Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Czy jesteś za czy przeciw występom Wilfredo Leona Venero w Reprezentacji Polski?

Czas głosowania minął 16 sie 2015, o 12:07

Jestem za
35
51%
Jestem przeciw
26
38%
Nie mam zdania
7
10%
 
Liczba głosów: 68

Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Lucarelli »

GolMar pisze: 12 kwie 2022, o 19:23 Powiem tak: jeśli wierzyć przeciekom, które do mnie docierają, po publikacji powołań wielu obserwatorów/kibiców bardzo się zdziwi (sądzę, że większość pozytywnie ;)). Będzie mała rewolucja.
Brzmi pięknie, oby się sprawdziło.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: dyletant »

Powiem tak, brak choćby powołania dla Butryna, Bołądzia, Firleja i być może Poręby albo Urbanowicza to będzie skandal i zniechęci mnie do kibicowania tej reprezentacji. A bardzo chciałbym, po tym jak mi ją Heynen totalnie obrzydził.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Awatar użytkownika
lukecik
Posty: 1575
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:03
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: lukecik »

dyletant pisze: 13 kwie 2022, o 10:55 Powiem tak, brak choćby powołania dla Butryna, Bołądzia, Firleja i być może Poręby albo Urbanowicza to będzie skandal
What? A czym niby Urbanowicz zapracował sobie na powołanie do kadry? Niech on zagra na poziomie chociaż jeden, cały sezon. To, że jest młody i fajnie się pokazał w kilku meczach nie powinno go pchać od razu do kadry, bądźmy poważni.
Chyba przy braku powołań dla Kłosa i Nowakowskiego mógłby się załapać i to tylko z braku laku, bo poza Porębą nowych kandydatów do gry w kadrze nie widać.
Diomedea
Posty: 4337
Rejestracja: 1 cze 2020, o 18:33
Płeć: K

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Diomedea »

Urbanowicz na pewno bedzie powolany.
Do kadry mlodziezowej, wiec przez Piline.

Jesli mnie pamiec nie myli to sa ME U 22 w Polsce.
https://www.cev.eu/articles/volleyball/ ... pionships/
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1042
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: kanonier »

Do kiedy trzeba podać skład na LN?
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ciorny17 »

kanonier pisze: 13 kwie 2022, o 12:31 Do kiedy trzeba podać skład na LN?
3 maja.
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

dyletant pisze: 13 kwie 2022, o 10:55 Powiem tak, brak choćby powołania dla Butryna, Bołądzia, Firleja i być może Poręby albo Urbanowicza to będzie skandal i zniechęci mnie do kibicowania tej reprezentacji. A bardzo chciałbym, po tym jak mi ją Heynen totalnie obrzydził.
Na pewno Bołądź i Butryn nie będą razem na liście. Kurek,Kaczmarek i Muzaj to jest trójka pewnych i tylu grało w zeszłym sezonie w Lidze Narodów, gdzie Bartek grał na początku najmniej. Nie przypominam sobie, żeby 4-5 atakujących kiedykolwiek było testowanych, a na pewno nie przy naszej obecnej sytuacji na tej pozycji (Kurek lider, Kaczmarek mega 2 ostatnie sezony, Muzaj kapitalny ten sezon i był w kadrze w zeszłym roku).

Wydaje mi się, że tak czy siak ten numer 4 na liście będzie trochę figurantem. Potrenuje, zagra sparing czy coś i tyle go widzieli.
dyletant
Posty: 5081
Rejestracja: 10 maja 2018, o 17:20
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: dyletant »

Chyba przy braku powołań dla Kłosa i Nowakowskiego mógłby się załapać i to tylko z braku laku, bo poza Porębą nowych kandydatów do gry w kadrze nie widać.
Dokładnie jest Huber, Kochanowski i Bieniek, więc jeśli chcemy myśleć o przyszłości to już powinniśmy ogrywać 4ego środkowego. Przed mistrzostwami nie będzie dużo poważnego grania a warto już niektórych zawodników z tą kadrą oswajać.
Kiedy Łomacza bijesz piłką po głowie, pamiętaj pozostać na własnej połowie.
Siekier
Posty: 300
Rejestracja: 15 lip 2008, o 01:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Siekier »

granvorka pisze: 9 kwie 2022, o 21:12 Siekier przeprowadził wywiad z Fabianem: https://www.youtube.com/watch?v=WnEWItC ... VolleyTime

