Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: ldz »

grzegorzg pisze:Bieniek Bieńkiem :) , ale mnie trochę wkurzył Buszek kalecząc parę piłek w przyjęciu. On tego nie powinien robic.
pewnie trochę brak pewności siebie przez stanie w kwadracie cały sezon.
Bieniek król, normalnie po mistrzowsku rozstrzelana serbska linia przyjęcia.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Marcy$
Posty: 2082
Rejestracja: 3 lip 2012, o 18:34
Płeć: M
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Marcy$ »

Wczoraj Kłos a dziś Bieniek? Może nie w ataku ale jak zaczął blokować.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: ciacho23 »

Chciałbym zobaczyć Szalpuka z Kubiakiem w dłuższym wymiarze.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: ldz »

temu Luburicowi do Loczka to trochę jednak brakuje. Zwłaszcza, że jest między nimi ledwo dwa lata różnicy.

ciekawe czy Stephane planuje dziś jakieś rotacje czy jak będziemy wygrywać to cały czas ten sam skład?
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Aranger »

Strasznie dużo zagrywek psują w tym secie Serbowie.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: drukjul »

ldz pisze:
grzegorzg pisze:Bieniek Bieńkiem :) , ale mnie trochę wkurzył Buszek kalecząc parę piłek w przyjęciu. On tego nie powinien robic.
pewnie trochę brak pewności siebie przez stanie w kwadracie cały sezon.
.
Z drugiej strony dzięki temu, że był zamrożony w ciekłym azocie, to powinien być teraz niezużyty i świeży.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: ldz »

Kłos kończy przechodzącą *.* odnotujmy.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
Awatar użytkownika
Gerrard
Posty: 417
Rejestracja: 13 kwie 2016, o 20:09
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Gerrard »

"Dawaj tego Szalpuka, za Buszka"
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: sb.slav »

Pierwszy raz widzę tego Luburićia w takim wymiarze i powiem wam, że robi bardzo dobre wrażenie. Chętnie widziałbym go w PlusLidze, nadałby się, według mnie, do każdego plusligowego klubu, z wyjątkiem chyba tylko Resovii.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Jiroux »

No tak, tylko Drażen jest po pierwszym poważnym sezonie grania. Atanasijević po którym?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Noworoczny »

Jestem spokojny. Jeszcze nigdy nie zdarzyło się tak, żeby po zwycięstwie nad Belgią w MHW Polska przegrała ćwierćfinał IO.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
ciacho23
Posty: 951
Rejestracja: 2 sie 2012, o 23:09
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: ciacho23 »

No i co osiągnął Antiga tym oraniem jedną szóstką przez 5 setów?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Aranger »

Oglądałem do 2. seta, Polacy fizycznie na dobrym poziomie wytrzymali tylko dwa sety ?
iti
Posty: 916
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 17:55
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: iti »

ciacho23 pisze:No i co osiągnął Antiga tym oraniem jedną szóstką przez 5 setów?
Oszczedzil Mike.

Wynik czy gra w tym turnieju w ogole mnie nie obchodza. Nawet nie wiem ktore miejsce zajelismy.

Drzyzga/Swedrowski mowili, ze rano byla ostra silownia, takze brak mocny od trzeciego seta calkiem zrozumialy.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: lipton »

Kłos po przygodzie z Marcelem gra z ochraniaczem na zęby czy to jakaś nowa moda jak w enbieju?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: madlark »

ciacho23 pisze:No i co osiągnął Antiga tym oraniem jedną szóstką przez 5 setów?
A co miał osiągnąć?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: mily66 »

Nie obchodzi mnie wynik i zajęte miejsce, ale jak widzę Kłosa z jakąś szczęką między zębami na meczu siatkówki to mam wrażenie, że trochę sodówka odbija po reklamach z angry birds.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: lipton »

No już pytałem o to. To nie czasem efekt starcia z Gromadowskim?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: madlark »

Jurek śpiewaj w duecie z Margaret, wiemy że dasz radę :D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
astronauta
Posty: 2862
Rejestracja: 24 sie 2011, o 12:11
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: astronauta »

Efekt taki, że Kłos i tak zrąbał zagrywkę na końcu tie-breka. Z ochraniaczem czy bez, serwuje tak samo.
Zwycięzca Typera Rio 2016 i Typera 2022/2023 :-) Na razie lider tabeli wszechczasów Typera.
Zdobywca zaszczytnego medalu z buraka w Typerze +Ligi 2015/2016, 2018/2019 i ziemniaka 2016/2017 :-)
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Jiroux »

lipton pisze:Kłos po przygodzie z Marcelem gra z ochraniaczem na zęby czy to jakaś nowa moda jak w enbieju?
Tak to po przygodzie z Marcelem. Nie no błagam. Dostał w ryj tak że miał zęby do renowacji to nic dziwnego, że nosi ochroniacz
Ostatnio zmieniony 19 maja 2016, o 22:06 przez Jiroux, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: madlark »

Plus, że nie będzie biegał do słupka ;)
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: drukjul »

Noworoczny pisze:Jestem spokojny.
Rozumiem, że to Twoja sławetna aronia. ;)

