Reprezentacja U21 2023

waldek 28
Posty: 159
Rejestracja: 14 cze 2012, o 18:39
Płeć: M

Reprezentacja U21 2023

Post autor: waldek 28 »

Szeroki skład podany od kilku dni, więc najwyższy czas założyć temat.
Kadra trenera Grabdy:
Rozgrywający: Marcel Bakaj, Damian Biliński, Kajetan Kubicki, Sergiusz Serafin
Atakujący: Aleksander Czerwiński, Aleksiej Nasewicz, Tytus Nowik, Kacper Ratajewski
Przyjmujący: Dominik Czerny, Marcel Hendzelewski, Jakub Olszewski, Radosław Puczkowski, Kamil Szymendera, Piotr Śliwka
Środkowi bloku: Mateusz Kufka, Jakub Majchrzak, Mateusz Nowak, Maciej Zając
Libero: Marcel Chmielewski, Maksym Kędzierski

Chyba nikogo nie brakuje, fajnie że są Nasewicz który powinien wywalczyć plac oraz tak samo Hendzelewski.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

Bo ja wiem?
Brakuje Hawryluka, to podstawowy libero tego rocznika we wszystkich turniejach miedzynarodowych.
No chyba, ze dostanie realne szanse w doroslej, nie tylko obecnosc na zgrupowaniu.

Duzo zawodnikow nie grajacych na codzien. Albo grajacych malo i bardzo slabo jak Nowik, czy Ratajewski.
Glowni konkurenci raczej bez swoich gwiazd, np takiego Nikolova chyba nie beda ciagac.

Zdecydowanie bez emocji. To juz wiek gdzie najlepsi wchodza do kadr seniorskich. Ciekawa perspektywa debiutu Nasewicza jest dla mnie glownym argumentem do ewentualnego obejrzenia.

Jesli takie "pozne" wiekowo turnieje moga czemus fajnemu sluzyc, to np sprawdzeniu nowych zawodnikow. Ratajewski juz troche pogral, raptem ze 2 fajne mecze mu wyszly w reprezentacji ( i to tez nie ostatnio). Mozna by sprawdzic Zawadzkiego- tez gral malo w I lidze, ale na sporo lepszej skutecznosci.

Nie wiem, czy powolywanie Nowika na ataku ma jakis glebszy sens. Ciezko okreslic przyszlosc tego gracza w seniorskiej siatkowce. Fakt- ciezko tez nie powolac bylego MVP MS. Ciekawe jaka jest opinia zawodnika co do pozycji na seniorski etap kariery. Jesli chce walczyc o powrot na atak-powolanie mogloby byc mu pomocne. Jesli ma zamiar zostac na przyjeciu....
Goral1990
Posty: 17
Rejestracja: 8 kwie 2023, o 18:19
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Goral1990 »

Diomedea pisze: 1 maja 2023, o 22:16 Bo ja wiem?
Hawryluk, podstawowy libero tego rocznika we wszystkich turniejach miedzynarodowych.
No chyba, ze dostanie realne szanse w doroslej.

Duzo zawodnikow nie grajacych na codzien. Albo grajacych bardzo slabo jak Nowik, czy Ratajewski.
Glowni konkurenci raczej bez swoich gwiazd, np takiego Nikolova chyba nie beda ciagac.

Raczej bez emocji. To juz wiek gdzie najlepsi wchodza do kadr seniorskich. Ciekawa perspektywa debiutu Nasewicza jest dla mnie glownym argumentem do ewentualnego obejrzenia.

Jesli takie "pozne" wiekowo turnieje moga czemus fajnemu sluzyc, to np sprawdzeniu nowych zawodnikow. Ratajewski juz troche pogral, chyba ze 2 fajne mecze mu wyszly w reprezentacji ( i to tez nie ostatnio). Mozna by sprawdzic Zawadzkiego- tez gral malo w I lidze, ale na sporo lepszej skutecznosci.

Nie wiem, czy powolywanie Nowika na ataku ma jakis glebszy sens. Ciezko okreslic przyszlosc tego gracza w seniorskiej siatkowce. Fakt- ciezko tez nie powolac bylego MVP MS. Ciekawe jaka jest opinia zawodnika co do pozycji na seniorski etap kariery. Jesli chce walczyc o powrot na atak-powolanie mogloby byc mu pomocne. Jesli ma zamiar zostac na przyjeciu....
Hawryluk po VNL w Japonii ma wrócić na zgrupowania do U21, a Nowik z tego co w trawie piszczy, podjął decyzje o definitywnej pozycji atak w Rep i w klubie na kolejny sezon
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

To troche komplikuje sprawy.
Tzn zeby sie przypomniec jako atakujacy Nowik powinien byc pierwszym, badz grac bardzo duzo.
By dla Nasewicza pierwszy udzial w reprezentacji Polski byl elementem pozytywnym, by dac lekkiego kopa jego karierze, to tez powinien byc pierwszy.

