Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

timshel
Posty: 414
Rejestracja: 25 maja 2014, o 08:52

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: timshel »

mikser pisze:No obu zdjęciach jest ta sama dziewczyna.Tylko na jednym bez makijażu, a na drugim z. Jak widać trochę szpachli i można wyczarować cuda wianki.
Rozmnożyła się coby był materiał porównawczy jak wygląda bez makijażu https://www.instagram.com/p/BEUSZJ2GgQJ ... n_official (bojkotują konkurencyjny serwis, więc dlatego z instagrama) Na miejscu szwagra Leona to bym się jednak trochę zmartwiła, że ktoś mnie bierze za dziewczynę. Choćby taką wątpliwej urody. Swoją drogą, cudne były te reakcje na treść postu Weary'ego ;>

<No, obywatelstwo i Żonę już ma.>
Learn to love the process.
VernonRoche
Posty: 2305
Rejestracja: 2 lis 2011, o 18:30
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: VernonRoche »

No, jak na bycie kobietą, to trochę zbyt androgenicznej urody ten szwagier "dziewczyna Leona" ;], no ale jak widać po komentarzach niektórzy w takiej szorstkiej (jak na kobiety) urodzie gustują :d.



King Charles Spaniel świetny pies. Gratuluję **Wiluś**.
Ostatnio zmieniony 8 lip 2016, o 19:58 przez VernonRoche, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Noworoczny »

Na tym zdjęciu obie bez makijażu i z przepisowym dekoltem (nie więcej, niż 2 palce).
VernonRoche pisze:Gratuluję Leoś.
Już się pogubiłem w tych amerykańskich zasadach. Czy nie Wilfredo jest imieniem (w takej razie Wiluś)?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
kibic_siatki
Posty: 2581
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: kibic_siatki »

Mam taką teorię, że w tym sezonie nasza reprezentacja była przygotowana wytrzymałościowo, a nie siłowo. Zaczynając od turnieju w Berlinie: spokojnie wytrzymaliśmy kilka 5- setowych spotkań, w niewielkim odstępie czasowym. Potem był turniej w Japonii gdzie też lubiliśmy grać 5 setów: z Kanadą, Chinami, czy Francją. Na samej olimpiadzie w fazie grupowej 2 takie mecze z Iranem i Rosją. Mimo przegranego tego ostatniego, w samej końcówce wyglądaliśmy całkiem dobrze i gdyby Buszek nie zepsuł ostatniej zagrywki, to była duża szansa na wygraną. W 1/4 z USA trafiliśmy na zespół, który jest przygotowany do walki w 3, maksymalnie w 4 setach. Wczoraj w meczu z Włochami wyglądali świetnie przez 3 sety, w 4 wydawało się, że dowiozą bezpieczną przewagę, a w 5 kompletnie padli. W naszym meczu najbardziej rzuciło mi się to, że nasze ataki były bardzo często bronione w polu, co dotyczy szczególnie naszych środkowych, co raczej rzadko zdarza się w meczach w siatkówkę na poziomie reprezentacyjnym. Jedynym zawodnikiem, którego trudno było podbić był Kurek.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Reprezentacja Polski Mężczyzn na rok 2016

Post autor: Noworoczny »

kibic_siatki pisze:W 1/4 z USA trafiliśmy na zespół, który jest przygotowany do walki w 3, maksymalnie w 4 setach.
Fajnie się czyta takie posty po meczach, jak dzisiejszy (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”