Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Noworoczny »

Ale jaki Barman? Jakie pieniądze? W sezonie olimpijskim nie ma mowy o żadnych zmianach. Skład jest już ustalony i nie ma co strzępić klawiatury.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Awatar użytkownika
jaet
Posty: 2344
Rejestracja: 13 paź 2009, o 06:56
Płeć: M
Lokalizacja: Tijuana

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: jaet »

Noworoczny pisze:Ale jaki Barman? Jakie pieniądze? W sezonie olimpijskim nie ma mowy o żadnych zmianach. Skład jest już ustalony i nie ma co strzępić klawiatury.
Większej bzdury dawno nie czytałem. W sezonie Mistrzostw Świata w Polsce, Antiga wprowadził do podstawowego składu dwóch debiutantów i zrezygnował z największej gwiazdy po czym te mistrzostwa wygrał, a Ty smędzisz coś o sezonie olimpijskim i ustalonym składzie. Potrzeba matką wynalazków, tyle że trener tej potrzeby nie zauważa.
"Sometimes you eat the bear, and sometimes the bear eats you"
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Noworoczny »

Skoro jest to aż taaaka bzdura, to może postawisz na to kazika?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Kurczak
Posty: 54
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 15:59
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Kurczak »

Nie mam pewności, czy dobrze interpretuję, ale chyba chcesz się założyć o skutek, podczas gdy za bzdurę uznana została przyczyna.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Noworoczny »

Tak, bo o przyczynę nie ma jak się założyć. Ale to największa bzdura, jaką słyszałeś. Twoje szanse rosną.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: serBalonSwann »

ja sie moge założyć o 50 zł że Polacy nie wygrają io
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Noworoczny »

serBalonSwann pisze:ja sie moge założyć o 50 zł że Polacy nie wygrają io
To poszukaj bóka, który taki zakład oferuje.

Co do Jaeta, to po prostu nie ma analogii. Zmiany w kadrze przez MŚ były spowodowane po pierwsze zmianą trenera - trudno, żeby każdy kolejny selekcjoner powielał strategię poprzednika; po drugie faktem, że MŚ były rozgrywane w Polsce i Polska musiała na nich dobrze wypaść. Antiga dokonał tamtych zmian, bo tylko na tych warunkach dostał stołek.
Akcja z Kurkiem była tylko pretekstem, bo Kurek przyjmujący i tak nie pasował do stylu gry Francuzów (przypomnijmy, że Yavbou wielu nazywa Brazylią Europy), który oparty jest na dobrym przyjęciu. Powrót Kurka był wymuszony i ułatwiony brakiem jakiegokolwiek innego sensownego atakującego.
W sezonie olimpijskim nie ma absolutnie żadnej mowy o braniu zawodnika "na jeden turniej".
Dodatkowo Bartman to Kurek bis AD 2014, czyli przyjmujący ze słabym przyjęciem i silnym atakiem. Jedyne miejsce u Francuzów to atak właśnie.
Jeśli jednak Stefan z Filipem wybronią się jakoś na IO, to nie będzie presji na Bartmana, a jak dadzą ciała, prawdopodobnie zostaną zwolnieni. Bartman więc u nich nie zagra.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: serBalonSwann »

Noworoczny pisze:
serBalonSwann pisze:ja sie moge założyć o 50 zł że Polacy nie wygrają io
To poszukaj bóka, który taki zakład oferuje.

..
może poszukam, a może nie poszukam...
orw3ll
Posty: 701
Rejestracja: 1 cze 2013, o 16:24
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: orw3ll »

serBalonSwann pisze:ja sie moge założyć o 50 zł że Polacy nie wygrają io
Ja mogę nawet o tysiaka się założyć, że Polska nie wygra IO, ba nawet jeśli wygra to dorzucę 500 zł ekstra.
kanimo

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: kanimo »

Bylam pierwsza. I wyrazilam zgode na kawe z bita smietana. Podtrzymuje i czekam na Twoje, kolego Noworoczny potwierdzenie. :)
Dodam, ze moja propozycja zakladu o tysiaka zostala odrzucona wiec nie sadze by wasze zostaly przyjete.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Noworoczny »

@Kanimo
No przecież potwierdziłem niedawno (-:

@Kurczaczek, przepraszam, bo pierwszy raz odpisałem myśląc, że to Jaet do mnie rozmawia (-:

@Reszta - faktycznie może nie róbmy z forum strony z zakładami. Ja tak tylko reaguję na śmieszne napinki, albo jak ktoś pisze, że piszę bzdury ew. że kłamię (-:

A tamto to była oferta na tamte czasy i na tamte warunki. Polacy na wyjeździe leją czerwonych i to rezerwowym składem. Drzyzga po świetnym sezonie i FF. Nierozpisany Bieniek i Kurek. Mika w pełni sił. Kubiak jak zwykle. Nowakowski przed operacją. Buszek po dobrych meczach w końcówce sezonu. Nie napiszę z oczywistych względów, że Kanimo, miała jaja, ale tylko ona miała odwagę podjąć temat wtedy, na podstawie tamtych danych (-;
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: serBalonSwann »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 25 maja 2016, o 06:51 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum.
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Marcy$ »

Jedno trzeba trenerom przyznać. Przyszykowali formę tam gdzie trzeba było (MŚ oraz PŚ - tak wiem, efekt nie zadowala, ale gra była wyśmienita).

Biorąc pod uwagę konkurentów w Tokio, nawet ten krótki czas powinien wystarczyć do dobrej jakości gry.

Skoro w środku sezonu można tak grać:

https://www.youtube.com/watch?v=71315veXpC8

to w Tokio też, a tym bardziej w RIO.

Do boju!
kanimo

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: kanimo »

Polkule mozgowe. Ale jestem juz w wieku, gdzie zaczyna sie atrofia.

Ja to wtedy widzialam tak jak teraz-Buszek mnie nie przekonuje, niech sobie Grzegorz pisze ile chce o jego "kulturze siatkarskiej". Mika przeciazony. Szalpuk nie gotowy i z problemami w przyjeciu. Z Kurkiem przy decydujacych pilkach roznie bywalo.
Tylko mialam nadzieje na lepsza gre Fabie. I wieksza rotacje i rozwoj mlodych w zawodach o nic. Antigo troche u mnie doluje i nie o wyniki chodzi.

Ale juz nastepna Olimpiade mozemy wygrac.
Zakladow na razie nie przyjmuje, jak nie zmienie zdania to zaczne rok gora 2 wczesniej.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: krzysiu »

Pierwszym uczestnikiem tego Turnieju w roku 2017 będzie nasza ulubiona Francja :)
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: madlark »

krzysiu pisze:Pierwszym uczestnikiem tego Turnieju w roku 2017 będzie nasza ulubiona Francja :)
Pierwszym to chyba my jesteśmy :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Noworoczny »

A skoro mowa o roku podzielnym przez szczęśliwą liczbę, to czemu znajduje się to w temacie o roku podzielnym przez 9?
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”