Jesli Grabda obejmie Gwardie Wroclaw w przyszlym sezonie, a Tytus planuje tam zostac to z kolei jest problem obiektywizmu trenera.

Zobaczymy jak to zostanie pogodzone.
Anzej
Posty: 94
Rejestracja: 24 mar 2023, o 13:48
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Anzej »

Diomedea pisze: 1 maja 2023, o 22:16 Jesli takie "pozne" wiekowo turnieje moga czemus fajnemu sluzyc, to np sprawdzeniu nowych zawodnikow.
Ja jestem ciekawy jak zaprezentują się Nasewicz i Hendzelewski. Oni mogą być takimi nowymi ogniwami, które wzmocią tą kadrę.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

Troche wyborow niby jest, ale dla mnie pewne sprawy sa jasne.

1 sypacz-Kubicki. Drugi? Serafin za wzrost? Bilinski-troche ogrania miedzynarodowego? Bakaj podobal mi sie na MPJ.

Atak-Nowik, Nasewicz. Inny wybor bylby mocno kontrowersyjny.

Libero Hawrylujk i....?

Przyjecie. SLiwka , Szymendera, Hendzelewski i ?...
Tych 3 wydaje sie pewniakami. Puczkowski duzy, w ataku procenty zblizone dzo Szymendery, w bloku nawet gorzej w serwisie tez slabo. Wejscia raczej nieznaczace, bo pare razy BB widzialam i w pamieci nie zostal.
Czerny tez wszedl pare razy, nie wybil sie specjalnie, przyjecie jako tako, reszta sredniawo. Olszewski? malo wchodzil ale jakies stare zgranie, czasem niezly serwis.

Srodek: Kufka, Nowak, Majchrzak ograni; Zajac na rezerwe OK, podobal mi sie o ile pamietam jako junior.

Wybory raczej dotycza rezerwowych, pewnie z gry wyjdzie czy Nowik czy Nasewicz na 1szego atakujacego i czy Hendzelewski jako pierwszy wchodzacy, czy za Szymendere/Sliwke do szostki.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: ciorny17 »

Wiadomo już coś w jakich terminach młodzi będą grać i potencjalnie gdzie będzie można ich oglądać? Bo na stronie pzpsu nic oczywiście o terminarzu nie ma. Na kanale Polskiej Siatkówki trener Grabda wspomina o sparingach z Brazylią, Argentyną czy Holandią, ale bez dat, a właśnie o te mecze mi chodzi. A MŚ w Bahrajnie od 7. lipca.
Kłamca.
luckyluck1997
Posty: 18
Rejestracja: 30 cze 2022, o 20:20
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: luckyluck1997 »

ciorny17 pisze: 22 maja 2023, o 13:17 Wiadomo już coś w jakich terminach młodzi będą grać i potencjalnie gdzie będzie można ich oglądać? Bo na stronie pzpsu nic oczywiście o terminarzu nie ma. Na kanale Polskiej Siatkówki trener Grabda wspomina o sparingach z Brazylią, Argentyną czy Holandią, ale bez dat, a właśnie o te mecze mi chodzi. A MŚ w Bahrajnie od 7. lipca.
Z Brazylią będą sparować 7-9 czerwiec we Francji.
Będę jutro próbował skontaktować się z kimś z działaczy PZPS bądź zadzwonię bezpośrednio do kogoś ze sztabu.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: ciorny17 »

O super. Jak będziesz wiedział czy będzie jakaś transmisja to będę mega wdzięczny.
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

ciorny17 pisze: 22 maja 2023, o 13:35 O super. Jak będziesz wiedział czy będzie jakaś transmisja to będę mega wdzięczny.
Ze sparingow za granica? :D I to mlodziezowki? Optymista z Ciebie.
Chyba ze jakis rodzic albo ktos z ekipy telefonem nakreci.
Tez sie da obejrzec jakby co.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: ciorny17 »

Optymista od zawsze 8-)
Może to będzie w ramach jakiegoś turnieju czy coś to akurat jak znalazł jakaś transmisja na YT czy cos
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

ciorny17 pisze: 22 maja 2023, o 14:15 Optymista od zawsze 8-)
Może to będzie w ramach jakiegoś turnieju czy coś to akurat jak znalazł jakaś transmisja na YT czy cos
Ewentualnie "cos".
Turnieju mowisz? Francuzi koncza 4 czerwca mistrzostwa do 21 lat. Z jednaj strony watpie, by organizowali turniej kilka dni po. Z drugiej-jesli gramy tam nie tylko z Brazylia, to cos moze byc na rzeczy.