Po liczbie znaczników można wnioskować, że Drzyzga nie był zbyt wylewny w odpowiedziach. Obejrzałem fragment, skupiłem się na pytaniach dot. przyszłości kadry, i nie powiem, żeby jego odpowiedzi zrobiły na mnie szczególnie dobre wrażenie. W kluczowym pytaniu, nt. rosnącej konkurencji na swojej pozycji w Polsce dość obojętnym głosem opowiedział o dobrej formie Marcina Janusza w tym roku, co z jednej strony można uznać za komplement pod adresem rywala, z drugiej strony nie wspomniał o dobrym sezonie Łomacza (i Firleja), tak jakby z góry zakładał, że to jest kwestia wyłącznie pomiędzy byciem #1 lub #2. Pytanie o to, czy widzi się w roli kapitana kadry raczej olał, a mógł dyplomatycznie ponawijać makaron, że jest wielu równie doświadczonych kolegów (albo wręcz stwierdzić, że najpierw musiałby tam być) itp. Wspomniał, że 2 razy rozmawiał z Grbiciem, ale nie ujawnił żadnych szczegółów, dość enigmatycznie rzucił tylko, że szeroki skład kadry pojawi się wkrótce. Moja synteza przypuszczeń jest taka, że Grbić raczej nie obiecał mu zbyt dużo, z drugiej strony odpowiedzi na inne pytania sugerują, że zapewne nie musi się obawiać o miejsce pozwalające na walkę o miejsce w 14 na najważniejsze wydarzenia tego sezonu.

Sugestia do Siekiera, jeśli to czyta, na przyszłość (moje osobiste zdanie): lepiej z góry podzielić rozmowę na bloki tematyczne niż zadawać naprzemiennie pytania na różne tematy (kadra/klub/historia itd.).
Hej, dzięki za sugestie. Bywały takie wywiady, które ciąłem na części, ale uznałem, że to nie ma sensu i dubluje pracę, którą wykonuje.
Co o time-stampsów , sa one dostepne w opisie.
Płynnie chciałem z klubu przejść na kadrę, jako łącznik (słusznie, niesłusznie) potraktowałem formę Maćka Muzaja. W ostatniej "części" wywiadu są pytania o wszystko i to są pytania od ludzi z for siatkarskich, YT, etc.

Wszystkiego dobrego!
__________________________
Podcast #VolleyTime na YouTube: https://www.youtube.com/@VolleyTime/
asps
Posty: 347
Rejestracja: 13 maja 2021, o 16:11
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: asps »

Szary Wilk pisze: 13 kwie 2022, o 12:58
dyletant pisze: 13 kwie 2022, o 10:55 Powiem tak, brak choćby powołania dla Butryna, Bołądzia, Firleja i być może Poręby albo Urbanowicza to będzie skandal i zniechęci mnie do kibicowania tej reprezentacji. A bardzo chciałbym, po tym jak mi ją Heynen totalnie obrzydził.
Na pewno Bołądź i Butryn nie będą razem na liście. Kurek,Kaczmarek i Muzaj to jest trójka pewnych i tylu grało w zeszłym sezonie w Lidze Narodów, gdzie Bartek grał na początku najmniej. Nie przypominam sobie, żeby 4-5 atakujących kiedykolwiek było testowanych, a na pewno nie przy naszej obecnej sytuacji na tej pozycji (Kurek lider, Kaczmarek mega 2 ostatnie sezony, Muzaj kapitalny ten sezon i był w kadrze w zeszłym roku).

Wydaje mi się, że tak czy siak ten numer 4 na liście będzie trochę figurantem. Potrenuje, zagra sparing czy coś i tyle go widzieli.
Nie brałbym Muzaja za pewniaka, z Butrynem mają podobny % w ataku na przestrzeni sezonu, z czego Karol na pewno dostaje więcej trudniejszych piłek, w bloku jest remis (po 30) mimo dużej przewagi fizycznej Macieja, zagrywka i obrona zdecydowana przewaga oczywiście Butryna.
Wolę na spokojnie poczekać na decyzję Grbicia, niż z góry zakładać pewniaków, tym bardziej że nie widzę podstaw do takich stwierdzeń co do Muzaja.
Play offy trwają i na pewno Nikola lub ktoś z jego kręgu obserwuje kandydatów i być może ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

asps pisze: 13 kwie 2022, o 14:18
Szary Wilk pisze: 13 kwie 2022, o 12:58
dyletant pisze: 13 kwie 2022, o 10:55 Powiem tak, brak choćby powołania dla Butryna, Bołądzia, Firleja i być może Poręby albo Urbanowicza to będzie skandal i zniechęci mnie do kibicowania tej reprezentacji. A bardzo chciałbym, po tym jak mi ją Heynen totalnie obrzydził.
Na pewno Bołądź i Butryn nie będą razem na liście. Kurek,Kaczmarek i Muzaj to jest trójka pewnych i tylu grało w zeszłym sezonie w Lidze Narodów, gdzie Bartek grał na początku najmniej. Nie przypominam sobie, żeby 4-5 atakujących kiedykolwiek było testowanych, a na pewno nie przy naszej obecnej sytuacji na tej pozycji (Kurek lider, Kaczmarek mega 2 ostatnie sezony, Muzaj kapitalny ten sezon i był w kadrze w zeszłym roku).

