szkoda do tego wracać.

Co do samego Leona, to ja jestem bądź co bądź bardzo ostrożny nawet w kwestii jego zadaniowości na zagrywce. Ale jak pisałem wcześniej, to Serb będzie z tego rozliczany.

Kluczem i tak dla mnie będzie Kurek co pisałem w wątku reprezentacji. Niezależnie od tego co się dzieje na lewym i kto by tam grał, to Kurek musi być w sztosie.
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 8 sie 2022, o 19:16 Kluczem i tak dla mnie będzie Kurek co pisałem w wątku reprezentacji. Niezależnie od tego co się dzieje na lewym i kto by tam grał, to Kurek musi być w sztosie.
Bo wzięliśmy drugiego atakującego, który nie umie atakować :D moim zdaniem lepiej było wziąć tego co umie, a na poprawę bloku wpuszczać Kłosa, ale tak jak mówisz, ocenimy po MŚ. Daj Bóg żeby Kaczmarek nie musiał powąchać boiska.

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
rzr
Posty: 603
Rejestracja: 12 lut 2013, o 22:11
Płeć: M
Lokalizacja: koło Rz

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: rzr »

ciorny17 pisze: 8 sie 2022, o 19:16 [...]

Kluczem i tak dla mnie będzie Kurek co pisałem w wątku reprezentacji. Niezależnie od tego co się dzieje na lewym i kto by tam grał, to Kurek musi być w sztosie.
Dlatego bardzo mnie boli brak Butryna, wystarczy jeden mecz albo nawet set zadyszki Bartka i jesteśmy tam gdzie sikorka mówi "ja pi****lę".
nie jest dobrze, co prawda nie jest też źle, można powiedzieć, że jest średnio
WysokiPortorykanczyk
Posty: 7760
Rejestracja: 29 lip 2017, o 16:22

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: WysokiPortorykanczyk »

ciorny17 pisze: 8 sie 2022, o 19:16W 2018 roku to raczej wszystkim chodziło o to, jaki "kredyt zaufania" miał Bednorz w stosunku do innych i jak wobec niego odnosił się na meczach (bodajże w meczu z USA dość mocno Heynen się na nim wyżył), a raczej nie forma sportowa. A w 2019 roku to chyba nie chcesz mi powiedzieć, że po Chicago ktokolwiek stawiał wyżej Szalpuka niż Bednorza, a poszła w świat retoryka sprawdzonych żołnierzy i kłopotu jaki niby miałby mieć Bartek z byciem zmiennikiem. Ale to było wałkowane tyle razy, że szkoda do tego wracać.
Chcę powiedzieć, że jedyny moment, gdzie Bednorz był dodatnią wartością dla reprezentacji, miał miejsce wtedy gdy grał tak słabo w fazie interkontynentalnej VNL-u, że pojechał na turniej finałowy do Chicago z rezerwami (gdzie rzeczywiście zagrał świetnie) - więc średnio jęczeć o jego nieobecność kosztem jakichś nadziei na powrót do formy gracza, który 2x na ME/PŚ/Igrzyskach grał na 60% ataku i był obiektywnie najlepszym graczem tej reprezentacji w tym okresie. Tzn. jak ktoś traktuje w 2022 Leona jako ''obcego'', to można, ale to byłaby dużo smutniejsza dyskusja.

W jakiej formie będzie Leon w niedzielę, bo to pewnie deadline, to się rzeczywiście okaże.
barti522
Posty: 1809
Rejestracja: 5 maja 2014, o 18:36
Płeć: M

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: barti522 »

''Od momentu kiedy Grbic został ogłoszony trenerem, wiadomo było, że w kadrze będą Kaczmarek i Śliwka.''

Napisane miesiąc temu w innym wątku. Niektórzy natomiast woleli toczyć wielostronowe dyskusje na temat tego, jak to Butryn musi znaleźć się w kadrze, nie ma opcji żeby go tam nie było z taką grą, o ile lepsze staty niż Kaczmarek, zdecyduje wyłącznie forma sportowa, ble ble ble. To dziś każdy może ocenić. ;)
Nuriel
Posty: 838
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Nuriel »

Jedyne do czego można by się przyczepić to brak Butryna kosztem Kaczmarka.
Ale też bez przesdy... Niektórzy tutaj zaczęli traktować Karola jako jakiegoś niesamowicie pewnego gościa, który by niewiadomo co mógł zrobić.
A wszystko to w zasadzie po jednym (!!!) Meczu z Brazylią. W sensie... Nie mówię, że Karol by sobie nie poradził na MŚ, bo tego nikt nie wie, ale nie róbmy z chłopa gwiazdy, którą (być może jeszcze) nie jest.
Decyzja trochę kontrowersyjna, ale bez przesady.