Wiesz zajrzalam na strone FFVB i tam ostatnia wiadomoscia z dziedziny mlodziezowki jest MEVZA z 2022. Nie mowiac o tym, ze ich kwalifikacje mlodziezowe to ogladalam ostatnio jak grali poza Francja, na pewno jak grali w Polsce, wtedy na zywo :D . Czyli nawet gorzej niz u nas.

Natomiast na ichnim najwiekszym forum zadnej dyskusji nie ma, ale tam tez w mlodziezowych tematach malo kto z forumowiczow siedzi.

Moze jakis zapaleniec kamerka badz telefonem. Z cwiartek mlodzika jeden tata z MOSu nagrywal i puscil w sieci, to bylo alternatywnie.
Moze i tym razem ktos, od nas, od nich....
Nie wiem, czy sztab bedzie krecil do oceny. Czy Grabda ma takie mozliwosci. Po przepuszczeniu przez data volleya to oglada sie w 20 minut.

Pewnie bedzie jakis komunikat, punkty, moze staty u nas.

Rzecz jest interesujaca. Szczegolnie Nasewicz i Hendzelewski, rowniez to czy Zajac pogra. I co z sypaczami.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Arw165 »

Ktoś coś wie o tych sparingach? Jakiś stream, cokolwiek?
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Arw165 »

Przed nami 4 set, jeśli są chętni: https://www.youtube.com/watch?v=U5GNx3xDBMw
Przepraszam, że post pod postem, ale chcę, żeby widać było nowy wpis.

Może ktoś będzie w stanie rozpoznać, kto gra u nas na ataku?
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

IMHO Nasewicz i gra tak sobie. Podbijany. Dynamika srednia. Rok temu na MPJ byl znacznie szybszy. Moze taki okres przygotowawczy.
Na mnie to sprawia wrazenie, ze nabil miesni i probuje walic na pale. Rok temu lepiej bylo widac szybka reke, korekcje nabiegu, dobra prace nog i myslenie;
Na pewno nie Nowik, Ratajewski tez porusza sie inaczej. Poza libero to chyba potencjalnie najmocniejszy sklad. Czego nie bardzo widac, ale oni tak zawsze mieli w meczach o pietruszke.

Ja z kolei nie widze dobrze, czy gra Majchrzak czy Nowak, bo ze Kufka to pewne. Plus podstawowa para przyjmujacych?
-chyba Majchrzak.
Jednak sklady wymieszane troche . Obok Sliwki tez trzeba popatrzec czy Szymendera czy Czerny.
Edit-pierwsze wrazenie prawidlowe- gra Kamil czyli stary podstawowy sklad plus Nasewicz, minus Hawryluk.
zajczik
Posty: 371
Rejestracja: 25 cze 2019, o 09:04

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: zajczik »

Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

Przegrany mecz z Francja, i to dosyc wyraznie.
Tym razem inny sklad. Nowik, Hendzelewski, chyba Olszewski. Zajac i Nowak(?).
Tylko z sypaczami mam problem, pewnie trzeba jeszcze popatrzec. Podobne sylwetki, zblizony styl rozegrania.
W meczu z Francja sporo baboli od sypacza w 4tym secie, gdzie moglismy powalczyc o TB. Ale i dogrania nie rozpieszczaly, przy takim skladzie przyjecie powinno byc lepsze.
Nowik prezentowal sie lepiej niz Nasewicz imho. Ale i wiekszosc pilek dostawal lepszych. Nasewicz czesto szukal pilki za plecami.
Slabo w obronie w tym drugim meczu, masa dobrych kiwek Francuzow, takze skroty na serwisie i zmiennosc zagrywki. Nauczyli sie od nas. :D
My z wyjatkiem wygranego trzeciego seta nie robilismy serwisem szkod.