Wydaje mi się, że tak czy siak ten numer 4 na liście będzie trochę figurantem. Potrenuje, zagra sparing czy coś i tyle go widzieli.
Nie brałbym Muzaja za pewniaka, z Butrynem mają podobny % w ataku na przestrzeni sezonu, z czego Karol na pewno dostaje więcej trudniejszych piłek, w bloku jest remis (po 30) mimo dużej przewagi fizycznej Macieja, zagrywka i obrona zdecydowana przewaga oczywiście Butryna.
Wolę na spokojnie poczekać na decyzję Grbicia, niż z góry zakładać pewniaków, tym bardziej że nie widzę podstaw do takich stwierdzeń co do Muzaja.
Play offy trwają i na pewno Nikola lub ktoś z jego kręgu obserwuje kandydatów i być może ostateczne decyzje nie zostały jeszcze podjęte.
Różnica jest taka, że Butryn ma TJ, a Muzaj nie bardzo ma kogo do pomocy w ataku od dłuższego czasu. No ale to żadna różnica, bo największa jest taka, że jeden gra w kadrze od lat, drugi nie grał w niej nigdy, a ma 29 lat za moment.
Awatar użytkownika
Klugenhammer
Posty: 3942
Rejestracja: 23 lis 2008, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Klugenhammer »

Tymczasem Sara Kalisz twittuje:
Na prawdopodobnie dzień przed powołaniami N. Grbicia PLOTKI (tylko pogłoski) są gigantyczne i to z różnych źródeł. Od braku Fabiana, po brak Kurka, przesunięcie Leona na atak i szansę dla Firleja.
Papito13
Posty: 619
Rejestracja: 25 mar 2019, o 01:03
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Papito13 »

Ja jestem dużym zwolennikiem przesunięcia Leona na atak. Wreszcie jego obecność w zespole nie wymuszałaby na całej drużynie konkretnego stylu gry (tak w dużym skrócie)

Brak Kurka byłby mimo wszystko dość dziwny i zaskakujący. Chyba że mowa tylko o LN, wtedy ma to sens.

Brak Fabiana i szansa dla Firleja to raczej pozytywne informacje.
granvorka
Posty: 739
Rejestracja: 24 wrz 2019, o 11:29
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: granvorka »

Osobiście uważam, że brak Kurka nawet na VNL byłby bardzo dziwny, nielogiczny. Zaraz skończy sezon w Japonii (pewnie jako MVP), będzie mieć dużo czasu na odpoczynek. Poza tym on bardziej niż inni potrzebuje kontaktu ze światową czołówką, nawet w wydaniu sparingowym. Po dzisiejszej decyzji odnośnie MŚ, ich ranga jeszcze urosła, więc wykorzystanie VNL do budowania nowych systemów (celowo l. mnoga) gry będzie istotne.
Ewentualnej pełnej rezygnacji z Kurka nie ma co nawet komentować, bo to byłby strzał w stopę nie do obrony. Pół roku wolnego nie da się uzasadnić żadnymi sportowo-zdrowotnymi względami, jedynie osobistymi.

Z drugiej strony, jeśli w tym tweecie jest też o rzekomym przestawianiu Leona na atak i "szokujący news" o szansie dla Firleja, to może źródła p. Sary jednak trochę sobie toczą bekę.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Marcy$ »

A moze to Kurek chce przerwy czy z innych powodow rezygnuje?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Nuriel
Posty: 841
Rejestracja: 16 kwie 2021, o 21:45

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Nuriel »

Brak powołania dla Kurka to by był jednak strzał w kolano. Rozumiem brak Drzyzgi (oby), Wojtaszka czy nawet Nowakowskiego, ale Kurek to w dalszym ciągu TOP zawodnik i lepszego nie mamy.
No chyba, że Bartek sam by chciał zrezygnować, ale odpuściłby sobie MŚ u siebie?