A Szary z tym Bednorzem to już odleciał całkiem.
Nie brać Kaczmarka, bo grał słabo w VNl, ale Bednorza, który też grał słabo już brać. Bo tak.

I nie widzę nic złego w tym, żeby wziąć jako 14 Leona.
Nie wydaje mi się, żeby leczący się Leon był gorszy od leczącego się Bednorza, a z pewnością mógłby być bardziej przydatny od Poręby (z całym szacunkiem do niego, po prostu czwarty środkowy to dość niewdzięczna rola).
gacek8
Posty: 132
Rejestracja: 11 mar 2016, o 09:10
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: gacek8 »

Sytuacje Butryna i Bednorza byly do przewidzenia 2 miesiace temu jak wszyscy piali z zachwytu nad Karolem i potepiali Muzaja. Pisalem ze ne ma sie co podniecac bo zaden z nich nie pojedzie na MS i nie jedzie.
Sprawa Bednorza to inna para kaloszy zreszta nietrudna do rozszyfrowania.
I na koniec wychodzi kolesiostwo klubowe Grbica.
Heimlock
Posty: 612
Rejestracja: 29 lut 2020, o 15:29
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: Heimlock »

Osobiście liczyłem, że Karol pojedzie ale nie mam tego za złe. Karol pokazał się z bardzo dobrej strony ale Łukasz też ma duży potencjał. Po prostu na koniec i po sezonie klubowym nie odnalazł formy. Wybór był pomiędzy zawodnikiem w dobrej formy ale bez tytułów i zawodnikiem, który może być w dobrej formie i ma tytuły. Teraz Grbic bierze odpowiedzialność za wybory i to jak przygotuje fizycznie i taktycznie chłopaków.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Mistrzostwa świata 2022

Post autor: Streeter »

Nuriel pisze: 8 sie 2022, o 20:05 Ale też bez przesdy... Niektórzy tutaj zaczęli traktować Karola jako jakiegoś niesamowicie pewnego gościa, który by niewiadomo co mógł zrobić.
A wszystko to w zasadzie po jednym (!!!) Meczu z Brazylią. W sensie... Nie mówię, że Karol by sobie nie poradził na MŚ, bo tego nikt nie wie, ale nie róbmy z chłopa gwiazdy, którą (być może jeszcze) nie jest.
Ja myślę, że to wynika z mizerii na tej pozycji, bo ostatnie lata ile szans dostały te Muzaje i Kaczmarki? Dość dużo. Ile wykorzystały? Żadnej. To jak się pojawił gość, co dostał jedną i jedną wykorzystał, dodając do tego kilka sezonów ligowych na niezłym poziomie, to zaczęli ludzie mieć nadzieję. No ale cóż. Brutalna prawda jest taka, że bez dojeżdżającego Kurka to my trochę przypominamy piłkarską reprezentację bez Lewego. Nikt nie wie co ma robić itd. Dopóki nie doczekamy się drugiego zawodnika takiego jak Kurek to niestety tak to będzie wyglądało.

A co do Leona to się zgadzam, sam bym go wziął kosztem Poręby, bo bardziej wierzę, że Leon z zamrażarki może odmienić mi mecz niż Poręba. No i trzech środkowych powinno wystarczyć.

Ale nie ma co lamentować, pożyjemy zobaczymy. Jak będzie medal to i te dyskusje nie będą miały znaczenia. Gorzej jak nie będzie, wtedy jak się środowisko oburzy, że pojechała Zaksa a nie najlepsi plus jeszcze Papa się obudzi i obuchem przez łeb zdzieli Fabianem, to Nicola może igrzysk nie doczekać :D

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Simao
Posty: 2629
Rejestracja: 7 maja 2015, o 18:35
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: Simao »

Heimlock pisze: 8 sie 2022, o 20:11 Osobiście liczyłem, że Karol pojedzie ale nie mam tego za złe. Karol pokazał się z bardzo dobrej strony ale Łukasz też ma duży potencjał. Po prostu na koniec i po sezonie klubowym nie odnalazł formy. Wybór był pomiędzy zawodnikiem w dobrej formy ale bez tytułów i zawodnikiem, który może być w dobrej formie i ma tytuły. Teraz Grbic bierze odpowiedzialność za wybory i to jak przygotuje fizycznie i taktycznie chłopaków.
Zobaczymy jaki wynik osiągniemy na MŚ, dla mnie liczy się wyłącznie obrona tytułu. Za rok w kadrze raczej nie będzie już zarówno Kaczmarka jak i Gribica. Każdy kto zna życie wie, że to bardzo prawdopodobny scenariusz. Wszystko będzie zależeć od wyniku na MŚ. Chciałbym się mylić, jednak Kaczmarek ma już chyba swoje najlepsze lata, sezony gry za sobą i będzie już tylko równia pochyła.
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: Orzi »