A ja niestety wcale nie jestem :< Nasz pierwszy mecz w Tokio z Kanadą za 10 dni może być dla naszego awansu do Rio kluczowy. Na dziś, po trzech meczach MW trudno cokolwiek dobrego powiedzieć o przygotowaniu naszej drużyny do tego kluczowego dla nas turnieju, ale też trudno cokolwiek powiedzieć o przygotowaniu Kanadyjczyków, którzy ponoć się zaszyli się w jakiejś głuszy. Miejmy nadzieję, że Klonowe Liście niczym specjalnym nas nie zaskoczą, ale spora obawa co tu kryć jest, bo na dziś brakuje nam przynajmniej jednego siatkarza będącego już dziś w formie, który w Tokio byłby w stanie przez jakiś czas pociągnąć grę, gdyby odpukać na początku turnieju szło nam tam jak po grudzie i pozwolił kolegom na powrót do lepszej gry. Ani w grze Kurka, ani Kubiaka tego błysku na razie nie widać i możemy tylko trzymać kciuki i mieć nadzieję, że przez te dziesięć dni przynajmniej do swojej normalnej dyspozycji jednak zdołają wrócić.
sb.slav
Posty: 3970
Rejestracja: 20 maja 2012, o 18:32
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: sb.slav »

Wystarczył na Polskę Sokołow i Luburić, to i Schmitt może wystarczyć. Również daleko mi do optymizmu.

Połową Kurka i Kubiaka trudno będzie ograć naszych rywali. O Wice... ekhm Mice i Buszku szkoda nawet gadać.
Nie bądź burakiem, nie przenoś kibolskich zwyczajów na hale. Kibicować można kulturalnie, bądź fair-nie gwiżdż na przeciwników twojej drużyny.
"Resovia jest naszym ZENITEM" - @Idz
"Resovia jest naszą Barceloną(FCB)" - WD-40
Awatar użytkownika
Biciut
Posty: 1488
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Marbella

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Biciut »

Czemu Kubiak chcial wkulac Jovoviciowi pod siatką po meczu?
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Aranger »

Patrząc na termin rozgrywania turnieju, to z naszej perspektywy powiedziałbym tyle, że się odbył, rozegraliśmy trzy mecze, sztab może z tego wyciągnąć jakieś wnioski szkoleniowe. W jakimś celu te ciężkie treningi siłowe były robione w ostatnim czasie i forma przyjść powinna. Zresztą do awansu w Tokio raczej nie będzie nam potrzebna super dyspozycja - poprawna gra na rywali, z którymi będziemy walczyli o awans powinna wystarczyć. Same Igrzyska to już inna bajka, w ich kontekście też jestem raczej pesymistą.

E: Dobrze kminię, że jeżeli Australia jest liczona jako drużyna azjatycka, to o te trzy miejsca powalczą jedynie cztery zespoły spoza Azji ?
Ostatnio zmieniony 19 maja 2016, o 22:38 przez Aranger, łącznie zmieniany 4 razy.
kaede
Posty: 105
Rejestracja: 14 wrz 2015, o 15:53
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: kaede »

rozumiem, że trzeba zgrywać drużynę, ale sensu orania jednym składem pięciu setów nie widzę. i dziwi mnie jeszcze ciągła obecność Kurka na boisku, który troszeczkę odsapnął po sezonie, ale zanosi się, że znowu mu paliwa zabraknie w Tokio
Jiroux
Posty: 1005
Rejestracja: 8 cze 2014, o 23:08
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: Jiroux »

Nie bardzo miał kiedy zebrać je po lidze
kibic_siatki
Posty: 2581
Rejestracja: 10 mar 2011, o 19:14
Płeć: M

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: kibic_siatki »

Mecze z Bułgarią i Serbią pokazały, że ustawienie defensywne, czyli Kubiak, Buszek na przyjęciu, na mocniejsze drużyny nie ma racji bytu. W takiej sytuacji gramy głównie Kurkiem w ataku, bo Kubiak dobrze funkcjonuje jako 3 opcja na skrzydle. W końcu Bieniek się pokazał na zagrywce- szkoda, że tylko w I secie. Mika pojedzie do Japonii, aby była jakaś sensowna alternatywa na skrzydle i w ataku i przyjęciu, bo przyjęcie Szalpuka jest mocno niepewne.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: Memoriał Huberta Jerzego Wagnera 2016

Post autor: ldz »

bez przesady, w Tokio nie będą grały jakieś kurde tuzy, poza paroma wyjątkami, a raczej sporo drużyn na poziomie Belgii, którą wszak wczoraj ograliśmy. Zresztą za 10 dni możemy wyglądać całkiem inaczej sportowo (przynajmniej po części zawodników się tego spodziewam, nie po takim Mice np). A jak będziemy się męczyć ledwo ledwo tam w Tokio, to z czym my do Rio mamy się pchać? Na wycieczkę krajoznawczą?

też nie rozumiem czemu na 5 setów przez jakiś ułamek pograł Możdżonek, plus trochę większy ułamek Konar i Fabię. Reszta dostała zadanie tylko klaskania w kwadracie? Zwłaszcza, że nie graliśmy tu o jakiś wynik, no kurczę, wiem, że bilety były drogie, ale to tylko oficjalne sparingi z ładną otoczką.
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Polskie reprezentacje”