No chyba, że by chodziło faktycznie tylko o ligę narodów, ale przy założeniu, że będzie nowy trener i nowy rozgrywający (Bartek z Januszem to chyba nigdy specjalnie nie pograł?), To jednak kilka meczów w LN by się mogło przydać.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

Brak Kurka to jakaś farsa. Czy Rosjanie odrzuciliby Michajłowa a Amerykanie Andersona...?

Wydaje mi się, że słowa "Wielu zacznie proces, ale go nie dokończy. Inni nie zaczną, ale go skończą" byłyby dziwne, gryby mowa była o całym cyklu, a nie MŚ, no bo Grbić odrzuciłby wszystkich doświadczonych tak niemal od razu?

Według mnie Kurek nie zagra w LN. Te plotki nie są doprecyzowane.

Druga sprawa - Nie wierzę w Leona na ataku, w tym sensie, że nie wierzę w powodzenie. Możemy sobie znowu MŚ zdobyć, ale na IO się uśmiechnę. Dla mnie Leon jest przehajpowany. Świetny indywidualista, ale żaden zespołowiec.
Orduna
Posty: 996
Rejestracja: 29 wrz 2021, o 14:59
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Orduna »

Brak Fabiana i od razu gęba się cieszy :D
Świetny News. Tylko o co chodzi z tym Kurkiem? Przecież to światowy TOP, nasz najlepszy zawodnik sportowo jak i mentalnie. Rozumiem że Bartosz nie chce dużo grać w VNL ale lepiej jakby kilka meczów pograł.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Marcy$ »

Może poczekajmy na konkrety?:)
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

Dawać już ten skład i wyjaśnienia
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Artem »

Kadra ma być bez Kurka, Drzyzgi, Nowakowskiego, Wojtaszka... Podobno chodzi o cały sezon, ale pokroić się za te informacje nie dam.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

Artem pisze: 15 kwie 2022, o 09:42 Kadra ma być bez Kurka, Drzyzgi, Nowakowskiego, Wojtaszka... Podobno chodzi o cały sezon, ale pokroić się za te informacje nie dam.
Czyli możemy oficjalnie pokończyć im kariery reprezentacyjne na amen. No, może poza Fabianem, bo on jest z tego grona najmłodszy i gra na takiej pozycji, gdzie można jeszcze złapać drugą młodość nawet w późnym wieku, a rewolucja na tej pozycji teoretycznie nie musi być udana, choć konkurenci naturalnie wydają się być na tę chwilę sporo lepsi.

Szkoda, że Bartek sam tego nie ogłosił idąc śladem Michała Kubiaka. Skoro kończy 34 lata i nie dostał powołania od Grbicia, bo ten uznał go za niepotrzebnego, to tym bardziej nie otrzyma go w następnych latach, a myślę, że przy tym składzie Grbić do Igrzysk w 2024 powinien się bez problemu utrzymać. Mógł dogadać się w ten sposób, że ogłosi zakończenie kariery, żeby teraz nie było takiej sytuacji jak jest.

Mimo wszystko brak powołania dla naszego lidera, który był przez ostatnie lata najlepszym polskim siatkarzem to policzek dla polskich kibiców. Jeśli będzie to bez natychmiastowych wyjaśnień, to kolejny policzek. Okej, my jesteśmy tylko kibicami i nie nam musi się Grbić tłumaczyć, ale to dzięki kibicom ta dyscyplina w Polsce jest tak znacząca i po ludzku się nam należy wiedzieć co będzie dalej z Bartkiem czy Pitem.
Awatar użytkownika
Artem
Posty: 423
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:33
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Artem »

Kurek zdaje się sam chciał odpocząć od reprezentacji. Swoją drogą ciekawe czy w przypadku ogłoszenia, że MŚ odbędą się w Polsce zmieniło się coś na liście powołanych.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

Artem pisze: 15 kwie 2022, o 09:58 Kurek zdaje się sam chciał odpocząć od reprezentacji. Swoją drogą ciekawe czy w przypadku ogłoszenia, że MŚ odbędą się w Polsce zmieniło się coś na liście powołanych.
W takim razie trzeba to wyjaśnić, bo jeśli okaże się, że Grbić przy jego nazwisku postawił X i w ogóle nie wytłumaczy co i jak, to będzie burza.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Lucarelli »