Ktos widzi wyraznie, ktory sypacz gral z Brazylia, ktory z Francja?
efratello
Posty: 333
Rejestracja: 20 mar 2022, o 20:39
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: efratello »

Diomedea pisze: 8 cze 2023, o 16:17
Tylko z sypaczami mam problem, pewnie trzeba jeszcze popatrzec. Podobne sylwetki, zblizony styl rozegrania.
W meczu z Francja sporo baboli od sypacza w 4tym secie, gdzie moglismy powalczyc o TB. Ale i dogrania nie rozpieszczaly, przy takim skladzie przyjecie powinno byc lepsze.
...
Ktos widzi wyraznie, ktory sypacz gral z Brazylia, ktory z Francja?
Z Brazylią Kubicki. Z Francją Biliński.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

Tak myslalam.
Co oznacza, ze Serafin i Bakaj odpadli?

Bilinski poprawil troche dokladnosc, ale dalej w waznych momentach babole posyla malymi seriami. Zaczal na rozgrzewce, 3 pilki pod rzad nie do ataku, akurat tu dogranie nie utrudnilo, potem bylo ok jakis czas w meczu i w koncowkach, przy grze na styku znowu. Coz, ponoc ma isc do Wroclawia, zobaczymy czy uda mu sie to wyeliminowac.
Kubicki nawet sie nie rozgrzewal z Francuzami. mam nadzieje, ze nie jakis problem zdrowotny.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: ciorny17 »

Diomedea pisze: 15 cze 2023, o 06:36 Zaczal na rozgrzewce, 3 pilki pod rzad nie do ataku, akurat tu dogranie nie utrudnilo, potem bylo ok jakis czas w meczu i w koncowkach, przy grze na styku znowu.
Czyli niepotrzebnie wyłączyłem w trakcie rozgrzewki i później było lepiej? Bo tego się oglądać nie dało, a patrzyłem jednym okiem. Postanowiłem się nie męczyć, bo te piłki to były nie do ataku.
Kłamca.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

ciorny17 pisze: 15 cze 2023, o 07:09
Diomedea pisze: 15 cze 2023, o 06:36 Zaczal na rozgrzewce, 3 pilki pod rzad nie do ataku, akurat tu dogranie nie utrudnilo, potem bylo ok jakis czas w meczu i w koncowkach, przy grze na styku znowu.
Czyli niepotrzebnie wyłączyłem w trakcie rozgrzewki i później było lepiej? Bo tego się oglądać nie dało, a patrzyłem jednym okiem. Postanowiłem się nie męczyć, bo te piłki to były nie do ataku.
Trzy pod rzad na poczatku rozgrzewki. Z czego jedna przerzucil mocno za siatke, na strone przeciwnika :(
Potem juz tylko zerkalam czy rozgrzewa sie inny sypacz.
Skoncentrowal sie troche na spotkanie, dlatego zaczelam miec watpliwosci czy to on. Ale niestety potem znowu zaczal sadzic babole, i wlasnie w koncowkach setow, bo to rowno szlo, mocno powsadzal na sanki, glownie lewe. Niestety wlasnie seriami po 2-3 babole, duzo w koncowkach, albo jak gonilismy wynik. W koncowce czwartego moze mozna czesciowo usprawiedliwic ostrym, plaskim dograniem tak ze 2 z pewnie ze 4 baboli. Generalnie sabotowal .
Do Nowika jeszcze jakos wygladalo.
Powiedzialabym ze nawet lepiej, niz Kubickiego z Nasewiczem, gdzie ewidentnie atakujacy czesto szukal pilki za plecami.

Dlatego sie zastanawiam czy Bakaj z Serafinem juz odstrzeleni.
Oj chyba nie bedzie dobrego chleba z tej maki. Oby Kubicki dogral w zdrowiu i zlapal timing z Nasewiczem.

Z poprzednich wejsc w tej ekipie tez bylo podobnie. Ze 2 dobre akcje po wejsciu i zaraz seria bledow. Wiec bz.
burzawroclaw
Posty: 2
Rejestracja: 4 cze 2023, o 10:49
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: burzawroclaw »

Nie ma jak być fachowcem z pozycji kanapy…. To takie polskie. Przypominam, większość tych młodych zawodników to Mistrzowie Świata U19. Krytyka poszczególnych zawodników w okresie przygotowań jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Administrator do dzieła….. pozdrawiam a za team u21 trzymam kciuki i życzę blaszki w Bahrajnie.
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Arw165 »

