Reprezentacja kobiet 2016

Awatar użytkownika
grzegorzg
Posty: 7684
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Reprezentacja kobiet 2016

Post autor: grzegorzg »

krzysiu pisze:Dobra ,ale jeżeli My stwierdzamy ,że Gabi czy Aga są najlepszymi środkowymi w Polsce to pokazuje,że takie ,,drewna" są u nas najlepsze i to nie jest zbyt dobrze dla siatkówki naszej ,że takie zawodniczki są najlepsze - wiem nie każdy jest Agatą Mróz ale kurde słabo jest ze środkowymi - są to po prostu najwyższe zawodniczki raczej bez dobrej motoryki i techniki
Moim zdanierm, jesli już szukasz zawodniczek o tatalnie przeciwstawnej "charakterystyce" ( ;) ), to lepiej przywoływać Maszę Liktoras. Poza tym Kakolewska jest młoda i robi bardzo widoczne postępy, choć z natury rzeczy nie bedzie pewnie przypominac wyżej wymienionych.
Według mnie nie ma sensu skupiac się na środkowych, bo to nie one utrudniają swoim poziomem powrót - nie wiem, nie znam się- w strefę "okołomedalową" w Eurpoie? - Z czego pewnie wszyscy by sie cieszyli.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2016

Post autor: krzysiu »

Utrudniają przyjmujące bez przyjęcia ,a nie mamy niestety Gosi Glinki, czy innych wysokich zawodniczek do gry z wysokiej piłki oprócz Ani Werblińskiej .. ale jakie szkolenie takie zawodniczki więc trudno - no tak Masza Liktoras czy też Dziękiewicz albo Bednarek były świetne :) Trener też dużo daje ,co było widać na przykładzie Holenderek :)
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Reprezentacja kobiet 2016

Post autor: SevenUP »

No dobrze, zagraliśmy mecz o pietruszkę z Węgrami z Twardowską na przyjęciu i wygraliśmy do 18,18 i 10. Nie wiem o co się pultacie, bo Teardowska i tak nie będzie grała z lepszymi rywalami, ba, nawet pewnie nie wejdzie do składu. Już pomijam fakt, że ma dopiero 21 lat. Wygraliśmy, awansowaliśmy, a kto będzie grał za rok to się zobaczy po sezonie a nie teraz.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Reprezentacja kobiet 2016

Post autor: krzysiu »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”