Artem pisze: 15 kwie 2022, o 09:42 Kadra ma być bez Kurka, Drzyzgi, Nowakowskiego, Wojtaszka... Podobno chodzi o cały sezon, ale pokroić się za te informacje nie dam.
Mała rewolucja i poważne przewietrzenie składu, czyli to czego dokładnie ta kadra potrzebowała, poza Kurkiem żaden z tych zawodników już nie prezentuje poziomu wymaganego do gry w kadrze.
Nie zdziwiłbym się, jeżeli w przypadku Bartka była to w jakiejś części również jego decyzja.
Odstawienie Drzyzgi to przełomowa decyzja, brawa za zdecydowane działanie, Fabianka już od paru lat nie powinno być w kadrze, ale układy i mocne plecy utrzymywały ten patologiczny stan rzeczy.
Artem pisze: 15 kwie 2022, o 09:58 Kurek zdaje się sam chciał odpocząć od reprezentacji. Swoją drogą ciekawe czy w przypadku ogłoszenia, że MŚ odbędą się w Polsce zmieniło się coś na liście powołanych.
Czyli tak jak myślałem, komu jak komu ale Bartkowi należy się solidny urlop.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

Lucarelli pisze: 15 kwie 2022, o 10:06
Artem pisze: 15 kwie 2022, o 09:42 Kadra ma być bez Kurka, Drzyzgi, Nowakowskiego, Wojtaszka... Podobno chodzi o cały sezon, ale pokroić się za te informacje nie dam.
Mała rewolucja i poważne przewietrzenie składu, czyli to czego dokładnie ta kadra potrzebowała, poza Kurkiem żaden z tych zawodników już nie prezentuje poziomu wymaganego do gry w kadrze.
Nie zdziwiłbym się, jeżeli w przypadku Bartka była to w jakiejś części również jego decyzja.
Odstawienie Drzyzgi to przełomowa decyzja, brawa za zdecydowane działanie, Fabianka już od paru lat nie powinno być w kadrze, ale układy i mocne plecy utrzymywały ten patologiczny stan rzeczy.
A według mnie Nowakowski jeszcze był do pociągnięcia. Bo Poręba to nie oszukujmy się, ale nie jest nawet pół Nowakowskiego, choćby takiego z zeszłego roku. Mnie ten chłopak nie bardzo przekonuje, ale rozumiem, że trójka Huber-Kochanowski-Bieniek to mają być żelaźni pewniacy i ten czwarty będzie tylko dodatkiem, który i tak nie jest szykowany pod Igrzyska.

Widocznie Grbić w roli tego doświadczonego, który ma jeszcze pomóc, a i tak nie jest brany pod uwagę na finał cyklu olimpijskiego, to Karol Kłos.
Lucarelli
Posty: 2736
Rejestracja: 31 mar 2013, o 14:50
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Lucarelli »

Nowakowski gra słabiutki sezon, ostatni sezon kadrowy również niezbyt udany.
Dodatkowo ciągle problemy zdrowotne.
Niezbyt optymistyczne tendencje.
Piotrek to zasłużony zawodnik, dałbym mu odejść z godnością na emeryturę reprezentacyjną.
Kłos to obecnie znacznie bardziej wartościowy gracz, gra świetny sezon.
ciorny17
Posty: 8519
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: ciorny17 »

Rozegranie: Firlej, Janusz, Łomacz, Kozub
Atak: Bołądź, Butryn, Kurek, Muzaj, Kamczarek
Środek: Bieniek, Huber, Kłos, Kochanowski, Poręba, Rejno, Urbanowicz
Przyjęcie: Bednorz, Fornal, Kwolek, Leon, Lipiński, Orczyk, Semeniuk, Szymański, Śliwka, Szymura R.
Liber: Popiwczak, Szymura, Zatorski
Kłamca.
Szary Wilk
Posty: 7938
Rejestracja: 10 cze 2017, o 17:38
Płeć: M

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Szary Wilk »

Dzięki Paniom z TVP, które postraszyły nas brakiem Kurka i doprowadziły do burzy w internecie.

Prawdopodobnie chodziło o to, że Kurek nie pogra w Lidze Narodów i ktoś zrobił aferę, a ja i duża część kibiców w Polsce to łyknęła i zrobiła dym.

PS - Jak nawet Kozub, który jest wiecznym rezerwowym, ma większe notowania u Grbicia niż Drzyzga, to uważajcie na Prawdę Siatki, będzie grubo :]
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2022, o 11:41 przez Szary Wilk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kicu
Posty: 3237
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:04
Płeć: M
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Przyszłość Kadry Polski mężczyzn

Post autor: Kicu »

No to trochę zaskoczeń jednak jest. Mimo wszystko brak Drzyzgi, nawet w szerokim składzie to spore zaskoczenie.
Rejno się nie spodziewałem. Podobnie zresztą obu Szymurów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”