Nie umniejszając, ale w 2021 roku mieliśmy bardzo łatwą drabinkę gospodarską, a z tego co słyszałam, to tym razem czeka nas droga spod znaku plej offu Zaksy w LM w 2021 albo 2023.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

burzawroclaw pisze: 15 cze 2023, o 15:55 Nie ma jak być fachowcem z pozycji kanapy…. To takie polskie. Przypominam, większość tych młodych zawodników to Mistrzowie Świata U19. Krytyka poszczególnych zawodników w okresie przygotowań jest delikatnie mówiąc nie na miejscu. Administrator do dzieła….. pozdrawiam a za team u21 trzymam kciuki i życzę blaszki w Bahrajnie.
Pisz czesciej. Na pewno wszyscy beda radzi bogactwu merytorycznych uwag i wnikliwym analizom przybliazajacym postacie graczy .

Nie spoko.Grupa: Indie (jeden gracz mi sie podobal ale jednak...), Kanada, Bulgaria (odwieczny rywal). Wychodzimy raczej z 1, w najgorszym razie z 2ka.
Z jednej z silniejszych grup.
Tam niespecjalnie jest sie kogo obawiac. Wlosi, Bulgarzy owszem, ale sa w zasiegu. No i z brakiem mlodych Rosjan gestosc sie zmniejszyla, to tez byla silna ekipa. Na poprzednich MS (o ile dobrze pamietam) Bulgaria grala z nimi TB i byla zmeczona na nas. Pytanie tez, czy Nikolow , bedacy w doroslej reprezentacji, bedzie gral w mlodziezowce. Podobnie z Reggersem, choc i z nim powinnismy Belgow ograc.

To dosyc paradoksalne, ze z rocznika ktory do repry dostarczy nam ewentualnie sype, libero i srodek, a innym np takiego Nikolova, a nawet dwoch, bo mlody sypacz tez fajnie sie pokazywal, raczej powinnismy miec podium z uwagi na system i kulture gry.
Co dla seniorskiej siatkowki znaczenie moze miec niewymiernie slabsze.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: ciorny17 »

Ponoć mecze MŚ U21 będą transmitowane na antenach Polsatu Sport.
Kłamca.
Volley72
Posty: 29
Rejestracja: 17 lis 2022, o 19:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Volley72 »

Dzisiaj w Żyrardowie o godzinie 13 sparing z reprezentacją Argentyny
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Arw165 »

Wiadomo coś o jakimś streamie?
Arw165
Posty: 1414
Rejestracja: 10 maja 2021, o 14:29
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Arw165 »

Wygraliśmy 3:1, najlepiej punktujący Piotr Śliwka - 17 pkt.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Diomedea »

Polska: Majchrzak (12), Szymendera (11), Kubicki (7), Kufka (6), Nasewicz (9), Śliwka (17), Hawryluk (libero) oraz Nowik (1), Biliński, Hendzelewski i Kędzierski (libero)
Argentyna: Conde (12), Gracia (9), Vazquez (2), Gomez (14), Rojas (13), Salazar (9), Albretch (libero) oraz Turcitu (1), Trucco i Ovalles

Kubicki 5 asow.
Czyli co? Nasewicz pierwszym atakujaczym i podstawowa para Sliwka/Szymendera plus Marcel jako wchodzacy na poprawe przyjecia? Nie brzmi zle.

Edit- z Nowikiem tez zreszta niezle. Moze byc i lepiej ze wzgledu na zgranie. Malo punktow Nasewicza z Argentyna i obserwowane we Francji pilki za plecy pokazuja ze jeszcze jest nad czym pracowac. Nasewicz wyzszy od Nowika i masywny, ale szybki na nogach i nie potrzebuje takich pilek, o tempo wolniejszych niz Kubicki gra z Nowikiem.

Hendzelewski malo gry dostal, chyba tylko jeden mecz z Francja, ten przegrany, przy Olszeskim i Bilinskim. I pojedyncze wejscia.
Czyzby byl w hierarchii za Olszewskim, ktory zagral 2 cale sparingi, z czego drugi z Argentyna przy Kubickim? Imho troche szkoda.
Volley72
Posty: 29
Rejestracja: 17 lis 2022, o 19:59
Płeć: M

Re: Reprezentacja U21 2023

Post autor: Volley72 »

Mecze Mistrzostw Świata U-21 w Bahrajnie transmitowane na antenach Polsat Sport:

7 lipca godz. 9.50 Polsat Sport Polska - Indie
8 lipca godz. 9.50 Polsat Sport Extra Polska - Kanada
9 lipca godz. 9.50 Polsat Sport Polska - Bułgaria
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”