Simao pisze: 8 sie 2022, o 20:33
Heimlock pisze: 8 sie 2022, o 20:11 Osobiście liczyłem, że Karol pojedzie ale nie mam tego za złe. Karol pokazał się z bardzo dobrej strony ale Łukasz też ma duży potencjał. Po prostu na koniec i po sezonie klubowym nie odnalazł formy. Wybór był pomiędzy zawodnikiem w dobrej formy ale bez tytułów i zawodnikiem, który może być w dobrej formie i ma tytuły. Teraz Grbic bierze odpowiedzialność za wybory i to jak przygotuje fizycznie i taktycznie chłopaków.
Zobaczymy jaki wynik osiągniemy na MŚ, dla mnie liczy się wyłącznie obrona tytułu. Za rok w kadrze raczej nie będzie już zarówno Kaczmarka jak i Gribica. Każdy kto zna życie wie, że to bardzo prawdopodobny scenariusz. Wszystko będzie zależeć od wyniku na MŚ. Chciałbym się mylić, jednak Kaczmarek ma już chyba swoje najlepsze lata, sezony gry za sobą i będzie już tylko równia pochyła.
Naprawdę myślisz, że Świderski zwolni Grbicia który jest dla niego niczym młodzieńcza miłość?
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: ciorny17 »

Mmhymmm
Obrazek
Kłamca.
Streeter
Posty: 7163
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: Streeter »

ciorny17 pisze: 9 sie 2022, o 08:07 Mmhymmm
Obrazek
Się nie dziwię, przecież taki Butryn czy Firlej mają oczy i widzą jak wypadli w stosunku do kolegów, którzy są. Nie mówiąc o Fornalu, który wchodzi ratować wynik, by kolejny mecz zaczął dobry duszek drużyny. Lub o Kłosie, który wrócił do życiowej formy i blokuje na zawołanie, ale się uparł na siedzenie w Skrze, więc...

Streeter
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Orzi
Posty: 750
Rejestracja: 2 lut 2022, o 17:09
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: Orzi »

Myślę, że jedyne co może uratować naszą reprę to spektakularny upadek Zaksy, czyli to co spotkało Skrę. Inaczej do końca świata będziemy mieli Kędzierzyńską rodzinę na swoim
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: Marcy$ »

Obyśmy mogli nadal importować do Repry zespół zwycięzcę LM.
Oczywiście, też bym wziął Butryna zamiast Kaczmarka, ale nie przesadzajmy w drugą stronę...
ciorny17
Posty: 8466
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja mężczyzn 2022

Post autor: ciorny17 »

Marcy$ pisze: 9 sie 2022, o 09:20 Obyśmy mogli nadal importować do Repry zespół zwycięzcę LM.
Oczywiście, też bym wziął Butryna zamiast Kaczmarka, ale nie przesadzajmy w drugą stronę...
Zawsze w takich momentach, niezależnie od poziomu, należy przyjrzeć się tej drugiej stronie. Oczywiście, ktoś będzie niezadowolony niezależnie od wyborów, ale jeśli jesteś zawodnikiem A i wiesz i widzisz z kim konkurujesz, a w treningu i na danych szansach jesteś lepszy niż B, później Cię odpalają, to uwierz mi, szlag człowieka trafia. Zdrowie to jedno, ale jak umierasz na treningach, a później "nie pasujesz do koncepcji" to skrzydła masz podcięte i to bardzo, ale to bardzo boli i wpływa na dalsze ewentualne znajdowanie się w takiej sytuacji. Szary pisał, że Bartek może kończyć karierę bo jak widać w reprezentacji roli nie odgrywa poważnej, ale to Butrynowi odjechał ów pociąg. Karol znalazł się w sytuacji, gdzie miał teraz albo nigdy. Jeśli Kurek wytrzyma do Paryż na odpowiednim poziomie sportowym, a we wrześniu na szyjach naszych zawodników będą medale, Butryna w kadrze więcej nie będzie.
Kłamca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”